Esileht Koolilaps Koolide toidupakid (lõunapakid)

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 108 )

Teema: Koolide toidupakid (lõunapakid)

Postitas:

Tere,

küsin kas see on nö. ette nähtud kõigile koolilastele, kes distantsõppel? Olenemata koolist? Kooli õppealajuhatajale olen kirja juba küsimusega saatnud, kuid vastust pole sealt tulnud. Mingit infot kooli lehel pole. Nii imelik – peaks valda helistama või kooli?

Kuidas teie laste koolis?
Kas toidupaki küsimine on häbiasi?

+13
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 10:21; 01.03 10:33;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Meil on klassijuhataja või direktor Stuudiumis teada andnud, mis kuupäevaks peab teavitama, kas tahad pakki ning siis antakse teada, millal järele peab minema. Kahe-kolme kaugõppe nädala kohta on tehtud 1 pakk. Minul on juba teismeline ja ta on ise otsustanud, et kas tellib või mitte, ise peab järele ka minema, sest mina töötan haiglas ja ei saa talle autojuhiteenust pakkuda. Vahel ta viitsib, vahel ei viitsi.

Kuna vald on eraldanud koolitoiduks raha, siis selle ulatuses pannakse moonakotikesed kokku. Pakid on olnud korralikud ja mina küll ei kurda nende üle. Võib-olla mõnda asja ise ei osta tavaliselt poest, aga söögikõlbulikud on küll kõik asjad olnud.

+26
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 10:28; 01.03 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse koolis (Tallinn) on ette nähtud kõigile lastele, kes distantsõppel. Klassijuhataja teavitas meili teel (klassijuhatajale peab ka teatama, kas soovid pakki), õppealajuhataja teavitas e-kooli kaudu.

Häbiasi ei ole, detsembris võtsime ka paar korda ja soovijaid oli siis palju.

Nüüd märtsis vist ei võta, sest ei viitsi lihtsalt järgi minna, ega seal midagi eriti toiteväärtuslikku ka sees pole, aga kui vajadus oleks, siis abiks on ta ikka.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen, no stuudiumis ei ole mingit märget selle kohta. Detsembris saime pakikese ja siis pidi samamoodi avalduse tegema, kes soovivad või viiakse lapse pakk toidupangale. Nüüd pole mingit teadet tulnud. Seepärast küsingi, kas koolilõuna õigus on kõigile lastele või vald ise otsustab, kellele annab ja kas üldse annab.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 10:21; 01.03 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja olen, no stuudiumis ei ole mingit märget selle kohta. Detsembris saime pakikese ja siis pidi samamoodi avalduse tegema, kes soovivad või viiakse lapse pakk toidupangale. Nüüd pole mingit teadet tulnud. Seepärast küsingi, kas koolilõuna õigus on kõigile lastele või vald ise otsustab, kellele annab ja kas üldse annab.

Nüüd on seekordne kaugõpe nii lühikest aega kestnud alles, eelmine nädal oli ju vaheaeg – vast alles tuleb otsus. Meie näiteks peame 3. märtsiks teatama paki saamise soovist ja ilmselt järgmisel nädalal tuleb järele minna.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.03 10:28; 01.03 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi KOV-ilt toidupaki kohta. Koolilõunate tagamine on tegelikult KOVi kohustus ja kui koolilt infot ei tule, peaks see otse vastutajalt tulema.

Koolis, kus ma töötan, on üle 1000 õpilase ja paki võtmine pole kellegi jaoks häbiasi. Lühemate distantsõppeperioodide pakkidel käisid järel terved klassid ja keegi ei loobunud. Laste jaoks oli see põnev ka.

