Esileht Pereelu ja suhted Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 140 )

Teema: Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?

Postitas:
Kägu

No kust sa võtad, et mees elab 65seks ikka. Elus pole mingeid garantiisid. Jah, ka 20ndate alguses võib surra vähki, mingisse terviserikkesse või õnnetuse tagajärjel. Aga tõenäosus terviseprobleemidesse ja suremisse on palju suurem 50+ vanuses. See, et keskmine eesti mees sureb hiljem kui 65selt, ei tähenda absoluutselt et konkreetne mees elaks. Kahjuks on eesti meestel tõesti juba 40ndate lõpus ja 50ndates palju infarkte ja südameprobleeme. Üldised tervisenäitajad on kehvad jne. Vaadake uuringuid. Eesti meeste tervise on masendav ja see algab palju varem kui 50selt juba. 30a kukkudes on juba üsna trööstitu pilt. Meedias ka korduvalt räägitud. Kolesterool, vererõhk jne on väga paljudel 30a meestel juba korralikult üle normi, rääkimata kehakaalust. Aastatega see ainult süveneb ja tulemuseks ongi 40ndates infarkt ning 50+ kroonilised haigused. 50a mehega laps saada on risk küll. Kõhklus oleks kindlasti sees, kas lapsel on enne täisea saabumistki isa veel alles.

Ma võtan seda statistikast, et noored ja keskealised surevad samamoodi. Kuna konkreetne mees ei olegi ju sinu mees, vaid TA mees, siis miks sa muretsed? Tema ju valis sellise mehe, et temaga suhtes juba 1,5a olla. Sina vali mees, keda sina tahad.

No ega see 36aastane naine ei hakka enam selles vanuses lapsi ka saama, kui juba olemas. Tõenäosus rasestuda ka ikka palju raskem. Noored juba püüavad triipe pikalt, kuus kuud, aasta ja kauemgi.

Nii rumal jutt….Statistika järgi sureb inimesi igas vanuses. 0st 100ni. Mis see näitama peaks? Imikud ka surevad. Asi on protsentides ja tõenäosuses. Siin pole ju midagi vaielda, et 50ndates ja 60ndates sureb inimene palju tõenäolisemalt haiguse tagajärjel kui 20ndates ja 30ndates.

Rasestumine võib sageli vaevaline olla ka 20ndate alguses. 36a naist küll veel pelgalt vanuse tõttu viljatuks pidada ei saa. 40selt kukub naistel see iga, kus rasestumine on jah juba väga kahtlane.

36a võib vabalt veel lapsi saada, vaatamata sellele, et juba olemas. Mul tutvusringkonnas mitmed naised sellises vanuses ärganud, sest saanud aru, et tahaks ikkagi üht last veel, kas siis kolmandat või teist või neljandat. Ja enne 40 kukkumist siis ära teinud.

36selt on veel loomulik rasestumine täiesti võimalik ja tänapäeval tavaline, et 30ndates minnakse pikemast lastega suhtest lahku ja siis saadakse veel uue mehega ka lapsi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline Perekool. Teema rikutakse ära sellega, et keskendutakse mingile mõttetule detailile. Mis neist potentsiaalsetest lastest jahuda! Mina isiklikult väga ei usu, et see mees siiralt endale lapsi üldse tahabki. Küsimus on antud hetkel ju ikkagi selles, kas ja kuidas see mees naise olemasolevatesse lastesse suhtub. Milleks tõtata sündmustest ette ja hakata jahuma mingitest potentsiaalsetest lastest, mis nad koos võiks saada, kui võtmeküsimus on ikkagi olemasolevad lapsed. Sellest sõltub otseselt ja kõige rohkem, kas mingi kooselu üldse on võimalik. Kui mees ei suuda naise lapsi aktsepteerida ja nad kõik koos elada, siis ongi küsimusele vastus.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nii rumal jutt….Statistika järgi sureb inimesi igas vanuses. 0st 100ni. Mis see näitama peaks? Imikud ka surevad. Asi on protsentides ja tõenäosuses. Siin pole ju midagi vaielda, et 50ndates ja 60ndates sureb inimene palju tõenäolisemalt haiguse tagajärjel kui 20ndates ja 30ndates.

