Esileht Koolilaps koolikoti otsingul

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: koolikoti otsingul

Postitas:

Tere!
Pojal lasteaia lõpetamine ja koolikotti kingiks vaja.Olema käinud neid Jevasid proovimas, aga no üldse ei suuda ära otsustada. Kuna poja on väikest kasvu, siis peaks ka kott ju veidi väiksem olema, aga samas tahaks, et ka asjad sisse mahuks ja mõne aasta käia ka saaks.
Äkki teadjamad annavad nõu?
Ja äkki on mõttekam osta üldse see nn.kasti taoline kott, sealt pidi olema lihtsam asju kätte saada ja säilivad ka paremini.
Igatahes ootan igasugust abi!
Tänades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka tüdruk väiksemat kasvu ja ostsime koolikoti Eccost. Igati asjalik kott ja neil seal müügil just natuke väiksem ja kergem mudel ka. Seal oli poiste koolikotte ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kasutan teemat. Kui palju kaalub Teie lapse koolikott (tühi) ja mis tootja ja mis mudeliga on tegemist?
Või kes kaaluda ei saa, kas usute, et saite kerge koti?
Meil on 2 aastat Jeva olnud ja tahan välja vahetada, sest sigaraske on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühel lapsel on jeva, mis kaalub ca 600 grammi ja teisel jeva, mis kaalub 700 grammi 🙂 ma küll ei ütleks, et sigarasked kotid oleks 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 16:21; 24.05 19:25; 27.05 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kairit69 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan teemat. Kui palju kaalub Teie lapse koolikott (tühi) ja mis tootja ja mis mudeliga on tegemist?
Või kes kaaluda ei saa, kas usute, et saite kerge koti?
Meil on 2 aastat Jeva olnud ja tahan välja vahetada, sest sigaraske on.
[/tsitaat]
minu lastel on Lego ranitsad. Mõlemad lapsed on pigem väiksemat kasvu. Kotid ostsin lastele eelkooli minnes ja nendega käivad ka 1.klassi lõpuni. Edasi vaatan ilmselt suurema koti.
Poisi kott kaalub 750g ja tüdrukul 690g.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeva 18l, spordikott 1l.
37 x 31 x 10cm
Kaalub 1 kilo, see ongi sigaraske variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meil ka see 1 kg Jeva ja sai valitud seetõttu, et lapsele meeldis. Seljas istub muidu hästi, aga aasta-aastalt on rohkem asju ju kaasa võtta… Kardan ka, et see kergem Jeva ei mahuta enam asju ära.

Kahjuks pole senivastanutel pakkuda väiksemaid numbreid, kui 600-700… ootan veel vastuseid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kairit69 kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kardan ka, et see kergem Jeva ei mahuta enam asju ära.[/tsitaat]

mis mõttes kergem jeva ei mahuta asju ära? mul käib kotiga 5. klassi laps, kellel on reeglina sama kotiga kaasas ka trenniasjad. ja kott ei ole tuubil täis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 16:21; 24.05 19:25; 27.05 09:44;
To report this post you need to login first.

No lähen poodi siis Jevat mõõtma…
Muidu kergema all pidasin silmas seda preschool varianti. Ma ei teadnud, et on ka suuremaid, mis on kerged.

Meil on intermediate 18-liitrine kott. Võimalik, et osa neist liitritest on küljetaskutes ja seega kasutud raamatute jaoks, Aga kott on täis ja ma pole rahul.

