Esileht Pereelu ja suhted Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 140 )

Teema: Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?

Postitas:
Kägu

Ei taha keegi 50-selt mingeid lapsi, kui neid siiani pole.

Otse vastupidi, mõnele mehele võib alles siis kohale jõuda, et ta lapsi ikkagi tahab. See tuleb nüüd TAl selgeks rääkida, kas mees tahab oma lapsi, ja kas temaga (ja kas tema ise rohkem lapsi tahab) ja kas mees on nõus elama TA lastega koos.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees võtku lastetu 25 aastane.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida arvate, kas 47-aastane mees, kellel pole lapsi ning kelle pikimad suhted/kooselud on kestnud keskmiselt 3 aastat, võiks olla üldse kõlbulik alustamaks pikaajalist püsisuhet?

Ma arvan, et midagi on ikka VÄGA valesti, kui poolteist aastat kestnud suhte puhul teeb tädi foorumisse teema, et oma “sõpra” lasta võõrastel kägudel hinnata.
Kas pole sul tundeid selle mehe vastu; on tal mingi tõsine puudus, mis sind häirib jne – midagi taolist oleks ainuke asjakohane seletus taolisele käitumisele.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus te kõik seda lastesoovi välja lugesite? Sellest pole ju sõnagi kirjutatud. See, et keegi soovib, et ta koduaias lapsed ringi jookseksid, ei tähenda, et ta selle all oma lapsi silmas peab.

Arvad, et tahab lastestaadioni ehitada omale õue, sest talle meeldivad ringikujulisel või õigemini ovaalsel trajektooril üha uusi ringe jooksvad võõrad lapsed?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus te kõik seda lastesoovi välja lugesite? Sellest pole ju sõnagi kirjutatud. See, et keegi soovib, et ta koduaias lapsed ringi jookseksid, ei tähenda, et ta selle all oma lapsi silmas peab.

Sellest on päris mitu sõna kirjutatud teemaalgatuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja? Mis tingimus on murul ringijooksmiseks kooselu naisega? Kas sa tahad öelda, et see mees ei soovigi oma lapsi vaid tahab naise lapsi näha enda õuel ringi jooksmas ja tingimus selleks oleks eelnev naisepoolne mehe majja sisse kolimine? Nii või?

Jah, loomulikult. Lugeda ei oska või?

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellest on päris mitu sõna kirjutatud teemaalgatuses.

Palun loe siis teemaalgatus uuesti üle, kui aru ei sanud.

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jah, loomulikult. Lugeda ei oska või?

Issand jumal. 😀 😀 mis küsimus. Minu tõlgendus ei pruugi kattuda sinu omaga. Tõlgenda omamoodi, kui tahad. Mina tõlgendasin seda nii.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand jumal. ???? ???? mis küsimus. Minu tõlgendus ei pruugi kattuda sinu omaga. Tõlgenda omamoodi, kui tahad. Mina tõlgendasin seda nii.

Inimene pole 50 aastat lapsi tahtnud. Nüüd andis teemaalgatajale, kel 2 last, oma maja võtme ning soovib kooselu ja et lapsed hoovis ringi jookseksid ja sa tõlgendad seda nii, et tahab teemaalgataja hakata uusi lapsi tegema? Õukei.

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimene pole 50 aastat lapsi tahtnud. Nüüd andis teemaalgatajale, kel 2 last, oma maja võtme ning soovib kooselu ja et lapsed hoovis ringi jookseksid ja sa tõlgendad seda nii, et tahab teemaalgataja hakata uusi lapsi tegema? Õukei.

Ära trolli. Kui antakse võtmed sellise jutu saatel, siis ega siin mitut võimalust olla ei saa. Üsna otsekohene, et mida soovib mees. Mida soovib naine, seda  otsustab ta ise.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene pole 50 aastat lapsi tahtnud. Nüüd andis teemaalgatajale, kel 2 last, oma maja võtme ning soovib kooselu ja et lapsed hoovis ringi jookseksid ja sa tõlgendad seda nii, et tahab teemaalgataja hakata uusi lapsi tegema? Õukei.

