Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koondteema: kõik tuludeklaratsioonist (2018)

Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 614 )

Teema: Koondteema: kõik tuludeklaratsioonist (2018)

Postitas:
Kägu

Raha on juba ettemaksukontol!

See on algusest peale nii olnud, kuid otsust siiani ei ole.

Tegin deklari 14nda õhtul, kui tegemine oli avatud olnud u. 30 minutit. Ettemaksu kontol mul midagi ei näita. Summat näitab nõuete all ja miinusega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on algusest peale nii olnud, kuid otsust siiani ei ole.

Tegin deklari 14nda õhtul, kui tegemine oli avatud olnud u. 30 minutit. Ettemaksu kontol mul midagi ei näita. Summat näitab nõuete all ja miinusega.

Ettemaksukonto on ikka nullis alguses. Kui otsus on tehtud siis liigub raha ettemaksukontole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Enne tehakse ikka otsus ära 😁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul tuli otsus eile õhtul ära. Deklaratsioon on kinnitatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus lastega seoses: kui on 2 alaealist last ja ainult vanem laps on töötanud ja saanud tulu, siis kuidas ja kas seda peab deklareerima? Laps tegi eraldi oma deklaratsiooni juba ära, aga minu deklaratsioonis pole vanema lapse real võimalust deklareerida tema tulusid, ainult noorema real on + märk olemas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul tuli otsus eile õhtul ära. Deklaratsioon on kinnitatud.

See roheline kinnitatud kiri on meil kõigil seal ees. Vajuta otsusele ja siis näed deklari staatust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus lastega seoses: kui on 2 alaealist last ja ainult vanem laps on töötanud ja saanud tulu, siis kuidas ja kas seda peab deklareerima? Laps tegi eraldi oma deklaratsiooni juba ära, aga minu deklaratsioonis pole vanema lapse real võimalust deklareerida tema tulusid, ainult noorema real on + märk olemas.

Kuna vanem saab LISA tulumaksuvabastuse alates TEISEST lapsest, siis ongi vaja ja võimalik lapse tulu lisada, kui tegu on 2., 3. jne lapsega. 1. lapse eest vabastust vanem ei saa, seega ei ole vaja ega võimalik lisada ka lapse teenitut.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 40 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei otsust ega midagi. Aeglased nad seal. 😁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

EMTA, hakka nüüd raha kandma 🤞

Please wait...
Postitas:
Kägu

oleks aeg jah … eelmisel aastal oli mul 22.02 igatahes juba raha arvel

Please wait...
Postitas:
Kägu

oleks aeg jah … eelmisel aastal oli mul 22.02 igatahes juba raha arvel

Just,aastatega on ootused kõrgeks aetud

Please wait...
Postitas:
Kägu

26 ju ametlik aeg, milleks sügeleda,ega saamata jää

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

26 ju ametlik aeg, milleks sügeleda,ega saamata jää

Siiski-siiski … aastatega on EMTA ise tõesti ootused kõrgeks ajanud. Viimased kolm aastat on mulle näiteks ülekanne tulnud 22.veebruaril, ilusti enne vabariigi aastapäeva ja seda siis nii, et ka on enne kinnitatud, et laekumised algavad 26ndast kuupäevast. Miks mitte riigi poolt oma inimesi nii meeles pidada just enne aastapäeva?
Mõnikord jääb arusaamatuks, et mida seal nii väga veel kontrollida on, kui on deklar, mis on süsteemi poolt kokku pandud (süsteem on tarkade inimeste poolt loodud) ja kindlasti on need andmed juba kontrollitud; inimene on selle täpselt nii kinnitanud nagu see on. Mis see nii meeletult aega võtab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Riik (ja ettevõtted ka!) planeerib oma rahavoogusid, ja see määrab ka ära tagasimaksete ajastuse. Et tagasimakse ei toimuks laenurahast nt. Või on seotud jaanuari käibedeklaratsiooni tähtajaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võlg

Tere kui mul rippup krediidiinfos võlg kas tulumaks mis ma tagasi saan läheb selle katmisele(automaatselt) või ma pean ise kuidagi teatama et läheks tulumaksu maha? Arve ei ole arestitud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on deklaratsioon kinnitatud (hommikul veel ei olnud), kuid raha veel ei ole – sel aastal võiks ju ometi lõpuks jõuda ka minuni see, et saan raha kohe esimesel kandepäeval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EMTA, hakka nüüd raha kandma 🤞

1.juulini aega ju küll..

