Esileht Koolilaps Kooli koroona ajal…

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 131 )

Teema: Kooli koroona ajal…

Postitas:

Ja vehid ikka 1,75 kohaga tööl käia oma immuunpuudulikkuse ja kopsuhaigusega?

Kui sa oled meedik, mis põhjustel sa erialasele tööle ei saa?

Selle haiguse tõttu olengi eemal ja koristaja tööd saan ûksi teha, et end hoida ja paraku palk olematu, et ellu jääda koristan kolme objekti korraga.

Ma ei eeldagi, et kôik peaks kooli v koju. Pigem tuleks arusaada, et lapsi on ka selliseid kes mingil põhjusel riskirûhmas vôi kellel on pereliikmeid riskirúhmas ja neile tuleks mingi võimalus luua siiski õppimiseks, mitte, et jääge istuma vôi vanem las õpetab ja kool ei aita õppimises

Mis peaks siis tegema? Lahenduse pead ikka ise otsima/valima, siin antakse ju nõu. Kes su lapse on keelanud koduõppele jääda. Ära ikka nüüd kõiki ülejäänud lapsi seo oma probleemidega. Natuke pead ikka ise pingutama. Algklassides küll ei peaks olema ületamatuid raskusi.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.12 10:51; 30.12 11:20; 30.12 14:29; 30.12 15:30; 30.12 16:21; 08.01 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei eeldagi, et kôik peaks kooli v koju. Pigem tuleks arusaada, et lapsi on ka selliseid kes mingil põhjusel riskirûhmas vôi kellel on pereliikmeid riskirúhmas ja neile tuleks mingi võimalus luua siiski õppimiseks, mitte, et jääge istuma vôi vanem las õpetab ja kool ei aita õppimises

Kui meil ei jätku kooliski õpetajaid klassi ette, siis millist ressurssi sa näed, kes kodus lapsi õpetaks?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ta sinna ministeeriumi peaks pöörduma, kes on keelanud lapsel koduõppel olla?

No ma polnud jõudnud sinnani, et tegelikult ema ei ole võimeline last õpetama ja arvab, et kui kõik koolid kinni siis kool õpetab last. Kirjutas ju, et kool paindumatu ja valik võtta laps koolist ära. Ja minu teada ju on öeldud, et laps peab saama olla distantsõppel. Hiljem selgus, et kui kõik koolid kinni oleks siis tema saab tööl käia ja laps õpetatud.

Minu kogemus on see, et kui laps distantsõppel siis nii ehk naa on laps minu õpetada. Olen ka ise üksikvanem ja minu jaoks on väga väsitav hakata peale tööpäeva lapsega õppima, kontrollima kas ikka on kõik õpitud jne. Lisaks soovivad minu lapsed ka koolikaaslastega suhelda jne.

Meil kannavad õpetajad maske ja visiire ja siiani pole viirus kooli jõudnud. Seega ma pooldan, et koole suletaks vastavalt vajadusele ja viimases järjekorras.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 15:26; 30.12 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul oleks see samuti surmalaks, sest olen ka riskirûhmas ja seetõttu on mul ka keerukas töòl käia. Meedik kes koristab, sest tóòle ei saa ja koristada tuleb kolmel kohal, et ellu jääda

Otsitud põhjendus.

Ma olen ka riskirühmas, isegi mitme riskiga. Ma olen ka meedik. Ja ma põdesin koroona sügisel läbi. Ellu jäin. Nüüd töötan haiglas läbi higi ja vere, kuna kolleegid järgemööda haigestuvad.  Otseselt koroonaosakonnas ei ole, aga nakatunutega puutun kokku ikka. Vaktsineerida lasen ka.

