Esileht Pereelu ja suhted Kooselu eksabikaasaga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 142 )

Teema: Kooselu eksabikaasaga

Postitas:

Elan oma laste isaga, kellega lahutasime eelmise aasta mais, siiamaani koos. Põhjused, miks lahutasime ja miks siiani koos elame, ei ole olulised. Kooselu on iseenesest parem kui abielu oli. Mees, kes varem lihtsalt eksisteeris ja nõudis, on jõudnud järeldusele, et ta peab ka oma panuse andma nii lastega kui koduga tegelemisesse. Ja ta vist isegi naudib seda. See on asja plusspool. Kaua see kooselu meil enam ei kesta, aga kuidagi peab sinnani hakkama saama. Tahaks oma kodus ise teha ja olla. Ega see lahutus ju niisama ei tulnud, ikka mõttega, et üksi oleks parem kui koos. Aga siiamaani koos ja olgugi, et see koosolemine on parem kui varem, käib asjaga kaasas peenike emotsionaalne terror. Ma arvan, et lahutatud naisena on mul igati õigus ka vahest kohtingutel käia. Eksmehe arvates ma peaksin ka tema tunnetega arvestama kuniks me veel koos elame. Et see oleks lihtsalt sobimatu. Ja vahest ma mõtlen ka ise nii. Paras stress on see elu, mis pole see ega teine.

Kodu, kus elame, on minu pärandvara. Mainin lihtsalt ära, et see tuleb niikuinii kohe küsimuseks, et kelle pinnal elatakse.

Küsiks, kas kellelgi on veel sarnast kogemust. Võite ka öelda, et naine sa oled ikka nii tainas, kui muud öelda ei oska.

+24
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 08.04 10:59; 08.04 11:19; 08.04 16:59; 09.04 09:50; 09.04 10:08; 09.04 10:12; 09.04 10:21; 09.04 10:30; 09.04 10:55; 12.04 09:24; 12.04 13:40; 20.04 09:07; 22.04 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooselu eksabikaasaga oleks õigem pealkiri teemale

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuda jah teema pealkiri ära, see jätab täiesti vale mulje.
Küsimusest ei saanud aru, oli see tõesti “Kas kellelgi on veel nii?” 🙂
Kui põhjused teie elukorralduseks “pole olulised”, siis ei saa ju keegi vastata, kas neil on ka nii.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 08.04 11:14; 11.04 07:23; 13.04 08:52; 14.04 11:28; 15.04 20:32; 17.04 09:40; 17.04 17:44; 19.04 08:57; 19.04 14:17; 19.04 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuda jah teema pealkiri ära, see jätab täiesti vale mulje.

Küsimusest ei saanud aru, oli see tõesti “Kas kellelgi on veel nii?” ????

Kui põhjused teie elukorralduseks “pole olulised”, siis ei saa ju keegi vastata, kas neil on ka nii.

See nii on “kooselu eksabikaasaga” põhjused niikuinii on inimestel erinevad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 08.04 10:59; 08.04 11:19; 08.04 16:59; 09.04 09:50; 09.04 10:08; 09.04 10:12; 09.04 10:21; 09.04 10:30; 09.04 10:55; 12.04 09:24; 12.04 13:40; 20.04 09:07; 22.04 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et lahutatud naisena on mul igati õigus ka vahest kohtingutel käia. Eksmehe arvates ma peaksin ka tema tunnetega arvestama kuniks me veel koos elame. Et see oleks lihtsalt sobimatu. Ja vahest ma mõtlen ka ise nii. Paras stress on see elu, mis pole see ega teine.

Kui sul ei ole võimalust kohtingutel käimist kuidagi diskreetselt teha, et sa seda oma eksiga ei aruta, siis ma tõesti pigem jätaks käimata. Kodurahu on ikka väga oluline.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 11:23; 09.04 11:43; 14.04 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tahaks nii elada. Kui ma juba lahutaks, siis ju ometi selleks, et vallalise elu elada ja sellest mehest lahus elada, muidugi tegelikult võib ilmselt lahutada mingite abielust tulenevate kohustuste vältimiseks.

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mees ei käi salaja kohtingutel? Või millest see kodukoristuse ja panustamise muutus muidu tingitud olla saab?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.04 11:53; 09.04 10:21; 09.04 10:41; 09.04 11:09; 09.04 23:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina?!

