Esileht Pereelu ja suhted Koos või üksi edasi…

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Koos või üksi edasi…

Postitas:

Olen selleks aja jooksul üritanud (delikaatselt) rääkida, kuid midagi ei muutu. Ma tegelikult ei saa täpselt siiani ka aru, milles on probleem, ainukene põhjendus, mille ta ise välja toob, on stress ja väsimus.

Iseenesest on see muidugi idiootsus kuubis, et üks inimene ei suuda teise käest (kellega elatakse koos juba mõnda aega!) OTSE KÜSiDA, et

– kas sa ei armasta mind, et sa minuga seksida ei taha
või
– kas sul ei tõuse enam, et sa minuga seksida ei taha ja ei julge sellest rääkida …

…ja 130 ano. kägu saavad üle 5 lehekülje seda umbsõlme harutada, et kas on ikka nii või on naa.

Tekibki tunne, et kui saaks kuskilt selle mehe tel. numbri, siis helistaks ja küsiks ise need kaks lihtsat asja üle, no krt pole ju keeruline.

Aga seda, et perekooli kägu oma mehega rääkima hakkab, seda vist pole kunagi olnud, ei ole praegu ja kunagi tulevikus ka ei tule.
(sest rääkimiseks on sõbrannad!)
Ja meesteks valitakse ilmselt meelega sellised, kes on lapsest saadik suhtlemispuudega. Sest väljaspool seda foorumit nagu pole kuulda olnud, et inimestel sellised suhtlemispeetused on ja et nii lihtsaid asju omavahel selgeks räägitud ei suudeta…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 11:40; 27.01 12:16; 27.01 15:12; 27.01 19:08; 27.01 19:54; 27.01 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selleks aja jooksul üritanud (delikaatselt) rääkida, kuid midagi ei muutu. Ma tegelikult ei saa täpselt siiani ka aru, milles on probleem, ainukene põhjendus, mille ta ise välja toob, on stress ja väsimus.

Iseenesest on see muidugi idiootsus kuubis, et üks inimene ei suuda teise käest (kellega elatakse koos juba mõnda aega!) OTSE KÜSiDA, et

– kas sa ei armasta mind, et sa minuga seksida ei taha
või
– kas sul ei tõuse enam, et sa minuga seksida ei taha ja ei julge sellest rääkida …

…ja 130 ano. kägu saavad üle 5 lehekülje seda umbsõlme harutada, et kas on ikka nii või on naa.

Tekibki tunne, et kui saaks kuskilt selle mehe tel. numbri, siis helistaks ja küsiks ise need kaks lihtsat asja üle, no krt pole ju keeruline.

Aga seda, et perekooli kägu oma mehega rääkima hakkab, seda vist pole kunagi olnud, ei ole praegu ja kunagi tulevikus ka ei tule.
(sest rääkimiseks on sõbrannad!)
Ja meesteks valitakse ilmselt meelega sellised, kes on lapsest saadik suhtlemispuudega. Sest väljaspool seda foorumit nagu pole kuulda olnud, et inimestel sellised suhtlemispeetused on ja et nii lihtsaid asju omavahel selgeks räägitud ei suudeta…

Ja tõsimeeli usudki, et mees tunnistab OTSE tõtt? Mul on armuke, ma ei armasta sind, olen gei jms. Kodu ja laste pärast varjatakse nii mõndagi. Kui puudub seks, on suhe läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 14:46; 27.01 18:40; 27.01 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tõsimeeli usudki, et mees tunnistab OTSE tõtt? Mul on armuke, ma ei armasta sind, olen gei jms.

Usun küll. Tegu polnud ju sinu mingi keerutraja või supinahaga, vaid normaalse inimesega:

Ühesõnaga, mul on tegelikult väga hea elukaaslane. Meil on tugev vaimne side, oleme koos üles ehitanud toimiva äri, meil on alati millest rääkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 11:40; 27.01 12:16; 27.01 15:12; 27.01 19:08; 27.01 19:54; 27.01 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on sama asi hetkel, mees on üle 50 ja seks puudub 2 aastat. tal esmalt lihtsalt vajus poole vahekorra peal ära ja mingist hetkest me loobusime seksist, sest see oli alati fiasko lihtsalt. kallistused, musid meil senini on. siiani olingi enam-vähem rahul, sest oli kiire elu ja muudki mõelda. enam mitte. olen talle näkku öelnud, et kui mul variant tekib, siis ma petan 100%. ma olen väga valiv ja on võimalik, et mul ei teki varianti 😛 eks selle nimel koos elamegi, et tema loodab, et äkki mul siis ei teki ja mina mõtlen, et koos ju kergem kuniks mul varianti pole 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et kui mehel vajub ära, on mees süüdi. Et ei armasta piisavalt. Ja lahendagu ise probleem ära, mehed ju olevatki selleks, et probleeme lahendada. 80€ / nädalas maksab lahendus.
Kui naisel ei lähe piisavalt märjaks, on ka mees süüdi. Ju siis ei hellita piisavalt ja nii.
Kas naine ka mõnikord süüdi on? Ja mingeid probleeme lahendab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll ikka mõni jaksab targutada igas teemas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel lihtsalt on naise vastu tunded kadunud ja sinna ei ole mitte midagi teha. Teemaalgataja võib pea peal seista või nõustamisse kummi venitama minna, tagasi ei too neid enam miski.

Ja et ma soovin kooselus seksida ja kallistada ning kui sa seda minuga teha ei soovi, siis ma kahjuks olen sunnitud kellegi teise otsima.

Kui siia kirjutaks mees, et “meil on ideaalne suhe, aga seks ja intiimsus on kadunud, mina rügan tööd teha ja naine mässab kodus lastega”, löödaks see siin risti, kes väidaks, et naisel on tunded kadunud. Kohe öeldaks, et kuule mees, too lilli, minge välja sööma, naine on lihtsalt rutiinis kinni, aita teda ja küll seks tagasi tuleb.

Kas sa panid ka muid asju teemaalgataja kirjutatust tähele? Et neil on omavahel väga hea klapp, saavad hästi läbi, ehitavad oma ettevõtet koos üles. Panid sa tähele, et mees on ilma nähtava põhjuseta väga väsinud ja läheb varakult magama? Ei tee tööl pikemaid tunde, et saaks salaja armukesega aega veeta. On kodus ja magab. Et naine kardab, et juhul kui lahku lähevad, kukub mehe elu täiesti kokku?

Alati on kõige lihtsam öelda, et ahh, tunded otsas, nagunii armuke ka kuskil ootamas, minge parem lahku. Elus tuleb igasuguseid aegu ette, iga komistuskivi peale ei saa solvunult minema kõndida, seda enam, et pikalt koos oldud, ühine firma üles ehitatud ja mitu last saadud. Kus siis parem on? Tuleb uus mees ja on kohe super klapp ja seks kah?

Mul pole küll endal depressiooni olnud, kuid olen olnud suhtes inimesega, kes tegi selle perioodi läbi. Nägin kõrvalt, kui raske see talle oli ja kuidas kõik tähtsusetuks muutus. Kui see minuga juhtuks, tahaksin küll, et kaaslane meie muus osas head suhet hindaks, koosoldud aastatele ja ühistele lastele mõtleks ning liiga kergekäeliselt minema ei kõnniks.

Mehega peab rääkima. Ilma süüdistamata, aga selgelt. Rõhutama, et teil on koos nii hea, aga seks on täitsa kadunud. Midagi tuleb ette võtta, abi otsida. Mehed ei taha arsti juurde minna, aga perest ilma jääda ilmselt ka ei taha. Otsi ka endale abi, leia psühholoog, kellega klapid, võib-olla saad ideid juurde.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 01:39; 27.01 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et kui mehel vajub ära, on mees süüdi. Et ei armasta piisavalt. Ja lahendagu ise probleem ära, mehed ju olevatki selleks, et probleeme lahendada. 80€ / nädalas maksab lahendus.
Kui naisel ei lähe piisavalt märjaks, on ka mees süüdi. Ju siis ei hellita piisavalt ja nii.
Kas naine ka mõnikord süüdi on? Ja mingeid probleeme lahendab?

Kust sa selle nüüd võtsid?
Kui mehel vajub ära, siis pole mitte mees süüdi vaid mehe tervis. Kas sa saad aru, mida tähendab tervis? Jalaseen näiteks. Mees saab kuskilt basseinist jalaseene. Aga täna on selle ravimiseks kõik olemas ja see pole keeruline ravi. Sama on selle veresoonkonnaga seal teatud piirkonnas.

Kui naine ei lähe märjaks, võib küsimus olla nii mehes, nende suhtes kui ka naise tervises. Jälle pole keegi “süüdi”.

