Esileht Pereelu ja suhted Koos ilma vastu armastamata

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 86 )

Teema: Koos ilma vastu armastamata

Postitas:
Kägu

Mure suur… oleme mehega koos olnud pea 15 aastat. Kaks ühist last, 4 ja 12a. Paar aastat tagasi armusin teisesse mehesse. Ehk oli asi selles, et väikse lapse kõrvalt jäi meie enda suhe natuke unarusse ja lähedus kadus. Olin ikka täiesti sassis. Mehele rääkisin ja alguses suhtus ta sellesse isegi rahulikult, et küll üle läheb. Püüdsime rohkem koos olla ja koos asju teha. Aga ikka tõmbas selle teise poole. Oma mehega jõudsime isegi sinnamaale, kus ütlesin, et ei taha temaga enam koos olla. Tean, et olen tema elu armastus ja kuidagi ikka ja jälle püüdsin ja pingutasin, et äkki läheb tõesti üle. Kahjuks aga mitte. Hetkel isegi on see armumine üle läinud aga armastus enda mehe vastu on ka kadunud. Kuidagi ei taha talle aga haiget ka teha…. mida üldse sellises olukorras teha. Ta hoiab ja armastab mind meeleltult, aga mulle tundub see üha enam vastukarva ja mõte, et ma võiks kellegile midagi sellist teha, ei anna mulle ka rahu. Kas ma tõesti võiksin olla selline? Pärast äkki kahetsen, ja tean, et siis juba tehtut tagasi ei pööra.
<!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_220928_154503_785.sdocx–>

+10
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mure suur… oleme mehega koos olnud pea 15 aastat. Kaks ühist last, 4 ja 12a. Paar aastat tagasi armusin teisesse mehesse. Ehk oli asi selles, et väikse lapse kõrvalt jäi meie enda suhe natuke unarusse ja lähedus kadus. Olin ikka täiesti sassis. Mehele rääkisin ja alguses suhtus ta sellesse isegi rahulikult, et küll üle läheb. Püüdsime rohkem koos olla ja koos asju teha. Aga ikka tõmbas selle teise poole. Oma mehega jõudsime isegi sinnamaale, kus ütlesin, et ei taha temaga enam koos olla. Tean, et olen tema elu armastus ja kuidagi ikka ja jälle püüdsin ja pingutasin, et äkki läheb tõesti üle. Kahjuks aga mitte. Hetkel isegi on see armumine üle läinud aga armastus enda mehe vastu on ka kadunud. Kuidagi ei taha talle aga haiget ka teha…. mida üldse sellises olukorras teha. Ta hoiab ja armastab mind meeleltult, aga mulle tundub see üha enam vastukarva ja mõte, et ma võiks kellegile midagi sellist teha, ei anna mulle ka rahu. Kas ma tõesti võiksin olla selline? Pärast äkki kahetsen, ja tean, et siis juba tehtut tagasi ei pööra.

<!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_220928_154503_785.sdocx–>

Võib-olla on armastus kui selline pikas suhtes úldse üle tähtsustatud. Või õigemini – aetakse segamini armumine ja armastus. Ega pärast 15 aastat ei olegi partneri vastu naljalt enam jalust nõrgaks võtvaid tundeid, see, milleks see muundunud peaks olema, on pigem vastastikune austus ja hoolimine. Rahulik kulgemine on etem kui sinilinnu tagaajamine.

+38
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, seda küll, aga enne minu ärapööramist, kuigi jah, intiimsest lähedusest jäi vajaka, siis selline emotsionaalne lähedus oli vägagi olemas… austus, hoolimine, igatsus, rõõm koosolemisest jne. Nüüd aga on hetki, kus lausa jälestan mingeid asju tema juures. Jah, seksime, aga minu puhul on see tingitud vaid minu enda vajadustest. Pingutan, et temaga koos midagi teha või kuskile minna. Füüsilist lähedust, peale minu vajadustest tingitud seksi, ei ole. Samas aga igatsen seda, kellegi kallistusi ja suudlusi… aga kahjuks mitte enda mehe omasid.

