Esileht Koolilaps Koolilapse juukselōikus

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Koolilapse juukselōikus

Postitas:

Kas Tallinnas saab kuskil 7-8 aastaste poiste juukseid ka alla 10.- eur lōigata (mitte masinlōikus)? Ideaalis Mustamäe, Ōismäe, Kristiine, aga vōib ka teisi kohti soovitada.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 21:20; 28.10 11:30; 29.10 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.tthk.ee/teenused/juuksurisalong/

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et selle rahaga ei saagi vist väga juukseid lõigata, aga soovitage siis kohti, kus käite oma lapsega ja mis lõikus maksab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 21:20; 28.10 11:30; 29.10 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et selle rahaga ei saagi vist väga juukseid lõigata, aga soovitage siis kohti, kus käite oma lapsega ja mis lõikus maksab.

M Room Estonia pst.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks tthk ei sobi?

mu meelest peaks lastelõikuste hind olema topelt kallim, lastel rohkem juukseid peas kui mõnel täiskasvanud inimesel, pluss siblivad, siputavad, nihelevad jne.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 12:38; 31.10 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks tthk ei sobi?

Põhimõtteliselt sobib küll, aga iga kord siis ise juuksur ja lõpptulemust ei saa ennustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.10 21:20; 28.10 11:30; 29.10 14:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käime Tuultukas, hind nüüd küll 12, aga  pole kunagi probleeme olnud. Kiidan Margitit.

 

https://www.tuuletuka.ee/hinnakiri/amp/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks tthk ei sobi?

Põhimõtteliselt sobib küll, aga iga kord siis ise juuksur ja lõpptulemust ei saa ennustada.

Eks megakvaliteeti väga odavalt ongi raske saada. Tavalistes salongides on ka nii, et mida algajam juuksur, seda odavam hind (juuksur-stilist-vanemstilist jne). Korra on mu lapsele algaja juuksuri poolt kõver lõikus tehtud ja nüüd alla stilisti enam ei vali.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu pretensioonikad teismelised käivad sama juuksuri juures kus ma isegi. Kui väga kiire on ja aega ei viitsi ette kinni panna, käib algkoolilaps isaga Madara express meestejuuksuris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madara juuksur.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fresh ilusalong  Vabaduse väljakul maa all tunnelis. Kui end kodulehel püsikliendiks registreerid, on lühikeste juuste lõikus kuni 10-aastastele lastele 8 eurot. Kui ei ole püsiklient, siis 10 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 07:34; 31.10 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 7- ja 9-aastased tütred viinud Männi pargi vastas Sõpruse pst-l olevasse Sinu Ilusalongi, seal on kahe lapse juuste lõikus kokku 16 eurot läinud, nii  et ühe lapse juuste lõikus siis alla 10 küll. Ma ei tea, kas tüdrukute juukseotste lõikamine on juuksuri jaoks lihtsam ja odavam töö, kui poisslapsele soengu lõikamine. Tegelikult ei ole ju suur vahe, kas on 8 või 10 või 12. Sõpruse pst-l Magistralist natuke tehnikaülikooli poole on ka eraldi meestejuuksur, uuri sealt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 11:12; 31.10 11:13; 31.10 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks tthk ei sobi?

mu meelest peaks lastelõikuste hind olema topelt kallim, lastel rohkem juukseid peas kui mõnel täiskasvanud inimesel, pluss siblivad, siputavad, nihelevad jne.

7-8-aastane nagu teemaalgatajal küll ei sibli ega siputa. Jutt käib koolilastest, mitte 2-aastasest.

Minu lapsed on, vastupidi, juuksuritoolis alati nagu kivikujud ja juuksur lõikab alati väga kiiresti ja lihtsalt, ei ole mingit lisatööd selle pärast, et nad lapsed on. Ja see jutt, et lapsel on juukseid peas rohkem kui täiskasvanul nüüd ka õige ei ole, kui sa just kiilanevaid vanemaealisi silmas ei pea. See, kas juuksed on õhemad või paksemad, on ikka geneetiline, mitte et lapseeas igavene pahmakas, 30-aastaselt vähem.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 11:12; 31.10 11:13; 31.10 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks tthk ei sobi?

mu meelest peaks lastelõikuste hind olema topelt kallim, lastel rohkem juukseid peas kui mõnel täiskasvanud inimesel, pluss siblivad, siputavad, nihelevad jne.

7-8-aastane nagu teemaalgatajal küll ei sibli ega siputa. Jutt käib koolilastest, mitte 2-aastasest.