Üldiselt ära muretse, küll need naised on ka sajas patus süüdi, aga see siin lihtsalt pole see teema, kus seda arutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 11:40; 27.01 12:16; 27.01 15:12; 27.01 19:08; 27.01 19:54; 27.01 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa panid ka muid asju teemaalgataja kirjutatust tähele? Et neil on omavahel väga hea klapp, saavad hästi läbi, ehitavad oma ettevõtet koos üles. Panid sa tähele, et mees on ilma nähtava põhjuseta väga väsinud ja läheb varakult magama? Ei tee tööl pikemaid tunde, et saaks salaja armukesega aega veeta. On kodus ja magab. Et naine kardab, et juhul kui lahku lähevad, kukub mehe elu täiesti kokku?

Ma jah panin tähele. Ja sellest kohast ei saanudki aru, et kolme lauset selle “hea klapiga” omavahel räägitud ei saa…
Aga ilmselt inimestel on erinevad arvamused sellest, mis on hea klapp ja hea läbisaamine, see oli ainuke, mis valemisse sobis. Et kui nad mõnel õhtul naeravad üksteise naljade peale, siis juba ongi “hea klapp”. Samas üks muretseb end lolliks, hakkab omastarust isegi lahutama juba, teeb perekooli teemasid aga teine ei taha sel teemal sõnagi rääkida.

Aga kas seda panid tähele, et mees tõenäoliselt SÄTIB oma magamamineku teisele ajale kui naine? Et ta EI PEAKS naisega magama. Sest ta mingil põhjusel ei taha seda teha.
Ja kas seda panid tähele, et kui küsimuse all on sõpradega väljaminek, siis mehel pole väsimust kuskil ja jookseb nagu noor põder…? Ei pannud?
See isegi oli naisele pisut solvav, sest kukub välja nagu mees valetaks oma lumivalgukese igikestvat väsimust. (et kogu aeg tahab vaid klaaskirstus magada)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 11:40; 27.01 12:16; 27.01 15:12; 27.01 19:08; 27.01 19:54; 27.01 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel lihtsalt on naise vastu tunded kadunud ja sinna ei ole mitte midagi teha. Teemaalgataja võib pea peal seista või nõustamisse kummi venitama minna, tagasi ei too neid enam miski.

Ja et ma soovin kooselus seksida ja kallistada ning kui sa seda minuga teha ei soovi, siis ma kahjuks olen sunnitud kellegi teise otsima.

Kui siia kirjutaks mees, et “meil on ideaalne suhe, aga seks ja intiimsus on kadunud, mina rügan tööd teha ja naine mässab kodus lastega”, löödaks see siin risti, kes väidaks, et naisel on tunded kadunud. Kohe öeldaks, et kuule mees, too lilli, minge välja sööma, naine on lihtsalt rutiinis kinni, aita teda ja küll seks tagasi tuleb.

Kas sa panid ka muid asju teemaalgataja kirjutatust tähele? Et neil on omavahel väga hea klapp, saavad hästi läbi, ehitavad oma ettevõtet koos üles. Panid sa tähele, et mees on ilma nähtava põhjuseta väga väsinud ja läheb varakult magama? Ei tee tööl pikemaid tunde, et saaks salaja armukesega aega veeta. On kodus ja magab. Et naine kardab, et juhul kui lahku lähevad, kukub mehe elu täiesti kokku?

Alati on kõige lihtsam öelda, et ahh, tunded otsas, nagunii armuke ka kuskil ootamas, minge parem lahku. Elus tuleb igasuguseid aegu ette, iga komistuskivi peale ei saa solvunult minema kõndida, seda enam, et pikalt koos oldud, ühine firma üles ehitatud ja mitu last saadud. Kus siis parem on? Tuleb uus mees ja on kohe super klapp ja seks kah?

Mul pole küll endal depressiooni olnud, kuid olen olnud suhtes inimesega, kes tegi selle perioodi läbi. Nägin kõrvalt, kui raske see talle oli ja kuidas kõik tähtsusetuks muutus. Kui see minuga juhtuks, tahaksin küll, et kaaslane meie muus osas head suhet hindaks, koosoldud aastatele ja ühistele lastele mõtleks ning liiga kergekäeliselt minema ei kõnniks.

Mehega peab rääkima. Ilma süüdistamata, aga selgelt. Rõhutama, et teil on koos nii hea, aga seks on täitsa kadunud. Midagi tuleb ette võtta, abi otsida. Mehed ei taha arsti juurde minna, aga perest ilma jääda ilmselt ka ei taha. Otsi ka endale abi, leia psühholoog, kellega klapid, võib-olla saad ideid juurde.

