Esileht Koolilaps Koolikatsed “praegusel” ajal

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Koolikatsed “praegusel” ajal

Postitas:

Endalgi kodus üheksandik, kes osaleb mitmetel katsetel. Ma väga ei taha seda paanikat enda ligi lasta ja ei hoia ennast hetkel uudistega väga kursis. Samas, paratamatult paneb mõtlema.
Eile pandi üks kool kinni. Seal koolis on ka kari üheksandikke, kes kandideerivad muudesse koolidesse. Huvitav, kuidas on mõeldud?
Sadu ja sadu lapsi, üle riigi, istub koos kinnistes ruumides ja seda tundide kaupa.
Sealsamas peavad hetkel konkreetselt Kristiine gûmnaasiumi lapsed 14 päeva kodus olema. Selle aja jooksul on juba minu teada nii mõnedki Tallinna koolide katsed. Mis moodi nad saaksid nendes osaleda.
Sama esimeste klassidega.
Keeruline teema.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk antakse neile karantiinis olijatele teine võimalus. Kui haridusminister käsib kodus istuda, ei saa ju eliitkoolid sellele takistusi teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk antakse neile karantiinis olijatele teine võimalus. Kui haridusminister käsib kodus istuda, ei saa ju eliitkoolid sellele takistusi teha.

Ainult et neisse koolidesse on niipalju tahtjaid, et mõne lapse kõrvalejäämine katsetest neid koole ei mõjuta. Kas lihtsalt haige olemise tõttu on varasemalt keegi teise võimaluse saanud?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugedes siinseid postitusi … siis suure tõenäosusega tulevad need lapsed lihtsalt kohale, kes koduses karantiinis peaks istuma. Keegi ju pole öelnud et EI TOHI.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugedes siinseid postitusi … siis suure tõenäosusega tulevad need lapsed lihtsalt kohale, kes koduses karantiinis peaks istuma. Keegi ju pole öelnud et EI TOHI.

ja isegi kui öelda, et ei tohi, kuidas saaks kindlaks teha, et keegi keeldu eirab? kristiine omadega on lihtsam, aga kõik ülejäänud, kes on nakkuskahtlusega? katsed ka piisavalt oluline asi, et kodus otsustada mineku kasuks. kui juba kooli minnakse…

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.03 14:14; 07.03 15:43; 07.03 17:15; 08.03 10:47; 10.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lihtsalt haige olemise tõttu on varasemalt keegi teise võimaluse saanud?

Mulle räägiti, et nelikkatsetel saab ja TPLis ei saa.

PS Minu meelest kohutavalt ebaõiglane, et esimese klassi katsetel pole teist võimalust, kui laps haigeks jääb.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 14:37; 07.03 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nelja kooli katsete osas, mis peaks toimuma 14.03, on tulemas esmaspäeval koosolek. Eks siis kuuleb, mis saab.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 15:36; 10.03 22:42; 11.03 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle räägiti, et nelikkatsetel saab ja TPLis ei saa.

Ma ei ole küll kuulnud sellest, et nelikkatsetel saaks hiljem teste teha. Väga väheusutav.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.03 14:14; 07.03 15:43; 07.03 17:15; 08.03 10:47; 10.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle räägiti, et nelikkatsetel saab ja TPLis ei saa.

Ma ei ole küll kuulnud sellest, et nelikkatsetel saaks hiljem teste teha. Väga väheusutav.

https://www.postimees.ee/418660/reisimine-koolikatsetest-ei-vabasta-vale-aga-kull

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 14:37; 07.03 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle räägiti, et nelikkatsetel saab ja TPLis ei saa.

Ma ei ole küll kuulnud sellest, et nelikkatsetel saaks hiljem teste teha. Väga väheusutav.

https://www.postimees.ee/418660/reisimine-koolikatsetest-ei-vabasta-vale-aga-kull

Mnjaa, selle peale ma ei tulnudki, et uurida, kuidas üheksa aastat tagasi oli…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.03 14:14; 07.03 15:43; 07.03 17:15; 08.03 10:47; 10.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on nelja nädala pärast koolikatsed. Aga öeldi juba varem, et kes sel päeval tulla ei saa, kutsutakse koos lapsevanemaga personaalsele vestlusele.
Minul on kavas ikkagi õigel päeval minna – minu tööandja on selle päevaga arvestanud ja teiseks korraks ei pruugi ma töölt enam ära saada (mul läheb laps esimesse klassi, üksi ma teda sinna saata ei saa).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps käis Pääsküla Gümnaasiumi katsetel. Mis arvate, kas saab sisse, või ei?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll kuulnud sellest, et nelikkatsetel saaks hiljem teste teha. Väga väheusutav.

GAGi vasuvõtukorrast 28.01.20:

8.2. Korralduskomisjoni otsusega viiakse erandkorras läbi lisa praktilised tööd õpilastele, kes
väga mõjuvatel põhjustel ei saanud sooritada praktilisi töid märtsikuu teisel või kolmandal
laupäeval.
8.3. Lisa praktiliste tööde sooritamine toimub hiljemalt kahe nädala jooksul pärast praktiliste
tööde toimumist.
8.4. Lisa praktiliste tööde sooritamise aeg ja koht avalikustatakse hiljemalt praktiliste tööde
toimumisele järgneval tööpäeval.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole küll kuulnud sellest, et nelikkatsetel saaks hiljem teste teha. Väga väheusutav.

GAGi vasuvõtukorrast 28.01.20:

8.2. Korralduskomisjoni otsusega viiakse erandkorras läbi lisa praktilised tööd õpilastele, kes

väga mõjuvatel põhjustel ei saanud sooritada praktilisi töid märtsikuu teisel või kolmandal

laupäeval.

8.3. Lisa praktiliste tööde sooritamine toimub hiljemalt kahe nädala jooksul pärast praktiliste

tööde toimumist.

8.4. Lisa praktiliste tööde sooritamise aeg ja koht avalikustatakse hiljemalt praktiliste tööde

toimumisele järgneval tööpäeval.

selle punkti taga on minu teada ikkagi selline äraolek nagu rhv vahelisel olümpiaadil osalemine jms. kui keegi teab, et ka haigus on väga mõjuv põhjus, siis andke teada.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.03 14:14; 07.03 15:43; 07.03 17:15; 08.03 10:47; 10.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nelja kooli katsete osas, mis peaks toimuma 14.03, on tulemas esmaspäeval koosolek. Eks siis kuuleb, mis saab.

kas on siis mingit infot praeguseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.03 14:14; 07.03 15:43; 07.03 17:15; 08.03 10:47; 10.03 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edasi lükati https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=89188691

Meedias uut kuupäeva ei ole, aga läbi on käinud 9.aprill. Eks võetakse päev korraga, siin alles võib minna kriisiks selle koroona pärast.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 15:36; 10.03 22:42; 11.03 16:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleemne teema…lastest on kahju, sest neil pinge ainult kasvab….
Isegi need, kellel esimesed voorud edukalt läbitud, ei saa midagi niipea teadma…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gümnaasium 9.mai

https://www.err.ee/1062288/tallinn-lukkab-gumnaasiumide-sisseastumiskatsed-edasi

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 15:36; 10.03 22:42; 11.03 16:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Koolilaps Koolikatsed “praegusel” ajal