Esileht Koolilaps Koolikott 1. klassi

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Koolikott 1. klassi

Postitas:

Kelle lastel need JW Berkeley S, kas neid klassis paljudel? Tunduvad väga popid olevat, aga värvivalik üsna kasin. Kas teiel lastel mahuvad sinna ka trenni riided ära? Peale vaadates tundub see kott nii väike.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 22:24; 29.08 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle lastel need JW Berkeley S, kas neid klassis paljudel? Tunduvad väga popid olevat, aga värvivalik üsna kasin. Kas teiel lastel mahuvad sinna ka trenni riided ära? Peale vaadates tundub see kott nii väike.

kott on esmapilgul visuaalselt tõesti väike, aga reaalselt VÄGA hästi mahutav. minu poiss pani õpikud-vihikud suurde vahesse ja kehalise asjad mahtusid ilusti väiksemasse. trenniriided neile lisaks vast tõesti enam ei mahu. värvid varieeruvad aastate lõikes, mina ostsin juba hea mitu aastat tagasi Amazonist ja seda just põhjusel, et seal oli kõvasti värvivalikut 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 21:00; 18.08 00:37; 29.08 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on taaskasutus: Scouti ranits, millega vanem vend käis neli esimest aastat.
Pesin puhtaks ja läheb uuesti kasutusse. Kulumist peaaegu pole: plastosadel üksikud kriimud.
Muidu tahetakse esimesse klassi minejatele ikka uusi asju, aga meie poiss on eriti rahul, et saab minna kooli sama koti ja sama pinaliga, millega suur vend kunagi sinna läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kelle lastel need JW Berkeley S, kas neid klassis paljudel? Tunduvad väga popid olevat, aga värvivalik üsna kasin. Kas teiel lastel mahuvad sinna ka trenni riided ära? Peale vaadates tundub see kott nii väike.

kott on esmapilgul visuaalselt tõesti väike, aga reaalselt VÄGA hästi mahutav. minu poiss pani õpikud-vihikud suurde vahesse ja kehalise asjad mahtusid ilusti väiksemasse. trenniriided neile lisaks vast tõesti enam ei mahu. värvid varieeruvad aastate lõikes, mina ostsin juba hea mitu aastat tagasi Amazonist ja seda just põhjusel, et seal oli kõvasti värvivalikut ????

Minu poiss lõpetas just viienda klassi Berkeley S kotiga. Mahtusid nii kooliasjad, trenniriided kui ka kehalise kasvatuse riided, reketi torkas koti küljele rihmade vahele. Läheb ja kuuendasse klassi sellega. Imehea kott on.

Suuremat veel ei saa osta, sest laps ise on selle jaoks veel kasvult väike. Suuremal vennal on suur Berkeley, see väiksemale veel ei istu, eks aasta pärast vaatame.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss on oma klassis ainuke selle kotiga. Nüüd kolmandas klassis muidugi ei tea, aga esimesed 2 aastat olid teistel poistel kõigil need kõvad ranitsad ämblikmeeste ja jalgpallide jms piltidega. Ehk vbl selleks sügiseks on paljud oma kotid välja vahetanud, aga minu poiss läheb rõõmsalt oma Berkeley S-ga 🙂 Kehalise asjad mahtusid meil ka ilusti âra, trenniasjad lisaks ei mahuks, aga meil ta käib enne trenni nagunii kodust läbi alati ja trenni jaoks on hoopis teine kott.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 10:53; 30.08 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesse klassi läks laps sellise kotiga: https://beckmann.no/produkt/skolesekk-1-klasse-22-liter-alva/
Tõelselt hea kott. Kerge ning toetab hästi selga. Palju helkureid ja vihmakate.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.samsonite.ee/et/pagrindinis/4972-5074-sam-ergofit-disney-backpack-m.html#/388-spalva-pink_horse

Eegonoomiline seljakott, väikesele tüdrukule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihjeks, et need paljukiidetud JW Berkeley kotid on praegu Matkasport kodulehel -25%. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Berkeley S on tõesti täiesti imeline kott, esimese klassi lapsele suuruselt väga hea, ülikerge, mugav, hästimahutav, samas vastupidav, välimuselt ilus ja minimalistlik. Minu lapsel on 3. aasta sama kott (musta värvi) ja no pole mingit märki ka, et hakkaks lagunema või kuluma kuskilt otsast, tõesti näeb välja nagu uus. Ja boonusena meeldib talle oma kott vanemaks saades üha rohkem, ta ei paneks enam eluseeski mingit ämblikmehega vmt selga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka ECCO – ülikerge, mõnusad pehmendused, ergonoomiline, tossukotti saab ka külge panna, super kvaliteet. Tundub väike, aga tegelikult mahuvad A4 pikkuses kaaned ilusti.
https://ee.ecco.com/et-EE/product/5642745013/ECCO-Back-to-School

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Koolilaps Koolikott 1. klassi