Esileht Pereelu ja suhted Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )

Teema: Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?

Postitas:
Kägu

Mida arvate, kas 47-aastane mees, kellel pole lapsi ning kelle pikimad suhted/kooselud on kestnud keskmiselt 3 aastat, võiks olla üldse kõlbulik alustamaks pikaajalist püsisuhet? Olen 1,5 aastat suhtes olnud selllise mehega, kellel on väga hea haridus, silmapaistev töökoht, laitmatu maine, maneerid ning ka välimus. Lisaks on meil sarnased väärtushinnangud, huvid jne. Koos me veel ei ela, kuid näiteks minul on mehe maja võti, seega võin mehe poole minna ning sealt tulla ka siis, kui teda kodus pole. Ühesõnaga, usaldus on samuti olemas.

Samas… kusagil nagu minul miskit kripeldab – kuidas küll pole sellisel silmapaistval, huvitaval ja kihvtide hobidega mehel õnnestunud klassikalist perekonda veel luua. Ise ta enda sõnul sooviks küll näha, kuidas tema kodu aias lapsed ringi jookseksid ning ta tunneb huvi kooseluga alustamise võimalikkuse kohta minuga. Mina aga oma 2 lapsega ei kiirusta, sest mul endal puudub pärast pikaajalist abielu tungiv soov kellegagi uuesti hakata leibasid ühte kappi panema. Kuid ma ei välista seda võimalust tulevikus.

Mehe eelmistele suhetele on väidetavalt saatuslikuks saanud see, et ühiste huvide puudumise tõttu ei võetud üheskoos midagi ette ning on lihtsalt lahku kasvatud. Aidake arutleda, kas minul kui 36-aastasel naisel oleks mõistlik no nii näiteks aastakese pärast kaaluda mehega kokku kolimist või millised võivad veel olla need ohud, mida ma veel ei oska ette näha?    

+3
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui miski kõlab liiga heana et olla tõsi, siis nii see tavaliselt ka on…

Kui teie suhe on kestnud 1,5a, aga keskmiselt tema suhted on kestnud 3a, siis järeldused võid ise teha…Miks üldse praegu arutled selle üle, kas “aastakese” pärast oleks mõistlik kokku kolida. Siis vaatadki…juhul kui sinnamaani jõuate. Aeg annab arutust. Praegu on veel selline periood, et roosad prillid ja armumisfaas peaks olema veel üsna laes. Millegipärast mul sisetunne ütleb, et kui te kokku koliksite, siis tuleks välja mehe need küljed, miks siis sellel suurepärasel ja kihvtil mehel siiani pikka suhet olnud pole. Ilmselt on asi iseloomus ja käitumises. Tõenäoliselt võib ta olla üsnagi enesekeskne ja ei ole väga arvestav kooselus ja püsisuhtes. Praegu näitab muidugi oma parimat palet. See “lahku kasvamise” põhjendus on ka nii tüüpiline. Kas tal tõesti polnud ühegi oma eelneva naisega ühiseid huvisid?

Lisaks tuleks tõsiselt vaagida, miks ligi 50a mehel siiamaani lapsi pole, kui ta samal ajal väidab, et tegelikult meeldiks küll. Tavaliselt sellises vanuses lastetud mehed on seda põhjusel, et nad siiralt ei soovi lapsi. Nii edukal ja kihvtil mehel ei saa olla ju põhjust, et ei leia sobivat naist. Naisi peaks tal olema jalaga segada, kui on nii täiuslik nagu kirjeldad. Sageli selguvadki halvemad jooned ja takistused alles siis, kui ikka päris pidevalt koos elada.

Lisaks veel asi mõtteaineks – kui ligi 50a mehel pole lapsi, siis kuidas ta sinu lapsi aktsepteeriks? Kas ta nendega on kokku puutunud ja kuidas neisse suhtub?

Andesta et su roosasse pilve nii palju skepsist külvan. Lihtsalt kõrvaltvaatajana ja ratsionaalselt võttes tundub kahtlane lugu jah. Kui mees tahab nii püsisuhet kui lapsi, siis on tõepoolest kahtlane, miks 50nda eluaasta lävepakul siiani kellegagi pikemat suhet ega lapsi olnud pole. 3a on täpselt see aeg, mil see esimese armumise lumm hajub. “Lahku kasvamine” võib tähendada pelgalt seda, et kui esimene kirg ja armumine, uudsus kaob, siis hakatakse kaugenema ning huvi kaotama.

