Esileht Erivajadustega laps Koos rehabilitatsiooni teenusele

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Koos rehabilitatsiooni teenusele

Postitas:

Otsin autistliku lapse ema, kellel pole lapsega veel rehabilitatsiooniplaan käimas või kasutatud.
Nimelt on soov minna kas Pärnusse või mujale, nädalaks ja võtta täisteenus. Samal ajal kui laps teenust saab saaks omavahel mõtteid vahetada.
Laps on 6a. aga võib ka noorem olla. Anna märku kui oled huvitatud, sest järjekorrad on pikkad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kasu annab su lapsele nädal aega \”teenust\”? Su laps vajab teenust regulaarselt, mitu korda nädalas! Ma ei saa aru, kuidas ash laste puhul minnakse \”sanatooriumisse\” teenust saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kasu annab su lapsele nädal aega \”teenust\”? Su laps vajab teenust regulaarselt, mitu korda nädalas! Ma ei saa aru, kuidas ash laste puhul minnakse \”sanatooriumisse\” teenust saama.

Mulle ka ei meeldi selline asi et lähen kuhugi mitu nädalat ja siis on kõik. Mina jagan näiteks 5 teenust aasta peale ära ja saab koguaeg kasutada midagi ja auku sisse ei tule. Igat teenust on aastas 3×30 h ja saame ilusti kõik oma teenused kätte ning vahel olen ka rohkem lapsele teenust saanud kuna osad ei kasuta seda ning rahasid on üle jäänud. No sanatooriumisse saab ka veel lisaks minna tõesti aga vot pole veel löögile saanud 😀 Ning Haapsallu või nii teatud ajaks ei kavatse küll teenusele minna… Mulle meeldib ikka siin kus käime ja saan omale sobilikule ajale ajad panna ja kõie parem ongi etei pea kuhigi sõutma hakkama sest kõik on põhimõtteliselt käe-jala juures. Muidugi käime 3 korda aastas Tallinna Lastehaiglas taastusravil, mida haigla ise pakub ja see ei ole rehaplaaniga ning pikem tekib olukord et ei jõua igalepoole 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Erivajadustega laps Koos rehabilitatsiooni teenusele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.