Esileht Koolilaps Kooli sisejalanõud- millised on teie lastel?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Teema: Kooli sisejalanõud- millised on teie lastel?

Postitas:
Kägu

Mida kannavad teie lapsed igapäevaselt kooli sisejalatsitena?

2. klassi minev tüdruk keeldub lahtistest sandaalidest (ecco, geox jms, mida kandis lasteaias). Ei tahaks täiesti kinniseid/ umbseid jalatseid (baleriinad, javerid vm).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nahk- või tekstiiliga jalats ei ole ju umbne. Nahast kinnised kingad on (baleriinade moodi) ja lisaks ühed tenniselaadsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on poisid ja keskastmes. Sandaale ei nõustunud nemad ka kandma algklassides. Vahepeal taheti kanda tosse, aga viimasel ajal keeldutakse kõigest peale crocside. Need ei pea olema firmakad, aga nad lihtsalt ei viitsi muud jalga panna. Nagu kont oleks kõhus, mis ei lase kummarduda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lahtised sandaalid on ausalt öeldes päris koledad. Pole ime, et lapsed neid kanda ei taha. Minu lastel on kasutusel olnud baleriinad, tennised ja paelteta tennised (ehk nö slip-on shoes). Neid viimaseid tehakse ka pealt hingavast aukudega tekstiilist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sandaalid. Poiss. Läheb 3. klassi. Kuna kasutan ka ise töö ajal vahetusjalatseid, siis ei kujuta ette, et päev läbi kinnistes jalanõudes käiksin. Miks peaks laps teistmoodi tundma?
See on küll tõsi, et normaalse välimusega sandaale on raske leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu poisil on küll ükskõik, mis talle jalga ostan. Läheb kolmandasse ja enamasti kannab sandaale. Teised ka kannavad. Mis selles sandaalis koledat on?
Hetkel on kasutuses nö kinnise ninaga sandaalid.
https://matkasport.ee/sandaalid/3421-11902-newport-neo-h2-noortele.html#/85-varv_filtreerimiseks-sinine/89-varv-sinine/1377-suurus-33/3482-tootja_varv-legion_blue_moss

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koolist soovitati ka sandaale. Ostsin selised:https://www.jukukeskus.ee/ee/shop/jalanoud/laste-jalanoud/sandaalid/primigi-sandaalid-1380522-1380522270242/p245501
Lapsega koos valisime.

Please wait...
Postitas:
Kägu

NS Kingas on hästi suur valik sandaale ja sandaalilaadseid kingi, hetkel on e-poes 50% allahindlus. Ise just ostsime 2. klassi minevale lapsele sealt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma laps on proovinud kahte erinevat tüüpi kangast jalatseid ja kurtis mõlemaga, et jalad hakkavad higistama. Polnud mingi suvalised 10 eurosed ka, et saaks kvaliteeti süüdistada. Neil koolis soe, alati ainult t-särgiga koolis.

Õnneks tegemist tüdrukuga ja ägedate sandaalide valik on lai. Sellest aastast läheb poiss kooli ja eks siis paistab, mis tema kanda tahab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil nii 4kl mineval tüdrukul kui ka 2kl mineval poisil ikka lahtised sandaalid, vaatan ainult alati, et oleks nahast. Ise tahavad ja ütlevad, et on mugavad. Poisil nt sellised Timberlandid:
https://www.amazon.de/dp/B00QKKYJL0/ref=twister_B07F7SFGF7?_encoding=UTF8&psc=1

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sandaalid lähevad ruttu läbi ja teiseks on mu 4nda klassi poisil 40 nr jalg – laste sandaale ei ole, meeste omad on laiad. Ostan sellised tekstiilist, õhkuläbilaskvad tennised.

Please wait...
Postitas:
Millu9

Sandaalid, läheb 6 klassi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sandaalid tekstiilist. Sellised vabaajajalanõu, mitte matkajalatsi moodi. Poiss, 5.klass.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul kumbki laps ei ole nõus sandaale kandma. Kasutuses on tennised või tossud. Väiksem läheb see aasta skechers õhukeste jalanõudega ja suurem vaatab ise mis poest leiab. Kumbki pole kurtnud, et jalad higistaks. Suurema lapse klassis (6.klass) on enamus tennistega, vähemalt need keda mina tean.