Teemasse. Algklassilapsed peavad õppimsiega ise hakkama saama. Vanme saabki, tal on osad tunnid ka Zoomis. Noorem, 1. klaaasi laps – noh, eks tulevik näitab, palju talle külge jääb. Ise ta õppida ei oska ja vanematel pole koroona tõttu aega olnud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on terve esimese poolaasta koolis käinud nagu kuuvarjutus, sest sümptomitega ei võinud koolis käia ja sügisene aeg, ikka nina aeg-ajalt vesine või kurk valus.
Ja ülla-ülla – ei antudki kooli poolt tasuta koduõpetajat, ikka ise pidime toime tulema.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on nõrk immuunsüsteem ja olemas mõnigi diagnoos, siis on võimalik taotleda koduõpet tervislikel põhjustel. Sel juhul korraldab lapse õppimise kool: https://www.riigiteataja.ee/akt/106032018001

Lisaks on võimalik, et laps käib koolis hästi harva. See on lapsevanema otsus, et laps ei saa tervislikel põhjustel kooli minna. Siis laps lihtsalt pidevalt puudub. Õpet on nii raske korraldada, sest koolil pole kohustust temaga kuidagi tavapärasest erinevalt tegeleda ja eks siis ole lapsevanema vastutus palju laps õpitud saab ja kuidas asjad tehtud saavad. Aga olen selliste õpilastega kokku puutunud. Üks käis põhikooli lõpuni keskmiselt paar päeva kuus koolis. Alati kui kooli ilmus, pistsin mingi hindelise töö ette (mul oli alati midagi varuks). Nii said ettenähtud teemad ära hinnatud ja minu aines temaga probleeme ei tekkinud. Õpilane oli pigem keskmisest võimekam, kuigi mitte väga motiveeritud. Kodus siiski õppis iseseisvalt ja neljade kättesaamisega raskusi polnud.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 19:56; 31.12 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah aga ma ei oska teda aidara alati ja samuti olen ona 1.75 kihaga tòòl. Valik kas sureme nälga v jään lapsega koju õppima?

Konsultatsioonides käimine on endiselt lubatud, seda võib laps iga päev teha.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.12 08:20; 30.12 20:47; 30.12 20:49; 13.01 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah aga ma ei oska teda aidara alati ja samuti olen ona 1.75 kihaga tòòl. Valik kas sureme nälga v jään lapsega koju õppima?

Kas lapse isa ei ole või mõnda tugiisikut näiteks vanaema. Kui ei siis pead lapsehoidja leidma. Ümbruskonnast mõni pensionär. Pead lahenduse ikka leidma.

Pensionär koroona ajal? Lapsehoidja kes õpetaks? Laps ise saab hakkama, kuid kes teda õpetab kui kool leiab, et kui nôrk, siis õpetage ise ja pole meie asi

Kui laps on kodune, ei kujuta ta endast pensionärile mingit ohtu.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.12 08:20; 30.12 20:47; 30.12 20:49; 13.01 17:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis on iga kell võimalik Stuudiumi kaudu ise laps distantsõppele märkida ja õppetöö on korraldatud nii, et materjalid pannakse kõigis ainetes nädala kaupa esmaspäeviti üles. Vanem siis annab teada, kui laps distantsilt selle läbib.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 21:37; 03.01 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsingi oma nõrga immuunsusega kaksikud koduõppele. Ühel samuti kopsuhaigus ja teisel teised hädad. Päris õige koduõpe on hoopis midagi muud kui koolide distantsõpe. Valida tuleb aga koduõppesõbralik kool. Plaane saab teha väga pika aja peale, millal ja mida ja kuidas selgeks õppida. Oluline on endale riiklik õppekava selgeks teha. Iga päev õpivad lapsed 1-3 tundi ja me oleme tavakoolist hetkel oma eesmärkidega ees. Saan ka kodukontoris tööd teha. Me ei sõltu enam kellegi otsustest ja tegutseme ise. Vähemalt selle klassi teeme rahulikult koduõppes ja kui väga hästi sobib ning olukord ka edaspidi selline segane on, siis järgmine aasta ka.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 21:48; 07.01 22:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on töökaaslane, kelle laps pole märtsist saadik koolis käinud, sest ema on kopsuhaigusega riskirühmas. Tal oli kopsuvähk, ma täpselt ei tea, kas praegugi 100% korras.