Mõtles ümber või kaalub veel kas mõelda ümber. 47 pole veel 50, ja 50 pole vanus veel, mil ümber mõelda ei või. Terve elu saab ümber mõelda milleski.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära trolli. Kui antakse võtmed sellise jutu saatel, siis ega siin mitut võimalust olla ei saa. Üsna otsekohene, et mida soovib mees. Mida soovib naine, seda  otsustab ta ise.

Ma ei trolli. Mees ütleski üheselt, et sobib, et teemaalgataja oma lastega sisse kolib. Oleks ta oma lapsi soovinud, oleks ammu palunud vahendid ära jätta, dziisas.

47 on väljakujunenud isiksus. Isegi 40-sel on hilja hakata lapsi saama.

+5
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Huvitav, et inimene järjest valib omale kaaslasi, kellega ühised huvid puuduvad. Valib neid siis ainult välimuse järgi?

TA, kas sinuga tal siis on ühiseid huvisid, tegemisi?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin u samasuguse mehega, ka alguses imestasin, et kuidas on selline mees ripakile jäänud. Aga tasapisi selgus, et just sellised 25 ja lastetud oli teda ära kohutanud, et taheti asju, abielu ja maja. Meil arenes sõprus armastuseks, minu lastele on väga hea sõber ning ühisele lapsele isaks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära trolli. Kui antakse võtmed sellise jutu saatel, siis ega siin mitut võimalust olla ei saa. Üsna otsekohene, et mida soovib mees. Mida soovib naine, seda otsustab ta ise.

Ma ei trolli. Mees ütleski üheselt, et sobib, et teemaalgataja oma lastega sisse kolib. Oleks ta oma lapsi soovinud, oleks ammu palunud vahendid ära jätta, dziisas.

47 on väljakujunenud isiksus. Isegi 40-sel on hilja hakata lapsi saama.

Lapse saamine arutatakse naisega enne läbi, mitte ei jäeta omapäi vahendeid ära. Planeeritakse suhet ja ka peret. Mees, kes pole 47 aastaselt kordagi isaks veel saanud, on nüüd küll viimane, kes hakkab naist ups rasedaks tegema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin u samasuguse mehega, ka alguses imestasin, et kuidas on selline mees ripakile jäänud. Aga tasapisi selgus, et just sellised 25 ja lastetud oli teda ära kohutanud, et taheti asju, abielu ja maja. Meil arenes sõprus armastuseks, minu lastele on väga hea sõber ning ühisele lapsele isaks.

Kuidas siis sinuga oli nõus lapse saama? Tahtis last, aga naisega maja ja abielu ei tahtnud? Või kuidas siis nüüd koos elate? Ju ta siis varem ikka ei tahtnud lapsi, aga siis üks hetk mõtles ringi?

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Lapse saamine arutatakse naisega enne läbi, mitte ei jäeta omapäi vahendeid ära. Planeeritakse suhet ja ka peret. Mees, kes pole 47 aastaselt kordagi isaks veel saanud, on nüüd küll viimane, kes hakkab naist ups rasedaks tegema.

Mees ei saagi vahendeid ära jätta, kui naine neid kasutab 😀

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mida arvate, kas 47-aastane mees, kellel pole lapsi ning kelle pikimad suhted/kooselud on kestnud keskmiselt 3 aastat, võiks olla üldse kõlbulik alustamaks pikaajalist püsisuhet?