Rasestumine võib sageli vaevaline olla ka 20ndate alguses. 36a naist küll veel pelgalt vanuse tõttu viljatuks pidada ei saa. 40selt kukub naistel see iga, kus rasestumine on jah juba väga kahtlane.

36a võib vabalt veel lapsi saada, vaatamata sellele, et juba olemas. Mul tutvusringkonnas mitmed naised sellises vanuses ärganud, sest saanud aru, et tahaks ikkagi üht last veel, kas siis kolmandat või teist või neljandat. Ja enne 40 kukkumist siis ära teinud.

36selt on veel loomulik rasestumine täiesti võimalik ja tänapäeval tavaline, et 30ndates minnakse pikemast lastega suhtest lahku ja siis saadakse veel uue mehega ka lapsi.

Ma loen ridade vahelt, et ei soovi rohkem lapsi. Ma ei pea viljatuks, vaid viljatus langeb ikka ajaga, mitte fertiilsus ei suurene. Sama hästi võib pidada 36aastast ema vanaks (nüüd siis juba 37sest, kui kohe rasedaks jääb täna), et 10aastasel lapsel on 47aastane ema ja teistel 37aastane või nooremgi. Ja seal on ikka hiiglaslik vahe, kas naised ”taas” ärkavad ja mees on kõrval olemas, kellega homme juba alustada triibupüüdmist või seda meest kõrval ei ole ja iga mehega raisatakse 1,5a ja 1,5a. Ei ole aega enam naistel, kes vanuses 35+ midagi mõelda kaua.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

36selt on veel loomulik rasestumine täiesti võimalik ja tänapäeval tavaline, et 30ndates minnakse pikemast lastega suhtest lahku ja siis saadakse veel uue mehega ka lapsi.

Pigem vähetõenäoline, et minnakse pikast suhtest lahku ja leitakse hopsti hea mees, kellega suht kohe tekib soov lapsi saada. Ei ole ju aega teisega mõelda pikalt. Sellest rääkis ka üks välismaa kliiniline psühholoog, et naistel ongi hirm lahku minna, sest soovivad lapsi ja vanus on ka juba 34. Siis soovitataksegi saada lapsed spermadoonoriga, kellel võimalik, et lapsed olemas ja tulevikus siis mehekandidaat kas võtab või jätab. Samas ma ei tea, kui paljud saavad lapsi spermadoonoriga, kui juba on lapsed mehega olemas. Pigem jah, otsivad uue mehe ja saavad lapsi, aga ei ole aega enam. Kuidas need pikaajalised suhtest tulnud aru ei saa seda, et ei ole aega!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ei suuda naise lapsi aktsepteerida ja nad kõik koos elada, siis ongi küsimusele vastus.

Miks peab koos elama, kui oma kodu juba olemas ja lapsed harjunud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ei suuda naise lapsi aktsepteerida ja nad kõik koos elada, siis ongi küsimusele vastus.

Miks peab koos elama, kui oma kodu juba olemas ja lapsed harjunud?

Ei peagi absoluutselt. Selles oligi teema. Tavaliselt soovitatakse lastega, et lihtsam koos mitte elada, kuni lapsed täisealised. See teema ongi, et kui mees lapsi ei tolereeri, siis ongi TA küsimusele väga lihtne ja ühene vastus.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

36selt on veel loomulik rasestumine täiesti võimalik ja tänapäeval tavaline, et 30ndates minnakse pikemast lastega suhtest lahku ja siis saadakse veel uue mehega ka lapsi.