Probleem selles ongi, et isegi kui tahaks lapse distantsõppele jätta, siis seda ei saa teha, sest kui toimub ka kontaktõpe, siis tunniteemad on stuudiumis nii lakoonilised, et tegelikult aru ei saa, millega tunnis tegeleti. Me olime vahepeal perega isolataioonis, koolipoolne toetus õppele null, kuigi laps tegelikult polnud kontaktne, aga kool soovitas tungivalt ka lapse koju jätta juhuks, kui vanemad haigestuma peaks. Viimane nädal, kui kogu klass oli distantsõppel, siis olid stuudiumis korralikult ülesanded kirjas, kus ja kuidas teha. Toimusid videotunnid ja õppimine sujus väga hästi. Minu meelest võiks ikkagi pingutada selle nimel, et ka kodusolev laps (ükskõik kas siis vanema soovil või on eneseisolatsioonis) saaks tunnist soovi korral videosilla vahendusel osa võtta. No ei ole raske suunata kaamera tahvlile ja zoomi või millegi muu vahendusel see tund kodusolijatele nähtavaks teha.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole raske suunata kaamera tahvlile ja zoomi või millegi muu vahendusel see tund kodusolijatele nähtavaks teha.

on küll raske, sest raudselt leidub mõni vanem, kes selle vaidlustab ja paraku jääb talle ka õigus.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.12 01:02; 02.01 19:19; 02.01 19:22; 03.01 00:36; 06.01 13:47; 13.01 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei ole raske suunata kaamera tahvlile ja zoomi või millegi muu vahendusel see tund kodusolijatele nähtavaks teha.

on küll raske, sest raudselt leidub mõni vanem, kes selle vaidlustab ja paraku jääb talle ka õigus.

Minu arust ei tohiks see küll kedagi häirida kui kaamera on suunatud tahvli ja õpetaja poole mitte klassi poole. Sedasi ei rikuta ju kellegi inimõigusi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Lihtsalt koroona on neist kindel surm

???

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Kui Google-it uskuda, siis peaks õpetaja iga kord kaamera välja lükkama, kui keegi hindele vastab .

Eks praegu on igasugused haridusasutused arvatavasti erinevate kaebuste sihtmärgiks – miks te algklassid kooli lubate, mis te algklasse kooli ei luba, miks kõik ei saa toidupakki, miks tunnist ei ole videoülekannet, miks tunnist on videoülekanne jne.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.12 08:39; 30.12 12:09; 30.12 16:13; 31.12 07:26; 02.01 12:48; 02.01 18:19; 03.01 16:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et haigestumus tõuseb kooli minemise ajaks. Minu lapsed annavad sellesse panuse. Lähevad sõpradega täna aastavahetust tähistama. Ma olen nii vihane, jõuetu seda muutma. Elu ei saavat ju seisma jääda. Nüüd on lapsed ka selle moes oleva lause üle võtnud ja õigustavad oma käike sellega.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 09:22; 31.12 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil on see probleem, et stuudiumis on lihtsalt tee ära ja kôik, kui laps ei saa aru uuest materjalist pole tal kelleltki kûsuda, sest selleks õpetajat pole.Arvutit ei ole kool siiani pakkunud, sest tehnilised võimalused on tal samuti kehvad ja piiratud. Kool pûûab vaid iga hinnaeesr lapsest vabaneda, selle asemel, et teda aidata. Haridusametist pole ka mingit abi saanud. Laps ei taha koju jääda, kool sunnib teda aastat vahele jätma. Aga kui järgmine aasta sama kehv, et siis jätame lapse hariduseta, las istubki kodus. Mulle ei sobi see.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.12 08:16; 30.12 09:03; 30.12 11:08; 30.12 11:28; 30.12 13:07; 30.12 13:09; 30.12 13:42; 30.12 15:36; 31.12 09:29; 31.12 20:04; 07.01 01:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et haigestumus tõuseb kooli minemise ajaks. Minu lapsed annavad sellesse panuse. Lähevad sõpradega täna aastavahetust tähistama. Ma olen nii vihane, jõuetu seda muutma. Elu ei saavat ju seisma jääda. Nüüd on lapsed ka selle moes oleva lause üle võtnud ja õigustavad oma käike sellega.

