Esileht Koolilaps Koolikoti kohta paluks nõu

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Koolikoti kohta paluks nõu

Postitas:

Palun ärge hakake kurjustama, aga kuna ei jõua kõiki asju korraga suvel ära osta sügiseseks kooliminekuks, siis tahaks juba mõne asja tuludekl. rahadest ära osta sügisel 1.klassi minevale lapsele. Vaatasin koolikottide hindasid ja siis sellele mõttele tulingi.
Mis firma koolikotte soovitate, et oleks vastupidavad ja lapsele mugavad? Kas keegi on tellinud siit: http://www.koolikott.eu/ või ei ole need vastupidavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin juba augustis soodukaga stockmannist Lego väiksema koolikoti. Kaasas võimlemisriiete kott. Maksis 53,50.
Valisin väikseima ja kergeima koti, sest laps on mul väikest kasvu ja koolis, kus ta käima hakkab, on kapid asjade hoidmiseks. Seega pole vaja kogu kraami igapäevaselt edasi-tagasi seljas tassida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin Taanist Lego koolikoti, võtsin kaks tükki ja teise panin Buduaari müüki:
http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/1189996

Enne käisin otsimas Stockmannis, aga seal polnud ühtegi. Sellele koolikotile olen nõus ka soodust tegema. Oma lapsele plaanin koti kinkida lasteaia lõpetamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 14:38; 23.02 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin Lego väiksema koti kui laps läks eelkooli. Laps käib esimese klassi ka sama kotiga ära, eks seejärel vaatan suurema. Praegu on küll suuruselt täiesti paras. see on üks kõige kergemaid ergonoomilisi ranitsaid.
Mulle meeldib Lego kottide juures see, et võimlemiskoti saab kinnitada ranitsa külge. Kuna väiksed kipuvad oma asju esialgu igale poole maha unustama – no vähemalt meie laps küll – siis on ikka kindlam tunne kui võimlemisasjad statsionaarselt kaasas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://justcool.dk/tasker-67/lego-skoletaske-girl-my-sweat-heart-small-4286.html
Sellise Lego koti tõin, 100 Taani krooni oli soodus ka. Ja teise panin siis Buduaari müüki.
See on suuruselt keskmine kott, oli ka 28 liitrit ja 18 liitrit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 14:38; 23.02 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin 1.kl poisile eelmisel suvel sportsdirect.com-st Karrimori seljakoti. Maksis 13 naela. Kasutuses igapäevaselt ka trennikotina ja koolivaheaegadel reisikotina. On kerge, helkurdetailidega,siiani täiesti terve ja sobib loodetavasti ka järgnevatel aastatel kasutamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostsime 1. klaasi minnes pojale Jeva koolikoti. Oli kallis, vist 79 eurot. Nüüdseks siis ligi kolmandik aastast käidud – kott täitsa korralik, pole mitte kulumisjälgigi, kuigi mu poeg mingi muster-asjade-hoidja-laps ei ole. Eriti hea on eraldiolev trenniriiete kott, mis kinnitub põhikoti külge, tänu kummist nupsudele koti põhja all on põhi terve ja korralik jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga pane osa praegu saadavast rahast lihtsalt kõrvale (nt teisele arvele), suve ja kooliasjade ostmist ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ka lapsele jeva koti, elame väikses linnas ja õnneks meil on need kotid siin müügis ka, mulle tundub, et see kott on kvaliteetne ja meeldib, et seljatugi on selline tugev, mitte pehme, sain soodushinnaga 54.- laps läheb kooli sellel sügisel, varun vaikselt asju, et siis suvel ei ole nii raske rahaliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 16:26; 29.02 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täiesti nõus Ritabelliga, meil sama, laps 1 kl ja Jeva kott, igati rahul ja väga hea on see eraldi trenniriiete kott, mis käib krõpsudega koti külge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi ehk oskab öelda, millisel ajal on koolikottidele soodused poes? Näiteks Avantis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil käis 1 klassis ühe odavama Cars seljakotiga – kooli asjad olid enamikus koolis. nüüd aga on juba 4.a. käinud Jewaga ja tõesti kiitust väärt kott – väga hästi peab vastu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te arvate, kas http://avanti.ee/index.php?product_id=62&page=50&action=show_product_details&&group_id=7 kott võiks olla 122 cm tüdrukule paras?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis te arvate, kas http://avanti.ee/index.php?product_id=62&page=50&action=show_product_details&&group_id=7 kott võiks olla 122 cm tüdrukule paras?[/tsitaat]
Minu tüdruk on 118 pikk ja täpselt sama kott, see on see suurem variant, väiksemat pole mõtet osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 16:26; 29.02 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka Jeva kott, laps juba 2 aastat käinud ja läheb ka kolmas. Väga hästi vastu pidanud.Hea on lisakott kus keka asjad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on ka Jeva, aga peale 1 kuud kasutust oli pealmisel taskul juba rebend…õmblusvaru oli seal pea olematu…kahju,et praagi saime :(((
Muidu on kott ilus ja ei ütle ühtegi paha sõna.

Ükspäev tuli tüdruk koju ja küsis, et mis see JEVA märk seal kotil tähendab, et peaaegu kõikidel on kottidel see märk. Seletasin siis, et see on firma logo :))) Sellest võib järeldada, et neil kottidel on päris hea minek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]meil on ka Jeva, aga peale 1 kuud kasutust oli pealmisel taskul juba rebend…õmblusvaru oli seal pea olematu…kahju,et praagi saime :(((
Muidu on kott ilus ja ei ütle ühtegi paha sõna.

Ükspäev tuli tüdruk koju ja küsis, et mis see JEVA märk seal kotil tähendab, et peaaegu kõikidel on kottidel see märk. Seletasin siis, et see on firma logo :))) Sellest võib järeldada, et neil kottidel on päris hea minek.[/tsitaat]

Kui on praak, siis t¨ekk kaasa ja poodi tagasi – nad vahetavad sul koti ringi. Tean inimest, kellel läks lahti peal olev sang ja ta sai täiesti uue koti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis te arvate, kas http://avanti.ee/index.php?product_id=62&page=50&action=show_product_details&&group_id=7 kott võiks olla 122 cm tüdrukule paras?[/tsitaat]

Minu sama pikale lapsele oli see küll liiga suur, just laiuselt – aga ta on muidugi väga kõhn ka, tugevama kehaehitusega lapsele võibolla sobib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis te arvate, kas http://avanti.ee/index.php?product_id=62&page=50&action=show_product_details&&group_id=7 kott võiks olla 122 cm tüdrukule paras?[/tsitaat]

Mina ostsin sellise koti 1. klassiks vanemale tütrele, aga tema oli kindlasti siis juba 126-7 cm pikk. Sel aastal läks kooli noorem õde, kes 122 cm pikk ja tema jaoks oli see kott meeletult suur. Seljaosa jäi väga laiaks. Tahtsin küll, et suurem kott ja saab 4 aatat käia. Valisime talle siiski tunduvalt väiksema Jeva mudeli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Koolilaps Koolikoti kohta paluks nõu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.