Kui nüüd meenutan, siis suhtlesin põgusalt kunagi ühe 40a mehega (ka lastetu), kel ka kõik suhted olid kestnud max 3a. Suhete lõppemise põhjuseks tõi, et armastus sai otsa…Sel hetkel lõppes ka mu huvi selle mehe vastu. Ei soovi olla järgmine eks, kelle vastu armastus 2-3 aastaga maagiliselt lõppeb ja siis tõtatakse uut “armastust” otsima. See pole armastus, vaid kirg ja armumine/elevus, mis lõppeb. Sellisel sarisuhete pidajal polegi võimet inimesest tõeliselt huvituda ega hoolida. Paari aastaga muutub naine lihtsalt nii tavaliseks ja igavaks sellise jaoks. Olgu kui tahes ilus, huvitav ja äge naine. Vajatakse pidevalt uut elevust ja keha.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahtlane värk jah…parem otsi mõni endavanune, kel vähemalt kolme erineva naisega viis-kuus last on.

+16
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ise ta enda sõnul sooviks küll näha, kuidas tema kodu aias lapsed ringi jookseksid…

Nii aadellikult väljendubki või?
Ära otsi tonti, kus tonti pole ega suhted kerged pole, kõigil ei õnnestugi kohe
Küsi pigem endalt – kas sa tahad veel lapsi? Kas sa armastad teda?
Laps aga tulgu peale mõnda aega kooselu kogemust. Kas teie elusid üldse saab mingil moel ühendada? Kus teie ühine kodu asuks?
Kuidas ta sinu lastega läbi saab?
Ära kujuta probleeme ette, sul on päris küsimusi piisavalt millele vastust leida.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma sõnade kohaselt Sul endal tungiv soov leibu ühte kappi panna ju puudub. Järelikult, polegi kuskile kiiret! Harjutamise mõttes las vaatab Sinu lapsi, kes seal aias jooksevad. Äkki on liiga tüütu teema pikemas perspektiivis ja siis võidate sellisest kogemusest mõlemad ning säästate ka oma närvisid.

*Kellegi teise elu ja saatust ei kipu hindama, aga ise arvan, et 47 on tibake vanavõitu, et oma esimene laps saada. Olgu mees või naine.

On see raudkindel, et tal lapsi pole? Mõnikord võib see olla uskumatu, kuidas inimesed oma elust räägivad. Lihtsalt, otsapidi sinna teemasse….oli üks istumine, kus tuttavad näod, juba nagu teada, mis elu kellelgi on ja nii edasi. Ühel hetkel mõtlen – oot, mida ta räägib nüüd, et neli last ja kõik muudkui hoiavad teda ja aitavad kui kunagi väetiks ja põduraks jääb. Mina teadsin kolmest. No küsisin üle. Ja ütlebki inimene, et no mis ma oleks pidand tast rääkima, ta ammu täiskasvand ja ise kolme lapse ema! Ka nii võib oma elu teistele täitsa lollisti väljendada.  Igasuguseid huvitavaid variante on. Mul oli küll tunne sel hetkel, nagu oleks jälle täiesti võõras inimene seltskonnas. Et on asju, mida umbes kümne aasta peale pole üsna regulaarses suhtluses selgunud ega välja tulnud. Anoh, see selleks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvan seda, et tuleb vaadata passi ja praegust elukorraldust. Sa oled juba 36. Mees on 47. Teoreetiliselt saab mees isaks saada ka 67selt, aga sina paraku 57selt emaks mitte. Kas tasub sinu olukorras? Ei tasu. Kuid enne lahku minekut kindlasti küsiksin üle, et miks temasugune mees vaba on, kas teda pole tahetud või pole tema tahtnud ja mida näeb ta sinus. Päris otse kohe ütleksin mehele oma kahtlused välja. Samas ütles esimene kägu väga õigesti, et õige vastus on: ta lihtsalt ei soovi lapsi. Ilmselt ajab sulle käojaani, et tahab lapsi, sellepärast, et soovib seksisõpra ja teab, et sina ei kujuta talle ohtu (ei hakka rasedaks jääma suurema tõenäosusega, ei koli sisse jne). Koduvõtme andmisse ei loeks midagi sisse, nii lahkelt nagu see antakse, nii lahkelt ka võetakse.

+2
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

sa, neljakümnesele lähenev üksikema oled samuti püsimatu pikaajalise püsisuhtega. analüüsi oma hoiakut, ja ehk tuleb isu eduka mehega püsivamat suhestuda.

