Esileht Koolilaps Koolikott esimese klassi lapsele

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Koolikott esimese klassi lapsele

Postitas:

Millist kotti soovitate, valin Jeva, Jack Wolfskini ja Reima koti vahel või hoopis Herliz või midagi muud, rääkige palun oma kogemustest

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel lapsel oli Wolfskin ja kolmanda klassi lõpus oli ka veel nagu uus. Lihtsalt asjad ei mahtunud enam ära kuid vabal ajal kasutab hea meelega seda kotti edasi.

Teise lapsega allusin lapse soovidele ning ostsin Herlitza ranitsa. No täiesti mõttetu ost. Esiteks ainult üks väike sahtel, teiseks suure vihmaga hakkas kuskilt kaane vahelt sisse immitsema ja kolmandaks loomulikult üle 1,5 aasta sellega käia ei kannatanud kuna muutus titekaks. Eks ma kõike seda muidugi arvasin ka aga vahest võib ju lapse soove ka kuulata 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://ee.ecco.com/et-EE/product/5642791520/ECCO-Back-to-School

minu lapsel oli esimesse klassi minnes see. ideaalne kott minu meelest. palju asju mahub ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 15:25; 12.08 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene laps sai Jeva Square’i. Kott sai parajaks u 2. klassi poole peal. Enne seda kippus just õlgadest laiaks jääma. Jeval on rihmad väga laiad, minu kiitsakatele lastele ei sobi. Muidu Jeva Square meeldis, mahutas palju asju ja seda oli vaja juba algusest peale. Teisele lapsele tellisin Bergans 24 koti. Kasutama hakkab nüüd sügisel. Tundub Jevaga võrreldes väiksem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgi ka koti kaalu. Mu arust vähemalt osad Jevad on ülemõistuse rasked. Paljudes koolides tuleb kogu kraam pidevalt kaasa tassida (pole õpikukappe jmt). Kui kott ise kaalub kilo ringis v enam, siis lapsel hakkab väga seljale/rühile.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 17:30; 26.07 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pisike ja kleenuke laps. Ostsin spordipoest kõige kergema toestatud koti, mille suutsin leida. Jevat ei jaksaks ta ka tühjana kaua kanda.
Eks siis näha ole, kuidas kott ennast õigustab.
Tegelikult kaaluvad ka esimese klassi öpikud, vihikud koos kiledega üsna palju.
Soovitan valida lihtsalt kõige kergema kaaluga ergon koti, mille leiad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeva ei soovita, kui laps peab ise kooli käima. Mul laps 2 aastat käinud, saaks kolmanda ka (välimuse ja kvaliteedi järgi) aga vahetame raskuse tõttu välja.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jack Wolfskin Berkeley s – ideaalne kott. Kerge, ülimalt vastupidav, mugav. Ainus miinus, et igal aastal ei saa siis põnevusega uut koolikotti osta, sest Berkeley s näib keelduvat kulumast.
Mu laps läheb nüüd 4. klassi, kott näeb tõesti välja täiesti uueväärne, lihtsalt nüüd neljanda eel kipub pisut väikseks juba jääma.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jack Wolfskin Berkeley s – ideaalne kott. Kerge, ülimalt vastupidav, mugav. Ainus miinus, et igal aastal ei saa siis põnevusega uut koolikotti osta, sest Berkeley s näib keelduvat kulumast.

Mu laps läheb nüüd 4. klassi, kott näeb tõesti välja täiesti uueväärne, lihtsalt nüüd neljanda eel kipub pisut väikseks juba jääma.

110% nõus … minu poisi kott sai ka 3a tõsist vatti ja mitte mingeid kulumismärke see isend ei ilmutanud. lausa ulmeliselt vastupidav kott on see 🙂

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 16:18; 27.07 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen ka JW Berkeley S-i kiitjatega. Tõesti väga kerge, mahukas ja vastupidav kott.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jack Wolfskin Berkeley s – ideaalne kott.

Vaatasin seda kotti matkasport.ee lehelt. Kas muid värve ka peale nende kolme on? Eri lehtedel jäidki ainult need toonid silma.