Ja sina vanemana tõesti ei suuda oma lapsi keelata?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 30.12 11:40; 30.12 13:29; 30.12 14:57; 30.12 15:28; 31.12 10:01; 01.01 15:58; 02.01 20:35; 03.01 17:02; 05.01 19:37; 05.01 23:49; 06.01 16:56; 08.01 15:14; 13.01 16:13; 13.01 18:04; 14.01 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvutit ei ole kool siiani pakkunud, sest tehnilised võimalused on tal samuti kehvad ja piiratud. Kool pûûab vaid iga hinnaeesr lapsest vabaneda, selle asemel, et teda aidata. Haridusametist pole ka mingit abi saanud. Laps ei taha koju jääda, kool sunnib teda aastat vahele jätma. Aga kui järgmine aasta sama kehv, et siis jätame lapse hariduseta, las istubki kodus. Mulle ei sobi see.

Kas sa ise oled koolilt arvutit küsinud?  Meie koolis laenutatakse kõigile, kellel on vaja, aga nö lauspakkumist küll ei ole. Ikka ise vanem annab oma pere vajadusest märku ja siis otsitakse lahendused.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.12 08:22; 30.12 11:52; 30.12 14:16; 31.12 10:15; 02.01 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sina vanemana tõesti ei suuda oma lapsi keelata

Nii ta on. Ei suuda. Minu jaoks on nad lapsed, aga vanuse poolest teismelised. Noorem on 16. Ja ma ei suuda neid mõistusele kutsuda. Elu ei saavat ju seisma jääda. Ma saan aru et ettevõtjad nii ütlevad. Samas kellele need ettevõtjad ja meelelahutajad oma tööd pakuks, kui poleks teenuse tarbijaid.
Aga minu lapsed juhinduvad nüüd ka kahjuks sellest lausest, et kõike ei saa ära keelata.
Ja kui ma suudakski, siis ülejäänud noored saavad ikka kokku. Egas mu lapsed ka lähe lihtsalt kodust ära. Ikka peo eesmärgil mis toimub koos sõpradega

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 09:22; 31.12 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil on see probleem, et stuudiumis on lihtsalt tee ära ja kôik, kui laps ei saa aru uuest materjalist pole tal kelleltki kûsuda, sest selleks õpetajat pole.Arvutit ei ole kool siiani pakkunud, sest tehnilised võimalused on tal samuti kehvad ja piiratud. Kool pûûab vaid iga hinnaeesr lapsest vabaneda, selle asemel, et teda aidata. Haridusametist pole ka mingit abi saanud. Laps ei taha koju jääda, kool sunnib teda aastat vahele jätma. Aga kui järgmine aasta sama kehv, et siis jätame lapse hariduseta, las istubki kodus. Mulle ei sobi see.

Õpetajale kirjutada ei saa, et küsida kuidas või mida teha?

Koolist arvutit küsinud olete? Aga omavalitsusest?

Kool ei saa sundida teil aastat vahet jätta, see ei ole kuidagi normaalne ega seaduslik. Ka neile on ette nähtud võimete piires õpe, kes lausa haiglas peavad olema, nii et nõrga tervisega õpilane, kes kodus saab olla, peab igal juhul saama õppida.

Elate kuskil maapiirkonnas, kus ongi ainult 1 kool? Kui mitte, siis võib olla abi teise kooli minekust, kuigi tegelikult on see praegunegi kool kohustatud lapsele vajalikud tingimused looma. Ma ei tea, kui vana lapsega tegu. Kui alles algklassides, siis kas probleem on kindlalt kooli suhtumises või õpetaja suhtumises? Kooli juhtkonnaga olete suhelnud? Ja kas Rajaleidjas olete käinud? Kui seal leitakse, et lapsel on tarvis tervislikel põhjustel individuaalset õppekava või koduõpet või muud moodi õppe kohandamist, siis nende survestamine tavaliselt paneb kooliski asjad liikuma.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 19:56; 31.12 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil on see probleem, et stuudiumis on lihtsalt tee ära ja kôik, kui laps ei saa aru uuest materjalist pole tal kelleltki kûsuda, sest selleks õpetajat pole.Arvutit ei ole kool siiani pakkunud, sest tehnilised võimalused on tal samuti kehvad ja piiratud. Kool pûûab vaid iga hinnaeesr lapsest vabaneda, selle asemel, et teda aidata. Haridusametist pole ka mingit abi saanud. Laps ei taha koju jääda, kool sunnib teda aastat vahele jätma. Aga kui järgmine aasta sama kehv, et siis jätame lapse hariduseta, las istubki kodus. Mulle ei sobi see.