üldiselt ajad häma, tõsielus kannatavad nö ideaalsed vallalised mehed naiste pealetungi all, ja mida vanem mees, seda nooremat neiut ta valib.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas ütles esimene kägu väga õigesti, et õige vastus on: ta lihtsalt ei soovi lapsi. Ilmselt ajab sulle käojaani, et tahab lapsi

See pidi kedagi heidutama või? See oleks teemaalgataja jaoks just sobiv ju 😀
Pigem kumab probleem juhul, kui mees ikkagi tahaks lapsi (teemaalgatajal juba on neid piisavalt)

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suhted on kestnud 3 aastat, siis ehk ei ole jõudnudki veel lastele mõelda. Enne jõudsid kohale tülid ja lahkukasvamine.

Aga üldiselt see laste saamise soov inimestel muutub ka. Nt mul on 2 naist, tuttavat, kes 35 aastani rääkisid et nad ei tahagi lapsi. Neid võis uskuda. Siis tekkis neil aga meelemuutus. Naiste bioloogiline kell tiksub muidugi kiiremini ka. Mehed võivad lastest kauem mõelda. Aga võib olla ka et mees küll tahab lapsi, aga pole seni juhtunud, sest naine pole temast ups rasedaks jäänud. Ja uurida pole jõutud sest suhe sai enne läbi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pidi kedagi heidutama või? See oleks teemaalgataja jaoks just sobiv ju ???? Pigem kumab probleem juhul, kui mees ikkagi tahaks lapsi (teemaalgatajal juba on neid piisavalt)

Kuna ta valetab soovi kohta, siis on ta ebausaldusväärne. Samuti lapsed seovad ja suhted, kus pole lapsi ja teisel on, on paljude jaoks lühidalt võimalikud, aga pikas perspektiivis mitte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvate, kas 47-aastane mees, kellel pole lapsi ning kelle pikimad suhted/kooselud on kestnud keskmiselt 3 aastat, võiks olla üldse kõlbulik alustamaks pikaajalist püsisuhet? Olen 1,5 aastat suhtes olnud selllise mehega, kellel on väga hea haridus, silmapaistev töökoht, laitmatu maine, maneerid ning ka välimus. Lisaks on meil sarnased väärtushinnangud, huvid jne. Koos me veel ei ela, kuid näiteks minul on mehe maja võti, seega võin mehe poole minna ning sealt tulla ka siis, kui teda kodus pole. Ühesõnaga, usaldus on samuti olemas.

Samas… kusagil nagu minul miskit kripeldab – kuidas küll pole sellisel silmapaistval, huvitaval ja kihvtide hobidega mehel õnnestunud klassikalist perekonda veel luua. Ise ta enda sõnul sooviks küll näha, kuidas tema kodu aias lapsed ringi jookseksid ning ta tunneb huvi kooseluga alustamise võimalikkuse kohta minuga. Mina aga oma 2 lapsega ei kiirusta, sest mul endal puudub pärast pikaajalist abielu tungiv soov kellegagi uuesti hakata leibasid ühte kappi panema. Kuid ma ei välista seda võimalust tulevikus.

Mehe eelmistele suhetele on väidetavalt saatuslikuks saanud see, et ühiste huvide puudumise tõttu ei võetud üheskoos midagi ette ning on lihtsalt lahku kasvatud. Aidake arutleda, kas minul kui 36-aastasel naisel oleks mõistlik no nii näiteks aastakese pärast kaaluda mehega kokku kolimist või millised võivad veel olla need ohud, mida ma veel ei oska ette näha?

Mind hämmastab, et sa oled temaga koos olnud 1,5 aastat, aga sellised elementaarsed küsimused ja teemad on sul vastamata. Kas tõesti pole inimesega rääkinud, teda jälginud, tema suhtumist sinusse ja teie suhtesse analüüsinud (ja muidugi vastupidiselt ka – mida sina soovid sellest suhtest)? Kummaline küsida siin inimeste käest nõu nii vähese info põhjal. Muidugi on palju igasugu ootamatust, kui kellegagi kokku kolid, olenemata vanusest või varasemast kogemusest. Olulisim on ikkagi, kas soovite üksteisega koos olla, koos elada ja leida lahendusi kõigile oma probleemidele (mille ilmnemises ei tasu kahelda).

Ma tean küll ühte sarnases vanuses meest, kes kaua endale naist otsis ja siis lõpuks leidis alles. Tal oli palju suhteid, mis ükski kaua ei kestnud. Ta oli keeruline inimene, aga väga andekas. Sai kaks last 40ndate lõpus. Kõik ta vanad sõbradki olid üllatundu, sest arvati, et ta selline põline poissmees, kellel lapsesoovi polegi. Aga lõpuks leidis endale kaane.