Eelmisel kevadel Tallinnas organiseeritud pakid olid päris mahukad ja ka neid võttis suurem osa peresid vastu. Kuna seal olid toiduained, millest pea iga laps suutis endale valmistada sooja toidu või võileiva, oli tegu väga tänuväärse pakiga. Loodan, et ka nüüd komplekteeritakse suuremamahulised pakid, need võimaldavad midagi toitvamat ja paremat pakki lisada kui nädalase toiduraha eest.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Distantsõppel olijaid KOV võib, aga ei pea toitlustama. Nii on õiguskantsler leidnud kevadel.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 10:51; 18.03 07:33; 06.04 22:01; 07.04 07:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis, Tallinna kesklinnas on küll kõikidele ette nähtud. Tuleb teada anda, kas soovid või mitte. Kui ei, saadetakse Toidupangale. Mina ei vaja seda, seega olen kirjutanud, et saatku Toidupanka. Mingit toimetuleku järgi selekteerimist igatahes pole, kuigi minu hinnangul võiks. Abi võiks olla suunatud abivajajale, mitte “ühe mütsiga” ja kõigile nö. määratud. Hea, et mingil hetkel see Toidupanga võimalus tekkis, vähemalt pole täielik raiskamine.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kooli kodulehel vorm mida saab täita kui pakki soovid.

Tallinna piirkonnakool.

Oleme ka võtnud kui viimati kool kinni oli. Päris asjalik pakk oli.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.03 19:42; 18.03 17:52; 18.03 20:15; 19.03 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul abiturient kevadel võttis, sõi maitsvama ära ja ülejäänu (purgisupid, pudruhelbed, halvim leib-sai mida olen elus kohanud) jättis perele tarbimiseks. Siis õnneks noorem laps ei võtnud. Nüüd noorem laps võttis korra detsembris ja sai üllatavalt asjaliku paki (mis ajendil jäi selgusetuks, vist kõigile jagati), tellis korra veel uuel aastal, aga siis oli juba selline kevadine kraam ja rohkem pole ta huvi tundnud.

Tallinna kool. Meil soovitatakse tellida vaid neil, kes kindlasti pakile järele tulevad, et osa on kiirestiriknev (näit piim), siis seda ei saa hiljem ka toidupangale anda. Kes soovi ei avalda, neile ei tellitagi (minu meelest väga mõistlik, milleks ilmaasjata raha raisata).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida võiks sisaldada distantsõppel olevtele õpilastele antav toidupakk?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 16:51; 03.03 16:16; 03.04 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

küsin kas see on nö. ette nähtud kõigile koolilastele, kes distantsõppel? Olenemata koolist? Kooli õppealajuhatajale olen kirja juba küsimusega saatnud, kuid vastust pole sealt tulnud. Mingit infot kooli lehel pole. Nii imelik – peaks valda helistama või kooli?

Kuidas teie laste koolis?

Kas toidupaki küsimine on häbiasi?

Tallinnas on paki info juba liikvel, Tartus on vaikus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 09:20; 03.03 09:22; 14.03 14:14; 19.03 10:02; 03.04 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida võiks sisaldada distantsõppel olevtele õpilastele antav toidupakk?

“toidupaki sisu on Tallinnas ühtlustatud: piim või keefir, makaronid, juust, leib, liha- või kanapallid, juurviljad jm”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 09:20; 03.03 09:22; 14.03 14:14; 19.03 10:02; 03.04 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida võiks sisaldada distantsõppel olevtele õpilastele antav toidupakk?

“toidupaki sisu on Tallinnas ühtlustatud: piim või keefir, makaronid, juust, leib, liha- või kanapallid, juurviljad jm”

Mis ajast? Mul on kaks last erinevates tln koolides ja siiamaani küll täiesti erinevad pakid saanud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.03 12:50; 03.03 19:38; 05.03 00:11; 11.03 22:09; 29.03 11:56; 02.04 15:08; 02.04 18:16; 03.04 16:34; 06.04 21:13; 07.04 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida võiks sisaldada distantsõppel olevtele õpilastele antav toidupakk?

“toidupaki sisu on Tallinnas ühtlustatud: piim või keefir, makaronid, juust, leib, liha- või kanapallid, juurviljad jm”

Mis ajast? Mul on kaks last erinevates tln koolides ja siiamaani küll täiesti erinevad pakid saanud.

Minu eri linnaosade koolides käivad lapsed said kevadel küll sama sisuga pakid. Ainult detsembris antud pakid olid erinevad, jaanuaris jälle samad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida võiks sisaldada distantsõppel olevtele õpilastele antav toidupakk?