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 48 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on deklaratsioon kinnitatud (hommikul veel ei olnud)

Minul näitab esilehekülg, et deklaratsioon on kinnitatud, aga kui otsuse lahti klikin, siis seal on kirjas, et otsuse olek – ootel. Tegin deklaratsiooni 16.02 ja midagi kontrollida pole, ainult ühe töökoha andmed on seal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on deklaratsioon kinnitatud (hommikul veel ei olnud)

Minul näitab esilehekülg, et deklaratsioon on kinnitatud, aga kui otsuse lahti klikin, siis seal on kirjas, et otsuse olek – ootel. Tegin deklaratsiooni 16.02 ja midagi kontrollida pole, ainult ühe töökoha andmed on seal.

No ilmselgelt tuleb nüüd raha uuel nädalal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav kuidas nad plaanivad 26-ndast maksma hakata kui otsuseidki veel pole. Või tuleb sel aastal raha kontole otsusega samal päeval? Eelnevatel aastatel on minu meelest tulnud otsus ja järgmisel päeval laekus raha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ega see, et nad alates 26.02 maksma hakkavad, ei tähenda, et kõik, kes selleks ajaks tulud deklareerinud on, sel kuupäeval raha saavad. Kuhu teil kõigil nii kiire on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei öelnudki et mul kiire on. Lihtsalt pani imestama, sest nad ise ütlesid välja, et 26-ndast hakatakse kandma, aga siiani pole veel keegi kuskil kuulutanud, et tal oleks otsus olemas. Varasemalt oleks pidanud, siis juba reedel otsus tulema, et esmaspäeval üle kantama hakataks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kuule vaadake kalendrisse. Esmaspäeval on alles 25. Hullar ikka siin

Please wait...
Postitas:
Kägu

Küsimus seoses lapsele määratud toitjakaotuspensioniga.
Esitasin deklaratsiooni ära ja ei tulnud selle peale, et pean ise kokku arvutama ja kuhugi summa märkima. Pole ka varasematel aastatel seda teinud.

Kas pean nüüd ikkagi minema deklaratsiooni muutma ja summa sisestama? Kas sellest muutub mulle tagasimakstav summa nüüd väiksemaks? Tegemist ju lapse tuluga (nagu tänasest Delfi artiklist lugesin).

Kaks last, 19 ja 7 (toitjakaotuspensionit saab noorem laps).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Esitasin deklaratsiooni ära ja ei tulnud selle peale, et pean ise kokku arvutama ja kuhugi summa märkima. Pole ka varasematel aastatel seda teinud.

Kas pean nüüd ikkagi minema deklaratsiooni muutma ja summa sisestama? Kas sellest muutub mulle tagasimakstav summa nüüd väiksemaks? Tegemist ju lapse tuluga (nagu tänasest Delfi artiklist lugesin).

Sa saad oma esitatud deklarit vaadata – need andmed peaksid minu arust sinna ise automaatselt juba tulema ja suure tõenäosusega esitasid deklari juba lapse “sissetuleku” andmetega nagu pidid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sa saad oma esitatud deklarit vaadata – need andmed peaksid minu arust sinna ise automaatselt juba tulema ja suure tõenäosusega esitasid deklari juba lapse “sissetuleku” andmetega nagu pidid.

Andmeid seal ei olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsus olemas ja raha ettemaksukontol 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

+1

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see raha läheb psühhiaatrile? Postitus on tehtud 3.30 öösel…midagi on kupli all segi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Otsus tehtud 25.02. Dekl esitatud 14.02

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 614 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Koondteema: kõik tuludeklaratsioonist (2018)