Kui sina selle inimese kaas ei ole, siis naudi oma suhet nagu see on ja lase minna, kui õige aeg kätte jõuab.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tahaks nii vana mehega lapsi. Lapsed on alles teismelised, tema juba 65.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ta valetab soovi kohta, siis on ta ebausaldusväärne. Samuti lapsed seovad ja suhted, kus pole lapsi ja teisel on, on paljude jaoks lühidalt võimalikud, aga pikas perspektiivis mitte.

Laste saamine selleks, et teist inimest enda külge liimida, on küll kõige valem põhjus üldse!
Jutust ei kumanud välja, et mees käib ringi rääkides, et soovib lapsi. See väljend “lpased aias ringi jooksmas” on nii veider ja kõlab nii, et pigem öeldud eeldusega, et teine inimene/ühiskond soovib seda kuulda (on ‘normaalne’ lapsi soovida)
Kaks täiskasvanud inimest, kes lapsi ei soovi, saavad väga edukalt koos oldud, mina küll näeksin sellel suhtel perspektiivi. Naise lapsed saavad ka muide suureks millalgi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste saamine selleks, et teist inimest enda külge liimida, on küll kõige valem põhjus üldse!
Jutust ei kumanud välja, et mees käib ringi rääkides, et soovib lapsi. See väljend “lpased aias ringi jooksmas” on nii veider ja kõlab nii, et pigem öeldud eeldusega, et teine inimene/ühiskond soovib seda kuulda (on ‘normaalne’ lapsi soovida)
Kaks täiskasvanud inimest, kes lapsi ei soovi, saavad väga edukalt koos oldud, mina küll näeksin sellel suhtel perspektiivi. Naise lapsed saavad ka muide suureks millalgi.

Jutust kumab läbi, et mees ei soovi lapsi ja valetas, et soovib. See selleks.

Mina selle info põhjal jätaks maha, teised tehku, kuidas tahavad.

Kaks lastetut saavad muidugi koos olla, aga jutt on sellest, et TAl on lapsed.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, saavad suureks, aga kui inimene sügeleb juba 1,5a pärast, et kas ikka õige, siis ei jõuta tema ära oodata seda aega. Mehe kohta ei tea, tal ilmselt ükskõik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos me veel ei ela

Sinisilm oled. Paljudel on lapsed, valetavad et ei ole. Kui välja tuleb, hakkab hämamine, pole kindel kas on minu laps jne. Mis ühised huvid teid siis seovad?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutust kumab läbi, et mees ei soovi lapsi ja valetas, et soovib. See selleks.

See on sinu arvamus, minule jäi hoopis teine mulje.
Kui ma oleks TA, mul oleks kergendus, kui mees ei tahaks lapsi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea jah, mis laste soovimise jutt see on, kui koos ollakse juba 1,5 aastat, see on ju kokku juba 18 kuud. Rasedus kestab 9 kuud, selle ajaga oleks juba laps tehtud, kui seda nii väga soovitud oleks. 18 kuuga õpid ju inimest tundma ka ikka juba. Ei tea, mida sellest jutust arvata, aga mees oli umbes 45, kui läks suhtesse 34-aastase naisega ja räägib laste saamise juttu, aga ise midagi selle osas ette ei ole võtnud, et see juhtuks. Tundub, et lihtsalt jutt.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsesoov võib mehel tekkida ka aastatega. Kõige paadunum lastevastane mees minu ringkonnast avastas umbes 48-49-aastaselt, et tahaks lapsi. Enne oli ikka raudne, 100% ei, mistõttu purunesid ka tema 3-4 suhet. Nii ta siis leidiski endast kümme-üksteist aastat noorema naise, kellega sai kaks last. Elavad senini kenasti ja on juba vanavanemad. Naisel, kelle ta leidis, oli enne üks laps. Aga see oli juba suur, no midagi 14 või 15. Esialgu neil mehel selle lapsega ei klappinud. Tülisid polnud, aga peamiselt ignoreeriti teineteist. Aga paari aasta pärast olid nad juba koos kahekesi matkamas ja kogemata oli isegi kuulda sõna “isa”.

Ka selles, et mehel on olnud enne vaid umbes 3-aastased suhted, ma ei näe midagi imelikku. Kord leidis naisterahvas et igav. Kord leidis mees, et ei taha enam. Inimesed pole enam sunnismaised. Eriti kui lapsi pole, miks peaks klammerduma iga kord. Koos ollakse, kuni on lõbus ja tore.