+9
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

armastus enda mehe vastu on ka kadunud.

Magasid teise mehega? Muidugi kaob armastus ära kui toimub eemaldumine. Katkine suhe on katkine suhe, ei saa endist tagasi. Olen 100% kindel, et mehel ka armastus kadunud, kuid lahutus oleks veelgi õudsam. Sa ei ole enam usaldusväärne. Jäma, mix nii tegid oma perele.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teine oleks üldse meheks hakkamas? Suhtes inimese jaoks armuke olla on väga lihtne. Tihti just abielunaistele aetakse igast ilujuttu kõrva, aga kui lahkuminek käes, siis pole enam mingit suhet sellest algamas. Armukesest mehele meeldibki olla ainult armuke – kohustustevaba seks, harv kohtumine, sõnades saab suurelt unistada helgest ühisest tulevikust, mis loodetavasti kunagi päriselt kohale ei jõua jne. Kui see teine oleks sinusse tõeliselt armunud, siis ta ei lepiks armukese rolliga. Nii et kui otsustad mehest lahku minna, siis tee seda enda pärast ja sellisel juhul, kui soovidki üksi olla. Kui unistad uuest ja helgemast kooselust selle armukesega, siis pigem hakkad otsust kahetsema.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehele rääkisin ja alguses suhtus ta sellesse isegi rahulikult, et küll üle läheb. Püüdsime rohkem koos olla ja koos asju teha. Aga ikka tõmbas selle teise poole. Oma mehega jõudsime isegi sinnamaale, kus ütlesin, et ei taha temaga enam koos olla. Tean, et olen tema elu armastus ja kuidagi ikka ja jälle püüdsin ja pingutasin, et äkki läheb tõesti üle. Kahjuks aga mitte. Hetkel isegi on see armumine üle läinud aga armastus enda mehe vastu on ka kadunud. Kuidagi ei taha talle aga haiget ka teha…

Sa juba tegid talle haiget ju. Milleks sul üldse oli vaja talle mingist armumisest rääkida? Inimesed ikka armuvad aegajalt, siiski ei kuulutata sellest oma kaaslasele.

+36
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armukesest mehele meeldibki olla ainult armuke –

Nii on, milline mees omale sellist naist koju tahab, kes võõrastes käib.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

armastus enda mehe vastu on ka kadunud.

Magasid teise mehega? Muidugi kaob armastus ära kui toimub eemaldumine. Katkine suhe on katkine suhe, ei saa endist tagasi. Olen 100% kindel, et mehel ka armastus kadunud, kuid lahutus oleks veelgi õudsam. Sa ei ole enam usaldusväärne. Jäma, mix nii tegid oma perele.

Ei maganud kusjuures.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sul üldse oli vaja talle mingist armumisest rääkida? Inimesed ikka armuvad aegajalt, siiski ei kuulutata sellest oma kaaslasele.

Kas siis on suhtes kõik ikka päris korras, kui teistesse armutakse? Miks siis mehi üldse risti lüüa kui armumine nii normaalne on.  Armuda on siis võimalik kui ongi sihilikult soov kõrvalt võtta.

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nii pika suhte kõrvalt armuda, pole ime, et mees on ahastuses. Lood elu, kasvatad lapsed üles ja naine teatab, et Tarmo m on parem. Mehed reageerivad kaht moodi sellele, sinu mees otsustas sussi sahistada sinu järel, sest tal puudub spine.

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen. Vastuseks kõigile, et armuda on võimalik ka ilma seksita, see tuleb tavaliselt pärast. Ja tolle mehega ma ei maganud, aga oli flirt ja jutuajamised ka sellel teemal. Klassikalise armukesena ma teda ei pidanud, ja ka see armumine läks üsna ruttu üle ning hetkel enam ei suhtle üldse. Pigem on küsimus selles, et peale seda on armastus oma mehe vastu kadunud ja et kas suudan endas selle armastuse tema vastu taas üles leida? Ka ei ole hetkel kedagi teist simapiiril.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on küsimus selles, et peale seda on armastus oma mehe vastu kadunud ja et kas suudan endas selle armastuse tema vastu taas üles leida? Ka ei ole hetkel kedagi teist simapiiril.

