Esileht Pereelu ja suhted Koos ilma vastu armastamata

Näitan 26 postitust - vahemik 61 kuni 86 (kokku 86 )

Teema: Koos ilma vastu armastamata

Postitas:
Kägu

Olgem nüüd ausad, suhet luua on päris raske, et see ka püsima jääks, aga lõhkuda, Jumal, mingite aastatega pidi korrutama suhte pikkuse pärast lahku minekut.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kindlasti ei ole mu mees mind petnud… uskuge või mitte aga ka selliseid mehi on olemas.

😀 😀 😀

Sinu tõsiseltvõetavus siia ka lõppes.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

???? ???? ????

Sinu tõsiseltvõetavus siia ka lõppes.

Ära püüagi jätta muljet, et on õigus petta, sest mees petab. Kui sa oled veendund, et kõik mehed petavad, siis oled vallaline ja lastetu. Või miks sa mehega elad, kui ta sind petab? mina elan ka perega, me ei seksi, aga hea on olla nendega.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

.

???? ???? ????

Sinu tõsiseltvõetavus siia ka lõppes.

Ära püüagi jätta muljet, et on õigus petta, sest mees petab. Kui sa oled veendund, et kõik mehed petavad, siis oled vallaline ja lastetu. Või miks sa mehega elad, kui ta sind petab? mina elan ka perega, me ei seksi, aga hea on olla nendega.

Mina olen ka kindel, et on mehi, kes ei peta. Osad ongi väga introvertsed ja istuvad pigem kodus nt arvutis kui käivad kuskil naisi nillimas ja ei viitsigi taga ajada kedagi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka kindel, et on mehi, kes ei peta. Osad ongi väga introvertsed ja istuvad pigem kodus nt arvutis kui käivad kuskil naisi nillimas ja ei viitsigi taga ajada kedagi.

Petmise hoiab ära iseloom ja temperamenditüüp (minu hinnangul harv), kasvatus (sage), juhuse puudus (väga sage).

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka kindel, et on mehi, kes ei peta. Osad ongi väga introvertsed ja istuvad pigem kodus nt arvutis kui käivad kuskil naisi nillimas ja ei viitsigi taga ajada kedagi.

Jah, istuvad kodus arvutis ja vahivad mingit erilist hentai porri ja igasuguseid kiikse, oma korralikule naisele ei julgeta neid asju rääkida, siis käiakse salaja end kuskil välja elamas.

Välise pildi järgi siiski ei saa hinnata, kui seksuaalne inimene olla võib. Enamus neid erilisi pervosid ja prostituutide külastajaid näevadki välja nagu täiesti normaalsed, ohutud, viisakad nohikud ja pereisad. Ja need, kes näevad välja nagu panomehed ja hullult räägivad augu ümber teemadest, on pigem just vanillad.

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka kindel, et on mehi, kes ei peta. Osad ongi väga introvertsed ja istuvad pigem kodus nt arvutis kui käivad kuskil naisi nillimas ja ei viitsigi taga ajada kedagi.

Jah, istuvad kodus arvutis ja vahivad mingit erilist hentai porri ja igasuguseid kiikse, oma korralikule naisele ei julgeta neid asju rääkida, siis käiakse salaja end kuskil välja elamas.

Korralikule naisele? 😀 😀 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, istuvad kodus arvutis ja vahivad mingit erilist hentai porri ja igasuguseid kiikse, oma korralikule naisele ei julgeta neid asju rääkida, siis käiakse salaja end kuskil välja elamas.

Lenin olla öelnud midagi sellist: ,,naisele ütled, et lähed armukese juurde, armukesele, et naise juurde.
Aga tegelikult lähed keldrisse õppima, õppima ja veel kord õppima.´´

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lenin olla öelnud midagi sellist: ,,naisele ütled, et lähed armukese juurde, armukesele, et naise juurde. Aga tegelikult lähed keldrisse õppima, õppima ja veel kord õppima.´´

Lenin teadis seda muidugi väga hästi: https://ajalugu.ohtuleht.ee/1032014/revolutsiooni-varjus-vladimir-lenin-tema-abikaasa-ja-armuke-moodustasid-omaparase-armukolmnurga

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära püüagi jätta muljet, et on õigus petta, sest mees petab. Kui sa oled veendund, et kõik mehed petavad, siis oled vallaline ja lastetu. Või miks sa mehega elad, kui ta sind petab? mina elan ka perega, me ei seksi, aga hea on olla nendega.

