Esileht Koolilaps Kooliriided Tescost!

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Kooliriided Tescost!

Postitas:

Kes tellinud palun kommenteerige suurust ja kvakiteeti?
Mida silmas pidada ja millist valida! Kas olete ka jalanõusid tellinud, kuidas sobivad?Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kogemus, et F&F rõivad kaotavad ruttu värvi (eriti püksipõlved, aga ka muidu luituvad pikapeale), püksid on õhemad kui kallimate kaubamärkide omad. Mõned särgid on isegi kenad peale ühte kooliaastat.
Algklassipoisi riietest räägin hetkel.
Muidu on riided enam-vähem suurusesse.
Jalatseid ei ole tellinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 19:48; 23.08 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud koolivormi (seelik, pihikseelik ja triiksärgid, polosärgid, kampsun) sealt aga väga ebakvaliteetne (kortsub, venib välja ja värv tuhmub) ja asendasime M&S koolivormiga, mis pidas väga hästi vastu ja ei kortsunud üldse. Polosärgid kehalise jaoks on ok olnud ka Tescos. Jalatseid ei ole ostnud, kuna jalas tunduvad väga ebamugavad ja enamasti sünteetilised materjalid ja ilmselt ajavad higistama ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen ostnud koolivormi (seelik, pihikseelik ja triiksärgid, polosärgid, kampsun) sealt aga väga ebakvaliteetne (kortsub, venib välja ja värv tuhmub) ja asendasime M&S koolivormiga, mis pidas väga hästi vastu ja ei kortsunud üldse. Polosärgid kehalise jaoks on ok olnud ka Tescos. Jalatseid ei ole ostnud, kuna jalas tunduvad väga ebamugavad ja enamasti sünteetilised materjalid ja ilmselt ajavad higistama ka. [/tsitaat]

Ei puutu küll teemasse, aga kuidas sa tead kuidas tunduvad jalas jalatsid, mida sa ostnud ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tescost tellides arvesta, et kui sul on pikk laps, siis tuleb vanuse järgi ostes 1-2-3 pikkust suuremad osta. vähemalt minu 13a noormehele on 15-16 vanusele mõeldud tumesinised ja mustad koolipyksid olnud reeglina lyhikesed ja hullult laiad (huvitav, kas inglise poisid on kõik lyhikesed ja paksud?)

kooliriiete all olevad hallid viigipyksid (need sobivad just pikale ja saledale) on hästi õhukesest materjalist, sobivad meie oludesse vaid +25kraadisel suvel nn viisakateks suvepyksteks kuhugi pulma, aga kindlasti mitte kooli myttamiseks.

yhevärvilised polosärgid on ok, materjal nagu enamikel siinsetel eliitkoolide koolipolodel, hind kordi odavam. kyll aga on häiriv see, et nende suurus kõigub äärmusest äärmusesse. nt 15-16a punased, lillad, valged ja rohelised polosärgid olid kõik eri suurusega. Valged läksid hoopis pereisale, kes XXL rõivaid kannab, rohelised jäid pojale (polod pikad ja kitsad), punased aga mulle (lai ja lyhike).

Väga rahul olen Tesco poiste valgete ja helesiniste triiksärkidega (2 või 3tk pakis sama hinna eest, millega eesti poodides saab vaevu yhe triiksärgi kui sedagi)

Tesco nn koolivormikampsunid on pildil kenad, aga kuna on suuremas osas puuvillased, siis meenutavad reaalselt rohkem Marati nõukaaegseid dressipluuse.

Tydrukute seelikute-valgete pluuside korral sellist suurt pildi ja tegelikkuse erinevust pole märganud.

Jalanõusid on Tescos suht vähe, neid olen tellinud igal suvel pojale järgmiseks kooliaastaks hoopis Sportsdirectist (sandaalid, tossud, valge tallaga saalitossud jne), keskmiselt 11¤ nr43 jalatsipaari kohta on isegi saatekulusid juurde arvestades väga mõistlik hind.