Olen taolise olukorra pärast omadega tiba “sassis”. Aju suudan välja lülitada, südant mitte. Elangi päev korraga. Igasugune uus tutvus, kohtingud hetkel absoluutselt ei tõmba. Kahjuks jah see olukord on mind muutnud väga enesesse tõmbunuks, emotsionaalsemaks. Kaua ma nii jaksan ma ei tea. Kodune elu rahulik, lapsed rõõsad ja rõõmsad – samamoodi tegeletakse rohkem lastega, panustab kodustesse toimingutesse.????‍♀️ nojah… Päev korraga!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elasin nii. Samuti oli kodu minu pärandvara. Kooselu oli ammu lõppenud, elasime ühel pinnal. Korruseid majal mitu, nii et ruumi oli ja omavahel kokkugi mõnel päeval ei puutunud. Siis kui uue naise leidis, kolis ära tema juurde, elavad siiamaani koos ja tundub, et neil kõik hästi.

Jah, ega ma naljalt oma koju sel ajal võõraid inimesi ei toonud. Mingi austus nagu ikka oli teise inimese ees ja sama temal, olgugi, et ühist elu enam ei olnud. Kooselu lõpp tuli minu poolt ja mina ei sundinud teda siit ruttu minema astuma. Lasin olla, kuni elu ise paika loksus. Saame hästi läbi, ka ta uue naisega, mingit kirvest õhus ei ole. Oli kommenteerijaid, miks ma teda siit välja ei visanud jne., aga üldiselt arvan, et see pole kellegi asi.

+30
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled vallaline (hea küll, vallaline ei saa enam kunagi olla, ametlik perekonnaseis on lahutatud). Ok, on eksmees, aga eksmeestesse sinu armuelu tegelikult enam ei puutu. Seega ei näe ma põhjust, miks sa ei saaks/peaks kohtamas käima. Et tema selle kallal vingub, pole tegelikult tema asi ega sinu mure.

Kui kangesti tahad kodus paremat õhkkonda, võid ju kohtamistega veel pisut kannatada, kuni eksmees minema kolib. Moraalset kohustust selleks ma ei näe. Aasta lahutusest on küllaldane aeg, et ka eksmees suudaks leppida, et nüüd oletegi lahus. Kodutöödesse ei puutu see kuidagi (ise elab ta ka seal) ja ka lastega tegelemisse ei puutu see kuidagi.

Eks selline “kooselu” ongi poolkõva lahendus. Pole sa enam abielus, aga pole ka vaba. Kaire Vilgats proovis ka mitu aastat ja idee poolest on see ju ok viis, aga päriselt eluga edasi minna ei saa keegi ja lastel on mingi “mängupere”.

Ma saan aru, et jutt on alles algusjärgus kohtamistest, mitte et TA kavatseks mingeid mehi koju vedama hakata või uus mees sisse kolima, see “menage a trois” oleks liiga haige variant.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.04 13:45; 08.04 14:57; 09.04 12:39; 12.04 13:46; 19.04 15:36; 24.04 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et lahutatud naisena on mul igati õigus ka vahest kohtingutel käia.

Kui mees samal ajal kodu koristab, lastega õpib, ja no ühesõnaga sinu kodus panustab, siis tuleb talle lapsehoidmiseks olemise eest ka maksta. Ei ole nii, et trallin luuaga ringi ja karjun oma õigusi.

+3
-41
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 14:55; 08.04 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema elab ka muide seal, tekitab segadust ja need on tema lapsed ka. Seega kes peaks koristama ja kes kellele peale maksma? Räägime siis juba ka sellest, kas ta üüri eksnaisele maksab? Aga see jura läheb teemast liiga kaugele, mitte sellest ei taha teemaalgataja rääkida.

+33
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.04 13:45; 08.04 14:57; 09.04 12:39; 12.04 13:46; 19.04 15:36; 24.04 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema elab ka muide seal, tekitab segadust ja need on tema lapsed ka. Seega kes peaks koristama ja kes kellele peale maksma? Räägime siis juba ka sellest, kas ta üüri eksnaisele maksab? Aga see jura läheb teemast liiga kaugele, mitte sellest ei taha teemaalgataja rääkida.

