Esileht Koolilaps Koolikoha saamisel infot palun :)

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Koolikoha saamisel infot palun :)

Postitas:

Nii, Tallinna linna leht läbi väisatud, aga vastuseid pole ikka kõigele saanud. Laps küll alles järgmisel aastal kooli aga tahaks veits uurida infot neilt, kellel asi juba läbitud.

1. Kust ma näen millised on minu \”piirkonna\” koolid? Kas kuskil on mingi jaotus? Saan aru et siis nendest linnaosa koolidest võetakse linnulennult kõige lähem esmajärjekorras ja natuke arvestatakse ka minu soove ja turvalist kooliteed vms?

2. Kas arvestatakse ainult lapse sissekirjutust, või pean ise ka end sisse kirjutama? Meil nimelt on üürikas ja pool peret on sisse kirjutatud veel koduvalda 😀

3. Viimaseks – kui ma otsustan 12 kooliaasta jooksul ära kolida teise linnaossa või jumal hoidku, naabervalda, mis siis saab, laps visatakse määratud koolist välja?

Tänud ette 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. piirkonnakoole ei ole enam, otsustatakse case by case
2. arvestatakse lapse sissekirjutust, aga last üksi sa nagunii ju sisse ei saa kirjutada, ikka koos ühe vanemaga
3. mitte midagi ei saa, laps käib koolis edasi, kui sa ei taha teda ära võtta. kui teise kov-i kolid, siis peab too omavalitsus tln-le koolikoha kulud kompenseerima. kunagi olid mingi kov-id, kes seda põhimõtteliselt ei teinud, ei tea, kuidas praegu seis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Koolilaps Koolikoha saamisel infot palun :)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.