Esileht Koolilaps koolilapsele tool

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: koolilapsele tool

Postitas:

Palun kirjutage, kust olete soetanud oma kooliteed alustavale lapsele korraliku tooli.

Laps on väikest kasvu ja seega tavaline kõva söögilaua tool või suvline arvutitool pole sobilikud.

Otsin pehmet lastepärast tooli, mille seljatagust ja istmekõrgust saab reguleerida.
Peaks olema ilma käetugedeta, ideaaljuhul ka ilma ratasteta.

Aitäh kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vat see huvitaks mind ka, kas kuskil on ilma ratasteta reguleeritavaid toole. meie omad istuvad siiamaani sellepärast tavalise tooli peal, et ma ei taha ratastega toole.

aga üldiselt ma pean vahemärkusena mainima, et investeeringud kooliteed alustava lapse mööblisse nagu koolilaud ja spetsiaalne tool, on üsna mõttetud. meie lastel lauad-toolid algusest peale olemas, aga üsna varsti kolivad tegelased (vähemalt algklassides) alla korrusele, kus elu käib. siis õpitakse söögitoas, elutoas diivanilaua taga või kasvõi põrandal, peaasi, et oma toas ei peaks õppima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on 3 poisslast ja viimane tool sai ostetud kasutatud büroomööbli poest Laki tn.5, Tallinnast. ja see on kõige mugavam ja vastupidavam olnud seni.St ostsin vähekasutatod bürootooli mis uuena oli kallis olnud.Tavalised poetoolid meil kaua vastu ei pea. 🙂
kas seal ka lastetoole on , ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.moll-system.ee/pages/et/avaleht.php
parim mööbel, mis koolilapsele üldse saada on. laua kõrgus ning kaldenurk on reguleeritavad vastavalt lapse pikkusele, mistõttu sobib sama laud ideaalselt nii 130 kui ka 180 cm pikkusele lapsele. tool on samamoodi reguleeritav – eraldi saab muuta istme ja seljatoe kõrgust ja ka kaldenurka.
rattad on küll, aga need on suhteliselt rasked, st nendega ei anna mööda tuba ringi rallitada.
ainus miinus on hind 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps koolilapsele tool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.