Esileht Koolilaps Koolilapse tervisekontroll

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Koolilapse tervisekontroll

Postitas:
Kägu

Kas käite oma koolilastega perearstil tervisekontrollis? Kui tihti seda teete ja mida uurida lasete, kui konkreetset muret polegi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ära jagatud – millal kooliõde ja millal perearst. Niisama meie perearst näha ei taha. Kui põhjust tundub olevat, lasen teha tasulisi vereanalüüse.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavalise tervisekontrolli teeb kooliõde. Perearstile pöördun, kui laps on haige.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul laps 9-aastane ja käisin viimati enne kooli kontrollis. koolis ei ole ka covidi tõttu jõutud kedagi kontrollida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas ise käite niisama perearsti juures kontrollis? Mina küll ei käi (ma ei tea, kas saaksingi, kui tahaks – aga töötervishoius olen käinud) ja koolilapsega pole ka käinud kunagi niisama. On käinud kooliõe juures ja kuna teeb kõvasti sporti, siis ka spordiarsti juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teismeline käis spordiarstil koormustesti tegemas. Perearstil käisime suvel ühte tôendit saamas ja siis ta kûll ütles, et kuna poiss pole ônneks aastaid tema juures käinud, siis vôiks sügisel ûhe korraliku vereproovi ja EKG teha. Kasvav organism ja hea oleks ûle vaadata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas ise käite niisama perearsti juures kontrollis? Mina küll ei käi (ma ei tea, kas saaksingi, kui tahaks – aga töötervishoius olen käinud) ja koolilapsega pole ka käinud kunagi niisama. On käinud kooliõe juures ja kuna teeb kõvasti sporti, siis ka spordiarsti juures.

Kuna mina töötervishoiu arstil ei käi, siis lasen korra aastas perearstil päris paljude näitajatega vereproovi teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koolis on kontroll 1, 3 ja 7 klassis.

Seega seal 3 ja 7 kl vahel võiks perearst mõõta kaaluda. Silmaarsti võiks tihedamalt külastada.

Milleks tasulised analüüsid kui perearstilt küsides võib ka tasuta saada??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1,3,7,10 koolis. 5 ja 9 perearst.

Ei saa perearstilt tasuta ja ei taha ka. Ei taha perearstile põhjendada, miks ma rauanäite just siis lasen teha ja tasulises saan aega rohkem valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1,3,7,10 koolis. 5 ja 9 perearst.

Ei saa perearstilt tasuta ja ei taha ka. Ei taha perearstile põhjendada, miks ma rauanäite just siis lasen teha ja tasulises saan aega rohkem valida.

 

Selliseid analüüse tõesti ei saa tasuta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Koolilapse tervisekontroll