Ükski mõistuse juures olev inimene ei saa väita teise inimese kohta:Ja kindlasti ei ole mu mees mind petnud… uskuge või mitte aga ka selliseid mehi on olemas.

Saab öelda, et ma ei usu, et mu mees mind petnud on.

Kindlalt saab väita ainult iseenda kohta.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab jubeda enesevägistusena see teemaalgatus.

Koos ollakse ikka selle inimesega, kellega tahetakse koos olla, mingit suhtesse painutamist jms – see pole hea asi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis suhtesse painutamist- ise ta valis omale mehe ja sai temaga lapsed ja on 15a koos elanud, lugeda ei oska? Nüüd painutab naine ennast suhtest välja ju.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära püüagi jätta muljet, et on õigus petta, sest mees petab. Kui sa oled veendund, et kõik mehed petavad, siis oled vallaline ja lastetu. Või miks sa mehega elad, kui ta sind petab? mina elan ka perega, me ei seksi, aga hea on olla nendega.

Ükski mõistuse juures olev inimene ei saa väita teise inimese kohta:Ja kindlasti ei ole mu mees mind petnud… uskuge või mitte aga ka selliseid mehi on olemas.

Saab öelda, et ma ei usu, et mu mees mind petnud on.

Kindlalt saab väita ainult iseenda kohta.

Inimestel on ikka meeletud kompleksid Perekoolis seoses teiste inimeste meestega. Ei jõua kohale, et leidub ka neid, kes tõesti ei peta. Teie teate muidugi kõige paremini teiste naiste mehi! Äkki oletegi need armukesed?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski mõistuse juures olev inimene ei saa väita teise inimese kohta:Ja kindlasti ei ole mu mees mind petnud… uskuge või mitte aga ka selliseid mehi on olemas.

Saab öelda, et ma ei usu, et mu mees mind petnud on.

Kindlalt saab väita ainult iseenda kohta.

Esiteks ma juba ütlesin oma arvamuse. Kui meest ei usalda, siis on lahku mindud või ollakse koos, olenemata kahtlustest, sest teist inimest ei saa kontrollida, ta võib vabalt valetada.

Teiseks ka iseenda kohta valetatakse. Näiteks TA valetab, et ta ei armasta oma meest. Okei, kirg on lahtunud, aga armastus ei ole. Seega, take everything with a grain of salt.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolmandaks, petmine ei anna põhjust vastu petta, sest petmine tähendab seda, et teine tahtis petta, aga sinul ju ei teki kohe soovi petta, sest teine tahtis petta. See on enesevägistamine, ”maksta” kätte mehele, kuna mees pettis ja ise minna sellele teele, kuhu kunagi ei läheks. Ka ringi hooramine on üks enesevigastamise meetoditest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära püüagi jätta muljet, et on õigus petta, sest mees petab. Kui sa oled veendund, et kõik mehed petavad, siis oled vallaline ja lastetu. Või miks sa mehega elad, kui ta sind petab? mina elan ka perega, me ei seksi, aga hea on olla nendega.

Ükski mõistuse juures olev inimene ei saa väita teise inimese kohta:Ja kindlasti ei ole mu mees mind petnud… uskuge või mitte aga ka selliseid mehi on olemas.

Saab öelda, et ma ei usu, et mu mees mind petnud on.

Kindlalt saab väita ainult iseenda kohta.

Inimestel on ikka meeletud kompleksid Perekoolis seoses teiste inimeste meestega. Ei jõua kohale, et leidub ka neid, kes tõesti ei peta. Teie teate muidugi kõige paremini teiste naiste mehi! Äkki oletegi need armukesed?

Kui inimene usaldab siis ta ei arvagi, et ta mees teda petaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks mees rahulikult suhtub? Eelkõige seetõttu, et armumine häirib mehi märgatavalt vähem kui füüsiline petmine. Ja meestele on isegi õnnetu abielu tähtsam, kui üldse mitte abielu. Kuni nad ühel päeval kohtavad uut naist, kellega julgevad vanad sidemed katki rebida. Hiljemalt sel hetkel saab naine aru, et tegi rääkides suure vea.

