Esileht Koolilaps Koolilapsele soodsalt riideid

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Koolilapsele soodsalt riideid

Postitas:

Soovitage e-poode, kust saaks odavalt dressipükse,lühikesi pükse 11 aastasele poisile. Odava all pean silmas kuni 10 eurot püksid. Vaatasin reservedist, aga seal tundub materjal kahtlane. Kunagi ostsin endale sealt dressipüksid, mis läksid topiliseks juba enne esimest pesu, sealt väga ei julge osta. Võiks ju olla eestimaine pood…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

marat just promos ennast, et teevad mugavaid ja moodsaid koduriideid.

aga kvaliteetset toodet alla 10€ paar, kahtlane. vähemalt mitte normaalhinnaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eestimaist ei oska soovitada,
aga muidu, KUI kaubanduskeskused uuesti lahti tehakse, siis vaata Pepco poodidesse: oma gümnasistile sain paksud dressipüksid alla 6€, omale teksased 8€ eest

pepco peaks kuuluma vist mingile poola ketile, poed tallinnas magistralis, nauticas ja kuskil veel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavast otsast on meeldivad mulle ka Pepco asjad, üksi ostetud asi pole topiliseks läinud ega pesus koledaks. Tako dressid ka kestavad. Soodukate ajal saab Lindexist ka selle raha eest dressipükse ja lühkasid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii igatsen pepcosse minekut ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M, tarne kiire ja kontaktivaba-

https://www2.hm.com/en_eur/productpage.0561303001.html
https://www2.hm.com/en_eur/kids/shop-by-product/boys-size-8-14y/shorts.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eestimaist ei oska soovitada,

aga muidu, KUI kaubanduskeskused uuesti lahti tehakse, siis vaata Pepco poodidesse: oma gümnasistile sain paksud dressipüksid alla 6€, omale teksased 8€ eest

pepco peaks kuuluma vist mingile poola ketile, poed tallinnas magistralis, nauticas ja kuskil veel

Mina sain 4 ja 5 euroga poisile dressipükse ja väga rahul,kahju,et neil e-poodi ei ole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 23:45; 19.04 01:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui muidu Terranovast ei kannata midagi osta, siis just dreasipüksid lastele on seal väga head olnud. Sama kehtib ka Takkoga. Spordipoodide outlettidest võib ka leida

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage e-poode, kust saaks odavalt dressipükse,lühikesi pükse 11 aastasele poisile. Odava all pean silmas kuni 10 eurot püksid. Vaatasin reservedist, aga seal tundub materjal kahtlane. Kunagi ostsin endale sealt dressipüksid, mis läksid topiliseks juba enne esimest pesu, sealt väga ei julge osta. Võiks ju olla eestimaine pood…

Mina võiks Sulle kotitäis 11 aastase poisi riideid anda, enamus väga heas korras ja brändi riided. Sisaldab, dresse, Levis teksad,kv sügis jopet, t särke jne. 50 eurot kott. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võiks Sulle kotitäis 11 aastase poisi riideid anda, enamus väga heas korras ja brändi riided. Sisaldab, dresse, Levis teksad,kv sügis jopet, t särke jne. 50 eurot kott.

Antakse ikka tasuta, raha eest müüakse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle imestan et kuhu nende Peoco riietega minnakse? Kodus hoovis jah kannaks aga kooli? Täiesti jubedad riided. Pole tegu ega nägu. Proportsioonist väljas jne. Materjal on nagu aastast 60 pluss on riietel juures mingi odav keemia lõhn.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reserved on väga ok, HM samuti, ka Takko ajab asja ära. Pepco ei kannata mingit kriitikat, see on lihtsalt kohutava välimuse ja kvaliteediga riidepood.Peaksin oma last vihkama, kui talle selle keti riided selga paneks

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reserved on väga ok, HM samuti, ka Takko ajab asja ära. Pepco ei kannata mingit kriitikat, see on lihtsalt kohutava välimuse ja kvaliteediga riidepood.Peaksin oma last vihkama, kui talle selle keti riided selga paneks

Minu laps kannab kodus pepco T särke ja väga rahul, õhemad dressid ostsin keh kasv sisetundideks ja täiesti ok.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.04 23:45; 19.04 01:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Koolilapsele soodsalt riideid