Mis asi see neil seal hea on ja milles seisneb hea vaimne klapp, kui naine tõrjutuse ja seksipuuduse tõttu depressioonis on? Lisaks väldib mees naisega koos magama minemist, sõpradega on ergas. Elatakse koos nagu vend ja õde ja naine on õnnetu. See suhe on kahjuks läbi mehe-naise sihte osas ja ei muutu. Olen ise samadel põhjustel lahutanud, et pärast lapse saamist ei näinud mees minus naist, igasugune lähedus kadus. Mida see mrrs on teinud, et naist aidata ja peret päästa. Ühe tahtmisest suhtes ei piisa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.01 14:46; 27.01 18:40; 27.01 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise enesetundele ja enesehinnangule kui ta mees teda enam ei taha ja pole valmis sellest rääkima või teemaga tegelema, otsib ainult vabandusi, on täielik katastroof. Ei aita siin armukesed ka, sest oma mehe tähelepanu ja lähedus on see, mis on puudu ja seda juba ei asenda.
Proovi muidugi veel rääkida, aga ma hulluks ka sellega ei läheks, et endale nõustajat otsida jmt, sest sina ei saa tema eest tema probleeme lahendada. Olgu need siis tervise, töö või muud probleemid, mis selle olukorra on põhjustanud. Või siis on tõesti asi teises naises.
Kui ta rääkima ei hakka, siis pikalt ei soovita piinelda ja endale auku kaevata, see hävitab sind sisemiselt täiesti ära.
Tean millest räägin kuna olen olnud sellises suhtes. Läksime lõpuks lahku ja mul on päris pikalt läinud, et sellest kõigest üle saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 00:08; 28.01 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tõsimeeli usudki, et mees tunnistab OTSE tõtt? Mul on armuke, ma ei armasta sind, olen gei jms.

Usun küll. Tegu polnud ju sinu mingi keerutraja või supinahaga, vaid normaalse inimesega:

Ühesõnaga, mul on tegelikult väga hea elukaaslane. Meil on tugev vaimne side, oleme koos üles ehitanud toimiva äri, meil on alati millest rääkida.

Sul on siis elus väga hästi läinud kui kõik küsimise peale ausalt vastavad, eriti nii tundlike teemade puhul. Sinu uskumisest paraku on vähe kasu, kui mees oleks aus, oleks ammu selgus majas ja poleks seda teemat siia vaja olnud teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.01 00:08; 28.01 00:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pakun välja homoseksuaalsust, see pole üldse nii haruldane. mees elab oma naise ja lastega, armastab neid, on hea isa, aga tema eluarmastus on siiski keegi mees, kellel samuti on naine ja lapsed. selle mehega jagatakse intiimsusi, mitte oma naisega. oma ja mehe sõpraderingist ja tutvusringkonnast oskan kohe nimetada kolm peret, kellel just nii ongi. ja algab see kunagi allasurutud kaldumine minu arvates just aegadel, kui naine on rase või tegeleb ööd-päevad beebiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus ütleb, et mehed on lihtsad. Kui mehel pole stress just, siis mees on võimeline igast asendist alati seksima, see on naise teema rohkem see välja sealt võluda. Mitu naist või üks – vahet pole.
Kahtlemata olesks tore, et mees ei suuda käsi eemale hoida, aga ka sinupoolses algatuses pole midagi halba.
Sa kirjutasid, et mees on päevad läbi lapsega kodus. Samas me loemegi siis artikleid, kuidas naised masenduvad, sest on ainult pereemad ja seksobjektid. Nüüd mees, kes on sahmija ja aktiivne on allasurutud elama elu, mida ta vb üsna tõenäoliselt ise ei valikski…aga tal pole valikut! Ta jaoks on esmatähtis vb naine ja laps ja nende heaolu. Samal ajal naine korjab endale varandust selja taha, et lahkuminekut kindlustada. Kui keegi prooviks kirjelduses rolle vahetada nüüd…oioi.
Soovitada – noh, ma olen ka õhtuti väsinud, stressis, lähen mehest varem magama. Kui väga ma tahaks, et ta tuleks minuga koos voodisse ja võtaks mu kaissu. Miks sa mehega koos varem magama ei lähe? Ei viitsi lakke sülitada? Tema samas peaks siis kohvi jooma, et jaksata sind teleka ees kaissu võtta!
Sina ei tunne end naisena, samas nagu sain aru, et su mees ei tunne end mehena ka! Kusjuures mehest on see täitsa arusaadav!
Mida teha, stressi saab maandada…toiduga, trenniga (mida sa juba nkn teed!, aga su mees). Kas su mehel on võimalust trennis käia? Kuidas su mees stressi maandab? Kas sa aitad teda? Sa eeldad ainult, et sind on vaja toetada.
Kui sinu jaoks pole ükski teema tabu, siis ongi ka hulk inimesi, kellel on teemasid,mis on tabud….ja võibolla kui alguses oli neist lihtne rääkida, siis aja jooksul tekib ka blokk (sa ise vb ei pane oma reageeringut tähele mingites olukordades, mis teise inimese endasse sulguma paneb).