ps. vabandan ebakorrektse kirjapildi eest, arvuti klaviatuuril on yks täpitähe klahv kinnikiilunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin eelmisel aastal 1. klassi tüdrukule sealt kaks koolipluusi, kaks pihikseelikut, suvekleidi ja püksid. Olen kvaliteediga rahul – seelikud ei kortsu, kuivavad kiiresti ja on seljas mugavad. Pluusid näevad ka pärast korduvat pesu head välja. Ainuke probleem oli pükstega, sest need olid minu saledale tüdrukule ikka väga laiad. Nagu eelnev kirjutaja mainis, siis pikkuse osas tasub tõesti mitu suurust juurde arvestada. Üldiselt leian senise kogemuse põhjal, et hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ka oma tüdrukule kooliriided (seelikud, pluusid) sealt. Tüdruk mul 128 cm pikk ja sale, ja võtsin seelikud, pluusid 7-8 a vanusele ja väga ok on. Pole väga suured, seelik kenasti üle põlve ja särgid ka väikese kasvuvaruga. Lugesin ka enne toote kohta teiste inimeste kommentaare ja selle järgi otsustasin, Mõne seeliku, kampsuni jne oli tõesti halbu kommentaare, et kaotavad värvi, kortsuvad jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just sain täna oma tellimuse kätte. Kooliriided olid kõik väga ok.

Olen sealt ennegi tellinud ja julgen väita, et suurema tüdruku, 9-10a riided vastavad ilusti numbrile ja väiksema poisi, 3-4a omad vastavad ka numbrile. Kunagi ei ole suured ega väiksed olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olens poiste asju tellinud. Polosärgid on suured lemmikud, ilusad ja kestavad ka hästi. Aga soovitan tellida pigem number suurema.
Muidu laste asjad seal üsna kehav lõikega, õmblused hoiavad kreeni jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 19:50; 08.08 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma küsiks beebi asjade kohta, kuidas need on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pühapäev kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma küsiks beebi asjade kohta, kuidas need on?[/tsitaat]

Nii ja naa. Mina olen sealt kümneid asju tellinud ja väga paljud on läinud ruttu vormist ära, õmblused on kõverad, pildid kuluvad ruttu jne. Aga on ka ilusaid asju. Tesco puhul kehtib küll, et mida kallim seda kvaliteetsem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.08 19:50; 08.08 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mul on tüdruk 142cm pikk ja keskmise kehaehitusega, kas siis 10-11a on ok tellida? sd-st tellin 9-10a asju ja need on täpselt parajad olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pühapäev kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma küsiks beebi asjade kohta, kuidas need on?[/tsitaat]

Mina olen beebiriietega väga rahul. Kuna mul palju lapsi, tellin sealt alati võimalikult odavaid asju. Ainuke, mis ehk häirinud on, on need tavalised valged F&F bodid (3 tk pakis, pika ja lühikese varrukaga) – neil jääb õlgadel see kahekordne osa veidi laperdama. Värvilistega seda muret pole olnud. Bodidega on ka see lugu, et mu arust ei vasta päris numbrile, vaid on veidi pisemad. Minu kohe 7-kuuseks saavale pisikest kasvu tütrele on suurus 6-9 kuud pikkusest peaaegu väikesed.

Ma ei kujuta ette, kuidas ma kõik oma 4 last riietaksin, kui Tescot olemas poleks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:05; 11.08 16:11; 11.08 16:41; 12.08 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan, et UK toidupoeketile (vrd Prisma) on tekkinud fänniklubi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 12:12; 11.08 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaatan, et UK toidupoeketile (vrd Prisma) on tekkinud fänniklubi:)[/tsitaat]

Milleks halvustada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:05; 11.08 16:11; 11.08 16:41; 12.08 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Milleks halvustada?[/tsitaat]

Ei halvustagi, aga paneb imestama, kuidas vaimustusega tellitakse sealt kahtlase kvaliteediga trikotaa¸tooteid või muud odavkaupa, kui kogu samaväärne kraam siinsamas supermarketis saadaval. Koha peal saab asja enne ostu vähemalt näpuga katsuda.
Tesco on ju samasugune supermarketikett nagu Rimi või Prisma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 12:12; 11.08 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei halvustagi, aga paneb imestama, kuidas vaimustusega tellitakse sealt kahtlase kvaliteediga trikotaa¸tooteid või muud odavkaupa, kui kogu samaväärne kraam siinsamas supermarketis saadaval. Koha peal saab asja enne ostu vähemalt näpuga katsuda.
Tesco on ju samasugune supermarketikett nagu Rimi või Prisma.[/tsitaat]Just reedel käisin lapsele kooli asju ostmas, muu hulgas oli vaja ka valget triiksäkri. Mida pole, seda pole. Tellisingi Tescost, soodsamalt kui siin üheski poes näinud olen, lisaks sain endale soodsad jope, teksad tööl käimiseks ja veel mõningaid hilpe nii lapsle kui endale. Oleks midagi samaväärset siit kasvõi Prismast leidnud, oleks ära ostnud, aga polnud ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigil pole vaid 1 laps, kellega lihtne mööda poode kolada ning kõik ei ela Tallinnas või Tartus, kus Prismad olemas on. Korra hiljuti küll käisin Prismas, kuid seal oli vaid näpuotsaga suvekaupa ning paar kombet.