<p style=”text-align: left;”>Õpetajale kirjutada ei saa, et küsida kuidas või mida teha?

Koolist arvutit küsinud olete? Aga omavalitsusest?

Kool ei saa sundida teil aastat vahet jätta, see ei ole kuidagi normaalne ega seaduslik. Ka neile on ette nähtud võimete piires õpe, kes lausa haiglas peavad olema, nii et nõrga tervisega õpilane, kes kodus saab olla, peab igal juhul saama õppida.

Elate kuskil maapiirkonnas, kus ongi ainult 1 kool? Kui mitte, siis võib olla abi teise kooli minekust, kuigi tegelikult on see praegunegi kool kohustatud lapsele vajalikud tingimused looma. Ma ei tea, kui vana lapsega tegu. Kui alles algklassides, siis kas probleem on kindlalt kooli suhtumises või õpetaja suhtumises? Kooli juhtkonnaga olete suhelnud? Ja kas Rajaleidjas olete käinud? Kui seal leitakse, et lapsel on tarvis tervislikel põhjustel individuaalset õppekava või koduõpet või muud moodi õppe kohandamist, siis nende survestamine tavaliselt paneb kooliski asjad liikuma.

</p>
Rajaleidja on teinud soovitusi korduvalt, et vajab seda jne. Kool lihtsalt ignoreerib neid soovitusi. Need paberil kirjas, ûmarlauas otsustatud, kokkulepitud, allkirjastatud korduvalt aga kooli ei huvita. Ainus lause mida kuulen pidevalt jätke aasta vahele????

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 30.12 08:16; 30.12 09:03; 30.12 11:08; 30.12 11:28; 30.12 13:07; 30.12 13:09; 30.12 13:42; 30.12 15:36; 31.12 09:29; 31.12 20:04; 07.01 01:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et tuleb veel muudatus peale vaheaega kooli minemise osas. See otsus tehti enne pühadele minekut kiiresti ära tolle hetke numbritele toetudes, mil nakatumiste arv polnud veel kahekordistunud nagu praegu. Ilmselt ei tahtnud uus minister Repsi kevadist viga korrata, mil vaheajal olles püsis teadmatus viimase hetkeni, kuidas õpe jätkuma peaks peale vaheaja lõppemist.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 09:57; 01.01 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvutit ei ole kool siiani pakkunud, sest tehnilised võimalused on tal samuti kehvad ja piiratud.

Küsi ja sulle antakse:

https://lounapostimees.postimees.ee/7127721/ministeerium-aitab-koolidele-distantsoppe-jaoks-arvuteid-soetada

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 09:57; 01.01 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan, et kõik lapsed saaksid kooli. Praeguse suure nakatumise taga pole ju lapsed ning võiks aru saada, et põhilised teiste nakatajad ongi täiskasvanud ja jätaks need lapsed rahule.

Te ei saa oma nõrga immuunsüsteemiga lapsi ju toas hoida. Kui on diagnoositud immuunsüsteemi puudulikkus, tehakse immuniglobuliin ravi ja võib igal pool käia.

+4
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.01 11:42; 01.01 17:28; 02.01 11:21; 02.01 13:37; 02.01 18:14; 05.01 23:30; 06.01 08:16; 08.01 09:44; 09.01 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu tutvusringkonnas jäid koroonasse kaks perekonda, kellel mõlemal just lapsed (7-aastane ja 10-aastane) koroona koju tõid. ühte nakatas õpetaja, teist teine laps trennis.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.12 11:10; 01.01 13:51; 07.01 21:59; 08.01 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan, et kõik lapsed saaksid kooli. Praeguse suure nakatumise taga pole ju lapsed ning võiks aru saada, et põhilised teiste nakatajad ongi täiskasvanud ja jätaks need lapsed rahule.

Te ei saa oma nõrga immuunsüsteemiga lapsi ju toas hoida. Kui on diagnoositud immuunsüsteemi puudulikkus, tehakse immuniglobuliin ravi ja võib igal pool käia.