Kogu see pikk kommentaar lisaks tsitaadile on väga arukas ja ühtib 100% minu elukogemuse ja järeldustega suhetest.
Aga lisaks tahan mainida, et mehe suured tunded võivad olla vabalt tingitud ka just tollest naisepoolsest armumisest ja naisest ilmajäämise hirmust. Ajus tekib ka siis omalaadne keemia ning see võib tabada isegi neid, kes on otsustanud oma kaaslase maha jätta. Kohe, kui tollele mahajäetavale tekib uus austaja, käib peas nagu mingi krõks ja hakatakse mahajäetavat taas meeletult ihaldama ning tema järel jooksma (mitte alati muidugi, aga seda juhtub sageli). Tegu on väga võimsa tundega, mis ei ole aga nö loomulik seisund ja inimene ei ole oma mõttemaailmas päris tema ise. Iga inimene väsib sellest ükskord ja siis on edasine juba suht ettearvamatu.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellesse mina ei usu. Kui armutakse, siis on toimunud eemaldumine ja lahti laskmine ja minnaksegi lahku.

Armuda on siis võimalik kui ongi sihilikult soov kõrvalt võtta.

Kui imeline, et sinu tunded nii raudse taktikepi järgi käivad!
Muidugi võib elus ette tulla armumist teisesse. Tegutsemine selle ajel on koht, kus mõistus mängu tuleb ja enamasti armastusest oma kaaslase vastu nende muude armumistega ei juhtugi mitte midagi.
Sinu puhul kahtlane, kas oled üldse elus armunud olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui imeline, et sinu tunded nii raudse taktikepi järgi käivad! Muidugi võib elus ette tulla armumist teisesse. Tegutsemine selle ajel on koht, kus mõistus mängu tuleb ja enamasti armastusest oma kaaslase vastu nende muude armumistega ei juhtugi mitte midagi. Sinu puhul kahtlane, kas oled üldse elus armunud olnud?

Kui imeline, meie perekooli naised hakkavad oma mehi lõpuks ometi mõistma. Ka meestel on tunded ja nende tillike ei elagi raudse taktikepi järgi. Muidugi võib elus ka neil ette tulla armumist teisesse. Las nad siis lõbutsevad ja möllavad. Ja kui seda armastust enam oma naise vastu ka ei ole, siis ongi ju normaalne, et mees magab selle naisega, kellessa ta  parajasti armunud on. Sellepärast ei saagi ma aru, et kui mees käib armunult teistes, mis see kodukana kukub kohe elatispaberitega vehkima. Kahtlane, kas nad üldse teavad, mis tähendab, kui mees teisesse on kõrvuni armunud. Vot nii.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui imeline, meie perekooli naised hakkavad oma mehi lõpuks ometi mõistma. Ka meestel on tunded ja nende tillike ei elagi raudse taktikepi järgi. Muidugi võib elus ka neil ette tulla armumist teisesse. Las nad siis lõbutsevad ja möllavad. Ja kui seda armastust enam oma naise vastu ka ei ole, siis ongi ju normaalne, et mees magab selle naisega, kellessa ta  parajasti armunud on. Sellepärast ei saagi ma aru, et kui mees käib armunult teistes, mis see kodukana kukub kohe elatispaberitega vehkima. Kahtlane, kas nad üldse teavad, mis tähendab, kui mees teisesse on kõrvuni armunud. Vot nii.

Ei tea, mis möga sa ajad, aga tundub tõesti, et armumisest ega armastusest ei tea sa midagi.
Till ei puutu üldse siia!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina elan ka nii, et ma oma meest päriselt ei armasta. tegelikult pole kunagi armastanud. Ma olen siis see naine, kellele koguaeg öeldi, et “lase oma latt madalamaks, muidu jäädki üksi”. Noh, kui mul lõpuks bioloogiline kell ikka korralikult plärises, tegingi ratsionaalse otsuse ja loobusin mingi suure armastuse ja hingesugulase otsimisest-ootamisest. Vaatasin, et oleks lihtsalt normaalne inimene, kellega meeldiv koos olla

Jah, kurb on vahel mõelda, aga samas oleme ühiselt mugava elu üles ehitanud, meil on 3 last – terved, targad jne – paistab, et meil on geneetiline klapp vähemalt 😀

Võibolla minu olukord TA omast erineb selle poolest, et ma olen algusest peale teadlikult sellisesse suhtesse astunud – see aitab mul vahel meelde tuletada, miks ma olen siin, kus ma olen. Jah, vahel haletsen end ja igatsen ikka mingit müstilisist hingesugulast….ja vahel mõtlen, kas sellist asja üldse eksisteerib või kõik teised ka valetavad….

