Esileht Koolilaps Koolitarbed internetist

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Koolitarbed internetist

Postitas:

Kas ja millisest e-poest olete koolitarbeid ostnud? Elan maal ja lihtsam oleks kuskilt korraga koju tellida. Tavaliselt siin kõigil ühesugused asjad, kohalikest toidupoodide valikust. Probleem on selles, et enamus e-poodides ei saa vihiku-kaustiku kaanepilti, värvi valida, muuga saaks hakkama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.byroomaailm.ee/

1. septembri ajal on seal hullumaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin 1. ja 5. klassi komplektid siit: https://www.epp.ee/kooljakontor/koolipaketid.html?stock=1

Hinna-kvaliteedisuhe on väga hea, ma olen väga rahul. Vihikud ja kaustikud tulid suvakate piltidega, aga paneme nagunii paberid ja kilekaaned ümber, seega pole vahet.

Töövihikute ja raamatute kilekaaned on ainult vaja juurde osta, aga seda ei saa enne kui asjad käes.

Mida te selle komplektiga teete? Ostan ikka ainult need asjad mida vaja. Kõige kallimad ongi raamatute, töövihikute ja vihikute kilekaaned.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tellisin 1. ja 5. klassi komplektid siit: https://www.epp.ee/kooljakontor/koolipaketid.html?stock=1

Hinna-kvaliteedisuhe on väga hea, ma olen väga rahul. Vihikud ja kaustikud tulid suvakate piltidega, aga paneme nagunii paberid ja kilekaaned ümber, seega pole vahet.

Töövihikute ja raamatute kilekaaned on ainult vaja juurde osta, aga seda ei saa enne kui asjad käes.

Kehv reklaam. 5.-9.klassi pakett sisaldab esimese klassi sobivaid kunstivahendeid. Kas kuskil tõesti veavad põhikoolilapsed kooli paberit ja värve ja veetopse ning värvilisi pabereid? Mida teeb õpilane punase pastakaga? Joonlauad, mallid, sirklid on ka selles vanuses juba varem olemas, sama käib kiirköitjate kohta. ilmselgelt on selle paketi kokku pannud keegi, kel omal lapsed koolis ei käi.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 20:33; 25.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb üks laps esimesse ja teine viiendasse. Esimese klassi jaoks tahaks, et kõik asjad on päris enda omad ja uued. Viiendiku kooli nimekirja saime juba kevadel ja seal kunsti asjad kattusid, ma ei tea mis imelik kool meil siis on. Punast ja rohelist pastakat küll polnud, aga see eriti ei morjenda. Muidugi on aastatega asju kogunenud, aga need on juba üpris… juustud ja poisil asju ikka kaob.

Küsiti internetist ostetud kooliasju, tegin kellelegi liiga, et oma leiu postitasin? Mulle mugava inimesena väga sobis, et mööda poode jooksma ei pea.

Ära valeta. Kohe kindlasti pead sa mööda poode jooksma hakkama, sest kolme ruudulise ja kolme joonelise ning kahe ruudulise ja kahe joonelise vihikuga kaugele ei purjeta. Kui sul mõni koolis käiv laps kodus oleks, siis oleksid sa sellega kursis.,
Ja millises põhikoolis lapsed kunstiasju kooli veavad? Koduklassi neil enam ei ole ju. Enamikes põhikoolides on kunsti- ja tööõpetuse asjad kooli poolt Lapsevanemalt tahetakse ainult raha nende eest.
Ning muidugi ma usun, et kuskil on põhikool, kus jagatakse kevadel neljanda klassi õpilastele nimekirju sügisel vajaminevate asjade kohta ning muuhulgas on seal kirjas ka kolmnurksed värvipliiatsid.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.08 20:33; 25.08 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb üks laps esimesse ja teine viiendasse. Esimese klassi jaoks tahaks, et kõik asjad on päris enda omad ja uued. Viiendiku kooli nimekirja saime juba kevadel ja seal kunsti asjad kattusid, ma ei tea mis imelik kool meil siis on. Punast ja rohelist pastakat küll polnud, aga see eriti ei morjenda. Muidugi on aastatega asju kogunenud, aga need on juba üpris… juustud ja poisil asju ikka kaob.

Küsiti internetist ostetud kooliasju, tegin kellelegi liiga, et oma leiu postitasin? Mulle mugava inimesena väga sobis, et mööda poode jooksma ei pea.

Ära valeta. Kohe kindlasti pead sa mööda poode jooksma hakkama, sest kolme ruudulise ja kolme joonelise ning kahe ruudulise ja kahe joonelise vihikuga kaugele ei purjeta. Kui sul mõni koolis käiv laps kodus oleks, siis oleksid sa sellega kursis.,

Ja millises põhikoolis lapsed kunstiasju kooli veavad? Koduklassi neil enam ei ole ju. Enamikes põhikoolides on kunsti- ja tööõpetuse asjad kooli poolt Lapsevanemalt tahetakse ainult raha nende eest.

Ning muidugi ma usun, et kuskil on põhikool, kus jagatakse kevadel neljanda klassi õpilastele nimekirju sügisel vajaminevate asjade kohta ning muuhulgas on seal kirjas ka kolmnurksed värvipliiatsid.

Just siis ju veavadki kunstiasju ise kooli, kui koduklassi ei ole. Mu laps vedas küll 5. klassis, ilmselt veab ka 6ndas (veetops, akvarellid jne). Kooli poolt ei olnud midagi. Osa kraami sai õnneks koolikappi jätta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

offtopic: see komplektide link sisaldab sõna kooljakontor. Lugesin seda ja esimene mõte oli, et mis morbiidne värk see on 😀 (koolja kontor).

Aga üldiselt – ärge nüüd kaklema minge selle pärast, et keegi kuskil tellib komplekti ja et kuskil lapsed peavad värve kaasa võtma. Koolid on erinevad, ühes on ühtmoodi, teises teisiti.

Aga ma panen ka mõne lingi: Photopoint on hea koht: https://www.photopoint.ee/kooli-kontorikaubad?&os=0&new=0&pp=36&view=grid&s=price_asc

Sealt saab valida vihikuid ka pildi järgi, nii et ei ole päris loterii, mis pildiga tuleb.

Photopoindis on suurem valik kui büroomaailmas, hinnad suht samad. Photopoint on üldse suht imedemaa, kui mul midagi kodumaisest veebipoest on vaja tellida, siis ma esmalt vaatan sinna.

Kui on vaja mingeid spetsiifilisemaid kunstitarbeid, siis selline koht: http://www.arte.ee/et/c/kool

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ostame koos lastega enamuse asju apollost. Mõne huvitava koolividina lisaks Klotsipoest, sest meil on suured LEGO huvilised: https://www.klotsipood.ee/koolitarbed-kirjatarbed/k/327.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Koolitarbed internetist