Esileht Koolilaps Koolikiusamine rahvuse teemaö?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Koolikiusamine rahvuse teemaö?

Postitas:

1- klassi laps kurtis, et teda solvatakse koolis tema isa pärast. Pole must ega moslem, aga vanemad poisid norivad. Laps on õnnetu. Pean aitama ja teengi seda, kasvõi nende poiste vanemateni viin asja. Ei ole veel suurt jama aga oma last ma kaitsen!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolikiusamine Eestis on päris levinud ja tõsine probleem. Oli mulgi esimeses klassis juba lapsel sellega kokkupuuteid ja kõige hullem ongi see, et õpetajad ega keegi ei näe mis tegelikult toimub. Kui õpetajaga rääkida sellistest probleemidest siis ongi õpetaja vastus-meie selliseid asju ei näe…Kolisin teise riiki ja hea on näha, et laps tahab kooli minna. Siin on igasugune kiusamine ja löömine keelatud. Kurb, et Eestis on sellest nii palju leeirdatud aga abi kui niisugust pole kuskil…Justkui käiks nõiaringis..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadates minu lapse klassikaaslaste nimesid, on minu arust rohkem kui pooltel lastest mitte-eestlastest vanemad. Mingist kiusamisest pole kuulnud. Ei kujutagi hästi ette, et kes keda selle teema pärast kiusama peaks. Kas sinu lapsel on klassist ainukesena teisest rahvusest isa? Õpeta oma laps nautima asja positiivseid külgi (lisakeele valdamine, ehk peate mõlema rahvuse tähtpäevi jne…)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil pole koolis, vaid trennis selline kiusamine.
vene lapsed on ka trennis. eestlaste kiusamine ja nagu vihkamine käib paari lapse poolt. eestlasi sõimavad nad põhiliselt fashistideks. kas ka rohkem sõnaliselt narrimist on, ma ei tea, sest mu laps ei saa vene keelest aru. aga küsis, et miks venelased neile fashistõ ütlevad kogu aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]1- klassi laps kurtis, et teda solvatakse koolis tema isa pärast. Pole must ega moslem, aga vanemad poisid norivad. [/tsitaat]Kui oleks must või moslem, siis oleks norimine õigustatud? Lastele jäävad vanemate suhtumised ikka väga kähku külge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Koolikiusamine rahvuse teemaö?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.