Enda üsna suurt kasvu pojale ostame ilmselt mõne Jeva dressikotiga mudeli. Mulle meeldib Jeva kottide “rõõmus” välimus ja see, et dresse ei pea eraldi kotiga käe otsas kandma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:34; 03.08 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jack Wolfskini Barkley ostsime, pikka kasvu lapsele jäi S väikeseks seega võtsime järgmise suuruse. Värvivalikut oli poes ka, lisaks ühevärvilistile ka ruudulised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Explore kotid on ka kerged ja lukuga kinnitatava lisakotiga. Meil pidas vastu 2 aastat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 17:30; 26.07 14:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jack Wolfskin Berkeley s – ideaalne kott. Kerge, ülimalt vastupidav, mugav. Ainus miinus, et igal aastal ei saa siis põnevusega uut koolikotti osta, sest Berkeley s näib keelduvat kulumast.

Mu laps läheb nüüd 4. klassi, kott näeb tõesti välja täiesti uueväärne, lihtsalt nüüd neljanda eel kipub pisut väikseks juba jääma.

110% nõus … minu poisi kott sai ka 3a tõsist vatti ja mitte mingeid kulumismärke see isend ei ilmutanud. lausa ulmeliselt vastupidav kott on see ????

Kus seda Wolfskini kotti osta saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jack Wolfskin Berkeley s – ideaalne kott. Kerge, ülimalt vastupidav, mugav. Ainus miinus, et igal aastal ei saa siis põnevusega uut koolikotti osta, sest Berkeley s näib keelduvat kulumast.

Mu laps läheb nüüd 4. klassi, kott näeb tõesti välja täiesti uueväärne, lihtsalt nüüd neljanda eel kipub pisut väikseks juba jääma.

110% nõus … minu poisi kott sai ka 3a tõsist vatti ja mitte mingeid kulumismärke see isend ei ilmutanud. lausa ulmeliselt vastupidav kott on see ????

Kus seda Wolfskini kotti osta saab?

mina ostsin kunagi Amazonist, sest seal oli värvivalik suurem (meil oli ruuduline variant, halli ja sinisega). pmst saab ka JW kodulehelt tellida või siis ülalmainitud matkasport lehelt.

siin on üks väheke vahvama disainiga variant olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.07 16:18; 27.07 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lego Tech Teen – väga funktsionaalne ja on ajas väga hästi vastu pidanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 17:30; 06.08 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lego Tech Teen – väga funktsionaalne ja on ajas väga hästi vastu pidanud.

Kas sellese ranitsasse mahuvad ära ka spordiriided ja -jalatsid? Vaatasin, et sellel mudelil lisakotti ei ole ja ei leidnud ka võimalust, et seda juurde osta saaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:34; 03.08 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kevadel kõik kodukooli saadeti, siis mahtusid koolist kaasa nii õpikud, vihikud, spordiriided ja -jalatsid ning vahetusjalanõud. Meie koolis on muidu õpikud ja spordiriided koolis kapis, koju tuleb mõni ese ainult siis, kui on vaja pesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 17:30; 06.08 13:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Explore kotid on ka kerged ja lukuga kinnitatava lisakotiga. Meil pidas vastu 2 aastat.

—————-
Meie eelmisel aastal ostsime ka pojale Explore koti (Weekendist). Osutus valituks, sest sobis proovitutest kõige paremini mu väikest kasvu pojale (Jewa kotid jäid ikka väga suureks ja olid rasked ka). Lukuga eemaldatav lisakott on ka väga praktiline. Nüüd 2.klassi minnes näeb kott veel välja nagu uus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka Ecco kotti, aga meil väiksem ja algklassides täiesti sobiv. Hea kerge, ergonoomiline, kvaliteetne trennikott käib ka külge.
https://ee.ecco.com/et-EE/Lastele/Poisid/product/5642791516/ECCO-Back-to-School

