Esileht Koolilaps Kooli mineva lapse püsivusest.

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Kooli mineva lapse püsivusest.

Postitas:

Olen veidi mures tüdruk saab Märtsis 7 aastaseks ja peaks sügisel kooli minema.Aga mida pole on püsivus ja keskendumine ühele asjale.Muidu nagu huvi on õppimise vastu.Käib eelkoolis ka ja seal õpetaja ei kurda küll millegi üle aga lasteaias kasvataja kurdab,et uimerdab ja püsivust pole.Kas on veel kellegil selline mure.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on poiss, kes õpib esimeses klassis ja püsivusega on tõesti probleeme – tal lihtsalt tekib sada uut ja põnevat mõtet minutis, millega kõigiga võiks kohe tegeleda. Õpetaja käest koolis toimuva õppe kohta küsides õpetaja probleeme ei näinud, küll aga pean ma kodus tal õhtuti kogu aeg kõrval istuma, et kodutööd ikka kõik tehtud saaks. Laiskus kipub muidugi ka suur olema. Oleks siis õppimisega raskusi – ei, kui suudab end käsile võtta, on asjad naksti tehtud, reeglina ilma vigadeta ja korrektselt. Aga ta lihtsalt ei suuda üle 10 minuti õppetöö juures paigal püsida – see oleks nagu äärmiselt ebahuvitav tegevus. Kusjuures, kui legoklotsidega ehitab, siis võib seda teha rahulikult paar tundi järjest, ilma et tuleks meelde nt süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui asi pole nii hull, et laps jalutab pidevalt tunni ajal protestiks klassis ringi ja ei allu õpetaja mingitele korralekutsumistele, siis jääb see kõik normi piiridesse. Kuna eelkooliõpetaja probleemi ei näe, siis on kõik ok. Koolini on veel aega ja laps areneb poole aastaga väga palju. Lisaks on kooliminek ise suur elamus ja distsiplineerib veelgi, kollektiiv distsiplineerib jne. Minu poiss oli lasteaias ikka väga püsimatu ja ainult lollitas nn õppetegevuse ajal, ma olin murest segane. Aga koolis kõik muutus, suutis istuda, suutis olla ja end talitseda. Õppimist pean jälgima ja kodus tagant utsitama, aga hinded on head ja kõik ok, käitumine eeskujulik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps Kooli mineva lapse püsivusest.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.