Esileht Koolilaps Kooliriided Tescost!

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kooliriided Tescost!

Postitas:

Kas keegi tellinud kooliriided Tescost? Seal väga hea valik just see, mis puudutab pidulikku must-valget aktuse riietust! Hinnad imeodavad. Kuidas suurustega on? Kas seelikud normaalse pikkusega või väga minid? Kas keegi tellinud pihikseeliku?
Palun jagage kogemusi! Meil lühikeste varrukatega pluus sealt ja see suurus vastab küll üsna täpselt. Seelikut pole julgenud tellida just pikkuse pärast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seelikuid ei telli mina materjali pärast. Enamus on kas 100% polüester või siis mingi polüestri + muu tehisliku segu. Tahan oma lastele võimalikult naturaalsest materjalist rõivaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen tellinud oma poisile.
aga see nende numeratsioon vanuste järgi on täiesti arusaamatu.
mul on 177cm 13a noormees. eestist ostes olen ostnud talle meeste osakonnast, aga kõige väiksem täidlus. kuna sportsdirecti 13a suurus on olnud nagu nabapluusid talle, siis lähtusin tellides pigem pikkusest kui vanusest, tulemus on jube.

15-16 pikkus:
– pikkade ja lühikeste varrukatega triiksärgid on enamvähem OK, kuigi poiss kannab, sobivad nad laiuse poolest ka L suurust kandvale isale (kuna too on 20cm pikem, siis on talle varrukad muidugi lühikesed)
– koolivormi rubriigist tellitud dressipluus – poisile varrukad lühikesed, aga õlgadest hullult lai. isegi mulle, kes ma suht paks olen, on see õlgadest lai (ehk siis sobiks vast 165pikale ja XXXL mõõtmetes rägbimängijale)
– nn koolivormi polod – hullult suured. poisi jaoks lai ja… lühike. ühe parseldasime maha 50ndates aastates sugulasele, kes lühike ja XXXXXL mõõtmetes, teine seisab kapis veel, vanaisale vist laiuse poolest läheks, aga paraku on lühike nagu poisilegi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei julgeks sealt neti kaudu tellida, sest Tesco riiete kvaliteet on väga varieeruv ja kui ise ei näe ega materjali ei katsu, siis ei saa aru. Elasime mõnda aega Inglismaal ja siis sai Tescost ostetud selliseid igapäeva t-särke, dresse ja teksapükse jm lastele. Olid väga odavad ja kaua vastu ei pidanud, aga lapsed kasvasid ju nagunii neist välja ka.
Suhteliselt odavalt (aga kallimalt kui Tesco) müüvad kooliriideid ka teised poed, kus kvaliteet enamasti parem on – Next näiteks (John Lewis ka, mis on veel kallim, kuid kooliriided kohati ka norm. hinnaga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps Kooliriided Tescost!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.