Esileht Koolilaps Kooli vahetus

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Kooli vahetus

Postitas:

Uues koolis peavad paberid olema 23ndal, aga vanast koolist öeldi, et enne 23ndat nad ei väljastagi pabereid. Probleem on sedavõrd suurem, et vana kool on teises linnas ja ma ei jaksa sõita pikki vahemaid kogu aeg. Olen nagunii sinna minemas see nädal, saaksin korraga paberid ka kaasa võtta. Kas ongi nii, et nad võivad pabereid kinni hoida?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 10:31; 16.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uues koolis peavad paberid olema 23ndal, aga vanast koolist öeldi, et enne 23ndat nad ei väljastagi pabereid. Probleem on sedavõrd suurem, et vana kool on teises linnas ja ma ei jaksa sõita pikki vahemaid kogu aeg. Olen nagunii sinna minemas see nädal, saaksin korraga paberid ka kaasa võtta. Kas ongi nii, et nad võivad pabereid kinni hoida?

Miks nad ei väljasta? Sekretär puhkusel? Keegi koolipersonalist ju ikka juba tööl on. Tavaliselt on sekretäridel (või kuidas iganes seda koolikantseleitöötajat nimetatakse) puhkused lühemad kui tavaõpetajatel. Kirjuta, et elad kaugel ja oleks ikka väga vaja. Muidu lapsel on ikka klass lõpetatud? Muidu on võib-olla probleem suurem, sest klassi lõpetamise otsustab õppenõukogu ja täiendava õppetöö lõpetamise üle otsustatakse augusti lõpus (kui juunis seda sooritatud ei saanud, juunis millalgi jaanipäeva on nende jaoks eraldi õppenõukogu).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uues koolis peavad paberid olema 23ndal, aga vanast koolist öeldi, et enne 23ndat nad ei väljastagi pabereid. Probleem on sedavõrd suurem, et vana kool on teises linnas ja ma ei jaksa sõita pikki vahemaid kogu aeg. Olen nagunii sinna minemas see nädal, saaksin korraga paberid ka kaasa võtta. Kas ongi nii, et nad võivad pabereid kinni hoida?

Miks nad ei väljasta? Sekretär puhkusel? Keegi koolipersonalist ju ikka juba tööl on. Tavaliselt on sekretäridel (või kuidas iganes seda koolikantseleitöötajat nimetatakse) puhkused lühemad kui tavaõpetajatel. Kirjuta, et elad kaugel ja oleks ikka väga vaja. Muidu lapsel on ikka klass lõpetatud? Muidu on võib-olla probleem suurem, sest klassi lõpetamise otsustab õppenõukogu ja täiendava õppetöö lõpetamise üle otsustatakse augusti lõpus (kui juunis seda sooritatud ei saanud, juunis millalgi jaanipäeva on nende jaoks eraldi õppenõukogu).

Klass on lõpetatud jah ja kõik peaks korras olema. Inimesed on tööl ka seal juba, olen suhelnud nendega, sellepärast tean. Saatsin nüüd uue meili, millele pole veel vastust tulnud, kus selgitasingi. Kui ikka vastust ei tule, lähen kohale ja ilma paberiteta ära ei lähe. Ma ei saa ausalt aru sellest praegu – mis vahet seal on millal nad need annavad? Raske on see sahtel lahti teha ja sealt toimik välja võtta või milles küsimus?

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 10:31; 16.08 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et ka sinul pole raske koolile sobival ajal neile järele sõita või siis paluda, et nad 23. augustiks saadaksid teise kooli vähemalt digitaalse versiooni. Kas laps oli suvetööl, et õppenõukogu otsust ei ole?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu 815d41656248

Ma usun, et ka sinul pole raske koolile sobival ajal neile järele sõita või siis paluda, et nad 23. augustiks saadaksid teise kooli vähemalt digitaalse versiooni. Kas laps oli suvetööl, et õppenõukogu otsust ei ole?

Tehelikult on küll, selles probleem ongi. Elan teises maakonnas ja olen lapseootel, pikad sõidud on väga rasked, aga mul ei ole ka teist juhti kuskilt võtta, sest inimesed käivad tööl. Asi ongi selles, et kui ma see nädal nagunii pean sinna arsti juurde minema, siis miks ei või pabereid paar päeva varem ära anda? Ja enne just selgitasin ka, et laps lõpetas ilusti klassi. Täpsustan siis, et väga heade hinnetega, probleeme polnud. Ma lihtsalt ei saa aru, miks kool pabereid kinni hoiab niimoodi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem võib olla selles, et väljastatavad paberid nõuavad direktori või äärmisel juhul õppealajuhataja allkirju, kuid neil on pikad puhkused ja reeglina tulevadki tööle 23. augustil.

