Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koolitused töötukassa kaudu ja muidu suhtlemine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Koolitused töötukassa kaudu ja muidu suhtlemine

Postitas:

Kui kergelt-raskelt on võimalik minna koolitustele töötukassa kaudu?
Kas piirkonniti on see ka erinev?
Kuidas muude teenuste pakkumisega on (nt töötoad, karjäärinõustaja)?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 19:54; 13.09 10:30; 13.09 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koolitustaotluse puhul pead kirjutama motivatsioonikirja, seega põhjendama kenasti, et kuidas see konkreetne koolitus Sind tööle aitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks veel see, et kuidas inimesega tegeletakse? Erinevates kohtades.

Mul on kogemus Tallinna ja väikse maakoha omaga.
Tallinnas oli põhiliselt tere-head aega ja kõik. Rohkem mitte midagi.
Maakoha konsultant soovitas igasuguseid töötubasid, karjäärinõustajat, andis rohkem soovitusi – tegeles inimesega rohkem ja suunas-abistas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 19:54; 13.09 10:30; 13.09 13:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oleneb sinu nõustajast. Kogemus kahega.

Ühelt pidi pidevalt küsima, kas on võimalik mingeid koolitusi saada, mitte midagi. Nõustaja vaatas mind, ütles, et teil ju kõik hästi (CV), kas olete ise ka CVsid laiali saatnud (muud ei teinudki) ja polegi tööle saanud … imelik küll. Siis sai ta vist kõrgendust või midagi ja mina omale asjaliku nõustaja. Esimesel kohtumisel juba andis kolm tööpakkumist kätte ja aitas mul ka tasuta keelekoolitusele registreerida (et kunagi õpitud vene keelt paremini osata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tallinnas on ka võimalik kuidagi tasuta vene keele kursustele minna?
Olen uurinud ja uurinud ning ei leia sellist võimalust. Aga väiksemates maakondlikes kohtades saaks tasuta. Kuid see asub Tallinnast jällegi liiga kaugel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 19:54; 13.09 10:30; 13.09 13:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koolitused töötukassa kaudu ja muidu suhtlemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.