Minu lapsed on, vastupidi, juuksuritoolis alati nagu kivikujud ja juuksur lõikab alati väga kiiresti ja lihtsalt, ei ole mingit lisatööd selle pärast, et nad lapsed on. Ja see jutt, et lapsel on juukseid peas rohkem kui täiskasvanul nüüd ka õige ei ole, kui sa just kiilanevaid vanemaealisi silmas ei pea. See, kas juuksed on õhemad või paksemad, on ikka geneetiline, mitte et lapseeas igavehe pahmakas, 30-aastaselt vähem.

 

MÕNEL lapsel, mõnel täiskasvanud. ei olnud juttu kõigist.

ps. lapsed, kui ka inimesed on erinevad. ka 50aastased siputavad, nihelevad, sapsutavad, sügavad juuksuritoolis.

 

juuksur

 

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 12:38; 31.10 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MÕNEL lapsel, mõnel täiskasvanud. ei olnud juttu kõigist. ps. lapsed, kui ka inimesed on erinevad. ka 50aastased siputavad, nihelevad, sapsutavad, sügavad juuksuritoolis.

No mis siis teha, eraldi hinnakiri nihelejatele?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 07:34; 31.10 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks tthk ei sobi?

mu meelest peaks lastelõikuste hind olema topelt kallim, lastel rohkem juukseid peas kui mõnel täiskasvanud inimesel, pluss siblivad, siputavad, nihelevad jne.

7-8-aastane nagu teemaalgatajal küll ei sibli ega siputa. Jutt käib koolilastest, mitte 2-aastasest.

Minu lapsed on, vastupidi, juuksuritoolis alati nagu kivikujud ja juuksur lõikab alati väga kiiresti ja lihtsalt, ei ole mingit lisatööd selle pärast, et nad lapsed on. Ja see jutt, et lapsel on juukseid peas rohkem kui täiskasvanul nüüd ka õige ei ole, kui sa just kiilanevaid vanemaealisi silmas ei pea. See, kas juuksed on õhemad või paksemad, on ikka geneetiline, mitte et lapseeas igavehe pahmakas, 30-aastaselt vähem.

MÕNEL lapsel, mõnel täiskasvanud. ei olnud juttu kõigist.

ps. lapsed, kui ka inimesed on erinevad. ka 50aastased siputavad, nihelevad, sapsutavad, sügavad juuksuritoolis.

juuksur

Juuksurina sa siis tahaks ukse peal kliendi juukseid kõigepealt kontrollida, et mis hinna väänad? Natuke üle pakutud ei ole? Kui üks klient on “kaks karva kahes reas tüüp” ja teine korraliku pahmakaga, siis päeva peale ongi sul asi tasakaalus.

Kui kellegi paksemad juuksed või see, et inimene oma asendit juuksuritoolis sätib, sind nii häirib, siis oleks aeg ametit vahetada.

 

 

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 11:12; 31.10 11:13; 31.10 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MÕNEL lapsel, mõnel täiskasvanud. ei olnud juttu kõigist. ps. lapsed, kui ka inimesed on erinevad. ka 50aastased siputavad, nihelevad, sapsutavad, sügavad juuksuritoolis.

No mis siis teha, eraldi hinnakiri nihelejatele?

Juuksekarvad võiks ka enne kokku lugeda.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et selle rahaga ei saagi vist väga juukseid lõigata, aga soovitage siis kohti, kus käite oma lapsega ja mis lõikus maksab.

Head juuksurid stiilsete lõikustega Tallinnas 25.-. Samas naabrinaine laseb ise masinaga oma poja pea üle, siilisoengusse. Mida täpsemalt on vaja soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 00:28; 21.11 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka ka alla 10 eur, nt Tammsaare ilusalongis Tammsaare ärikeskuses:

https://tammsaareilusalong.ee/ (vt hinnakiri alates 5eur)

8aastasel poisil maksab igatahes 8eur, vbl noorematel siis vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks tthk ei sobi?

Põhimõtteliselt sobib küll, aga iga kord siis ise juuksur ja lõpptulemust ei saa ennustada.

et siis maksta ei taha, aga kyll aga tahad alati kindlat kvaliteeti ja kindlat tegijat. Ise aru ei saa, et su soovid on vastuolus?

Minu laste juuksuriarved 20-30, sõltub lapsest ja konkreetsest lõikusest. Tallinn, väga head juuksurid. Tulemus on alati ette ennustatav ja tegelikult isegi ületab ootusi.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.11 00:28; 21.11 01:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Koolilaps Koolilapse juukselōikus