“toidupaki sisu on Tallinnas ühtlustatud: piim või keefir, makaronid, juust, leib, liha- või kanapallid, juurviljad jm”

Kas see peaks olema igakordne paki sisu? Kaks korda oleme pakki saanud, piima, keefiri ega juustu pole küll kunagi olnud, makaronid olid, kaerahelbed, porgandeid, mingeid suht viletsaid liha-asju, leiba, mingit võileivamääret, midagi head oli ka, mille laps kohe ära sõi, kas kohuke või midagi sellist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 14:34; 04.03 21:28; 11.03 16:14; 11.03 20:27; 17.03 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidupakk Harjumaa koolis:

– kaerasepik,
– kilepiim,
– sulatatud juust,
– vanilli kohupiimakreem torus,
– makaronid (sarveke),
– purgisupp (guljaš),
– kanamunad 6tk,
– väikesed kotletid 1 pakk (valmistoode),
– õun ca 500gr,
– porgand ca 500gr.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Harjumaa:

kaerahelbed

jogurt

juust

viinerid

õun

hommikuhelbed

sink

makaronid

kohuke

küpsis

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 16:51; 03.03 16:16; 03.04 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidupakk Harjumaa koolis:

– kaerasepik,

– kilepiim,

– sulatatud juust,

– vanilli kohupiimakreem torus,

– makaronid (sarveke),

– purgisupp (guljaš),

– kanamunad 6tk,

– väikesed kotletid 1 pakk (valmistoode),

– õun ca 500gr,

– porgand ca 500gr.

Tallinnas ühe lapse koolis oli täna sama sisu selle erinevusega, et piima asemel keefir ja porgandi kogus 1(!) ja õunte kogus 2, sulajuustu ei olnud. Varem on tõesti olnud sarnaseid pakke, aga siis on olnud 500 g pakk porgndeid ja sulajuust on ka alati olnud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.03 12:50; 03.03 19:38; 05.03 00:11; 11.03 22:09; 29.03 11:56; 02.04 15:08; 02.04 18:16; 03.04 16:34; 06.04 21:13; 07.04 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidupakk Harjumaa koolis:

– kaerasepik,

– kilepiim,

– sulatatud juust,

– vanilli kohupiimakreem torus,

– makaronid (sarveke),

– purgisupp (guljaš),

– kanamunad 6tk,

– väikesed kotletid 1 pakk (valmistoode),

– õun ca 500gr,

– porgand ca 500gr.

Tallinnas ühe lapse koolis oli täna sama sisu selle erinevusega, et piima asemel keefir ja porgandi kogus 1(!) ja õunte kogus 2, sulajuustu ei olnud. Varem on tõesti olnud sarnaseid pakke, aga siis on olnud 500 g pakk porgndeid ja sulajuust on ka alati olnud.

Tallinnas sai laps täna 2 õuna, 1 apelsini, pool leiba, ühe kilepiima, sulajuustu, makarone, hernesupi purgi, porgandeid, mingid kanapihvid (juba varem olnud, väga mittemaitsvad), 6 muna.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.03 14:34; 04.03 21:28; 11.03 16:14; 11.03 20:27; 17.03 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Harjumaalt. Toidukoti sisu oli:

1 pk pihve

1 pk makarone

1 purgisupp

1 juust

1 lastevorst

1 või

1 purk moosi

1 pk kaerahelbeid

1 pk hommikuhelbeid

1 pk pähklisegu

Olin meeldivalt üllatunud, võtsime esimest korda

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

loen ja imestan, et Tallinna koolidest saadakse juba pakke, aga minu lapse kool (KSG) pole mingit infotki veel jaganud, et kas ja kes neid pakke saada võiks 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 22:47; 18.03 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toidupakk Harjumaa koolis:

– kaerasepik,

– kilepiim,

– sulatatud juust,

– vanilli kohupiimakreem torus,

– makaronid (sarveke),

– purgisupp (guljaš),

– kanamunad 6tk,

– väikesed kotletid 1 pakk (valmistoode),

– õun ca 500gr,

– porgand ca 500gr.

