Esileht Beebi ja mitmikud Koorega püree 4. kuust?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Koorega püree 4. kuust?

Postitas:

Mitmetel purgitoitudel on vanuseks alates 4. või alates 6. kuust, kuid toit sisaldab koort või piima. Kuidas sellesse suhtuda?
Minu laps on 6,5kuune, kuna hetkel eestimaist köögivilja kodus pole ja ökopoodi polnud eile aega minna, palusin mehel tuua poest purgitoitu, mees vaatas, alates 4. kuust ja tõi Hippi cream vegetables püree. See aga sisaldab koort. Kas anda seda kuuekuusele? Muidu ju täispiima ei soovitata nii ruttugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu preilile see hirmsasti maitseb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 1. lapsega mees hakkas õhinal purgitoite koju tooma, kui lisatoidu aeg hakkas kätte jõudma. Lugesin sildid läbi … ja enamus purke jäid veel mitmeks kuuks ootele, just sellepärast, et palju koostisosi sees, mida polnud laps veel ühekaupa proovinud ja muidugi need koorelisandiga värgid. Isegi kui pole kodumaist ja ökot käepärast, arvan et seda reeglit tuleks ikka järgida, et ühekaupa erinevaid asju menüüsse lisada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on tehtud täiskasvanute maitsemeele järgi. Lapsele oleks väga okei seesama püree ka ilma kooreta. ‘
Aga suhtuda võiks eelarvamusega. Kuna liigne lehmapiimavalk koormab eelkõige neere, ei näe me alati lapse käitumise järgi, kas see talle sobib või ei. Lihtsam on öelda, et ei ole kohe kindlasti hea kui laps kuidagigi reageerib – gaasidega vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Koorega püree 4. kuust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.