Ma ei saa aru, kuidas kõik nii õnnelikult soovitavad lahkuminemist!? Vahetage rollid ära, siis oleks soovituseks, et küll see mees on jobu, ei mõista kodu ja laste eest hoolitsevat naist (väsimust)…ja kogu varalise kindlustatuse peaks siis koduspassija endale juba krabama ja kodu ja lapsed ka, sest nkn kui lapsed on kodusolija hoolitseda ja siis veel elatis ka sinna otsa!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, mul on tegelikult väga hea elukaaslane. Meil on tugev vaimne side, oleme koos üles ehitanud toimiva äri, meil on alati millest rääkida. Lastele suurepärane isa, kiirematel tööperioodidel on nende jaoks tihedamini olemas kui mina. Ei keela mul kunagi midagi teha ega kuskil käia. Armukade pole. Vägivaldne ka mitte.

Olen viimaste aastate jooksul tänu sellele emotsionaalselt läbi käinud päris põhjast, kuni sügava depressioonini, mõeldes, mis mul viga on, et ma oma mehele järsku enam ei meeldi ja arvates, et ilmselt ma polegi enam kellelegi atraktiivne..

Teemaalgataja, kui sa oled pelgalt intiimsuse puudumise pärast olnud sügavas depressioonis, samas kui kõik muu toimib, on see märk, et sa ei ole vaimselt kuigi tugev.
Mõtle sellele mis kaos tekib peale lahkuminekut – lapsed kaotavad pere, pead hakkama uut tööd otsima, mees vbla muutub ebastabiilseks jms. See on tunduvalt suurem stress. Kas selle leevendab uue silmarõõmuga seks?
Ja kuidas kujutad ette mitu korda nädalas segamatut seksi uuega? Kas ta kolib siis sisse? Ausalt öeldes ma ei kujuta küll ette kuidas su elukvaliteet paraneb pärast lahkuminekut.
Teoorias on muidugi võimalik, et leiad uue ja kärgperendus ning tööasjad sujuvad ilusti ja oled elu lõpuni õnnelik aga see eeldab väga suurt vaimujõudu ja emotsionaalset intelligentsust, et probleemidega hakkama saada mis uuest ja palju keerulisemast elukorraldusest tulenevad.
Nagu ennist mainisin, siis kui oled osanud oma elu seni selliseks elada, et sellise probleemiga oled sügavas deprekas olnud ja lahednust ei näe, siis (teadmata küll nüansse), ma ei usu väga, et lahkuminek teeks sind õnnelikuks.

Mina soovitan sul esmalt seada oma elu prioriteedid ja panna nendele “kaalud”. Võttes arvesse, et ideaali pole nagunii olemas.
Mis on siis tähtsam, kas kuum voodielu või lastele terve perekond, kodu, ühine töö, sõprus elukaaslasega? Kas seks on nii oluline, et kõik muu üles kaalub?
Niiet alusta oma peast ja vaata asju reaalselt ning ära dramatiseeri ja mõtle üle ja püüa teha kõigepealt kõik endast olenev, et suhe päästa.

Teiseks, räägi mehega. Selgita välja milles põhjus tegelikult on.
Äkki tõesti tervises…
Kui te lihtsalt kaugenenud, siis teil on tarvis oma aega. Planeeri nt. pikk nädalalõpp ainult kahekesi kuskil spas nt. Paku, et teed talle massaazi. Youtubis palju õpetusi. Ka soovitan soojalt suguelundi massaazi õppimist (jah, see kurikuulus lingam-massaaz). (See tänutunne mehe poolt ja lähenemine, mis mul oma mehega tekib, peale sellist “seanssi” on väga suur)
Läheduse taastamine, kui see on kadunud, on pikem protsess…

Ja kolmandaks, kallista meest omal initsiatiivil ja vähemalt korra päevas. Ja ütle, et armastad teda. No nt korra nädalas…Ja üldse väikesed asjad nagu igapäevased musid ja kallistused, patsutamised möödaminnes jms..