Suhte algul ei tea tegelikult kunagi ette, kui pikaajaliseks see kujuneb. Ja olgem ausad, ega sa ise ka mingi ideaalne partii pole. Meeldiks sulle, kui mees kuskil teemaks võtaks, et mis te rahvas arvate, kas 40le lähenev 2 lapsega naine on üldse k-õ-l-b-u-l-i-k tõsisemaks suhteks? Äkki jätaks selle numbritega kalkuleerimise ja võtaksid inimest sellisena nagu ta on? Mina ei tunne teda, et rohkem midagi arvata.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingis muinasjutumaailmas on jah nii, et üksikuks jäävad need, kes ongi halvad ja viletsad partnerid ja koos elavad ainult need, kellegs on hea ja mõnus koos elada. Kui mina vaatan oma 40- 50 aastates meestuttavaid, siis ei ütleks küll, et oleks olulist vahet iiseloomudes. Täiesti juhuslikult on jaotunud. On väga meeldivaid üksikuid ja keerulisi isiksusi suhtes. Mingit reeglit ei paista olevat, lihtsalt pole juhust olnud seda õiget leida ja mingit poolikut asja pole ka pidand vajalikuks luua,

Nii vanalt suhet luues tuleb olla ise realist. Mees ei muutu, sina ei muutu, teil on väljakujunenud harjumused, arvamused sellest kuidas lapsi kasvatada. Istuge maha, rääkige viimseni läbi, kuidas näete oma töövaba aega tulevikus, palju tahad omaette olla, palju soovid perega koos teha, millised kohustused majapidamises endale võtad, milles tead, et sa ei ole tugev, arusaam ööpäevastest tegutsemisaegadest, puhtusest, sellest kui vaikne kodus peab olema, kui palju külalisi keegi välja kannatab, mis on lastele lubatud, mis mitte, mida ootad, et partner sünnipäeval teeb, kui palju puudutusi ja lähedust vajad õnnelik olemiseks. Kas raha panustamine reisimiseks on mõlema meekest oliline jne.  Rääkige kõigest.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ei saagi vahendeid ära jätta, kui naine neid kasutab ????

Trollid jälle. Nad ei ela kooski, suhtes vaid 1,5 aastat, mis vahendite ära jätmisest sa juba räägid.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin u samasuguse mehega, ka alguses imestasin, et kuidas on selline mees ripakile jäänud. Aga tasapisi selgus, et just sellised 25 ja lastetud oli teda ära kohutanud, et taheti asju, abielu ja maja. Meil arenes sõprus armastuseks, minu lastele on väga hea sõber ning ühisele lapsele isaks.

Kuidas siis sinuga oli nõus lapse saama? Tahtis last, aga naisega maja ja abielu ei tahtnud? Või kuidas siis nüüd koos elate? Ju ta siis varem ikka ei tahtnud lapsi, aga siis üks hetk mõtles ringi?

Mina ei  hakanud midagi nõudma, vaatasin kuidas asi kulgeb. Olen ise majanduslikult kindlustatud, ka lapsed olemas.  Lapse soov tuli temalt, kui hakkasime kooselu ja abielu plaanima.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud roppusi või ebatsensuurseid sõnu.

Perekooli moderaator.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Koos ei peagi ju kohe elama. Hea ülevaate mehe olemusest, harjumustest annab ka tema pikem külastamine ja tema pool viibimine. Võti ju on antud, et käi kui tahad, millal tahad, külas. Miks ei võils siis vaadata, kuidas asjad sujuvad näiteks mõne kuu jooksul nädalavahetuseti, puhkuse ajal jne.

Tegelikult pidi reisimine andma.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et midagi on ikka VÄGA valesti, kui poolteist aastat kestnud suhte puhul teeb tädi foorumisse teema, et oma “sõpra” lasta võõrastel kägudel hinnata.

Sama mõte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

47 on väljakujunenud isiksus. Isegi 40-sel on hilja hakata lapsi saama.

Ei ole, minu isa sai mu 40+.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapse saamine arutatakse naisega enne läbi, mitte ei jäeta omapäi vahendeid ära. Planeeritakse suhet ja ka peret. Mees, kes pole 47 aastaselt kordagi isaks veel saanud, on nüüd küll viimane, kes hakkab naist ups rasedaks tegema.