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arusaadav jah, et kui on lapsed siis tasub ikkagi nende pärast rohkem pingutada kui mingid tunded ikkagi on, st, et seks pole vastumeelne jne, aga kui nt lapsi ka pole siis jumal hoidku, lõpetage see elu raiskamine!

Vot täpselt. Kui on lapsed, siis tuleb rohkem pingutada. Ilma lasteta lasku saba seljas järgmise juurde ja ükski konn ka ei köhi. Maha jäätu nutab natuke ja läheb ka oma eluga edasi. Pole hullu! Aga lastega inimesed peaksid ikka üritama, kuni veel üritada annab.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina elan ka nii, et ma oma meest päriselt ei armasta. tegelikult pole kunagi armastanud. Ma olen siis see naine, kellele koguaeg öeldi, et “lase oma latt madalamaks, muidu jäädki üksi”. Noh, kui mul lõpuks bioloogiline kell ikka korralikult plärises, tegingi ratsionaalse otsuse ja loobusin mingi suure armastuse ja hingesugulase otsimisest-ootamisest. Vaatasin, et oleks lihtsalt normaalne inimene, kellega meeldiv koos olla

Jah, kurb on vahel mõelda, aga samas oleme ühiselt mugava elu üles ehitanud, meil on 3 last – terved, targad jne – paistab, et meil on geneetiline klapp vähemalt ????

Võibolla minu olukord TA omast erineb selle poolest, et ma olen algusest peale teadlikult sellisesse suhtesse astunud – see aitab mul vahel meelde tuletada, miks ma olen siin, kus ma olen. Jah, vahel haletsen end ja igatsen ikka mingit müstilisist hingesugulast….ja vahel mõtlen, kas sellist asja üldse eksisteerib või kõik teised ka valetavad….

Terved lapsed on rohkem väärt, kui hingesugulane. Minul oli oma abikaasaga suur armastus ja üksteisemõistmine, aga kahjuks on meie lastest 3/4 geneetilise häirega. Väga raske on. Kui ma saaksin valida, siis valiksin terved lapsed, mitte suure armastuse. Aga minu elu on läinud vastupidiselt.

Kahjuks lastele ema või isa valides ei ole võimalik ette teada, kas saad temaga terveid või puudega lapsi. See on täielik loterii.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis suhtesse painutamist- ise ta valis omale mehe ja sai temaga lapsed ja on 15a koos elanud, lugeda ei oska? Nüüd painutab naine ennast suhtest välja ju.

Täiesti tüüpiline kommentaar/suhtumine:

‘Aga ise sa tahtsid ja ise sa tegid ja mõtle, sünnitasid ise lapsed ka veel ja 15 aastat koos!’

Kõik otsused ja valikud, mis me iganes oleme teinud mingil ajahetkel, on olnud õiged ja vajalikud ning lähtunud meie toonasest parimast äranägemisest.

Mina ei mõista hukka ega näita näpuga, vastupidi. Võib järeldada, et selliseid valikuid/otsuseid teinud inimesel on olnud tahtejõudu, kannatlikkust. Teha kompromisse ja ‘taluda’ või olla nii osav, et sellises ebamugavas olukorras ennast ja oma peret alalhoida jne.

Ei ole need uksi prõmmivad ‘lahku ja tõeliseks armastuseks puhastuvad’  tegelased kuidagi mõistlikumad või ausamad või mis iganes.

Pole olemas ühte ja ainsat valikut ja käitumist, mis on ÕIGE. Ongi erinevad variandid, erinevad elud ja olud.

 

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestel on ikka meeletud kompleksid Perekoolis seoses teiste inimeste meestega. Ei jõua kohale, et leidub ka neid, kes tõesti ei peta. Teie teate muidugi kõige paremini teiste naiste mehi! Äkki oletegi need armukesed?

Sa ei saa absoluutselt aru, mida üritatakse öelda Sulle. Öeldakse seda, et keegi ei saa 100% vastutada ega ennustada teise inimese käitumist. Ka tegelikult inimene ise ei saa 100% väita, et ta MITTE KUNAGI jnejne, sest elul on tavaks selliseid kategoorilisi eitajaid just oma sõnu sööma panna. Aga teemaalgataja on naiivitar ja ei oska hinnata, mis tal on. Kui ilma jääb ja õnne otsima jookseb, eks siis hiljem selgub, kas oli väärt või mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll aru pähe tuleb kui mehel üle viskab ja teise naise otsib aga siis ilmselt juba hilja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 61 kuni 86 (kokku 86 )


Esileht Pereelu ja suhted Koos ilma vastu armastamata