Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Koorionibiopsia tulemused

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Koorionibiopsia tulemused

Postitas:

Infolehel kirjas, et tulemused saab teada 1-2 nädala jooksul, samas protseduuri teostanud arst ütles, et läheb 3 nädalat. Kui kaua kellelgi reaalselt nende vastustega viimasel ajal aega on läinud? Kes selle pidanud läbi tegema, ilmselt mõistavad, et ootaja aeg on pikk ja ei hurjuta kannatamatuse pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 14:10; 09.02 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läks rohkem kui 2 nädalat.
Ootaja aeg on pikk, tean. Aeg ei ole näitaja, et midagi on hästi või halvasti, eks! Tulgu Sulle oodatud vastus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kui kiiresti tuleb vastus, sõltub sellest, kuidas rakud laboris kasvama lähevad. Kahjuks on see väga individuaalne ja teiste kiiretest vastustest pole mõtet ennast närvi ajada. Samuti ei garanteeri kiire vastus alati head tulemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 16:56; 04.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain esialgse tulemuse teada 2 päevaga, see siis kinnitas, et vähemalt Downi, Edwardi ega Patau haigust ei ole. Muidu Downi risk oli 1:15, KV 3,5. Vanust ka juba 40. Nüüd ootan siis põhjalikumaid tulemusi. Lubati veebruari alguseks. Natuke on rahulikum olla küll, kuid väike hirm on ikka. Loodame parimat!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 22:38; 02.02 13:27; 17.02 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul läks 15 päeva

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 14:47; 01.02 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis põhjusel tehti? (kas ainult vanusest tingituna?)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina see, kel 15 päeva läks. põhjus oli kuklavolt üle 3,5mm. vanus oli alla 30 mul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.01 14:47; 01.02 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna koorioni vastuse. Kuigi esimesed tulemused olid korras, nagu ma eespool kirjutasin, siis täna kahjuks oli päris ehmatav informatsioon ja pean nüüd lootevee uuringule ka minema, et päris kindel olla. Nimelt oli tulemuseks 92 kromosoomi, kuigi peaks olema 46 kromosoomi. Kas kellelgi on veel sarnast kogemust olnud? Endal või tuttaval. Ei oska enam midagi mõelda. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 22:38; 02.02 13:27; 17.02 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist on äärmiselt haruldase variandiga, nii et ilmselt sarnase kogemusega naisi siin ei ole. Otsisin veidi kirjandusest infot. Kahjuks midagi lohutavat ei oska öelda – kuna kromosoome on kaks korda rohkem kui peaks, on tegemist raske väärarenguga. Detailsemalt ei näe mõtet kirjeldama hakata – küll raviarst ja geneetik nõustavad.
Püsib ju võimalus, et LVU ei kinnita seda diagnoosi. Mina hoian igatahes pöialt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 20:25; 09.02 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna koorioni vastuse. Kuigi esimesed tulemused olid korras, nagu ma eespool kirjutasin, siis täna kahjuks oli päris ehmatav informatsioon ja pean nüüd lootevee uuringule ka minema, et päris kindel olla. Nimelt oli tulemuseks 92 kromosoomi, kuigi peaks olema 46 kromosoomi. Kas kellelgi on veel sarnast kogemust olnud? Endal või tuttaval. Ei oska enam midagi mõelda. ????

http://naistekas.delfi.ee/kodu/lapsed/arst-avastas-vea-viimasel-hetkel-abort-jai-tegemata?id=64472126

Loodan südamest ja siiralt, et Sinul on täpselt sama lugu!
PS! Ma ei maksnud artikli eest, aga pealkiri reedab, et lool oli õnnelik lõpp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pai sulle,

Kuna tetraploidsus võib tekkida ka nii, et tetraploidne on ainult platsenta ja mitte loode, siis sellest ka lootevee uuring. Ma väga loodan, et te saate juba kahe uuringu vahel geneetiku konsultatsioonile.
Kui inglise keelt valdad, siis Siit võid natuke taustainfot lugeda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 16:56; 04.02 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja jagan siis Oma lugu ka edasi. Äkki aitab tulevikus mõnel teisel ootajal pisut kergemini see aeg üle elada. Jaanuari alguses selgus Oscar uuringu käigus, et kuklavolt üsna palju üle normi ja vanuse risk veel juurde, Mille tõttu saabusid ehmatavad numbrid, et downi risk 1:12, patau 1:34 jne. Nädala pärast koorionibiopsia, väga kõrgelt hinnatud arsti juures, kes kahjuks minu meelest oli täiesti empaatiavõimetu. Siis täpselt 2 nädala pärast vastus, et kromosoomide arv on õige, aga kuna riskid nii kõrged, siis uuriks veel neid geene edasi kui te ise nõus olete. No ikka nõus, kuidas muidu, aga küsimusele, et mis selle esialgse vastusega välistatud on ja mis täpsemalt veel selguda võib jms, sellele muidugi tavainimesele arusaadavas keeles ei vastatud. Ise googeldades ja uurides jõudsin umbes sellisele järeldusele, et probleemidest, mis võivad antud uuringuga selguda võivad, on ca 98% juba välistatud. Võibolla oli see järeldus meelevaldne, aga natuke kergemini lasi hingata küll. Täna, ehk siis ligi 4 nädalat Peale koorionibiopsiat, tuli kõne, et kõik korras. Hoiatati veel, et ärge ehmatage, et paberites pärast soovitus Peale sündi siiski geneetiku juures käia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 14:10; 09.02 13:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka väga hea meel 🙂 Muretut ootust!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 20:25; 09.02 22:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne ja ilusat ootusaega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna koorioni vastuse. Kuigi esimesed tulemused olid korras, nagu ma eespool kirjutasin, siis täna kahjuks oli päris ehmatav informatsioon ja pean nüüd lootevee uuringule ka minema, et päris kindel olla. Nimelt oli tulemuseks 92 kromosoomi, kuigi peaks olema 46 kromosoomi. Kas kellelgi on veel sarnast kogemust olnud? Endal või tuttaval. Ei oska enam midagi mõelda. ????

Mis edasi saab? ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 09:28; 18.02 13:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin eelmisel nädalal LVU. Selle FISH oli jälle korras. Aga enam ei julge enne rõõmustada, kui viimased tulemused ka käes. Geneetik arvas, et paari nädala jooksul. LVU-le eelnes põhjalik UH, mis oli ka kõik täiesti korras.
Elan oma tavapärast elu. Katsun sellele mitte mõelda, kuna minust ei sõltu ju mitte midagi ja pole mõtet ennast hulluks ajada. Terve interneti olen vist küll läbi lugenud, kuid kuna tegemist on väga haruldase asjaga, siis ega palju infot pole. Lootus ongi sellel, et niisuguse geenirikkega looted peetuvad enamasti juba I trimestril, minul aga on juba 17+ nädalat. No ja see on ka lohutav, et UHs olid kõik mõõdud ja muud asjad korras ning FISH andmed korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.01 22:38; 02.02 13:27; 17.02 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, emmed, et vastate ja räägite oma lugu edasi.

Loodan, et saate kenad terved lapsed ja kõik läheb hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 09:28; 18.02 13:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Koorionibiopsia tulemused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.