Esileht Koolilaps kooli vahetusjalatsid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: kooli vahetusjalatsid

Mis asjad on tänapäeval koolides vahetusjalatsiteks?

lasteaia viimase rühma tüdrukul läksid eile sandaalid lootusetult katki, vaja uued osta ja siis hakkasin mõtlema, et kas peaks vaatama hoopis midagi sellist, mis sügisel kooliriide juurde ka juba sobiks.
mida soovitate?

omalt poolt lisan, et katkiläinud olid vähem kui pool aastat kantud skila sandaalid, seega selle firma omi vist küll ei tasu osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 11:58; 29.01 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sandaletid või balerinkad vms, ise teate. Kõik sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügiseks võib jalg ikka hoopis suurem olla. Ostaks uued sandaletid või lahtised kingad, sellised, mida suvel kanda saab ja kui mahuvad, lähevad kooli veel ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nomaitea, mina küll ei annaks esimese klassi lapsele esimeseks sisejalatsiks suvi otsa (ära) kantud jalatsit. ikka kõik olgu uus ses septembrikuus 🙂 kui aga jalats veel kevadel kanda kannatab, siis annaks ta suviseks õuejalanõuks küll. nii olen teinud nii lapse lasteaia- kui nüüd kooliajal. kooli sisejalanõu peaks olema eeskätt toetav ja hingav, sest laps on selles ikkagi palavaid tunde järjest. trepist jooksmisel (paratamatu) äratulevad, põrandaid määrivad, umbsest kunstmaterjalist, paeltega (aegavõttev jalga panna) jms variandid on välistatud. krõpsudega kinnituvad ja kanna tagant kinnised heleda tallaga jalatsid on minu meelest sobivaimad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige paremad on tõesti lahtise ninaga sandaletid. Mina vaataks ka pigem sellise pilguga neid, et laps suvel ka kanda saaks juhul kui ta nendest selleks ajaks välja kasvanud ei ole. Sügiseks küll ei julgeks kingi hoida, sest suure tõenäosusega on jalg selleks ajaks kasvanud.

Kooli saadaks lapse ikka uute jalatsitega:) Suvel tulevad ju suured allahindlused. Ostaks siis väikse varuga jalatsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ei ole. Käiakse igasuguste jalanõudega. Sõltub lapse eelistustest ja sellest kas laps mõjutatav trendidest ja teiste arvamusest.
Minu tüdruk kàis kolm aastat koolis ballerinadega, ütles et tema mingeid tittede sandaale küll kanda ei taha. Ei olnud tal nendega koolis mingeid probleeme et oleks jalast ära tulnud vms. Koolis ju üldiselt joosta ei tohi. Samas tema klassiõed kandsid sandaale. Mingil ajal avastas laps ise et selliste popimate tagant lukkudega sandaalidega, millega suvel käis, kõlbab ka koolis käia. Nüüd käib nii kuidas tuju on. Jala higistamine on ilmselt individuaalne ja sõltub ka kinga materjalist. Mõned ballerinad, mis lapsel terve kooliaasta kasutusel koolis olid ja kevadel lõpuks koju tõi ei haisenud küll üldse.
Ei soovita osta sportlikku sandaali, eriti siis kui laps koolivormiga kooli läheb. Koolivorm ja sportlik sandal on kole vaatepilt. Muu kõik kõlbab, mida kvaliteetsem seda parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdrukule võibolla sellised kingalikumad sandaalid, meil esimeses klassis olid, vahepeal käis sportlikumatega ja neid lõpuks üldse ei tahtnud, nüüd ostetud nahast sisetallaga kinnise ninaga kingad. Minul kannavad küll suvel samu, uued ostan siis kui väikeseks jäävad. Selliseid moekaid tennise tüüpi olen keeldunud kooli jaoks ostmast, kummitald ja riidest sisu, seal küll jalg üldse ei hinga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

selge! suured tänud!
saavad ostetud uued sandaletid ja näis siis, kaua need käivad 🙂
kas on ka häid soovitusi tootjafirma või ostukoha (Tallinnas) suhtes? et saaks kenad, kvaliteetsed ja samas mitte üle mõistuse kallid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 11:58; 29.01 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin lapsele Superfit sandaalid. Meil ütles arst, et parem, kui on keskelt selle muhuga. Ma paremini seletada ei oska. Lapsel küll jalg korras, aga soovitas ikka sellised valida. Oli siis Superfitil allahindlus Kaubamajas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koolilaps kooli vahetusjalatsid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.