Meie ju ei tea, kas suudad. Kas teie pikk ajalugu ja lapsed väärivad teist võimalust? Kui midagi kestab pikalt, on sel põhjus. Armumine tuleneb meie puudujääkidest, mitte partneri omadest. Otsi endast need asjad, mis sind häirivad ja asu lahendama.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas suudan endas selle armastuse tema vastu taas üles leida?

Ei, see ei ole võimalik. Kui üks pool ära käib, siis seda enam korda ei saa. Kui uues suhtes teine pool sulle sellise käki teeb, siis mõistad.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oli flirt ja jutuajamised ka sellel teemal.

Kas see ei ole petmine? Ei tule selle pealegi, et naabrimehega kepijutu ajada.

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nii pika suhte kõrvalt armuda, pole ime, et mees on ahastuses. Lood elu, kasvatad lapsed üles ja naine teatab, et Tarmo m on parem. Mehed reageerivad kaht moodi sellele, sinu mees otsustas sussi sahistada sinu järel, sest tal puudub spine.

Ega ei tea ju, äkki on mees ka kõrvalt pannud. Siis ehk mõistmine ja andestamine naisele kuidagi teistmoodi.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt kogemus 24a pikast suhtest. Perioode on suhtes erinevaid olnud. Nii armumist, armastust, ka valu ja vihkamist. Praegu stabiilne, rahulik suhe. Mul on hea meel, et lahku ei läinud, kui tahtmine selleks suur oli.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nii pika suhte kõrvalt armuda, pole ime, et mees on ahastuses. Lood elu, kasvatad lapsed üles ja naine teatab, et Tarmo m on parem. Mehed reageerivad kaht moodi sellele, sinu mees otsustas sussi sahistada sinu järel, sest tal puudub spine.

Ega ei tea ju, äkki on mees ka kõrvalt pannud. Siis ehk mõistmine ja andestamine naisele kuidagi teistmoodi.

Kui mees on enne nii käitunud, on mees ammuilma maha jäetud või sellega lepitud ja andestatud. Reeglina. Pole vaja pühendada kõrvalisi isikuid oma infidelity probleemidesse.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees on enne nii käitunud, on mees ammuilma maha jäetud või sellega lepitud ja andestatud. Reeglina. Pole vaja pühendada kõrvalisi isikuid oma infidelity probleemidesse.

Kus see sutsakas või paar välja oleks pidanud tulema? Naine ei pruugi teada.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt kogemus 24a pikast suhtest. Perioode on suhtes erinevaid olnud. Nii armumist, armastust, ka valu ja vihkamist. Praegu stabiilne, rahulik suhe. Mul on hea meel, et lahku ei läinud, kui tahtmine selleks suur oli.

Ühepoolne või mõlemapoolne periooditamine? Mis koos hoiab?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäma, mix nii tegid oma perele.

See sõna on “jama”, nii närvidele käib see jämatamine pidevalt.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suhe kestab aastakümneid, siis pole midagi imelikku, kui selle jooksul satutakse ka teistesse armuma, aga pole vaja iga väikese armumise pärast oma kaaslasele haiget teha, ammugi seda armumist suuremaks puhuda või oma kaaslast petta. Armumist saab tunda ka täiesti passiivselt, mingeid samme astumata, midagi aretamata. Ka flirtida võib pikaajalise suhte jooksul, kui on kindel piir, millest edasi ei minda.

