Esileht Koolilaps Kooli sisejalanõud

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Kooli sisejalanõud

Postitas:

Tere, nüüd on paras aeg lastelt küsida, kuidas on lood nende kooli sisejalanõudega. Äkki on ribadeks kantud või on lihtalt väikseks jäänud ja varvas vaatab üle sandaali ääre.
Koolitööline

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No küll ta ütleb siis ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan sama, mis eelmine vastaja, et koolilaps ütleb, kui tal jalatsitega probleem on.

Meil nädal tagasi esimeses klassis käiv laps ütles, et sisejalatsid on jalas ebamugavad, st varvas surub. Ostsime täna uued tenniskingad koolis kandmiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks eriti poisslapsed ei märka ise. Töötan ka koolis ja mõnel on küll sandaalid mitu numbrit väiksed.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen esimese klassi õpetaja ja näen ka, kuidas tüdrukud kipuvad pigem ütlema, kui uusi jalatseid vaja, aga poisid käivad rõõmsalt nagu Kingpool. Mina olen vanematele sellistel puhkudel ise teada andnud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2 last koolis. Tütar nõuaks edevuse pärast kogu aeg uusi kingi ja väikseks jäämine oleks ju kõige parem argument uute saamiseks. Noorem poeg aga käib vabalt sokkis, kui esimese 30 sekundiga jalatsid silma ei hakka. Ise ta sellest ei teata, saan tütre kaudu teada. Nii et pojal puhta suva, kas ja mis tal jalas on. Nii et see teemaalgataja märkus on kindlasti asjakohane paljudele.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg ütleb isegi siis kui küsida, et probleeme pole. Isegi kui sandaalid väiksed või kadunud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli vanem poeg 4-5 klassi kui küsisin, et kas uusi jalanõusid oleks vaja, sest jalg oli natuke kasvanud. Kinnitas, et pole vaja. Läks nädal mööda kui tuli jutuga,et sandaalid väikseks jäänud. Kui uurisin, et kuidas siis nüüd märkas, siis ütles, et teised lapsed olid talle seda öelnud. Selline nooremana oligi, see Kingpooli jutt on täitsa õige. Nüüd, 10. klassis, märkab juba ise, kuigi ka nüüd on üsna ükskõikne selle suhtes kas tennised on pleekinud, kulunud, on nõus käima vanadega kui need veel jalga mahuvad.
Noorem samasugune. Lasen vaheajal sisejalanõud koju tuua, et näeksin, kas on veel parajad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime ka just vaheajal 1. klassi poisile uued Javerid, sügiseks ostetud olid lihtsalt juba väiksed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leian, et kui laps ise ei märka, siis järelikult ei ole probleemi. On veidi väike või katki, mis siis sellest. Kuna mul on kolm last kes pidevalt oma riietest välja kasvavad ja ribadeks trööpavad, siis olen ammu loobunud lootusest, et on mingi hetk, kus kõigil on kõik riided ideaalses suuruses kulumata ja verivärske välimusega. Nii jäädki pidevalt poe vahet jooksma. Ostan siis, kui tõesti vaja on, ehk laps tunneb end halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka sügisel ostetud ja päris kallid Riekeri sandaalid tüdrukul praktiliselt ribadeks. Loodan, et peavad veel suveni vastu. Kahju, et tsekk kadunud, kantud vaid kooli vahetusjalanõudena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Kooli sisejalanõud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.