Esileht Pereelu ja suhted Koos – ja lahustegemised mehega

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Koos – ja lahustegemised mehega

Postitas:

Mul on töökaaslane Brasiiliast. Tema rääkis, et Brasiilias mees ja naine lähevad kuhugi ainult siis kui nad koos lähevad, üksi ei lähe kumbki. Kui mees läheb sõpradega jalgpalli vaatama, siis on naine kaasas ja kui naine läheb sõbrannadega kohvitama, siis on mees kaasas. Sõbrannadel ka muidugi mehed kaasas. Terve ühiskond pidavat sedasi toimima.

Meie jällegi toimetame mehega mõlemad omi tegevusi. Kui üks on väljas, siis teine vaatab lapsi ja vastupidi. Koos väga harva kuskil käime. Meil pole eriti ühiseid huvisid ning lapsehoidjat samuti mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on töökaaslane Brasiiliast. Tema rääkis, et Brasiilias mees ja naine lähevad kuhugi ainult siis kui nad koos lähevad, üksi ei lähe kumbki. Kui mees läheb sõpradega jalgpalli vaatama, siis on naine kaasas ja kui naine läheb sõbrannadega kohvitama, siis on mees kaasas. Sõbrannadel ka muidugi mehed kaasas. Terve ühiskond pidavat sedasi toimima.

Meie jällegi toimetame mehega mõlemad omi tegevusi. Kui üks on väljas, siis teine vaatab lapsi ja vastupidi. Koos väga harva kuskil käime. Meil pole eriti ühiseid huvisid ning lapsehoidjat samuti mitte.[/tsitaat]
Mina pooldan seda brasiilia varianti. Nii lahe. Eesti probleem ongi see, et peale last tulekut pole enam finantsiliselt võimalik koos kuskil käia, kui just vanaema-vanaisa kogu aeg tasuta last ei hoia. Samas on see niivõrd oluline mehe ja naise suhte jaoks, et koos kvaliteetaega veeta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kvaliteetaeg kvaliteetajaks aga mina küll ei taha oma meest kaasa tarida sõbrannade veiniõhtule (pooltel sõbrannadel pole meest) ja ise ei viitsi minna mingile meeste baaritiirule. Koos käime ka, või siis perekonniti. Aga vahel on väga mõnus ka ilma kaaslaseta end veidi tuulutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted Koos – ja lahustegemised mehega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.