Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: koondamine

Postitas:

Tere,
helistasin täna tööandjale, et millal võin tööle tagasi tulla ja sain teada, et minu töökoht on koondatud. Tööle plaanisin tagasi minna septembrist, sest augustis saan viimase emapalga. Mis siis nüüd edasi??? Olen täiesti nõutu… Ametlikult mulle keegi mingit teadet saatnud ei ole… Enne emapuhkusele jäämist töötasin firmas 4 aastat… nüüd saab varsti 4 aastat kodus oldud ( esimene laps saab kohe 3. aastaseks ja teine laps on 1a4k)
Mis on nüüd esimene asi, mida peaksin tegema, et saada koondamisrahad? Ja kuidas neid rahasid arvestatakse? ja kuna need rahad välja makstakse? (peale vanemhüvitise lõppu?) Mis rahasid on mul üldse võimalus töökoha ja riigi poolt saada?
Sai nüüd pikka kiri ja palju küsimusi…
tänud, kes viitsivad vasata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne seda kui lõpetad lhp ei saagi sulle midagi teatada st koondamisteadet anda.

Lõpetad lhp(viid 14p ette avalduse), avalduses näidatud I tööpäeval lähed kohale.

Saad koondamisteate. Kirjas on teate andmise kuupäev ja töölepingu lõppemise=koondamise kuupäev.
Kui rakendatakse etteteatamisaega (kui töötaja töösuhe tööandja juures on kestnud:
1) alla ühe tööaasta – vähemalt 15 kalendripäeva;
2) üks kuni viis tööaastat – vähemalt 30 kalendripäeva;
3) viis kuni kümme tööaastat – vähemalt 60 kalendripäeva;)
siis
saad need kuud tööd+palka või oled kirjaliku korraldusega töö puudumisel kodus ja saad ikka palka

kui otsustatakse koondada \”päeva pealt\”, makstakse need kuud lõpparvega välja.

Lisaks maksab TÖÖANDJA koondamishüvitist 1 kuupalga (töölepingujärgne põhipalk kui kohe pärast lhp) ulatuses.

Edasi TÖÖTUKASSASSE ja töötuna arvele:
saad
1) koondamishüvitist
koondamise korral töötajal, kelle töösuhe selle tööandjaga on kestnud vähemalt viis aastat ja kelle tööleping on üles öeldud koondamise tõttu
teenistusstaa¸ on kestnud:
1) viis kuni kümme aastat – ühe kuu keskmise töötasu või palga ulatuses;

2)töötuskindlustushüvitist

kui on töötuskindlustusstaa¸i vähem kui 56 kuud, määrab töötukassa teile hüvitise 180 kalendripäevaks;
kui on kindlustusstaa¸i 56-110 kuud, määrab töötukassa teile hüvitise 270 kalendripäevaks;
kui on kindlustusstaa¸i 111 kuud või enam, määrab töötukassa teile hüvitise 360 kalendripäevaks

Arvutatakse 12 viimase TÖISE väljamakse (st lõpparve 1. viimane palk töökohast 2 jne) 9 esimese keskmise alusel
100p saad 50%, edasi 40%

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.