Huvitav küll, et Perekooli Käod soovitavad esmajoones lahkuminekut ja kiruvad, et mees ei pinguta…
Ma tekstist välja ei lugenud ja vbla oleks pidanud sellest ka alustama…Mida oled ise teinud selleks, et suhtes intiimsus säiliks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees ka ei seksinud minuga. ja muu klapp oli minu arvates ka vägev. alguses oli põhjus rasedus, siis hiljem….lihtsalt ei tahtnud või kui väga pinnisin, siis see, et ma olin liiga paks (peale sünnitust 170cm/62kg) või olid mul liiga suured rinnad (70c). et talle ikka nii suured ei meeldi. minu rääkimise peale, et ma nii ei saa, et mul on mees kõrval ja me ei seksi, ei öelnud ta midagi. pakkusin välja, et elame eraldi oma intiimelu – selle peale ta ka midagi ei öelnud, oli vait. võttis kaissu. mingi hetk ütles, et ma olen talle pigem nagu õde. ma ka püüdsin algatada, edasi minna jne jne. mitte midagi. minu soovi seksida ta isegi kergelt neruvääristas või keeras naljaks. õnneks tänu sellele, et seksi polnud hakkasid ka muud asjad hullult häirima. ja lahku me läksimegi. sest minu ettepaneku peale, et mina enam nii ei saa, et me peame midagi muutma või lahku minema, ütles ta kiiresti, et lähme siis lahku. koosoleku ajal olin ma kindel, et tal kedagi teist ei ole. hiljem asja üle mõeldes olen kindel, et oli.
mul läks aastaid, et sellest väärituse tundest üle saada. tagantjärele tarkusena oleksin pidanud kohe kuidagi (ei tea kust küll) kellegi endale armukeseks võtma. kellegi, keda ise võibolla nii ei ihaldagi, aga kelle jaoks oleks mina tõeline trofee olnud. mul aga, jah, võttis see aastaid.
mõned mehed on sellised “aumehed”, kes ise kunagi naist ei jäta. tegelikult polnud tal piisavalt mune, et minema kõndida või asi ära lõpetada. ootas kuni minul tõeline kopp ette tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma naisega oleme pärast lapse sündi 9 aastat tagasi seksinud väga harva, mõni aasta näiteks ainult 5 korda. Aga me küll ei tunne, et me tahaks või peaks selle pärast lahku minema, see ei ole oluline osa meie suhtest. Mis mind siin aga mõtlema paneb, on see, et nendele kellele see mingil põhjusel on väga oluline – mida te inimesed vanas eas teete? Jätate kõik oma kaasad maha sest 60-70+ aastaselt te enam suure tõenäosusega ei seksi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 13:10; 18.02 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma naisega oleme pärast lapse sündi 9 aastat tagasi seksinud väga harva … see ei ole oluline osa meie suhtest.

Kui naine rahul on, pole hullu. Teiseks – mis seksi asendab? See, kas seks selle puhtamal kujul on või ei ole, ei ole mulle mingi probleem (oma orgasmid võin ilma meheta saada), aga kui mingit hellitamist ja kaisutamist ka ei oleks, siis ilmselt jätaksime ainult koostööpartneritena.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.01 22:27; 26.01 23:11; 27.01 11:57; 27.01 13:34; 27.01 14:22; 17.02 19:16; 17.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sarnane mees. Kunagi kysisin ja käisin peale, et ytleks, milles asi. Ytleski yks kord, et ei ole enam nii huvitav, rutiin jne. Seks ei huvita nii väga. Kahtlustasin ka testeroonijama, sest trenni ei teinud ja oli 10 kg ylekaalus. Pea hakkas ka sel ajal kiilanema. Minu mees ytleb, et igasugune kahekesi midagi tegemine aitab. Nt leida yhine huvi, käia kahekesi koos reisimas jne. Ja t6si ta on, et alati, kui me kuskile lähme koos, siis meil seksimata kohe kindlasti ei jää. Kuna mees on muidu hea, siis lahku ma minna ei taha. Plaanime lausa abielluda ja suvel saame yhise lapse. Laps oli väga kaua ette planeeritud ja hoolega tehtud. Need kuud, kus titat tegime, oli meil seksi isegi väga palju, kohati liiga palju, aga pingutasime selleks, et rasedaks jääksin. Mu mees on algusest peale olnud selline vähesema isuga. Muidugi suhte alguses oli rohkem, aga siis armumine ja uus ja huvitav, arusaavad ju. Ma ise ka tahan seksi vb rohkem selle pärast, et tunda end tahetuna, atraktiivsena. Yhes6naga meil enam-vähem sama k6ik olnud, nagu teil. Osade meeste jaoks seks ei olegi nr 1 siin maamuna peal. Tähtis on, et ta ikkagi armastab Sind, kuigi jah, kirg on ka tähtis. Samas, kirg on selline, mis v6ib minna ja tulla. Rääksin mehele praegu Sinu teemast ja ytlesin, et meil sarnane. Tema ytles, et tuleks leida mingi yhine ettev6tmine, yhine huvi. Tuleb see aeg leida. Yhesnaga, me v6tsime ka plaaniks, et peale tita syndi proovime rutiinist välja murda ja hakkame koos midagi toredat tegema, s6idame kasv6i mingile yritusele, spa’sse v6i minireisile koos, nii tihti, kui v6imalik.