Pigem vähetõenäoline, et minnakse pikast suhtest lahku ja leitakse hopsti hea mees, kellega suht kohe tekib soov lapsi saada. Ei ole ju aega teisega mõelda pikalt. Sellest rääkis ka üks välismaa kliiniline psühholoog, et naistel ongi hirm lahku minna, sest soovivad lapsi ja vanus on ka juba 34. Siis soovitataksegi saada lapsed spermadoonoriga, kellel võimalik, et lapsed olemas ja tulevikus siis mehekandidaat kas võtab või jätab. Samas ma ei tea, kui paljud saavad lapsi spermadoonoriga, kui juba on lapsed mehega olemas. Pigem jah, otsivad uue mehe ja saavad lapsi, aga ei ole aega enam. Kuidas need pikaajalised suhtest tulnud aru ei saa seda, et ei ole aega!

Siis uue mehega lihtsalt ei mõeldagi nii pikalt. Saadaksegi laps juba esimese aasta järel. Nii lihtne ongi. Ma olin ka 30,kui läksin suhtest lahku. Lasteta. Sest tahtsin ka lapsi, aga mitte selle mehega. See suhe ei viinud kuskile. Mida kauem sinna suhtesse vinduma jäänud oleks, seda võimatumks muutub lootus veel lapsi üldse saada. Vanus ju läheb aina suuremaks ja kui mees lapsi ei taha, suhe on halb, siis hoiab asjatult kinni.

Mis loogika see on, et kui on teada, et suhe on kehv, see mees ei meeldi enam, pikka perspektiivi pole, siis vanuse tõttu ja hirmust ikka lapsed ära saada. Ja siis natukese aja pärast lahku minna. Mõttetu.

Mul tutvusringkonnas selliseid lugusid, kus alles 25a (!!) naine oli vist juba nii hirmul oma bioloogilise kellaga, et oli vaja lapsed saada. Hiljem tunnistas, et kartis, et ei leiagi kedagi teist muidu. Selles vanuses ja täiesti normaalse kena naisena. Kuigi suhe oli juba ammu hapu, sai mehega lapsed, et pärast 8a järjest laste pärast veel kehvas suhtes edasi vinduda ja ikkagi lõpuks lahku minna. Ma ei näe sellisel stsenaariumil mõtet. Praegu ta on 35 ja usun küll, et kui uue mehe leiab, võib veel ühe lapse saada.

On veel mitmeid tuttavaid, kes on isegi 40a uue mehega lapse saanud, samas eelnev laps pea täisealine. Ja ka selliseid, kel juba ligi 10a lapsed, aga uue mehega 30+ vanuses veel mitu uut hakkama pannud. Ja ongi üsna kiirelt neid lapsi tehtud ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles oligi teema. Tavaliselt soovitatakse lastega, et lihtsam koos mitte elada, kuni lapsed täisealised. See teema ongi, et kui mees lapsi ei tolereeri, siis ongi TA küsimusele väga lihtne ja ühene vastus.

Kuna pealkiri on pandud kooselu alustamine, siis ma nii ka võtsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis loogika see on, et kui on teada, et suhe on kehv, see mees ei meeldi enam, pikka perspektiivi pole, siis vanuse tõttu ja hirmust ikka lapsed ära saada. Ja siis natukese aja pärast lahku minna. Mõttetu.

Ma ei tea, mis loogika see on, aga ma arvan, et seal taga on suur soov ja hirm jääda lastetuks. Väga palju mõjutavad ka sõbrannad ja sõbrad, keskkond põhimõtteliselt. Inimestel ju on komme end võrrelda teistega kas kaudselt või otse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tutvusringkonnas selliseid lugusid, kus alles 25a (!!) naine oli vist juba nii hirmul oma bioloogilise kellaga, et oli vaja lapsed saada. Hiljem tunnistas, et kartis, et ei leiagi kedagi teist muidu. Selles vanuses ja täiesti normaalse kena naisena. Kuigi suhe oli juba ammu hapu, sai mehega lapsed, et pärast 8a järjest laste pärast veel kehvas suhtes edasi vinduda ja ikkagi lõpuks lahku minna. Ma ei näe sellisel stsenaariumil mõtet. Praegu ta on 35 ja usun küll, et kui uue mehe leiab, võib veel ühe lapse saada.

