Esileht Koolilaps koolipoisile riiete ostmine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: koolipoisile riiete ostmine

Postitas:

Tegu siis 168 pika koolipoisiga, kellele tahaks osta koolis käimiseks viisakama  kraega sviitri vms, mis ei vajaks triiksärki alla, võiks olla ühevärviline või tagasihoidlikult triibuline.

Poes ei ole selliseid asju leidnud,  viimati ostsin Türgist, oli küll vuffel – aga väga  heast materjalist, tumesinine, pikkade varrukatega jne.  Odavmüügi poed on täis pusasid, millel veel suured logid kõhu peal, spordipoes on dressipluusid.

Poiste riietega on üks häda, korralikke, viisakaid riideid on vähe. Tootjate arusaam pidulikust riietusest on must polüester ülikond.

Kust ostate, sobib ka hästi e-poed?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nextist oled vaadanud? Mina vaatan sealt alati esimesena, kui midagi vaja on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Tegu siis 168 pika koolipoisiga, kellele tahaks osta koolis käimiseks viisakama kraega sviitri vms, mis ei vajaks triiksärki alla, võiks olla ühevärviline või tagasihoidlikult triibuline.

Poes ei ole selliseid asju leidnud, viimati ostsin Türgist, oli küll vuffel – aga väga heast materjalist, tumesinine, pikkade varrukatega jne. Odavmüügi poed on täis pusasid, millel veel suured logid kõhu peal, spordipoes on dressipluusid.

Poiste riietega on üks häda, korralikke, viisakaid riideid on vähe. Tootjate arusaam pidulikust riietusest on must polüester ülikond.

Kust ostate, sobib ka hästi e-poed?

Kas meesteosakondi oled vaadanud?</p>

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellises pikkuses koolipoiss on leidnud endale riideid meesteosakondadest, läheb S-suurus kenasti. Tema eelistused on Springfield, House, Reserved, Zara… neid kohti on veel, ja viisakatest riietest neis kauplustes küll puudu ei jää.

Lasteosakonnas tõepoolest, H&M võib-olla pakub 170+ pikkusele midagi, aga valik on tõepoolest olematu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt TA nõudmistele vastavaid riideid oma poistele olen ostnud kaubamaja, Stockmann, Monton-Mosaic. Ilmselt vist ka Reserved ja Zara. Tallinnas ka Debenhamsist olen palju ostnud. Ja ärge arvake, et ma kulutan laste riietele palju. Ostan peamiselt juulis ja jaanuaris. Soovitan 168 cm poisile samuti juba meesteosakonna S suurust vaadata!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sportsdirectis on ja päris hea hinnaga, just ostsin eelmisel nädalal.

on pikkade varrukatega kraega sviitreid
on sviitreid, mille kaelusesse on külge õmmeldud triiksärgi krae (minu poisi lemmik)

aga kindlasti laps poodi kaasa ja proovima, sest nende numbrid on suht suvalised, nt kaks sildi järgi sama suurusega sviitrit võivad olla üks S ja teine XXXL suuruses reaalsuses.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:07; 15.10 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apranga lasteosakonnas on kuni 176ni suurused, võib-olla isegi pikemale. Minu 180+ laps kannab sealt ostetud viigipükse, meeste omad kõik hiigellaiad (tegelikult need ka veidi, aga pintsaku all on ok).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme sellised riided ostnud pojale Kaubamajast meeste osakonnast. Alati on mingeid allahindlusi ka korralikel brändidel. On kvaliteetsed, mugavad ja peavad kaua vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Debenham Roccas, ainuke koht, kust olen ostnud koolilapsele korralikke vastupidavaid riideid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan brittide George – imelised hinnad, kraam kvaliteetne. Sealt kooli osast sain palju väärt kraami. Sportsdirecti suurused on veidrad ja kipuvad lagunema, ja valdavalt ikka selline chavide (dressinimeste) kraam. Keka tunniks ok muidugi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina tahad poisile sviitrit, aga mida poiss ise tahab ja mida kannavad klassikaaslased ning sõbrad? Ma küll oma teismelist poega mingi sviitriga kooli ei saadaks kui seda ei kanna enamus klassi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin seda juba tütre suurekssaamisel tähele, et otsekohe kui vähegi täiskasvanute riided sobima hakkavad, kahaneb kulu lasterõivastele tohutult. Lasteriided on megakallid ja sageli jäävad väikseks juba peale paari kandmist. New Yorker oli meie tütre lemmik kui talle xs hakkas sobima, poistele on xs suurust raskem leida, aga kui vähegi s sobib, siis nägemist lasteriiete ahned poed! Meie poiss 13 ja enam lastepoodidesse asja pole, ainus mure on, et meeste riided (ja eriti jalanõud jalale nr 43)  kipuvad laiad olema, peab kammima ja otsima kitsamaid mudeleid. Aga hind, see on rahakotile pai…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panin seda juba tütre suurekssaamisel tähele, et otsekohe kui vähegi täiskasvanute riided sobima hakkavad, kahaneb kulu lasterõivastele tohutult. Lasteriided on megakallid ja sageli jäävad väikseks juba peale paari kandmist. New Yorker oli meie tütre lemmik kui talle xs hakkas sobima, poistele on xs suurust raskem leida, aga kui vähegi s sobib, siis nägemist lasteriiete ahned poed! Meie poiss 13 ja enam lastepoodidesse asja pole, ainus mure on, et meeste riided (ja eriti jalanõud jalale nr 43) kipuvad laiad olema, peab kammima ja otsima kitsamaid mudeleid. Aga hind, see on rahakotile pai…

Huvitav, meie poiss kolib ka just täiskasvanute osakonda ja mulle tundub, et seal just kallim. Äkki ma pole õigeid kohti üles leidnud. T-särke saab endiselt kaltsukatest, uue kauba päevadel on meesteosakonnas veel täitsa uusigi. Aga just jalatsid tunduvad tavapoes meesteosakonnas kallimad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga just jalatsid tunduvad tavapoes meesteosakonnas kallimad.

meeste jalatseid on mõistlikum kohalikes brändipoodides (nt reieker jne) käia vaid proovimas, et mis sobib. ja siis tellid saksamaa või inglismaa netipoest samad jalatsid ca 4-6x odavamalt

on suur vahe, kas ostad samad nr 44 talvetossud või talvesaapad oma teismelisele eestist 95€ eest või saad täpselt samasugused saksa netipoest 16-25€ga kätte.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 11:07; 15.10 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nextis on ilusad polosärgid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps koolipoisile riiete ostmine