Mees ei saagi vahendeid ära jätta, kui naine neid kasutab ????

Kondoomi, aga seda on märgata. Samas purunemisega ma ei teagi,?

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui antakse võtmed sellise jutu saatel, siis ega siin mitut võimalust olla ei saa.

Naeruväärne! Juba siin paari leheküljel on vähemalt kolm võimalust, mida see tähendada võis. Ei oma sinagi tõe monopoli, hea kägu! 🙂

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuidas siis sinuga oli nõus lapse saama? Tahtis last, aga naisega maja ja abielu ei tahtnud? Või kuidas siis nüüd koos elate? Ju ta siis varem ikka ei tahtnud lapsi, aga siis üks hetk mõtles ringi?

Appi-appi, kui palju hüsteerilisi küsimusi 🙂
No mõtleski ringi, mis selles nii ennekuulmatut siis on?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nüüd meenutan, siis suhtlesin põgusalt kunagi ühe 40a mehega (ka lastetu), kel ka kõik suhted olid kestnud max 3a. Suhete lõppemise põhjuseks tõi, et armastus sai otsa…Sel hetkel lõppes ka mu huvi selle mehe vastu. Ei soovi olla järgmine eks, kelle vastu armastus 2-3 aastaga maagiliselt lõppeb ja siis tõtatakse uut “armastust” otsima. See pole armastus, vaid kirg ja armumine/elevus, mis lõppeb. Sellisel sarisuhete pidajal polegi võimet inimesest tõeliselt huvituda ega hoolida. Paari aastaga muutub naine lihtsalt nii tavaliseks ja igavaks sellise jaoks. Olgu kui tahes ilus, huvitav ja äge naine. Vajatakse pidevalt uut elevust ja keha.

Kuigi 50-aastane ja ka praegune 40 ei ole enam otseselt nn tänapäevane põlvkond või noor generatsioon, siis tegelikult nooremate inimeste seas esinebki üha rohkem partnerite vahetamist ja üha vähem pühendutakse nö ühele inimesele terveks eluks. Lisaks peetakse seda täiesti normaalseks, et kui ühega saavad tunded otsa, siis ei olegi mõtet rohkem koos olla. Näen seda nii oma tutvusringkonna, töökaaslaste jms pealt, kelle eluga natuke rohkem kursis oled kui täiesti suvalise võõra eluga, olen ise kogenud ja sama räägivad ka erinevad pereterapeudid.

Eks võta nüüd kinni, kuidas sellega on – on ta pigem hea või halb. Ühelt poolt on muidugi kurb, et inimese nn väärtus on üha väiksem ja suhete nimel tahetakse üha vähem pingutada, sealjuures janunetakse vahelduse, lõbu ja pideva armumisfaasi järele. Teisalt aga põhjendatakse seda sellega, et iseenesest ei ole muutunud midagi, vaid kui vanasti oldi abielus ühe inimesega küll võib-olla elu lõpuni, siis tihti ei oldud õnnelikud, peeti kõrvalsuhteid, naised ja lapsed said kodus peksa jne – tänapäeval on lihtsalt normaalne sellised suhted lahutada. Mis on ka samas õige.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eitea, mis tohutu probleem siin naise lastest on üles puhutud!

15. aastased elavad peamiselt oma elu juba, söövad 20 min ühe laua taga ja kaovad…mitu a sinna TAl  on, teab tema ise.

Aasta kaob kiirelt, rääkimata viiest ja ongi see aeg käes. Ja siin kujutletakse seda meest võõraste laste pepusid pesemas ja hälli kõrval seismas… 20 a jutti!

Isegi kui mees oma lastest ei unista, külastavad majapidamist tulevikus naise omad, pruutide ja seejärel oma peredega. Kui mees on nii viisakas inimene, nagu Ta räägib, siis võtavad lapsed teda üsna oma perena, ilma, et mees selleks ülearu kooselu ajal panustama peaks. Juhul kui see lähiaastatel peaks alguse saama.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?