Ohh, mille eest üüri. Elamispind ju praktiliselt tasuta saadud. Kui mees seal elab, siis ta võib ju ka tüdrukuid koju tassida. Vaba mees, oma õigustega! loomulikult.

0
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 14:55; 08.04 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees samal ajal kodu koristab, lastega õpib, ja no ühesõnaga sinu kodus panustab, siis tuleb talle lapsehoidmiseks olemise eest ka maksta. Ei ole nii, et trallin luuaga ringi ja karjun oma õigusi.

Mees peaks oma laste hoidmise eest tasu saama, miks? Kui endiselt ühe katuse all elate, siis on teil mõlemal õigus ka omale (laste)vabale ajale. Eks see kohtingutel käimine on jah õrn teema ja kodurahu huvides on mõttekas seda delikaatselt teha. Samas palju praeguses olukorras üldse kuskil käia saabki. Oleks see sinu jaoks ok kui mees kohtingutel hakkaks käima?

Ei pea ju mehele täpselt teatama, kellega kokku saad või mida sa teed kui kodunt välja lähed.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole olulised. … Ma arvan, et lahutatud naisena on mul igati õigus ka vahest kohtingutel käia.

Loomulikult ON olulised.
Sest sa, bitch, esiteks saatsid oma mehe kukele ja teiseks, tahad täiesti sirge seljaga sinna oma elamisse mingeid teisi tölle tassida.
TEMA nina alla. Sest sul ikka nii kõvasti jalgevahe sügeleb.
No hallooo?

Loomulikult sa võid seda seaduse silmis teha, aga on olemas ka kirjutamata seadused.
Ja vahel kehtivad isegi need seaduse silmis.
Kes selle poollollaka Kõmmari maha lõi, on siiani muideks vaba mees.

Aga naistel nagu oleks ILGE TAHTMINE mingeid selliseid situatsioone MEELEGA TEKITADA?
No tahad verd näha, mine, kurat, Rakvere lihakombinaati verd vahtima.
Mitte ära organiseeri mingit sellist lollust omas kodus, sa tola.

Esimesena: tõsta oma eksmees sealt välja.
Ja kui see on tehtud, siis isegi siis tõmba oma “kohtamistega” pisut tagasi.
Ei ole lastele iga kuu uut “isa” vaja tutvustada.

+7
-47
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 16:02; 08.04 16:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

ei ole olulised. … Ma arvan, et lahutatud naisena on mul igati õigus ka vahest kohtingutel käia.

Loomulikult ON olulised.

Sest sa, bitch, esiteks saatsid oma mehe kukele ja teiseks, tahad täiesti sirge seljaga sinna oma elamisse mingeid teisi tölle tassida.

TEMA nina alla. Sest sul ikka nii kõvasti jalgevahe sügeleb.

No hallooo?

Loomulikult sa võid seda seaduse silmis teha, aga on olemas ka kirjutamata seadused.

Ja vahel kehtivad isegi need seaduse silmis.

Kes selle poollollaka Kõmmari maha lõi, on siiani muideks vaba mees.

Aga naistel nagu oleks ILGE TAHTMINE mingeid selliseid situatsioone MEELEGA TEKITADA?

No tahad verd näha, mine, kurat, Rakvere lihakombinaati verd vahtima.

Mitte ära organiseeri mingit sellist lollust omas kodus, sa tola.

Esimesena: tõsta oma eksmees sealt välja.

Ja kui see on tehtud, siis isegi siis tõmba oma “kohtamistega” pisut tagasi.

Ei ole lastele iga kuu uut “isa” vaja tutvustada.

Mis sul juhtus?

+30
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 16:06; 08.04 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te olete lahutatud ja mees elab sinu pinnal, siis ei ole tal küll mitte mingit õigust sulle dikteerida, kas sa tohid kohtingul käia või mitte.

Ma mõistan niipalju, et ta ei taha, et sa neid mehi tema silme all samasse tuppa vead, aga kui see kohting toimub mujal, siis ei tohiks küll mingit ütlemist olla. Ja kui talle ei meeldi, siis koligu välja.

Mu meelest on siiski olulised ka lahuuse põhjused ja need põhjused, miks see mees välja ei koli. Töötu? Sel juhul on muidugi kena, et ta lastega nüüd rohkem tegeleb.