See, kui kaaslane tuleb oma suvalisest armumisest rääkima, teekski ikka väga katki. Kardakski emotsionaalset lähendust jätkata või üritada, sest teaks, et teine ei hinda seda või unistab samal ajal teisest. Ja muidugi pole võimalik suhet taastada, kui te omavahel seda selgeks rääkida ei suuda ja, veel olulisem, kui te mõlemad 100% suhet parandada ei OTSUSTA. Praegu sina oled otsustanud, et ei taha proovida, mis on ka okei, aga sellelt pinnalt suhet parandada ei saagi. Armastus senise kaaslase vastu ei lange sulle taevast kaela ühtäkki, ikka ise pead uuesti teadlikult selle läheduse taastama ja see on küll võimalik, kui sa tegelikult ka TAHAD. Aga mulle tundub, et sa ei taha.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus see sutsakas või paar välja oleks pidanud tulema? Naine ei pruugi teada.

Ma ei tea, kas oled algne vastaja? Kuidas see asjasse puutub, et naine ei teadnud? Siis tal ei teki ka soovi vastu teha, kui ei teadnud mehe kõrvalhüppest/sutsaka(te)st.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt see põhjus, et mees enam ei kiida, hellita, niku nagu enne, ei tähenda, et peaks pere lõhkuma ja teiste inimeste elud hävitama.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas oled algne vastaja? Kuidas see asjasse puutub, et naine ei teadnud? Siis tal ei teki ka soovi vastu teha, kui ei teadnud mehe kõrvalhüppest/sutsaka(te)st.

Küsismus ei ole vastu tegemises. Kuid oletame, et mees on teinud midagi, millest naine ei tea. Aastad mööduvad ja nüüd naine astub samasse ämbrisse, flirdib, petab ja arutab seda mehega. Mehel peaks olema kerge seda andestada, kui ise ka põrsas on olnud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt see põhjus, et mees enam ei kiida, hellita, niku nagu enne, ei tähenda, et peaks pere lõhkuma ja teiste inimeste elud hävitama.

Ohhh, mis siin  pärleid visata, nagunii 99% seda ei mõista.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suhe kestab aastakümneid, siis pole midagi imelikku, kui selle jooksul satutakse ka teistesse armuma

Sellesse mina ei usu. Kui armutakse, siis on toimunud eemaldumine ja lahti laskmine ja minnaksegi lahku. Need hood, mis abieluinimestele peale käivad on ikka ke.ihood. Ausalt öeldes on väga nõme vaatepilt: ilase pilguga silmi pööritav kõvatav isana ja naine siis nagu sussikene kõrval. Fuhhh, elu on liiga lühike selle jaoks.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsismus ei ole vastu tegemises. Kuid oletame, et mees on teinud midagi, millest naine ei tea. Aastad mööduvad ja nüüd naine astub samasse ämbrisse, flirdib, petab ja arutab seda mehega. Mehel peaks olema kerge seda andestada, kui ise ka põrsas on olnud.

See on mehe ja naise vaheline arutelu, mida meie ei tea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ohhh, mis siin  pärleid visata, nagunii 99% seda ei mõista.

Mõistab küll, rohkem kui 99% mõistab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on mehe ja naise vaheline arutelu, mida meie ei tea.

Mis sa arvad tõesti, et mees hakkab selles olukorras patte naisele üles tunnistama. Ei iial, kuid kui ise on teinud, siis on vist lihtsam ka teisele andestada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa arvad tõesti, et mees hakkab selles olukorras patte naisele üles tunnistama. Ei iial, kuid kui ise on teinud, siis on vist lihtsam ka teisele andestada.

Kõik on võimalik, aga mis siis meie peame tegema? Kellegi teise pereelu elama ja neid lepitama, kaagutama kaasa, et tee sutsakaid, tekitama nendevahelist armastust, taastama usaldust?

Kui küsimus on hüpoteetiline, et mida sina või mina teeks, siis mina ei ole olnud teemaalgataja sokkides ja ma ei tea. Ma ei tea, kas petistel on lihtne andestada või mitte teisele petisele.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 86 )


Esileht Pereelu ja suhted Koos ilma vastu armastamata