Isegi kui juhataksite mind Prismasse, kus oleks sama suur valik kui Tescos (ulme!), siis mul poleks oma nelja lapsega (neist kaks on tited) lihtsalt aega seal käia.

Pealegi, olen ka Rimist bodisid ostnud, aga nende kvaliteet ei kannata mingit kriitikat ning Tesco omadega võrrelda ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:05; 11.08 16:11; 11.08 16:41; 12.08 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei no rikkuritele ei kõlba ju. mina näiteks ei ole nii rikas, et eesti kaubanduse 300 protsendist juurdehindlust nuumata. valgete pluuside koha pealt- siin müüakse siiamaani mingeid koledaid veneaegseid pluuse. selliseid jubedusi ei taha tasuta ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Tescost ei osta, Prismast ammugi mitte. Pigem Marks&Spencerist, Mothercarest, Nexti kohalikust poest. Samas tahaksin nende tesco-tellijate kaitseks paar sõna öelda. Valge lihtne pidulik pluus maksab Prismas hetkel 15.90-17.90. Tescos ca VIIS (!) korda vähem. Nexti Kristiine poeski maksab veidi ilusam pidulik pluus kõigest 11.- Ulmeliselt loll peab olema, et Tallinnas riideid Prismast osta. Need on esiteks koledad, teiseks kaheldava kvaliteediga ja kolmadaks mõttetult kallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldivad Tesco riided. Puuvillane trikotaaz – mis sellel viga siis on?? Millesse ma oma 3 aastase riietuma peaksin, teksadesse ja triiksärki? Siidipluusi? Sünteetilisesse plastmassi???
Elan maakohas ja meil siin Prismat ei ole. Viljandis ei ole aga mitte mingisugust lasteriiete valikut. Lube mul ei ole ja bussiga kahe lapsega Tallinnasse sõita riideid ostma?? Milleks?? Tescost toob mulle kuller koju kauba. Olen sealt mitu korda tellinud ja kvaliteediga väga rahul. Värvid EI pleegi, pildid ei lähe pesus koledaks, vorm püsib, õmblused ei kisu. Tellin selle F&F sarja riideid, need peaks kõige odavama sarja omad olema.
Tuleb pesta asju normaalsete temperatuuridega, mitte 60ga uhada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt sama seis, mis eelmisel vastajal. Kuller toob koju kätte, miski ei pleegi, ei veni välja, õmblused ei lähe viltu. Just tellisin pojale näiteks viigipüksid hinnaga 1.75 naela, see teeb ca 2 eurot. Millisest Prismast nii doavalt saaks? OK; on vist suht õhuke materjal, aga mis siis? Üheks korraks (1. sept), max kaheks (ka jõulupeoks, kui lühikeseks pole jäänud), on püksi maa ja ilm.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.08 23:05; 11.08 16:11; 11.08 16:41; 12.08 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi on huvitatud siis ma tellin 23.08 Võrus. Info meilile tiigripoiss10@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb asjadest siis, mida tellida. Mina tellisin oma koolipoisile tema soovil värvilisi teksaseid – tumepunaseid. No 2x käisid pesus, ma ei pese kunagi riideid 60 kraadiga, vaid ikka 40, nagu pesujuhendis lubatud. Ja selle kahe pesukorra järel oli värv juba pleekinud. Lisaks veel põlved – need kulusid ulmekiiresti heledaks. Inetu lõpptulemus peale kahte koolinädalat, ei saa enam neid pükse talle kooli jalga anda.

Viigipüksid ja valged särgid – neid ei kanta ka igapäevaselt koolis, nii et mõneks pidulikuks korraks aktusele selga panna – miks mitte, usun, et on heas hinnaklassis väljaminek. Aga igapäevaseid asju, mis mitu korda nädalas pesus peavad käima, ei riski sealt enam osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 19:48; 23.08 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei puutu küll teemasse, aga kuidas sa tead kuidas tunduvad jalas jalatsid, mida sa ostnud ei ole?
[/tsitaat]

😀
teemasse, üldiselt olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Koolilaps Kooliriided Tescost!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.