Samamoodi peaks tema arvestama sellega, et mingeid uusi naisi teie ühisesse koju ei tassi, kuid mujal võib ju kohtamas käia. See, et ta veel sinu juures elab, on tema valik, mitte sinu valik, sest kui talle selline elukorraldus absoluutselt ei sobiks, küll ta leiaks võimaluse, kuidas välja kolida, kasvõi mõne sõbra diivanile või tagasi vanematekoju ajutiselt.

Ta on eksabikaasa, ta ei saa sulle su armuelu dikteerida. Veidi peab tema tunnetega arvestama, kuid mitte sedavõrd, et nüüd senikaua eladki nunnaelu kuni eks suvatseb välja kolida.

Mina sinu asemel ütleksin talle nüüd mingi tähtaja, mis ajaks ta peaks välja kolima. Aasta aega on küll piisav aeg selleks, et teine endale uue elamise leiaks ja kui ei ole selle ajaga leidnud, siis mind enam ei huvitaks, kus ta maandub.

+16
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.04 16:07; 08.04 16:14; 09.04 09:56; 09.04 10:09; 09.04 10:26; 09.04 10:53; 09.04 15:54; 13.04 09:22; 26.04 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sul juhtus?

Naine pani litsi ja tõmbas uue poldi meie voodisse.
Minu väljakolimine oli päevade küsimus.

Miks sa küsid? Või kuidas sa üldse suudad nii lollilt küsida?
Sa ilmselt oled samuti naisemõistusega.

+5
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 16:02; 08.04 16:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu väljakolimine oli päevade küsimus.

Sul vast ei tulnud kõne allagi see, et veel aasta aega selle petjast naise juures tiksuda.

Mis sind arvama paneb, et teemaalgataja oma meest samamoodi pettis?

Ma pigem arvan, et kui siin mingi petmine mängus, siis pigem mees naist, sest muidu ta ei passiks selle petjast naise juures veel aasta aega pärast lahutust. Naine on sundseisus, elab oma isiklikul pinnal, tal pole sealt kuskile kolida, kui seda eluaset müüa ei taha. Kui on pärandus, siis ilmselt ka lapsepõlvemälestused seal, emotsionaalne side takistab müümast.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.04 16:07; 08.04 16:14; 09.04 09:56; 09.04 10:09; 09.04 10:26; 09.04 10:53; 09.04 15:54; 13.04 09:22; 26.04 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas oleneb, miks lahku mindi. Arvan, et ekskaasa võib vabalt olukorda ära kasutada ja loota, et andestad ja saab veel suhte toimima. Seepärast ka kadedus ja “keeld” kohtamas käia ja ilmselt ka põhjus venitada, miks mitte ära minna ja end paremast küljest kui varem näidata.
Samas enam kui kindel, et see, et kohtamas ei tohi käia või juhusuhteid harrastada ilmselt kehtib vaid sinu kohta, kuna tema puhul ilmselt kehtib “sa ei saa teada”, “te olete ju lahus” reeglid – ehk lihtsalt manipuleerimine. Eriti kui see veel sinu pind ja teab, et sa sundseisus ja kindlasti on hale teda “tänavale” visata.

Pigem variant kui sa hakkad kohtamas käima ja vb ka kellegi leiad on lõpuks talle arusaamiseks, et asi läbi ja saab aru, et aeg oleks välja kolida. Lahutatud kaaslane ei peaks “kodurahu” nimel kohtingutest loobuma, kuna mehel on mugavam seal elada – tegu pole ju õiguslikult seal elamisega (et tema elupind). Mõistlik ilmselt ei ole jah kedagi oma koju vedada – see oleks õli tulle valamine. Aga mida pikemalt see ‘lahus, aga koos’ edasi läheb seda raskem see on.

Ma teeks teatavaks, et kolme kuu pärast nt X kuupäevaks olgu oma elamine ja koht olemas, et selleks ajaks teie ühine elu sinu pinnal lõppeb ja sealt edasi ei ole tal õigust sinu loata sellel elamispinnal viibida. Võid ka kirjalikult talle taasesitleval viisil meilile saata. Edasine pole sinu mure – nagu üürikorterite puhul ,3 kuud etteteatamisaega. Edasi on võimalik sul ukselukud jmt vahetada, kasvõi turvafirma palgata. Karm, aga õiglane. Ka lastega ei pea ta aega veetma sinu pinnal või võib seda teha kui sina kodus oled. See, et ta seal elas ei tähenda, et ta tulevikus võiks oma võtmega nt lastel hakata külas käima vmt.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 16:21; 09.04 08:53; 09.04 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa küsid? Või kuidas sa üldse suudad nii lollilt küsida? Sa ilmselt oled samuti naisemõistusega.