Võib loomulikult, aga tõenäosus kahaneb ikka nagu ükskõik, millega. Vanus seab inimestele päris palju piiranguid. Näiteks ma tahaks kanda teatud riideid, mille välimusest on aru saada, et minu vanuses nagu enam ei kõlba. Eriti on jalavarjudega see teema, et mündirohelised nike’i tossud nagu enam ei sobi.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On veel mitmeid tuttavaid, kes on isegi 40a uue mehega lapse saanud, samas eelnev laps pea täisealine. Ja ka selliseid, kel juba ligi 10a lapsed, aga uue mehega 30+ vanuses veel mitu uut hakkama pannud. Ja ongi üsna kiirelt neid lapsi tehtud ka.

Kõigis su näidetes oldi emaks saadud. Sellepärast ei taha ka TA enam 100% lapsi. Aga kui ei ole emaks saadud, siis on suurem tõenäosus, et vaadatakse passi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus te kõik seda lastesoovi välja lugesite? Sellest pole ju sõnagi kirjutatud. See, et keegi soovib, et ta koduaias lapsed ringi jookseksid, ei tähenda, et ta selle all oma lapsi silmas peab.

Mis mõttes, kelle omi siis veel?

Külaliste omi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus te kõik seda lastesoovi välja lugesite? Sellest pole ju sõnagi kirjutatud. See, et keegi soovib, et ta koduaias lapsed ringi jookseksid, ei tähenda, et ta selle all oma lapsi silmas peab.

Mis mõttes, kelle omi siis veel?

Külaliste omi:)

Uue naise eelmiseid lapsi näiteks, kelle eest ta ei pea ühelgi moel vastutama, ega ka midagi nende heaks tegema. Tore peret mängida, aga ikka naine üksi tegeleb laste ja nende probleemidega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks lasteaias neid vanaisa ealisi isasid küll meeldiv vaadata pole. Lapsed ise ka kisavad, et kuule, su vanaisa tuli.

Minu isa oli 51, kui sündisin. Ei mäleta ühtegi sellist kommentaari. Kui kisatigi, ju siis traumat sellest ei jäänud. Käisime nii sportimas kui kalal, kõike jaksas minuga teha. Ja mis parim, tal oli alati minu jaoks aega. Karjäär juba tehtud ja kindel, elu jooksul üht-teist hinge taha kogutud, sai tööl vabamalt võtta ja rahus last kasvatada. Mäletan teda ainult heaga.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kestnud keskmiselt 3 aastat, võiks olla üldse kõlbulik alustamaks pikaajalist püsisuhet? Olen 1,5 aastat suhtes olnud selllise mehega, kellel on väga hea haridus, silmapaistev töökoht, laitmatu maine, maneerid ning ka välimus.

Kirjeldad seda meest ülivõrdes – kõik on silmapaistev ja laitmatu tema juures. Seal võibki olla asi selles, et tal on ka oma kaaslasele kõrged nõudmised. Paljud asjad hakkavad tema jaoks eriti närvidele käima 3-ndaks kooseluaastaks, kui armuuim lahtub. Võib-olla ta on armumissõltlane ja ei tea, mis armastus ongi.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kestnud keskmiselt 3 aastat, võiks olla üldse kõlbulik alustamaks pikaajalist püsisuhet? Olen 1,5 aastat suhtes olnud selllise mehega, kellel on väga hea haridus, silmapaistev töökoht, laitmatu maine, maneerid ning ka välimus.

Kirjeldad seda meest ülivõrdes – kõik on silmapaistev ja laitmatu tema juures. Seal võibki olla asi selles, et tal on ka oma kaaslasele kõrged nõudmised. Paljud asjad hakkavad tema jaoks eriti närvidele käima 3-ndaks kooseluaastaks, kui armuuim lahtub. Võib-olla ta on armumissõltlane ja ei tea, mis armastus ongi.

