Esileht Erivajadustega laps Koolikohustuse pikendamine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Koolikohustuse pikendamine

Postitas:

Tere.
Kuidas saab koolikohustust pikendada ühe aasta võrra?
Mul on laps autist, saab 22. septembril 7-aastaseks, ma hea meelega ei paneks teda veel kooli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 13:39; 02.07 14:08; 02.07 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kardan küll, et olete oma asjade ajamisega selleks aastaks lootusetult hiljaks jäänud. Need paberid tuleks korda ajada üldiselt enne 1märtsi. Teine tähtaeg oli vist 1mai, aga siis juba natuke keerulisem asjaajamine. Nüüd vist enam ei saa pikendust. Aga üldiselt käib see pikenduse ajamine läbi õppenõustamiskeskuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, unustasin lisada, et ta saab 7-aastaseks ülejärgmisel aastal. Sel aastal saab 6-aastaseks, ma olen asjaajamises totu, küsin juba aegsalt ette, kuidas saaks koolipikendust.
Kas ma pean lasteaiast mingi iseloomustuse võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 13:39; 02.07 14:08; 02.07 16:35;
To report this post you need to login first.

Võta ühendust elukohajärgse õppenõustamiskeskusega. Nemad ütlevad täpselt, mida on vaja esitada ja millised on tähtajad. Kui laps on autist, siis olulisem kui lasteaia iseloomustus, on kas perearsti või psühhiaatri iseloomustus.
Kui kõike aegsasti tegema hakkad, siis ei ole selles asjaajamises midagi keerulist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh abi eest!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 13:39; 02.07 14:08; 02.07 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb pöörduda õppenõustamiskomisjoni. Meie käest nõuti psühhiaatri tõendit (mis oli esmatähtis), lisaks teisi pabereid, eks nad ise ütlevad, mida nimelt. Edasi määratakse kindlaks õppekomisjoni aeg, kuhu läheb kohale ainult lapsevanem, seal on kohal kindlasti haridusameti esindaja koos mõne teatud kooli spetsialistidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üheks võimaluseks on ehk veel 1 õppeaasta jagamine 2 aasta peale. Et osad ained võtab 1.aastal ja osad teisel või siis kool peaks seda ise reguleerima pädeva pedagoogiga eesotsas. Selline võimalus peaks olema. Soovitan uurida Haridusministeeriumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Erivajadustega laps Koolikohustuse pikendamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.