Esileht Ajaviite- ja muud jutud Koolitarvete kogumine selverites.

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Teema: Koolitarvete kogumine selverites.

Postitas:
Kägu

Ega need suurpere lapsed ei ole, kes seal Selveri juures sedeleid jagavad. Kampaania korraldamise eesmärk on ikka inimesi meelitada ja võimalikult palju tulu teenida. Kui nad teeksid seda nurga taga, siis oleks nad juba ette läbi kukkunud.
Nii et säilitage rahu.

Vähihaigete toetuseks koguti plakatitega raha isegi eilsel Roosiaia vastuvõtul.
Enamasti mahavisatud raha on see sellepärast, et pole veel olemas efektiivset ravimit, mis inimese terveks ravib. On ainult hirmkallid uued ravimid (ravimifirma ei langeta hinda, kui on ostjaid ja konkurente pole; kui ravim jõuab massidesse ja on efektiivne, siis langeb ka hind.), mis annavad lisapäevi.

0
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Enamasti mahavisatud raha on see sellepärast, et pole veel olemas efektiivset ravimit, mis inimese terveks ravib. On ainult hirmkallid uued ravimid (ravimifirma ei langeta hinda, kui on ostjaid ja konkurente pole; kui ravim jõuab massidesse ja on efektiivne, siis langeb ka hind.), mis annavad lisapäevi.

Eriline ülbik. Kui sul endal selline haigus oleks, siis õpiksid, et lisapäevad on väga suur asi nii inimese enda kui tema perekonna jaoks. Iga lisapäev on hindamatu väärtusega.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Joonlauad 🙂 Hea näide, mis tuletab enda poeannetusi meelde.
Kahel korral olen sinna Selveri kogumiskorvi midagi poetanud – ja just nimelt joonlaudu, mõlemal korral ostsin 10 korralikku joonlauda. Muud mitte. Mul oli nii kahju ühest oma poja vanusest poisist, kes viimasel korral korvi kõrvale valvesse oli pandud, aga solvusin kergelt naisterahva peale (ilmselt poisi ema), kes mulle peale lendas ja küsis: “Joonlauad? See on kõik? Me kogume ikkagi paljulastelistele peredele!” Vastasin, et igaüks aitab siiski oma võimaluste piires, mul on kaks koolilast kodus ja kasvatan neid üksi ja joonlaudu peaks ikka kuluma.

Heh, mu tüdruk pani ka joonlaua 😀 Meil polnud palju asju vaja osta kooliks ja ma ei kavatsenud tegelikult annetuseks midagi osta. Mu laps aga väljudes ütles, et ta tahab sinna kasti midagi panna ja ütles, et ta otsib kodust oma vana joonlaua ikkagi üles ja paneb selle uue sinna kasti. Üks tädi oli seal kasti kõrval ja kuigi ta oli seal igati sõbralik ja tänas last, aga minu poole pöördus küsimusega: “Aga ema? Mida ema paneb? Kas need vihikud ja joonistuspaberid?” Ma pidin eitavalt vastama, sest need olid mu enda lastele ostetud. Tädi küll rohkem peale ei pressinud, aga ütles, et no tütar näitab igatahes head eeskuju…

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on naaberpere, kes saab selliste erinevate kampaaniate raames asju ja toetusi. Ja kui ma võrdlen, kuidas see pere näiteks oma jalgrattaid hoiab ja kuidas teised, nn iseostetud ratastega lapsed omi hoiavad, siis on vahe kardinaalne. Küll vedelevad need kingitud rattad maja taga murul vahel öö läbi, küll on trepikojas rattad läbisegi hunnikus, kodarad kõveras. Milleks pingutada hoidmisega, kui pole ise vaeva näinud soetamiseks, küllap kingitakse uued, kui vanad katki… Mu mees rivistaks meie poisid küll üles, kui ta näeks neid niimoodi meelega oma asju trööpamas.

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas laps muidu seda ka rääkis kes selle reisi eest maksis või millal?

Arvad, et keegi Selveris annetas?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega need suurpere lapsed ei ole, kes seal Selveri juures sedeleid jagavad. Kampaania korraldamise eesmärk on ikka inimesi meelitada ja võimalikult palju tulu teenida. Kui nad teeksid seda nurga taga, siis oleks nad juba ette läbi kukkunud.

Nii et säilitage rahu.

Vähihaigete toetuseks koguti plakatitega raha isegi eilsel Roosiaia vastuvõtul.

Palu taevast, et Sina seda haigust ei saaks…
(endine vahihaige)

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kirjatarbed on tänapäeval üliodavad. Milleks küll pannakse nii palju energiat odava pudi-padi kuhjamisele, sorteerimisele ja laiali jaotamisele? Meil on tulemas viies laps ja saame väga hästi hakkama. Esemete kulu per laps on kindlasti soodsam, kuna asjad käivad käest kätte. Valusalt suur kulu suures peres on hoopis huviringid, sellest unistan küll, et vähemalt linna huvikoolide ja spordikoolides oleksid jõulisemad soodustused.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eriline ülbik.

Ma ei ole kahjuks ülbik. Avaldan siin oma arvamust ega kritiseeri suurperesid, isegi mitte kampaania korraldajaid. Lugege, kui kadedad ja õelad on siin olevad kommenteerijad ainuüksi selle pärast, et lastele kogutakse kooliks vajalikke vahendeid. Kujutage ette, nad saavad midagi tasuta!!!

0
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Milleks miinustada?

Kommenteerisin nii, kuna võtsin selle jutu peale mainitud netipoe lahti.

Selle raha eest saab ainult 6-värvilised komplektid.

Ja miks neid rohkem peaks olema? Et lapse kott raskem oleks?

Et laps saaks kunstiõpetuse tunnis normaalselt joonistada, ilma, et peaks kaasõpilaste käest iga minut pliiatseid laenama, ootama, kunas teine laenata saab, ennast halvasti tundma.
Kuidas ta joonistab nt inimest? (roosat pole). Puutüve? Apelsini? Vikerkaarest rääkimata.
Vildikaid, värvipliiatseid kahjuks ei saa segada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Milleks miinustada?

Et laps saaks kunstiõpetuse tunnis normaalselt joonistada, ilma, et peaks kaasõpilaste käest iga minut pliiatseid laenama, ootama, kunas teine laenata saab, ennast halvasti tundma.

Kuidas ta joonistab nt inimest? (roosat pole). Puutüve? Apelsini? Vikerkaarest rääkimata.

Sinu lapsee koolis joonistatakse kunstiõpetuses vildikatega?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milleks miinustada?

Sinu lapsee koolis joonistatakse kunstiõpetuses vildikatega?

Jah. Kunstiõpetuses kasutatakse erinevaid vahendeid, tehnikaid.
Viltpliiatsijoonistus on üks neist.

Olles kursis paljude koolidega, julgen väita, et kool, kus kunagi ei kasutata, on väga erandlik.

Küll on enamuses tavatundides viltpliiatsid lubamatud – kuna töövihikud neid ei kannata, kasutatakse tunnis värvilisi pliiatseid.

Nii et need, kes kardavad rasket koolikotti, võiksid kaaluda varianti osta 2 pinalit – ühes on vildikad ja need on kunstiasjade juures (kunstikastis).
Igapäevapinalis on värvipliiatsid. (Siis pole mitmekorruselist rasket pinalit ka vaja)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Koolitarvete kogumine selverites.