Ma pole mitte naisemõistusega, vaid naise mõistusega.

Miks sa oma negatiivset kogemust häälekalt kõigile laiendad? Ei imesta sugugi, et su naine pettis.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 16:06; 08.04 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodu, kus elame, on minu pärandvara. Mainin lihtsalt ära, et see tuleb niikuinii kohe küsimuseks, et kelle pinnal elatakse.

Väga palju oleneb sellest, kui suur on elamispind. Kas tegu on kahekorruselise majaga, millel kokku 8 tuba või kahetoalise korteriga , millel pinda 55 ruutu. Kui on esimene variant, siis ilmselt võib selline kooselu kesta kaua. teise variandi puhul tuleks ikka mehest kiirelt lahti saada.

 

Pikas perspektiivis peaks mehele vihjama, et aeg on uut elamist vaadata või uut naist koos elamispinnaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas oleneb, miks lahku mindi. Arvan, et ekskaasa võib vabalt olukorda ära kasutada ja loota, et andestad ja saab veel suhte toimima. Seepärast ka kadedus ja “keeld” kohtamas käia ja ilmselt ka põhjus venitada, miks mitte ära minna ja end paremast küljest kui varem näidata.

Samas enam kui kindel, et see, et kohtamas ei tohi käia või juhusuhteid harrastada ilmselt kehtib vaid sinu kohta, kuna tema puhul ilmselt kehtib “sa ei saa teada”, “te olete ju lahus” reeglid – ehk lihtsalt manipuleerimine. Eriti kui see veel sinu pind ja teab, et sa sundseisus ja kindlasti on hale teda “tänavale” visata.

Pigem variant kui sa hakkad kohtamas käima ja vb ka kellegi leiad on lõpuks talle arusaamiseks, et asi läbi ja saab aru, et aeg oleks välja kolida. Lahutatud kaaslane ei peaks “kodurahu” nimel kohtingutest loobuma, kuna mehel on mugavam seal elada – tegu pole ju õiguslikult seal elamisega (et tema elupind). Mõistlik ilmselt ei ole jah kedagi oma koju vedada – see oleks õli tulle valamine. Aga mida pikemalt see ‘lahus, aga koos’ edasi läheb seda raskem see on.

Ma teeks teatavaks, et kolme kuu pärast nt X kuupäevaks olgu oma elamine ja koht olemas, et selleks ajaks teie ühine elu sinu pinnal lõppeb ja sealt edasi ei ole tal õigust sinu loata sellel elamispinnal viibida. Võid ka kirjalikult talle taasesitleval viisil meilile saata. Edasine pole sinu mure – nagu üürikorterite puhul ,3 kuud etteteatamisaega. Edasi on võimalik sul ukselukud jmt vahetada, kasvõi turvafirma palgata. Karm, aga õiglane. Ka lastega ei pea ta aega veetma sinu pinnal või võib seda teha kui sina kodus oled. See, et ta seal elas ei tähenda, et ta tulevikus võiks oma võtmega nt lastel hakata külas käima vmt.

Midagi sellist siin ongi, et mees üritab olla nii hea kui oskab, et me oma kooseluga jätkaks. Mul pole mõtteski kedagi praeguses olukorras oma koju kutsuda. Lihtsalt vahest väljas käiks küll. Aga see armukadedus on kole ja kommenteerimisi liiga palju. Tahaks lihtsalt rahus oma elu elada.

Ja siis veel lapsed. Kuna mu kohtingupartneril on lapsed ja minul ka, siis mõnel korral kaasaks ka lapsed. Ausalt öeldes ma ei kujuta ettegi, mis siis mu eksmees teeb.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 08.04 10:59; 08.04 11:19; 08.04 16:59; 09.04 09:50; 09.04 10:08; 09.04 10:12; 09.04 10:21; 09.04 10:30; 09.04 10:55; 12.04 09:24; 12.04 13:40; 20.04 09:07; 22.04 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine pani litsi ja tõmbas uue poldi meie voodisse. Minu väljakolimine oli päevade küsimus. Miks sa küsid? Või kuidas sa üldse suudad nii lollilt küsida? Sa ilmselt oled samuti naisemõistusega.