Mina olen õpetaja. Kuigi mulle meeldib oluliselt rohkem lapsi koolis õpetada, siis õpetajana ei taha ma olla igapäevaselt 100+ õpilasega kontaktis, kellest osad saadetakse kodust ikkagi poolhaigena kooli. Mul on ka kodus riskirühma kuuluv laps, kellele ma ei taha koolist haigust kaasa tuua. Kõik mõtlevad ainult õpilaste peale, aga õpetajate peale ei mõtle keegi…

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.01 14:20; 01.01 21:13; 02.01 12:21; 02.01 17:22; 07.01 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://maailm.postimees.ee/7145676/koroonapandeemiast-tulenev-voib-panna-nato-t-haarama-tuumarelva-jarele

Selliseid seiukohti ei võta NATO kohvipaksult, tegemist siis üsna suure tõenäosusega biorelvaga. Mõelge, kas soovite hariduse nimel riskida? Keegi ei tea täpselt, mida läbipõdemine hilisemlat endaga kaasa toob.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 30.12 11:40; 30.12 13:29; 30.12 14:57; 30.12 15:28; 31.12 10:01; 01.01 15:58; 02.01 20:35; 03.01 17:02; 05.01 19:37; 05.01 23:49; 06.01 16:56; 08.01 15:14; 13.01 16:13; 13.01 18:04; 14.01 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan, et kõik lapsed saaksid kooli. Praeguse suure nakatumise taga pole ju lapsed ning võiks aru saada, et põhilised teiste nakatajad ongi täiskasvanud ja jätaks need lapsed rahule.

Te ei saa oma nõrga immuunsüsteemiga lapsi ju toas hoida. Kui on diagnoositud immuunsüsteemi puudulikkus, tehakse immuniglobuliin ravi ja võib igal pool käia.

Mina olen õpetaja. Kuigi mulle meeldib oluliselt rohkem lapsi koolis õpetada, siis õpetajana ei taha ma olla igapäevaselt 100+ õpilasega kontaktis, kellest osad saadetakse kodust ikkagi poolhaigena kooli. Mul on ka kodus riskirühma kuuluv laps, kellele ma ei taha koolist haigust kaasa tuua. Kõik mõtlevad ainult õpilaste peale, aga õpetajate peale ei mõtle keegi…

Peamine nakataja koolis on õpetaja õpetajale. See on fakt. Pole vaja koguneda ühistesse ruumidesse ja unustavad end lobisema.

Kuidas siis juhtub nii, et ühe õpetaja haigestumisega on lähikontaktsed paljud õpetajad, aga laste haigestumisel ainult klass ja paar õpetajat. Minu lapse koolis nii ja paljude mu tuttavate laste koolis samamoodi. Ja imelikul kombel klassis õpilaste haigestumisel on koldeid harva.

 

+2
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 01.01 11:42; 01.01 17:28; 02.01 11:21; 02.01 13:37; 02.01 18:14; 05.01 23:30; 06.01 08:16; 08.01 09:44; 09.01 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan, et kõik lapsed saaksid kooli. Praeguse suure nakatumise taga pole ju lapsed ning võiks aru saada, et põhilised teiste nakatajad ongi täiskasvanud ja jätaks need lapsed rahule.

Te ei saa oma nõrga immuunsüsteemiga lapsi ju toas hoida. Kui on diagnoositud immuunsüsteemi puudulikkus, tehakse immuniglobuliin ravi ja võib igal pool käia.

Mina olen õpetaja. Kuigi mulle meeldib oluliselt rohkem lapsi koolis õpetada, siis õpetajana ei taha ma olla igapäevaselt 100+ õpilasega kontaktis, kellest osad saadetakse kodust ikkagi poolhaigena kooli. Mul on ka kodus riskirühma kuuluv laps, kellele ma ei taha koolist haigust kaasa tuua. Kõik mõtlevad ainult õpilaste peale, aga õpetajate peale ei mõtle keegi…

mulle tundub samamoodi, et õpetajate peale eriti ei mõelda.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.01 18:04; 07.01 15:22; 08.01 10:52; 13.01 13:06; 13.01 16:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 131 )


Esileht Koolilaps Kooli koroona ajal…