Esileht Koolilaps Koolikoht pärast kolimist

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Koolikoht pärast kolimist

Postitas:

Plaanime elukohta vahetada, 2-toalisest 3-toalisesse, laps aga peaks sügisest kooli minema. Hetkel määrataks koolikohaks kool Kristiines, uus elukoht aga tuleks Laagri piirile ning ilmselt jääksid kooli valikuteks Kivimäe või Pääsküla põhikool. Vaatasin, et mõlemasse kooli on ka vanematesse klassidesse vabu kohti, mis ilmselt võiks tähendada, et neid kohti tekiks ka siis, kui koolikohad mai keskpaigaks määratud on ja miskit ringi peaks tegema. Kumba kooli võiks eelistada? Või linn määrab sellisel juhul ühe konkreetse?
Olen lugenud ka siit igasugu arvustusi antud piirkonna koolide kohta ja Pääsküla koolist on läbi selle küll väga kehva kuvand jäänud, eriti arvestades, et kool kuhu laps praegu määrataks on väga hea kuvandiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina paneks lapse Nõmme erakooli. Laagrist saab sinna rongiga ideaalselt ja väga ruttu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta Kivimäe, mõnus, lapsesõbralik kool. Õpitakse ikka ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal kolida plaanite? Kui enne sügist, siis oleks pidanud juba avaldusse need koolid panema ja selgitama, miks nii. Ja võtta pole sel juhul midagi, laps läheb sinna, kuhu mahub. Nõmme erakooli on ka hilja.
Kui laps läheb nüüd kooli, aga kolimist alles kaalute, siis vabu kohti ikka tekib ja peate siis koolidega sel teemal suhtlema. Linn määrab ainult esimesse klassi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Kristiinesse määratav kool jääks Lilleküla rongipeatusest väga kaugele? Ma ilmselt mõtleks ka selle Kristiine variandi peale kui laps oleks julge üksi koolis käima. Meie kolisime ka linnast Laagrisse lapse esimese kooliaasta jooksul ja jätsime kooli samaks. Rongiga on väga mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Koolikoht pärast kolimist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.