Dokumentide digivariant oleks ehk sobivam? Neid saaks sobivamal ajal allkirjastada.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem võib olla selles, et väljastatavad paberid nõuavad direktori või äärmisel juhul õppealajuhataja allkirju, kuid neil on pikad puhkused ja reeglina tulevadki tööle 23. augustil.

Dokumentide digivariant oleks ehk sobivam? Neid saaks sobivamal ajal allkirjastada.

See võib küll olla jah. Uurin siis kas saan arstiaja ringi sättida, mitut sõitu küll ei jaksa praegu.

Osad dokumendid on parekandjal mis said omal ajal sinna viidud, neile tuleb nagunii järgi minna, seega siis püüan ühe päeva peale sättida kõik käigud. Aga tänan, nüüd pilt selgem ????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uues koolis peavad paberid olema 23ndal, aga vanast koolist öeldi, et enne 23ndat nad ei väljastagi pabereid. Probleem on sedavõrd suurem, et vana kool on teises linnas ja ma ei jaksa sõita pikki vahemaid kogu aeg. Olen nagunii sinna minemas see nädal, saaksin korraga paberid ka kaasa võtta. Kas ongi nii, et nad võivad pabereid kinni hoida?

milliseid pabereid sa koolist vajad? Näiteks tervisetõendid, vaktsineerimised saavad õed omavahel edastada digitaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tekkis sama küsimus, laps vahetab ka kooli, uus kool ei küsinud ja vana ei pakkunud mingeid pabereid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tekkis sama küsimus, laps vahetab ka kooli, uus kool ei küsinud ja vana ei pakkunud mingeid pabereid.

Üldiselt viiakse väljavõte õpilasraamatust (on koolis sellised raamatud, kuhu kantakse iga õpilase iga klassi aastahinded ja info klassi lõpetamise kohta), aga see võib olla elektrooniliselt ka saadaval (e-koolis, ilmselt ka stuudiumis), lihtsalt mingi tempel ja allkiri pannakse sinna (võib ilmselt olla ka direktori või õppejuhi digiallkiri), mis tõendab dokumendi õigsust. Uues koolis on seda vaja ikka (vähemalt siiani olnud). Teine teema oli jah kooliarsti juurest tuli vanasti mingi tervisekaart, kus oli osa lapse infot, aga nüüd on see ka arvatavasti elektrooniline, nii et ilmselt peaksid kooliõde ka koolivahetusest teavitama, temagi on arvatavasti puhkusel. Ilmselt pole see tervisekaardi info ka nii pakiline, et laps kooli vastu võetaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kas pole võimalik vanast koolist paluda, et nad tähitud kirjaga vajalikud paberid Teile saadaks?
+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem võib olla selles, et väljastatavad paberid nõuavad direktori või äärmisel juhul õppealajuhataja allkirju, kuid neil on pikad puhkused ja reeglina tulevadki tööle 23. augustil.

Dokumentide digivariant oleks ehk sobivam? Neid saaks sobivamal ajal allkirjastada.

Probleem võib selles olla küll, aga see ei tähenda, et see ok oleks. Ei ole ühestki otsast.

See, et inimesed puhkavad, ei tähenda, et asutus ei pea oma tööd tegema.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kas pole võimalik vanast koolist paluda, et nad tähitud kirjaga vajalikud paberid Teile saadaks?

Ega see tähitud kiri ju eelmiseks päevaks kohale ei jõuaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps saab äkki ise bussiga ära käia? Kui ise 2003. a 10. klassi läksin, ajasin asju ja sõitsin ringi ikka ise, mitte ema. Eriti veel, kui ema on rase ja tal raske ja ebamugav ringi sõita. Ja bussid ilmselt käivad, sest kooli ja kodu vahet ta ju kuidagi hakkab liikuma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps saab äkki ise bussiga ära käia? Kui ise 2003. a 10. klassi läksin, ajasin asju ja sõitsin ringi ikka ise, mitte ema. Eriti veel, kui ema on rase ja tal raske ja ebamugav ringi sõita. Ja bussid ilmselt käivad, sest kooli ja kodu vahet ta ju kuidagi hakkab liikuma.

Millest sa järeldad, et tegemist on gümnaasiumisse minemisega? Neil ju paberid juba ammu käes. Ja liikusid nii ehk naa digitaalselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps saab äkki ise bussiga ära käia? Kui ise 2003. a 10. klassi läksin, ajasin asju ja sõitsin ringi ikka ise, mitte ema. Eriti veel, kui ema on rase ja tal raske ja ebamugav ringi sõita. Ja bussid ilmselt käivad, sest kooli ja kodu vahet ta ju kuidagi hakkab liikuma.

Millest sa järeldad, et tegemist on gümnaasiumisse minemisega? Neil ju paberid juba ammu käes. Ja liikusid nii ehk naa digitaalselt. Samahästi võib see laps kümnene olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Kooli vahetus