Esileht Koolilaps koolilaps külla

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: koolilaps külla

Postitas:

Minu lapsele laekus näiteks e-kooli kunstiõpetuse ülesanne, mis algas sõnadega “osta endale…” ehk siis koduse ülesande teostamiseks vaja on üht spetsiifilist kunstitarvet, mida igaühel kindlasti kodus olemas ei ole, sh meil endil. Õnneks lugesin piisavalt vara seda ise e-koolist ja sain asja ära ostetud. Kui laps nüüd ise avastaks ja paluks luba poodi minna, siis mõtleksin ka kümme korda enne läbi, millal ja mismoodi seda lubada või ise otsima minna. Või kui kauplused üldse kinni pannakse, siis jääkski see ülesanne tegemata kahjuks.

Ma ei tea veel, kas mu lapsel on vaja mingeid müstilisi vahendeid kunstitunniks (käsitööga saaks ilmselt hakkama), aga ma ausalt öeldes saadaks sellised nõudmised kuu peale. Laps kindlasti kuhugi poodi ei lähe ja mina ise käin ainult toidupoes ja seda võimalikult harva. Kui sealt saab, siis saab. Ei kannata lapse haridus sugugi kui mõni pilt maalimata jääb.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljudel lastel paistab valearusaam olevat asjast. Koolide sulgemine pole mitte lisavaheaeg, vaid soov ja vajadus inimestevahelisi kontakte vähendada.

Hommikul vara on keskused ehk tühjemaks, autoga viis ja tood, kui kohale minnes selgub, et liiga palju inimesi, siis autost välja ei luba.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Paljudel lastel paistab valearusaam olevat asjast. Koolide sulgemine pole mitte lisavaheaeg, vaid soov ja vajadus inimestevahelisi kontakte vähendada.

Oleks siis veel, et vaid lastel. Aga ilmselgelt on paljudel vanematel ka asjast vale arusaam. Praegu tuleb kontakte minimeerida nii palju kui võimalik, ainult sedasi on lootust olukord kontrolli alla saada! Seni kuni inimesed võtavad seda kui taevast sülle sadanud puhkust, läheb asi vaid hullemaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kedagi külla ei luba, ise külla ei lähe. Kunstitarbeid telliks netist pakiautomaati, pakendi viskaks juba õues ära. Palun saage aru, et praegu on isegi ÜHE inimesega kokkupuutumine ohtlik kogu teie perele.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Koolilaps koolilaps külla