Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koolituskulud tuludeklaratsioonis olema, kuid arvestab 0

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Koolituskulud tuludeklaratsioonis olema, kuid arvestab 0

Postitas:

Tere

Koolituskulusid on 1400 euro eest (enda koolitused ja lapse lasteaed). Arvutiskäigus näitab, et sellest arvesse on võetud 0 eurot. Ka eelmisel aastal oli sealt saadav tulumaks 0. Miks on see nii ja kas saan midagi ise teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 11:25; 17.02 12:22; 17.02 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Koolituskulusid on 1400 euro eest (enda koolitused ja lapse lasteaed). Arvutiskäigus näitab, et sellest arvesse on võetud 0 eurot. Ka eelmisel aastal oli sealt saadav tulumaks 0. Miks on see nii ja kas saan midagi ise teha?

Palju sa eelmine aasta tulumaksu maksid riigile?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 11:25; 17.02 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üle 1200.- nagunii deklareerida ei saa, see on maksimaalne summa. TM on null, kui oled juba muude maksuvabade summade arvelt kogu makstud TM tagasi saanud, rohkemaks ei jätku. Puudujääva osa saad abikaasa deklarile üle kanda – deklareerides pakutakse automaatselt seda võimalust.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 11:28; 17.02 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinul pole riigile tulumaksu makstud, siis ei saagi midagi tagasi.

Laste isa on maksnud riigile tulumaksu?
Võiksid kanda laste isa deklarisse laste koolituskulud ja enda omast kustutada, siis saab isa 20% koolituskuludelt tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen maksnud, tulu oli 6100,- ja kinnipeetud tulumaks 503,-. Kuidas ma täpsemalt saan kustutada koolituskulud? Ja kuidas isa saab need enda deklaratsiooni lisada?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 11:25; 17.02 12:22; 17.02 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui panna linnuke, et jah soovin jagada abikaasaga kasutamata mahaarvamisi, kuidas siis raha jaguneb? Kas mina saan selle 503,-(mida näitas praegune arvutudkäik) ja tema koolituskulude osa? Või läheb kõik pooleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 11:25; 17.02 12:22; 17.02 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen maksnud, tulu oli 6100,- ja kinnipeetud tulumaks 503,-. Kuidas ma täpsemalt saan kustutada koolituskulud? Ja kuidas isa saab need enda deklaratsiooni lisada?

Liiga vähe oled tulumaksu maksnud, et jaguks koolituskuludeks. Kui abielus olete, siis saad jagada abikaasaga, selle pakub välja süsteem ise deklaratsiooni lõpus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 11:25; 17.02 12:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui panna linnuke, et jah soovin jagada abikaasaga kasutamata mahaarvamisi, kuidas siis raha jaguneb? Kas mina saan selle 503,-(mida näitas praegune arvutudkäik) ja tema koolituskulude osa? Või läheb kõik pooleks?

Ei lähe pooleks.
Aga ära karda katsetada, deklarit saad parandada nii palju kui vaja. Pane linnuke ja vaadake ise summasid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 11:28; 17.02 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lähe pooleks.
Aga ära karda katsetada, deklarit saad parandada nii palju kui vaja. Pane linnuke ja vaadake ise summasid.

Abikaasa peab ka ikka igasuguste linnukeste panemisega nõus olema

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 12:40; 17.02 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lähe pooleks.

Aga ära karda katsetada, deklarit saad parandada nii palju kui vaja. Pane linnuke ja vaadake ise summasid.

Abikaasa peab ka ikka igasuguste linnukeste panemisega nõus olema

Ma lugesin seda linnukeste panemist ikka väga valesti… 😀

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lähe pooleks…

Abikaasa peab ka ikka igasuguste linnukeste panemisega nõus olema

Kas naabrinaine/mees ka kvalifitseerub linnukeseks?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lugesin seda linnukeste panemist ikka väga valesti… ????

Pun intended 🙂

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 12:40; 17.02 15:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen maksnud, tulu oli 6100,- ja kinnipeetud tulumaks 503,-. Kuidas ma täpsemalt saan kustutada koolituskulud? Ja kuidas isa saab need enda deklaratsiooni lisada?

6000 on maksuvaba, sina pead maksma 100 euro pealt 20 eurot, ülejäänu saad tagasi igal juhul, on sul lapsed või koolitused või mitte.
kui tahad laste või koolituste pealt raha tagasi saada, pead lapsed ja koolitused enda deklarist mehe omasse kandma, kui tal on suurem sissetulek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koolituskulud tuludeklaratsioonis olema, kuid arvestab 0