Sellele minagi viitasin. Kui ükski suhe ikka ligi 50a jooksul pole üle 3a kestnud, siis on üsna suur tõenäosus, et tegemist ongi nii armumissõltlase ja sariarmujaga. Arvabki, et armumine=armastus. Kui enam elevust ja liblikaid pole, siis arvab, et armastus on otsas. Teemaalgataja asemel ootaski need 2a veel ära ja kui siis mehel polegi “armastus” ja “ühises huvid” otsas, siis ehk veel võiks kaaluda tõsisemat suhet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei tea, kuidas mingid lasteaialapsed küll seda teavad, kui vana on kellegi isa? Seda on välimuse järgi võimatu määratleda, et kellegi isa on 50 ja vanaisa. Vanaisa on see, kel on juba omal lapselapsed. Kui sel isal on alles lasteaiaealised lapsed, on tegu ikka tavalise isaga. On palju inimesi, kes näevad oma tegelikust vanusest nooremad või vanemad välja ja halli juustes võib olla ka alles 30ndates oleval inimesel. Samas mõnel 50-aastasel pole veel ainsatki halli juust ja on igati heas vormis.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui enam elevust ja liblikaid pole, siis arvab, et armastus on otsas.

Ohhh, armastus saab juba siis otsa,  kui näeb lähedalt, mida tähendab laste kasvatamine. Ei ole see midagi koduaias lapsed jooksevad ja meie emmega teki alla võimleme.  Ega sa hr t. otsa ei ole komistanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti on jalavarjudega see teema, et mündirohelised nike’i tossud nagu enam ei sobi.

See mittesobivus on su peas kinni. Mündirohelised Nike tossud võib jalga panna ka 80 aastane, midagi poleks häda. See pole mingi ultramini või läbipaistev pluus, mis iga figuuriga lihtsalt ei sobi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda on välimuse järgi võimatu määratleda, et kellegi isa on 50 ja vanaisa.

Välimuse järgi just määratletaksegi. Vana mees on vanaisa ja noor mees on isa. Teismeline noormees on vend.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On palju inimesi, kes näevad oma tegelikust vanusest nooremad või vanemad välja ja halli juustes võib olla ka alles 30ndates oleval inimesel. Samas mõnel 50-aastasel pole veel ainsatki halli juust ja on igati heas vormis.

Üldiselt on see siiski enesepettus, et 50 aastane näeb välja nagu 30. Kõik saavad aru, kes on vana ja kes on noor, hall pea või kortsud ei mängi rolli. Mõni naisterahvas on kõik oma kortsud ära peitnud ja pea ära värvinud, ikka on aru saada, et ta pole noor. Samamoodi on meestega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu isa oli 48 kui mina sündisin. Õnneks elas ta 85 aastaseks, nii et sain temaga ikka tuttavaks oma elu jooksul

Kindlasti oli meeletult tore, kui ise olid 10 ja isa oli ligi 60. Minu isa oli siis 40 ja juba tundus mulle päris vana.

Tänan küsimast. Umbes sellel ajaperioodil/vanuses käisime koos Pääsküla rabajooksul ja ma küll oma isale järgi ei jõudnud. Temaga sai palju nalja, orienteerumist õpetas, kalal käisime, matkamas käisime, onne ehitasime. Armastan oma isa väga ja mul oli väga lahe lapsepõlv. Ma arvan, et 10-aastastele tunduvad kõik 30+ inimesed iidvanad, pole vahet, kas nad on 40 või 60.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu isa oli 48 kui mina sündisin. Õnneks elas ta 85 aastaseks, nii et sain temaga ikka tuttavaks oma elu jooksul

Kindlasti oli meeletult tore, kui ise olid 10 ja isa oli ligi 60. Minu isa oli siis 40 ja juba tundus mulle päris vana.

No ja sul vedas siis, kui su 40. aastane isa veel pildil oli.

Mul tekkis küsimus, et kui võrreldakse koolikoosolekul noori ja vanu isasid, siis kui palju neid noori isasid üldse kohal on?

Palju neid ilusaid noori paare koos on pärast laste 10. eluaastat?

Enamus emasid üksi, või uue mehega, kes koolikoosoleklue kohale küll ei tule. Lahutan-uus Mees- uus laps- lahutan… On pilt  koolikoosolekul üldiselt!