Nüüd ma vaatan Jeva lehelt, et teenagerite kotid on tõesti kergemad, 700g kanti. Samas intermediate on kohati 1150g, õudne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära osta teenageri kotti algklasilapsele. Mina ostsin oma kolmandikule ja tegelikult tagantjärgi kahetsen. see headus, mille eest jevat kiidetakse seisnebki peale kvaliteedi ergonoomilises kujus, mis vaatamata koti kaalule hoiab koti lapsel õigesti seljas ja seda on kergem kanda. Teenageri kott mahutab küll palju rohkem, aga seda ergonoomilisust tal eriti pole ja kokkuvõttes võib koorem vaatamata tegeliku kaalu vähenemisele seljas hoopis raskem tunduda.
Oma pojale plaanisin ka algul intermediate osta (sellel kehalise kott veidi suurem ja parema kujuga), aga pärast poes valisime välimuse järgi u-turni (et muster liiga kiiresti titekaks ei jääks ja mingeid pilte peal poleks). Väikest kasvu tütar sai u-turn mini, see koolikoti jaoks napikavõitu, A4 mahub vaevu sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aitäh!
Ootan veel arvamusi, kaalunumbreid, mida iganes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lego suuremad on 890 g ja seljas väga okeid juba 1. klassis, kui just väga pisike laps ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see Jeva intermediate. Mahutavuse osas täitsa paras, suur küll ei ole. Meie koolis on õnneks paljud raamatud topelt ja neid ei pea edasi-tagasi tassima, seega saab hakkama.
Samas kui on palju asju ja veel spordiriided korraga seljas, siis mu laps suisa tuigub selle koti raskuse all.
Ühesõnaga funktsionaalsuse osas on see kott 5+, aga jube raske on küll. Kui ise nagunii vastas käid või ei ole pikk maa kooli jala astuda, siis soovitan Jevat. Kui laps ikka mitmeid kilomeetreid kott seljas vantsib või jalgrattaga koolis käib, siis otsiksin midagi kergemat. Tõesti Lego või Herliz. Lego väiksemad mudelid on tavaliselt Stockmannis mingil suvekuul soodukaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime Herlitza lõpupeoks.ja poiss väga rahul.mina ka.tundub täitsa hea.kaal tundub alla 1kilo olevat,sest tavakaal mul teda üles ei võta-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 21:14; 28.05 08:48;
To report this post you need to login first.

Vaatasin Herlitzi kodulehte, no mahukamad kotid on ikkagi 1 kg ja 1,1 kg. Tahan vist võimatut:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minge proovige siis Ecco kotti ka, igas Ecco poes on neid! Kaalusin huvi pärast oma lapse koti ära – 600g ringis sain tühjana. Mina olen küll rahul, ainus puudus, et ei ole rinna peal seda väikest rihma, mis seljarihmad ilusti paigal hoiaks. Muidu igati mahukas ja ergonoomiline.

Ja minu poiss on ka lühikest kasvu, kooli läks 122cm-na.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasu seda koolikoti valimist nüüd nii keeruliseks ka ajada.
Kui pead oluliseks ergonoomilist seljatuge, siis ongi kott raskem veidi. Kui ikka igat grammi taga ajad, siis mine spordipoodi ja osta suvaline seljakott, nendel ka enamasti miskid seljatugevdused ja väga suur osa lapsi, kelle vanematel ei ole võimalusi Jevasid-Legosid osta just sellistega koolis käivadki.
Kõigepealt oleks soovitav endale selgeks teha kas laps peab koguaeg kõiki asju kaasas vedama või saab asju ka kooli jätta. Siis ei ole mõtet iga grammi kotil lugeda. Minu lapse koolis olid kõigil lastel kunstiõpetuse asjad koolis, sahtlisse sai jätta ka õpikuid-vihikuid, milles õppimist ei antud. Laps sai ilusti hakkama Jeva Beginnersiga esimesed kaks aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mina olen küll rahul, ainus puudus, et ei ole rinna peal seda väikest rihma, mis seljarihmad ilusti paigal hoiaks. [/tsitaat]
ainus puudus? kui aus olla, siis on see üks esimesi asju, mida ma lapsele koolikotti ostes vaatan. eelmisel sügisel jäi mitu muidu korralikku kotti selle rihma puudumise tõttu ostmata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.05 16:21; 24.05 19:25; 27.05 09:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime ka tüdrukule Ecco väiksema variandi ja on küll rinna peal see väike rihm, mis seljarihmad ilusti paigal hoiab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kaalu lisabki kotile hea seljatugi.
meie käisime nõukajal koolis nahast ranitsatega, no olid vist isegi raskemad kui kilo, karta on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Et siis ongi normaalne, et hea koolikott kaalub kilo?
Mina ei ole nõus.
Lähen näpin Eccot poes.

Mul on vanemal poisil rühiprobleem ja tollal ma ostsingi talle neid suvalisi kotte, millel oli ka mõningane seljatugi. Need olid kerged kotid ja ei olnud kõige odavamad. Seljas istusid hästi.
Mu laste vanusevahe on 8 a. Ajad on muutunud.
Praegu olen püüdnud ka muid kotte vaatada peale Jevade-Herlitzite. Neid tavaliste inimeste omi. Ei sobi. kas ei istu selga või on lukud/kinnitused väga halvad.