Ma k6iki kommentaare ei j6udnud lugeda, algusest paar tk. Minu mees ei ole impotent. Lapse tegemine iga päev v6i iga teine päev polnud probleem, aga samas v6ib ka tema nt pool a järjest ilma olla. Oli meil siin mingi aeg yks selline aasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 19:22; 17.02 19:38; 17.02 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks ei huvita nii väga. Kahtlustasin ka testeroonijama, sest trenni ei teinud ja oli 10 kg ylekaalus.

Normaalsel mehel tõuseb alati. See jutt, et mingi eriline mees ja peab otsima ühiseid tegevusi, on jama. Mees peab end ravima. Ma jätaks kohe maha sellise. Õudne mõelda, et saadi laps veel – kui poisslaps, siis pärast on samasugune impotent tulevikus. Lapse peale siis naised ei mõtle?
Suhtlesin ise ka mõnda aega ühe peaaegu impotendiga. See avastas ka enda jaoks, et peale 40 eluaastat enam ei tõuse. Purjus eaga mõmises midagi, et on impotent ja hakkab ainult käsitööd tegema ja suuga rahuldama. Ma mõtlesin, et ajab mingit jama. Aga nii ongi. Kusjuures on hakanud ka ringi magama. Tihti need impotendid tahavad iseendale tõestada, et nad ikka normaalsed ning otsivad siis noori ja siledaid, kellega ikka asjaks läheks. Siis saavad endale tõestuse, et hoopis naine süüdi – nemad on normaalsed. Rõve ongi see, et alati on naised süüdi nende meelest- endas nad probleemi ei näe.

Kellel ei t6use? Nagu ma ytlesin, siis k6iki kommetaare ei lugenud. Kas teemaalgataja mehel ei t6use? Aga suht haige jutt sul, et jätaks kohe maha SELLISE. Kui sul tervis käest läheb v6i satud 6nnetusse, ja saad mingi “vea” kylge ja mees sind maha jätab? Väga kurb, kui sul on selline pinnapealne suhe kellegagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 19:22; 17.02 19:38; 17.02 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsel mehel tõuseb alati.

Paraku ei vasta tõele.

hakkab ainult käsitööd tegema ja suuga rahuldama.

Kui selles on hea, siis on ju tore. Peenis on edukalt mänguasjaga asendatav, kui just seda turkimise tunnet on vaja. Hullem on see, kui üldse midagi ei tee ega huvitu sellest, et teisel oleks hea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 26.01 22:27; 26.01 23:11; 27.01 11:57; 27.01 13:34; 27.01 14:22; 17.02 19:16; 17.02 19:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

? Aga suht haige jutt sul, et jätaks kohe maha SELLISE. Kui sul tervis käest läheb v6i satud 6nnetusse, ja saad mingi “vea” kylge ja mees sind maha jätab?

Kui mehel on väidetavalt tervisega probleem, siis ta peab pöördudma arstile. Mitte hämama midagi sellest, et tuleb rohkem aega koos veeta. Sellist jama on keeruline isegi lugeda. Täiskasvanud naine siis kuulab nii lolli juttu ja veel kirjutab foorumis nagu tõde? Kas siin tegemist põhiharidusega?

