Esileht Beebi ja mitmikud Koolikud

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Koolikud

Postitas:

Laps 1 kuune.jubedad koolikuvalyd on.nutab iga õhtu 3 tundi.mitte midagi ei taha ja mitte miski ei lohuta teda.kas kellelgi on mingeid häid nippe või nõuandeid mis aitaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab vaid aeg.
Meil veidi leevendas autosõit ja kui beebi palja kõhu peale kõhuli pikutama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 14:37; 08.12 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitab tõesti vaid aeg, see tuleb üle elada.
Kõhuli panna, massaaž, jalgadega “jalgratas”, vann/soe vesi, hoida süles ja pakkuda lähedust.
Mina kasutasin tilkasid ka enne iga söögikorda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahjaa, selle unustasin, et jätsin koolikute ajaks ka d-vitamiini ära. Mõni kindlasti vaatab sellele viltu aga see päev kui laps sai vitamiini, siis ta lausa kriiskas valust, ise näost sinine.
Seega mina sellega last piinata ei suutnud. 4-kuuselt, kui nutt paar korda nädalas veel oli, hakkasin vaikselt uuesti andma.
Ja kui anda, siis kindlasti hommikul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.12 14:37; 08.12 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasuguste gaasivaludega on colic hold väga hea asend.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule isiklikult leevendas olukorda piimast 100% loobumine ja lapse kandelinas kandmine kui kõige hullem aeg päevas hakkas. Siis ta vahepeal oli hädaline ja vahepeal magas vms. Kandelinas kandis nii mees, kui kandsin ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pisike ka 1-kuune ja iga öhtu täpselt samal ajal kell 20 pikalt kestev nutt. Vahest tundub, et ka päeval suht rahutu. Läbi une suur punnimine,mis selgelt und segab seega võib laps ka üleväsimusest nutta.

Õhtune vann hea. Last rahustab ka see kui minu süles ja ma samal ajal kükke teen.
Kätele suur koormus 5.5kg laps käes ja neid kükke vihtuda,et laps rahul oleks.

Meie puhul kõht kõhul olemine ei aita- ehk kõht väga hell king kui sinna vastu veel suruda,valus on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 20:44; 24.12 20:52; 02.01 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovige kindlasti white noise abil beebit rahustada.

Ise panin youtube otsingusse white noise ja esimese vastega rahuneb 1.5kuune beebi hetkega.
Lutt suhu, sahin kõrva lähedale ja laps rahunes.

Ei aidanud masseerimised,jalgratta liigutus,colic hold,vann, soojapadi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 20:44; 24.12 20:52; 02.01 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps rahunes kiiremini, kui panin ta enda vastu õlale ja õõtsusin ise üles-alla. Tunde mõnikord. Panin telekas mõne hea filmi peale ja terve selle aja õõtsusin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise loobusin piimatoodestest, D-vitamiini vahetasime välja teise õli põhise vastu ja Reladrops probiootikumi tilgad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Infacoli tilku enne iga söögikorda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõlemal lapsel alguses koolikud olnud. Esimesel kuni 2,5-kuuseks saamiseni, teisel kauemgi. Tegin sooja kompressi kõhule, massaaži. Aga kõige paremini aitas ikkagi rinna andmine. Seda sain teada rasedate joogas, et imemise ajal lapse soolestik lõtvub, st gaasimullid pääsevad liikuma. Eks sellega muidugi saab laps kõhtu järgmise toiduportsu, mille seedimisel gaasid tekivad, aga rinna andmine rahustas silmanähtavalt ja leevendas gaasivalusid kohe, laps hakkas imemise ajal puuksutama ja korras. Jälgisin ka enda toitumist, aga see ei tundunud väga koolikuperioodi mõjutavat. Lihtsalt teatud vanuses enam lapsel koolikuid ei olnud ja oligi korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõlemal lapsel alguses koolikud olnud. Esimesel kuni 2,5-kuuseks saamiseni, teisel kauemgi. Tegin sooja kompressi kõhule, massaaži. Aga kõige paremini aitas ikkagi rinna andmine. Seda sain teada rasedate joogas, et imemise ajal lapse soolestik lõtvub, st gaasimullid pääsevad liikuma. Eks sellega muidugi saab laps kõhtu järgmise toiduportsu, mille seedimisel gaasid tekivad, aga rinna andmine rahustas silmanähtavalt ja leevendas gaasivalusid kohe, laps hakkas imemise ajal puuksutama ja korras. Jälgisin ka enda toitumist, aga see ei tundunud väga koolikuperioodi mõjutavat. Lihtsalt teatud vanuses enam lapsel koolikuid ei olnud ja oligi korras.

Mul röökiv beebi rinnast sel hetkel ei hooli. Kui juba rahunenud siis võtab küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 20:44; 24.12 20:52; 02.01 11:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Beebi ja mitmikud Koolikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.