Ma tõesti tahan oma lapsele parimat, seda enam, et perekonnas on rühiga probleeme ja mitte väikseid.

Ma olen ju 2 aastat jälgida saanud ka elu kilose kotiga, ma ei võta õhust oma muret.
Vabandust, et olen paljusünaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mul poiss ja Herlitza ostsime.
see rihmake rinnal arvan,et pole oluline.
kooli minnna 500m arvan.no max1km
1kilone kott pole nüüd küll hull.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 21:14; 28.05 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.koolikott.eu/e-pood/detail/2-koolikotid-21-l/flypage_images/5-kotikomplekt-slam.html?sef=hcfp

Meil selline ja laps ka väikest kasvu. On igati mugav ja vastu on pidanud ikka ülihästi. Meeldis rohkem kui Jeva kotid, mida algul vaatasime ja otsustavaks sai kuna sel kotil on erinevaid taskuid mõnusalt palju. Rahakott ja pinal olid kaasas ning vihmakile on samuti meil oluline kuna laps käib üsna palju jalgrattaga koolis. Mahutab ära nii kooliasjad kui ka trenniriided ja usun, et paar aastat saab ta sellega ikka veel vabalt koolis käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millist koolikotti soovitate III klassi poisile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kairit69 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Et siis ongi normaalne, et hea koolikott kaalub kilo?
Mina ei ole nõus.
Lähen näpin Eccot poes.

Mul on vanemal poisil rühiprobleem ja tollal ma ostsingi talle neid suvalisi kotte, millel oli ka mõningane seljatugi. Need olid kerged kotid ja ei olnud kõige odavamad. Seljas istusid hästi.
Mu laste vanusevahe on 8 a. Ajad on muutunud.
Praegu olen püüdnud ka muid kotte vaatada peale Jevade-Herlitzite. Neid tavaliste inimeste omi. Ei sobi. kas ei istu selga või on lukud/kinnitused väga halvad.

Ma tõesti tahan oma lapsele parimat, seda enam, et perekonnas on rühiga probleeme ja mitte väikseid.

Ma olen ju 2 aastat jälgida saanud ka elu kilose kotiga, ma ei võta õhust oma muret.
Vabandust, et olen paljusünaline.[/tsitaat]

Kuid su laps on nende kahe kooliaasta jooksul ju kasvanud ja ka tugevamaks saanud. Tundub kuidagi loogikavastane, et nüüd, 3. klassi minnes plaanid talle osta väiksema koti kui ta seni kasutanud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mitte väiksema, vaid kergema.
Kuna asju on järjest rohkem, näiteks meie koolis lisandub nüüd võõrkeel.

Osalt tegu ka sellega, et õpin füsioteraapiat, teema on aktuaalne, suvel on aega otsida ja mõelda. Ma arvan, et kui ma olen 2 a olnud laisk ja lohakas ja kergema vastupanu teed läinud, siis see ei ole põhjus, miks peaksin edaspidi olema.

Saan aru, et hüüdja hääl kõrbes. Teema minu poolt lõpetatud, aga jätkan lugemist, kui kirjutate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kairit, missugused need \”tavaliste inimeste kotid\” on, mis sinu lapsele selga ei istu? minu 6. klassis käival väiksemat kasvu pojal on hetkel o`neill-i seljakott. istub hästi seljas ja tühjana on väga kerge. üldiselt kotiga väga rahul, eelmine oli meil ka rohmakas jeva, uut enam ei tahtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ainus puudus? kui aus olla, siis on see üks esimesi asju, mida ma lapsele koolikotti ostes vaatan. eelmisel sügisel jäi mitu muidu korralikku kotti selle rihma puudumise tõttu ostmata.[/tsitaat]

Mu poisil ka 600g-ne Ecco ja see ilma rinnarihmata mudel ja pidasin ka selle puudumist miinuseks. Kuna aga hind ja koti kaal + omadused olid head, siis võtsin kätte ja õmblesin ise selle traksi sinna ja reaalsus – poiss pole kordagi seda kinni pannud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Koolilaps koolikoti otsingul

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.