Please wait...
Postitas:
Kägu

5 klassi minev poiss sai omale nahast tossud sisejalatsiteks, muidu olid slipid. Türdukutel olen näinud enamasti tosse või tenniseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See aasta lapsel crocs kangast tennised. Ülimugavad pidavat olema ( lapse jutu järgi ) ja kuna pealmine osa õhkuläbilaskvast riidest siis ei higista ka. Varematel aastatel on olnud tavalised crocs sandaalid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minu 1. klassi minev poeg keeldub juba mitu aastat sandaale jalga panemast. Koolis hakkab kandma Javeri jalatseid, sama firma jalatseid kandis ka pool aastat lasteaias.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tüdrukule ostsime pealt rohkete aukudega nahast kinnised kingad. Poiss sai nubluknahast pealt aukudega moccasinid

Please wait...
Postitas:
Kägu

See aasta lapsel crocs kangast tennised. Ülimugavad pidavat olema ( lapse jutu järgi ) ja kuna pealmine osa õhkuläbilaskvast riidest siis ei higista ka. Varematel aastatel on olnud tavalised crocs sandaalid.

Palun linki. Ei leia kodulehelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma King firma nahast sandaalid on olnud viimastel aastatel.
Läheb 5.klassi.
Ka vanemal vennal on sama firma omad aga nr 45.
Minu poja jalad näiteks hakkavad tunniga tennistes ja Javerites valutama. Seega pole neid kunagi kandnud, ka õues mitte.Eelmisel aastal ostsin Javerid ja seisavad kapis.
Ma ise ka ei suuda Javerite ja tennistega käia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on laps 2 aastat tennistega käinud. See aasta, kui tuli jutuks, siis ütles, et tennistega oli koguaeg palav (nüüd siis alles ütleb) ja tahab midagi lahtist, aga mitte päris sandaali. Kinnise ninaga sandaali laadsed ei meeldi, noh, eks nad ole kobakad jah. Nüüd peangi pead murdma, millised jalanõud soetada. Plätu laadsed on vist liiga libedad, tulevad kergelt jalast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui valikus on sandaalid ja javerid, siis iga ilmaga valiksid minu põhikooli lõpetaja ja gümnasist sandaalid 🙂 ma pole siiani saanud aru nende javerite fenomenist, näevad jõledad välja ja jalas ka kohutavalt ebamugavad (olen huvi pärast proovinud).
põhikooli lõpetav poiss käib ecco sandaalidega, sama teevad mitmed klassikaaslased

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lastel ei ole sandaalide vastu midagi, neil käiakse vahetusjalatsiteks igasuguste jalatsitega, aga 3.klassist alates laps pidevalt vahetab, kuna leiab midagi uut. Õppeaastat alustas mokassiinidega, aga need läksid ruttu katki. Siis käis sandaalidega. Siis ostis isa talle reisilt tossud ja tahtis neid kanda. Seejärel tuli Vansi vaimustus ja viimase poolaasta käis nendega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mitmed siin javereid maininud. neil ju kohutav imalmagus hais…mulle vastuvõetamatu

Please wait...
Postitas:
trolliplika

Lapsed just läksid 6. ja3. klassi ja m6lemad kannavad sandaale siseruumides. Neile meeldib, on hea ja kiire ära v6tta, kui vahetunniks tuleb 6ue minna. Kinniseid jalan6usid ei tahaks kindlastineile jalga terveks päevaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsed kannavad riidest kinniseid kingi (kõva tallaga, pealt hingav riie) koolis. Kõik kolm tüdrukut keelduvad sandaalidest. Need on ka enamasti ühe liigutusega jalast võetavad, mitte paeltega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mitmed siin javereid maininud. neil ju kohutav imalmagus hais…mulle vastuvõetamatu

Pseudoprobleem. Mul pole ükski paar kuskilt otsast haisenud. Ehk oled kuskilt ebakvaliteetsed jalatsid tellinud/ostnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti 2. klassi minev tüdruk ja jätkab möödunudaastaste sandaalidega. Eelmisel aastal kandsid neil sandaale peaaegu kõik tüdrukud, ainult kaks olid baleriinadega.

7. klassi minev poiss teatas, et tal suva, ta nagunii jalatseid vahetada ei viitsi. Millalgi 6. klassi teises pooles nende klassis see komme tekkis ja ma ei tea, kuidas sellest lahti saada. Enne seda käis samuti sandaalidega, viimati olid mustad nahksandaalid. Ütles, et küsimus pole sandaalides – ta ei paneks mitte mingisuguseid vahetusjalatseid jalga. Noh, ma loodan, et hiljemalt talveks võtab ikka mõistuse pähe…

Sellele, kelle pojal on 40 suuruses jalg ja meestejalatsid laiad – kui mu poisil oli 39–40 jalg, siis istusid talle kõige paremini naistele mõeldud mudelid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kinnise ninaga sandaalid olid minu valik, a la sellised Vikingid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sandaale on ju NII erinevaid. EI pea ju titekaid valima. Mina ei anna lapsele valikut. Sisejalanõu olgu lahtine. Tegumoe võib ise valida.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 51 )

Esileht Koolilaps Kooli sisejalanõud- millised on teie lastel?