Ja siis mõned pühendunud paarid, suurema tõenäosusega lapsel isaks vanem mees.

Lastega hüpitatakse max 5 a. Ja kui 47 a mees isaks tahab saada, siis 55. eluaastaks on titemöll läbi mis läbi.

Jätta siin muljet, et 20+ isad kõik jube lapsekasvatajad on (olnud)….

47 aastane on mln. korda rohkem sobiv isaks kui poisike – vaata oma tutvusringkonnas ringi, et kaua noored isad pildil püsivad… Vaata beebiga metsas saadet ja võrdle.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

47 aastane on mln. korda rohkem sobiv isaks kui poisike

Miks just vana mehe ja poisikese peaks võrdlusesse panema. Kõige parem on ikka täiskasvanud mees, kes pole veel vana. Titel ehk polegi vahet, kui vana ta isa on, aga suuremal lapsel on küll suur vahe. Lisaks ei soovi ükski teismeline noor endale päris ätti isaks, kellel tervis läbi ja vajab ise abi.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui viiekümnene lapse saab, on ta enda laps alles teismeline, kui isa on juba pensionär. Pole tore.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleemseid lapsi meil vähe we?

Kas see on lapse jaoks mingi tore elu, kui ta isa on nii vana? Laps on alles pisike, kui mees on juba 60+, kui paljudel on tervis juba väga halb. Siin räägitakse, et naistel pole aega, peavad kiirustama, aga 50 aastasel mehel on elu ees ja saagu neid lapsi või kaheksakümneselt. Aga keegi teine peab need lapsed ju üles kasvatama. On tore, kui lapsel on täis elujõus isa, kes suudab temaga koos sporti teha, on energiat väikelapsega tegeleda. 50 aastane mees sageli pole selline, eriti Eesti mees. Siin räägitakse vaid enda egoistlikust seisukohast geene levitada, aga kordagi ei mõelda lapse peale. Ma ei soovi 30 aastase naisenagi 50 aastase mehega olla. Olen proovinud, aga ei ole nii vana mehe energiatase ega elujõud enam see. Kui ta ei jaksa mingugagi sammu pidada, ei soovi minuga käia kohtades, kus soovin, teha neid tegevusi, mida ma soovin, kodus toimetada vms, ei jõua ta ka lapsega siis tegeleda. Suurem osa 50 aastaseid mehi on töölkäimisestki juba väsinud, mis siin muust rääkida, ka huvi elu vastu pole enam see. Kõike juba nähtud ja tehtud, ei viitsigi nagu enam midagi. Meeste tervis on Eestis vilets, 50+ on haigused platsis, surevad naistest palju varem, aga millegipärast on suhtumine selline, et neil on terve elu ees naistega võrreldes. Tegelikult pole ju nii.

No kui see 50+mees kodus püsib ja naisele toeks on, kasvatab 35+ naine lapsi rõõmuga. Iseäranis selles eas…

Võrdlus aktiivne tubli noor versus vana on nii meelevaldne.

Kõik noored mehed  ei ole lastest nii vaimustuses, nad ei tegele lastega nii meeletult, ei ole iga kell toeks ja igal  koolikoosolekul kohal. Huvid on teised, õhtul on kodus väsinud ja tahavad puhata, kui tööl käidud saavad, loe siit…

Paljud on laste juurest 10.ndaks eluaastaks kadunud või siis juba  1. aastase juurest.

Unistada ju võib tugevast noorest isast, aga väga  paljudel pole sellist kogemust, sest niisugused on jahil… Mitte ei pese kodus lapse peput.

Vanematel inimestel ongi õigem lapsi kasvatada, ööklubides käidud, maailmas käidud, õpitud, töökohad-kodud paigas.

Jah, sina vbl. suutsid beebide kõrvalt bakat omandada ja said hakkama vaevaga, aga miks peaks?