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei maksa seda Jevat materdada – Jeval on väga erineva kaaluga kotid. Ülirasked on need pisemad algklasside omad, kaalu tasub enne ostmist uurida. Jeva Square nt on 800 grammi. JW Berkeley S vist 700 ringis, aga mulle isiklikult ei meeldinud selle koti väga kõvad õlarihmad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti Jack Wolfskin Berkeley S usku, laps läheb sellega 1. klassi. Ostime kevadel koroona-alede ajal ja suvi läbi kasutuses olnud nö lapse enda “reisikotina”. 🙂
Ilus ajatu ja minimalism, mitte titekas välimus. Lisaks praktiline, kerge ning samas ka mahukas ja kvaliteetne. Lapsele samuti meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 00:01; 13.08 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me oleme Jeva usku. Mu laps käis Jevaga kolm aastat, siis enam ei meeldinud ja tahtis kotti, mis poleks ranitsa moodi. Teine laps tahtis ka sellist kotti nagu vennal oli, aga tema oli pisike – talle võtsin siis teistsuguse Jeva mudeli, veidi pisema. Muidugi oli arvata, et see jääb kohe väikseks. Samas ei kahetsenud ka selle ostu, suurem Jeva oleks talle liiga suur ja raske olnud. Esimese klassi käis väikesega ära, aga teises klassis võttis venna vana koti, millega sel sügisel veel jätkab. Tundub, et kott peab ka teise lapse vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jacki kotis jäävad vihikud ja raamatud lössakile, põhjatugevdus puudub.
mu lastel siis kurvad jackid olnud, peale aastast kasutamist, mõlemil lapsel kotid katki, rihmad narmendavad ja koledad.
enne seda olid mõlemal lapsel kasutuses jevad, 5aastat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps proovis enne esimesse klassi minekut poes seda berkley s kotti, aga ta ütles, et rihmad kaelast on ebamugavad. natuke lössakas tundus ka vihikute jaoks, oleks võinud kõvem olla. siis tellisin internetist jeva square’i ja see oli meeletult lai. pikkuselt ja kaalult ok, aga just jube lai kõhnale lapsele. praegu läheb laps teise klassi ja on ca 135 cm pikk, aga see jeva square tundub ikka meeletult lai.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.07 15:25; 12.08 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hääl ka Ecco(de)le. Kogemus mõlema siin juba lingitatud variantidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alguses oli Jeva, aga see jäi mingi hetk väikeseks ja natuke “titekaks”. Vahepeal oli lapsel paar suvalisemat keskmise hinnaklassi kotti, mis mingiks hetkeks räbaldusid. Vimasega oli lugu veel nii, et läksime küll (minu) plaaniga Wolfskini ostma, aga laps keeldus kategooriliselt, sest talle ühegi saadaoleva koti värv ei meeldinud 🙂 Astusime sisse Sportsdirecti ja ostsime sealt mingi 15-eurose koti, millest laps vaimustuses oli. Tegelikult ta käis sellega suure rõõmuga mingi 1-2 aastat, enne kui see räbaldus. 7. klassi alguses ostsime Jack Wolfskini (mitte Berkeley S, vaid veidi suurema) ja see on olnud ideaalne nii kooli- kui matkakotiks, sinna topiti lisaks kooliasjadele sisse veel 2 erineva trenni asjad jm kola. Aasta pärast hullu täistoppimist ja igal pool kasutamist näeb ikka välja nagu uus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et vist ongi kaks koolkonda – Wolfskin ja siis igasugu muud värvilised ja kandilised “titekotid” nagu ma neid kutsun. 😀
Igale oma.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 00:01; 13.08 21:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil telliti just värviline Helitz “titekott” esimesse klassi (et nagu sobib ju, või millal siis tited titekotiga käivad 😛 ). Vanemad lapsed lähevad mõlemad sama Herlitziga neljandasse klassi, kotid ei ilmuta räbaldumise märke. küllap järgmisel aastal saavad Berkeley moodi asja, kui tahavad (sel kotil pole ju mingit toestust, kuidas pehmed raamatud ja vihikud seal ei kapsastu, kui seda visatakse ja otsas istutakse jms)? Eelistan vähemalt algklassides kotti, mis hoiab ise oma vormi ja Herlitzi peal saab istuda ka, ilma et see lössi vajuks. Kehkariided on eraldi kotiga koolis, kõik muud asjad on alati ära mahtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss valis ise Herlitzi koti (tugevdatud seljaosaga Midi-variant). Käisime koos poodides valimas, proovisime selga ka (poiss on 140+cm pikk juba, seega Midi on täitsa ok). Kott oli üsna kallis, loodan, et see peab mitu aastat vastu. Kuna laps ise valis endale meeldiva koti, siis arvatavasti hoiab ta seda ka paremini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Koolilaps Koolikott esimese klassi lapsele