Esileht Koolilaps Koolikoha määramiseks esitati täna 1000 avaldust

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Koolikoha määramiseks esitati täna 1000 avaldust

Postitas:

http://www.tallinn.ee/est/haridus/Elukohajargse-kooli-maaramise-taotluse-esitas-tana-1000-pealinna-lapsevanemat?&filter_otsing_uudis_rubriik_id=154

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No tublid vanemad ju. Mis siin venitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas avaldust tehes saab teha ka vaid 1 koolivaliku? Kui paljud teist tegid vaid 1 valiku?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 09:11; 02.03 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas avaldust tehes saab teha ka vaid 1 koolivaliku? Kui paljud teist tegid vaid 1 valiku?[/tsitaat]

Mina tegin ühe valiku, kuna selgelt oli kirjas, et valikud ei ole pingereas. Loomulikult saab oma pingerea ise märkuste lahtrisse kirjutada aga keegi ei sunni ametnikke sellega arvestama. Kuna kool on kodunt 300 meetrit siis ma ei kujuta ette et mis valemiga see meile elukohajärgseks ei sattu. Eramajade piirkonnas ei elagi igas meie ja kooli vahele jäävas majas lapsi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui koolile pole kohutav tormijooks, siis võid küll kindel olla. Samas, kui oleks tormijooks, siis ei vaadata niipidi, et kelle kodu 100 m lähemal ja kellel järgmises majas. Siis on mingi laiem piirkond selle kooli ümbruses ja õdede-vendadega lapsed on eelisseisus. Siis küll kindlust ei ole, kes saab sellesse kooli määratud ja kes mitte. Ja ka seadus ei defineeri elukohajärgset kooli nii, et see peab asuma 300 m kaugusel kodust, vaid et see võib olla iga kool, kuhu jõuab ühistransporti kasutades kuni 60 minutiga ja see annab ikka väga suured võimalused kooli määramisel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 09:11; 02.03 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka mina panin ainult ühe valiku. kooli, mis asub isegi vähem kui 200 m kaugusel ja kus käivad ka pere vanemad lapsed. ülejäänud koolidesse minekuks tuleks mööduda sellest koolist, minna bussi peale ja sõita kesklinna, kus minu teada ei tohiks küll koolikohti üle olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koolilaps Koolikoha määramiseks esitati täna 1000 avaldust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.