Ei imesta. Iga normaalne naine laseks sinusuguse tölli üle. Mõttetu mees. Mehe nime kindlasti ei vääri.

+17
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 08.04 17:37; 08.04 20:13; 11.04 03:05; 12.04 23:13; 13.04 21:04; 18.04 22:02; 19.04 08:30; 19.04 14:15; 19.04 19:20; 19.04 20:22; 23.04 11:56; 25.04 12:12; 25.04 15:42; 25.04 16:59; 25.04 18:19; 26.04 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, põhjused, miks lahutasite, ei taha avaldada, aga miks ometi veel nii kaua koos elada? Seda ma ei mõista. Eriti, kui tegu on sinu kinnisvaraga.
Oled lihtsalt vastutulelik? Mees nüüd “pingutab” lõpuks ja loodab ehk, et taas “sulad”?
Selline kooselu vorm on juba laste pärast vale. Lapsed ei ole lollid ja saavad aru rihkem, kui me ise tahame ja loodame.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 19:00; 12.04 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jääb su jutust mulje, justkui sa lausa tahaks, et mees sinu  juures edasi elaks. Koristab ja tegeleb lastega, rahaliselt panustab ilmselt ka, ainus, mis sind häirib, on see, et ei saa vabalt kohtingutel käia.

Aga vaata, sa peadki ära otsustama, kas tahad oma senise mehega elu jätkata või vaba naise elu elada kohtingutel käies. Ja sellele vastavalt valid, kas lased mehel edasi enda juures  elada või palud tal nüüd, pärast aastat vegeteerimist, uus eluase leida.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 19:11; 17.04 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, mille eest üüri. Elamispind ju praktiliselt tasuta saadud. Kui mees seal elab, siis ta võib ju ka tüdrukuid koju tassida. Vaba mees, oma õigustega! loomulikult.

Kuidas teise inimese kinnisvarasse saab tasuta elama asuda ning isegi võõraid inimesi tassida? Kui kõvasti sa pea ära lõid?

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 08.04 17:37; 08.04 20:13; 11.04 03:05; 12.04 23:13; 13.04 21:04; 18.04 22:02; 19.04 08:30; 19.04 14:15; 19.04 19:20; 19.04 20:22; 23.04 11:56; 25.04 12:12; 25.04 15:42; 25.04 16:59; 25.04 18:19; 26.04 10:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine pani litsi ja tõmbas uue poldi meie voodisse. Minu väljakolimine oli päevade küsimus. Miks sa küsid? Või kuidas sa üldse suudad nii lollilt küsida? Sa ilmselt oled samuti naisemõistusega.

Ei imesta. Iga normaalne naine laseks sinusuguse tölli üle. Mõttetu mees. Mehe nime kindlasti ei vääri.

See on see psühhopaat mees kes siin lärmamas käib, see 44- aastane kiilakas.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine pani litsi ja tõmbas uue poldi meie voodisse. Minu väljakolimine oli päevade küsimus. Miks sa küsid? Või kuidas sa üldse suudad nii lollilt küsida? Sa ilmselt oled samuti naisemõistusega.

Ei imesta. Iga normaalne naine laseks sinusuguse tölli üle. Mõttetu mees. Mehe nime kindlasti ei vääri.

See on see psühhopaat mees kes siin lärmamas käib, see 44- aastane kiilakas.

Või siis on teemaalgataja eksmees perekooli üles leidnud.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 07:36; 09.04 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et kohtingutel käimine praeguses seisus ongi kaunis südametu tegu. Kui mees sind ikka veel armastab, siis iga kord, kui sa demonstratiivselt kohtingule lähed, on see mehele nagu hoop kõhtu. Aga muidugi, võibolla see mehe karistamine ongi su eesmärk. Mina ei saa aru, miks nende kohtingutega ei saa oodata, kuni juba päriselt lahus elate. Lapsed on sul ju juba olemas, nii, et bioloogiline kell enam ei tohiks kõrvulukustavalt tiksuda.

+10
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.04 08:37; 09.04 09:21; 09.04 09:58; 19.04 17:26; 19.04 17:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 142 )


Esileht Pereelu ja suhted Kooselu eksabikaasaga