Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koolituskulude deklareerimine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Koolituskulude deklareerimine

Postitas:

Millal koolitajad andmed oma õpilaste kohta esitavad? Kas sellel aastal, millal õppemaks tasuti või siis, millal kool lõppes?
Läksin 2012a täienduskoolitusele, maksin koheselt ka kõik koolituskulud. Koolitus kestab aasta – st lõppeb alles käesoleva aasta suvel. Koolitaja lubas, et deklareerib kõik andmed juba 2012a deklaratsioonis.
Hiljuti siis (eel)vaatasin oma tulukat, ja seal polnud veel esitatud neid andmeid. Küsisin koolitaja käest, ja vastati, et nad võivad need andmed ka hoopis 2013a deklaratsiooni kanda (sest koolitus ju kestab veel praegu).
Kas sedasi võib ka siis? Lihtsat varem kui olen koolitustel käinud, on tasutud summad deklareeritud samasse aastasse mil õppemaks tasuti.
Mul väike mure sellepärast, et 2012a oli mul terve aasta ka töine sissetulek (ja seega võimalus osa koolituskulusid tagasi saada). 2013a aga ilmselt töist sissetulekut ei ole ega tule – seega pole mõtet siis üldse neid koolituskulusid enam deklareerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest päeva oled siin foorumis? Või miks sa arvad, et sinu deklari teema on teiste omast tähtsam (kes kirjutavad teemasse KÕIK TULUDEKLARATSIOONIST), et foorumit risustad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.emta.ee

erakliendile foorum

vastavad juristid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koolituskulude deklareerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.