Esileht Koolilaps koolikiusamine rahvuse pärast

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: koolikiusamine rahvuse pärast

Postitas:

Olen eestlane, lapse isa mujalt. Pole must, moslem või nii. Laps käis siin lasteaias, kõik oli korras ja tore, läks kooli ja hakkas pihta! Hakati tõrjuma. Algul oli õnnetu, siis tegime selgitustööd, et mis siis, et isa pole eestlane, selle eest on sul mitu keelt suus ja reisinud. Nüüd pliks vastabki norijatele, aga ma oskan 3 keelt, mitut sa räägid? Õnneks on ka õpetaja selline, kes ei salli mingit narrimist. Aga vahel on lapsest kahju.
Elu on imelik, aga ma leidsin endale kaasa mujalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jumal tänatud, et ei ole must või moslem või nii. Neist juba kahju ei oleks, eks ole. Elu on imelik tõepoolest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, noritakse, sest isa pole eestlane. või nahavärv on lapsel teisem kui 100% valgel?
Või lapsele oled õpetanud, et ta pole eestlane või misasja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kes su lapse isa siis on? Venelane? Hiinlane? Kui tahad adekvaatset vastust, täpsusta enne.
Mujalt võib ju tähendada ka Kapa-Kohilat..
Mina olen Tallinnast, minu mees on ka mujalt, st Tartust. Pole must ega moslem, aga on mujalt. Ja keegi ei narri meie lapsi. Nb ja meie vanem poeg räägib nelja keelt, eesti, vene, inglise ja soome (prantsuse keeles alles algaja)..nii et ka eestlaste lapsed räägivad mitut keelt ja on reisinud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps koolikiusamine rahvuse pärast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.