Mina kardaks hoopis poissmeheharjumusi. Nii nagu ei lepi peaaegu ükski 50le lähenev naine, et mingi uus mees hakkab tema kodus otsustama, kuidas sink külmkappi panna ja kuidas kardinad ees peavad olema, ei talu selliseid asju ka ükski sama vana mees. Kui temal ikka on lapsepõlvest peale komme öösel kell 3 süüa pekivõileiba küüslauguga või hoida oma kruvikeerajaid esikus kummiku sees ja sina hakkad seda keelama – oi teil saab palju nalja siis.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vb mees ongi korralik, aga ikka on vaja mingi viga leida isegi kui neid ei ole:)

Naudi elu, mitte ära mõtle ise probleeme juurde.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest te lihtsalt ei sobi ja olete oma ootustega erinevas kohas. KUI ta üldse lapsi tahab, siis on viimane aeg leida keegi, kes neid talle (ja suht kiiresti) sünnitada plaaniks. Kas sa üldse tahad veel lapsi? Ma arvan, et mitte nii ülepeakaela, nagu sul pole kiiret ka kokkukolimisega- tehtud, nähtud asi (sul lapsed ja kooselu), milleks veel. Miks pole veel lapsi, kasvõi kogemata saanud oma naistega- no aga äkki ongi viljatu, ta lihtsalt ei tea seda veel? Palju on täitsa normaalseid mehi (nagu naisigi), kellele lihtsalt pole õiget elus ette sattunud.  Jnejne.  Kirjelduse järgi ei paista, et sa oleks valmis ennast veel rohkem ja kiiremini talle pühendama, sul niigi kõik olemas- lapsed ja suhe.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus te kõik seda lastesoovi välja lugesite? Sellest pole ju sõnagi kirjutatud. See, et keegi soovib, et ta koduaias lapsed ringi jookseksid, ei tähenda, et ta selle all oma lapsi silmas peab.

+5
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kus te kõik seda lastesoovi välja lugesite? Sellest pole ju sõnagi kirjutatud. See, et keegi soovib, et ta koduaias lapsed ringi jookseksid, ei tähenda, et ta selle all oma lapsi silmas peab.

Mis mõttes, kelle omi siis veel?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, kelle omi siis veel?

Naise, kellega soovib kokku kolida.

+3
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on millegipärast tutvusringkonnas palju mehi, kes on lapsed saanud veel hilistes nejakümnendates, on see siis “teine pesakond” või alles päris esimesed lapsed. Mitu paari kaksiuid ka veel mitmel hallpeal (ainult naised on palju nooremad 10+a meestest nooremad). Ei leia selles midagi imelikku.

Te tiksute 1,5 aastat ja olete alles sellise udujutu “no kunagi võiks lapsed olla” staadiumis, rääkige konkreetselt läbi asjad! Tahad sa üldse veel lapsi 36-aastaselt sünnitada? Tahad sa üldse sinna majaj kolida, kaks last sabas? Tahab mees üldse pidevalt sinu lastega koos elada ja maja jagada, kui tal pole lastega mingit pistmist olnud ja ei oska lastega ollagi? Või peate visiitsuhet kuni su lapsed on suured vms.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koos ei peagi ju kohe elama. Hea ülevaate mehe olemusest, harjumustest annab ka tema pikem külastamine ja tema pool viibimine. Võti ju on antud, et käi kui tahad, millal tahad, külas. Miks ei võils siis vaadata, kuidas asjad sujuvad näiteks mõne kuu jooksul nädalavahetuseti, puhkuse ajal jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei taha keegi 50-selt mingeid lapsi, kui neid siiani pole. Mida aasta edasi, seda egoistlikumaks inimene muutub.

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis mõttes, kelle omi siis veel?

Naise, kellega soovib kokku kolida.

Misasja? Mis tingimus on murul ringijooksmiseks kooselu naisega? Kas sa tahad öelda, et see mees ei soovigi oma lapsi vaid tahab naise lapsi näha enda õuel ringi jooksmas ja tingimus selleks oleks eelnev naisepoolne mehe majja sisse kolimine? Nii või?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja? Mis tingimus on murul ringijooksmiseks kooselu naisega? Kas sa tahad öelda, et see mees ei soovigi oma lapsi vaid tahab naise lapsi näha enda õuel ringi jooksmas ja tingimus selleks oleks eelnev naisepoolne mehe majja sisse kolimine? Nii või?

Kuidas nii lihtne mõte kohale ei jõudnud?
Mees andis mõista, et ta on avatud kooselu mõttele koos naise ja tema lastega. Keegi ei seadnud kellelegi mingeid tingimusi.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis sa teemaalgataja juurdled ja mõtiskled? Sina oled ju see kes pagasiga on.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?