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline Perekool. Teema rikutakse ära sellega, et keskendutakse mingile mõttetule detailile. Mis neist potentsiaalsetest lastest jahuda! Mina isiklikult väga ei usu, et see mees siiralt endale lapsi üldse tahabki. Küsimus on antud hetkel ju ikkagi selles, kas ja kuidas see mees naise olemasolevatesse lastesse suhtub. Milleks tõtata sündmustest ette ja hakata jahuma mingitest potentsiaalsetest lastest, mis nad koos võiks saada, kui võtmeküsimus on ikkagi olemasolevad lapsed. Sellest sõltub otseselt ja kõige rohkem, kas mingi kooselu üldse on võimalik. Kui mees ei suuda naise lapsi aktsepteerida ja nad kõik koos elada, siis ongi küsimusele vastus.

Eks jah olemasolevate laste teema olegi siin olulisem, sest nad on olemas ja pildis.

Kuidas mees naise kõrval ka nendega elada tahaks.. See teema tuleks naisel välja selgitada.

Maja on tore, aga tühjas majas üksi, pidev vaikus ümberringi, ei ole vbl. nii väga vaimustav. Äkki on  seda ka mees märganud ja tundnud.

Kas on, peab TA välja selgitama!

Ja selle, kas mehele oma kodus TA lapsed sebimas ja pudistamas sobivad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks 25 aastane lastetu  naine tahtma 50-aastast meest? kui ise olin 23, siis tekkis 14 aastat vanem kavaler, minu jaoks oli ikka väga vana.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüüpiline Perekool. Teema rikutakse ära sellega, et keskendutakse mingile mõttetule detailile. Mis neist potentsiaalsetest lastest jahuda! Mina isiklikult väga ei usu, et see mees siiralt endale lapsi üldse tahabki. Küsimus on antud hetkel ju ikkagi selles, kas ja kuidas see mees naise olemasolevatesse lastesse suhtub. Milleks tõtata sündmustest ette ja hakata jahuma mingitest potentsiaalsetest lastest, mis nad koos võiks saada, kui võtmeküsimus on ikkagi olemasolevad lapsed. Sellest sõltub otseselt ja kõige rohkem, kas mingi kooselu üldse on võimalik. Kui mees ei suuda naise lapsi aktsepteerida ja nad kõik koos elada, siis ongi küsimusele vastus.

Eks jah olemasolevate laste teema olegi siin olulisem, sest nad on olemas ja pildis.

Kuidas mees naise kõrval ka nendega elada tahaks.. See teema tuleks naisel välja selgitada.

Maja on tore, aga tühjas majas üksi, pidev vaikus ümberringi, ei ole vbl. nii väga vaimustav. Äkki on seda ka mees märganud ja tundnud.

Kas on, peab TA välja selgitama!

Ja selle, kas mehele oma kodus TA lapsed sebimas ja pudistamas sobivad.

Ongi tüüpiline perekool, sest ega teemaalgataja pole meile ju eriti palju infot andnud ja selle põhjal, mis on, seda siis arutletaksegi. Eks lapsed ongi oluline teema.  Mingisugustest igapäevasestest ärritavatest detailidest, nagu siin ka juba varem on kirjutatud, saadakse üle, kui on austus üksteise suhtes ja vastastikuna sügav soov koos olla ja koos elada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 lk jahutakse aiaaugust.

Kas mees on konkreetselt teinud ettepaneku, et sina koos lastega sinna majjaj koliks? Tahad sa üldse kolida, kas lapsed tahavad? Kuidas saavad su lapsed mehega läbi, tegeleb ta nendega, kas pärisisa on pildis ja kuidas see korraldatud on jnejne. Ega sa meile ei pea vastama, ise peab sellised asjad selgeks mõtlema, kui kodinad kokku ja mehe majja kolima hakata koos lastega. SDinul on pagas, sina pead mõtlema, mis ja kuidas see toimima saada, sinul on kohustused oma laste ees, et neile elu raskemaks ei tee see kolimine+kasuisavärk jne.  Pärast saab 1,5a pärast  mehel “armastus jälle otsa” (ehk tüdineb sinust ja su pesakonnast) ja siis koli jälle minema…

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 140 )


Esileht Pereelu ja suhted Kooselu alustamine 50-le läheneva mehega?