Tallinnas ühe lapse koolis oli täna sama sisu selle erinevusega, et piima asemel keefir ja porgandi kogus 1(!) ja õunte kogus 2, sulajuustu ei olnud. Varem on tõesti olnud sarnaseid pakke, aga siis on olnud 500 g pakk porgndeid ja sulajuust on ka alati olnud.

Tallinnas sai laps täna 2 õuna, 1 apelsini, pool leiba, ühe kilepiima, sulajuustu, makarone, hernesupi purgi, porgandeid, mingid kanapihvid (juba varem olnud, väga mittemaitsvad), 6 muna.

Teise lapse pakk oli meil samasugune ehk siis ühes koolis oli pool kilo porgandeid muutunud üheks porgandiks ja apelsin oli ka kuskile kõrvale läinud. Ega poleks ju lugu, kui oleks olnud midagi muud selle asemel, aga nii ju ka päris ei saa, et osa asju lihtsalt puudu…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.03 12:50; 03.03 19:38; 05.03 00:11; 11.03 22:09; 29.03 11:56; 02.04 15:08; 02.04 18:16; 03.04 16:34; 06.04 21:13; 07.04 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida võiks sisaldada distantsõppel olevtele õpilastele antav toidupakk?

Meie koolis oli kahe nädala kohta: pakk võid, poolsuitsuvorst, suur tükk juustu, leib, pannkoogijahu, 2 pakki makarone, pudel õli, pakk suhkrut, hommikusöögihelbed, pakk küpsiseid, väike šokolaad, pakk riisi. Umbes nii oli. Väga mõistlik minu arust. Kool asub Viljandimaal, iga kool otsustab ise, mida pakki paneb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me Viljandis: midagi oli äkki oli veel, aga esimese hooga meenub lastevorst, sepik, piim, püreesupp, belgia vahvel, makaronid, õunad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartu Karlova Kooli jaanuarikuu toidupakk sisaldas:

– 10 õuna

– 10 porgandit

– 1 pakk kaerahelbeid

– 1 pakk makarone/riisi

– purk vaarikamoosi

– pakk “Kommi asemel” pähklisegu

– päts kaerasepikut

– 1l piima

Lootsin ka, et seal oleks pigem toiduained, millest laps endale ise sooja toidu või võileiva võiks teha, aga kahjuks pidin pettuma, puha hommikusöögi-kraam.

 

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.03 16:48; 11.03 21:30; 07.04 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnumaa koolist:

Pakk makarone

Pakk viinereid

500 g viilutatud juustu

Sepik

Purgisupp (hapukapsa borš)

Hommikusöögihelbed

Üllatav, et meil midagi värsket ei olnud, isegi mitte õuna. Küsin lapse käest, ega ma midagi ei unustanud. See oli siis 1he nädala pakk, järgmisel nädalal tuleb 2e nädala oma ja siis eks näis.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 20:18; 05.03 21:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

küsin kas see on nö. ette nähtud kõigile koolilastele, kes distantsõppel? Olenemata koolist? Kooli õppealajuhatajale olen kirja juba küsimusega saatnud, kuid vastust pole sealt tulnud. Mingit infot kooli lehel pole. Nii imelik – peaks valda helistama või kooli?

Kuidas teie laste koolis?

Kas toidupaki küsimine on häbiasi?

Tallinnas on paki info juba liikvel, Tartus on vaikus.

Tartus sai sooviavaldusi meie koolis teha eelmise nädala alguses, selle nädala keskel sai pakid kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1he nädala pakk, järgmisel nädalal tuleb 2e

Milline õpetaja sul põhikoolis niimoodi arvsõnu õpetas küll kirjutama????

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maakool Harjumaal

1l piima

1l jogurtit

Pool leiba

Sai

4 õuna

Pakk porgandeid

Pakk makarone

Pakk võid

Juust

Juustuvorst

500g viinereid

500g juustupihve

Boršisupipurk

Pakk küpsiseid

See on siis mõeldud kaheks nädalaks. Minu meelest täitsa korralik pakk, viinerid ja pihvid olid korralikud, mitte mingid kanajahust kehva maitsega asjad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 108 )


Esileht Koolilaps Koolide toidupakid (lõunapakid)