Esileht Koolilaps Koolivaheajal reisile – poolt või vastu?

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Koolivaheajal reisile – poolt või vastu?

Postitas:

Poolt. Lõpetage see kuramuse suremine enne suremist.

Ah reisige siis:

“Väldi reisimist! Reisid lükka tulevikku ja koolivaheaeg veeda Eestis. Kui reisimist pole võimalik edasi lükata, siis tuleb arvestada kahenädalase isolatsioonikohustusega. Kahenädalase isolatsioonikohustuse alternatiivina võib teha kaks testi ning kui tulemused on negatiivsed, võib jätkata tavapärast elu. Kui tööandja otsusel on vajalik täita edasilükkamatuid töid, siis on see võimalik pärast esmase testi negatiivse tulemuse teada saamist. Lapsed tohivad kooli minna pärast teise negatiivse testi tulemuse saamist.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 20:37; 04.10 09:12; 10.10 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa aru, miks on selle viimase postituse kirjutajat miinustatud. Nüüd jah tekkis selline info igale poole, et ka lastele on lubatud teha testid ja nad ei pea vaikimisi kodus olema kaks nädalat. Ju siis saadi aru, et see pole päris seaduslik.

 

 

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.10 16:54; 04.10 12:57; 11.10 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

reisime vaheajaks oma autoga meie 50 km kaugusel inimtühjas metsas asuvasse maakoju. seal veetsime ka kevadise karantiini. soovitan.

Aadressi paluks ka.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.10 20:45; 12.10 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka võib reisida aga…. Terviseamet andis eile teada et …

❗️ Koolivaheaeg saab läbi, sellega seoses soovitame mistahes riigist reisilt tulles jääda kaheks nädalaks eneseisolatsiooni või teha piiril koroonatest.

Õpilased võivad reisilt tulles kooli naasta pärast
????️ 14-päevast eneseisolatsiooni
või
????️ kaht negatiivset koroonatesti, mille vahe on olnud vähemalt seitse päeva.

❗️Testitulemust oodates tuleb püsida eneseisolatsioonis❗️

Eneseisolatsiooni ajal ei tohi osaleda ka näiteks huvitegevuses.

Õppetööst eemal viibimise osas võta ühendust oma haridusasutusega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et paljud siiski jätsid vaheajareisid ära. Minu lapse huviringil oli trasitsiooniline vaheaja üritus, osalejaid oli rekordarv. Tavaliselt on vaheajaks paljud kuskil eemal ja osaleb käputäis lapsi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks välismaale minemine ohtlikum on kui Eestis rahvast täis spas olemine?

Mina reisin ja karantiinis pole. Mul on kõrini, et mulle öeldakse, mida ja kas ma teha tohin. Isegi sõja ajal ei istunud kuuli hirmus keegi kodus ja nüüd siis ole nagu vanglas.

Ma tean ise, milline mu elustiil on ja kui suur on oht saada see haigus. Avalikus kohas on mul alati mask ees, niisama kaubanduskeskustes ringi ei tölla ja sõpradega saan vaid väljas kokku. Lisaks töötan kodus.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.10 01:23; 25.10 03:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terviseameti pressiesindaja Eike Kingsepa sõnul “Praegu tulevad uued positiivsed proovid ka inimestelt, kes olid koolivaheajal välismaal perereisidel. Muu hulgas ka Venemaal”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Koolilaps Koolivaheajal reisile – poolt või vastu?