Loomulikult peab pöörduma arstile. Kas teemaalgataja mehel on tervisega probleem? Ma ei saanud sinult konkreetset vastust, kas teemaalgataja mees on impotent siis? V6i pead sa siin silmas minu meest? Räägid äkki konkreetselt? Praegu ma ei saa mitte midagi aru. Mina vastasin teemaalgatusele, hilisemaid kommentaare ei lugenud. Soovitused tulenesid teemaalgatusest lähtuvalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 19:22; 17.02 19:38; 17.02 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi oma mehega otse. Ära tee mingeid otsuseid või samme enne, kui sa pole temaga väga avameelselt rääkinud, just nagu siin anonüümselt. Sul pole ju midagi kaotada, sest muidu lahkuksid sa nagunii.
Mina näen teie suhtes just ootuste erinevust. Tema on enda maailmapildis ja sina enda omas. Kui seal tekivad probleemid, ei hakata neid omavahel arutama, vaid püütakse seda peamist liini hoida.
Ja siis sina hakkad mõtlema, et äkki peaks ära minema, sa pole rahul. Võibolla arutab tema täpselt samamoodi koos enda sõpradega?
Rääkige omavahel, sõna otseses mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegi pärast seostavad mõned siin mitte seksimist impotentsusega. Kahtlemata on impotentsus ja mitte seksimine seotud aga kindlasti ei tähenda see kohe impotentsust kui mees ei taha seksida. Ma tean, et siin foorumis üsna suur hulk kägusid on oma elus ainult kiimakottide otsa sattunud aga kindlasti on siin ka piisavalt palju kägusid kes teavad, et ka täiesti tervise juures oleva ja töötava riistvaraga mees ei taha alati seda saada. Ja see ei tähenda, et ta on homo, et tal on armuke ega seda, et ta vaatab nõrkemiseni porri.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 13:10; 18.02 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära räägi delikaatselt. Minul on samasugune mees. Enamasti ma räägin ka delikaatselt ja me üldiselt peaaegu üldse ei tülitse aga u kord aastas või paari aasta tagant, kui seks ja intiimsus jälle olematusse on vajunud, nutan õhtul hilja kui lapsed magavad avalikult mehe ees ja räägin selgelt arusaadatave lausetega, et kaua ma ise end rahuldan, nagu ei elakski mehega koos. Ja räägin läbi pisarate, et minu jaoks on puudutused ja intiimsus nii tähtsad, et ma ei tea, mida endaga ette võtta ning muretsen meie suhte tuleviku pärast, et kas seda tulevikku ikka on üldse, sest ma ilmselt kaua nii vastu ei pea. Väiksemate emotsioonide puhul ei jõua talle olukorra tähtsus üldse kohale. Seejärel mu mees võtab end kätte, kõik muutub kenaks, kuni paari aasta pärast jälle hakkab ära vajuma. Siis pean uuesti sarnase stseeni tegema. Tal nimelt on sisimas lootus, et ega naine seda tähelepanu ometi elu lõpuni ei vaja, seepärast tulebki kordusesitus teha. Ta ise paraku üldse intiimsusi ei vaja, sooritusprobleemid on ka kergelt (väidab, et on normaalne selles vanuses, aastaid 46 ja keeldub arstile minemast), samas hoolib väga ja kui aru saab, et see on tõesti oluline mulle, siis on nõus pingutama. Minu mees ka kipub õhtuti väsima aga anna talle soovitus, kui sageli ta peaks siiski püüdma väsimusest üle olla ja võid ka ise vastu tulla talle, kui temale sobib seks äkki hoopis varahommikul. Minu mees tukub õnneks õhtul teleka ees ja kui ma ise tema kaissu istuma tulen, siis ta paitab ja embab. Selle õpetasin talle ka ise selgeks, öeldes, et see kaks sekundit igal õhtul ei tapa teda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda teemat lugedes on vaba ja vallaline olla tõeline rõõm. Et nagu 70 c rinnad mehele ei sobi ja otsis kohe armukese?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu mees ka ei seksinud minuga. tegelikult polnud tal piisavalt mune, et minema kõndida või asi ära lõpetada. ootas kuni minul tõeline kopp ette tuleb.

Sarnase teema korduvalt läbielanud mehena võin pakkuda teemaalgatajale variante, tõenäosuse järjekorras:
1. tal on sinust kõrini. Tüdinenud. Sa ei meeldi talle mingil põhjusel enam. Sa ei ole see, kellega ta tahaks kogu elu elada. Arvab, et kusagil mujal oleks parem, aga ära lõpetada ei julge. Ootab, et sa ise minema kõnniksid.
2. Pornosõltuvus või armuke. See tuleks selgeks teha.
3. Terviseprobleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Koos või üksi edasi…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.