Esileht Pereelu ja suhted Kooselu laste pärast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Kooselu laste pärast

Postitas:

Mees teatas eile,et meie 14-aastane kooselu kui naine ja mees on läbi. Väidetavalt mina põhjustasin selle,sest avastasin ta messengeri vestluse,mis tema väitel on siiani olnud ainult meelelahutus,aga kirjad rääkisid midagi muud. Ütleski,et mina nuhin ja see talle ei meeldi ja kui tema on öelnud,et ma muretsema ei pea,kuritarvitasin ma tema usaldust ja olen nüüdseks ta jaoks ümmargune null. Tal on juba 4 kuud olnud “sõbranna” kellega jagatakse intiimsust ja lähedust. Tema väitel,see teema kaua ei kesta kuna see on tema jaoks ainult mäng,aga meie kooselu kui naine ja mees ka enam ei jätku. Mina elan lastega Soomes. Ütlesin,et hea küll,mõistan,aga siis ongi parem kui tema on Eestis ja mina lastega Soomes ja kui tahab lapsi näha tulen ma ise Eesti. Vastas,et nii need asjad ei käi,et tema elab seal kus tema lapsed ja tema käib laste juures nii palju kui tahab ja mina lihtsalt eksisteerin.
Ütlesin,et sa oma kohal olekuga ju hävitad mind tasa ja vaikselt,mina pean laste ja teiste ees teesklema meie kooselu. Ütles siis,et kui ma olen nõrk,siis pöördugu ma arsti poole ja lasku endale antidepressandid välja kirjutada ja kui ma palju luulutan,siis olen ma lastele ohtlik ja mina pean lahkuma. Ta teab väga hästi,et mina oma lapsi ei jäta ja nende ees suudan teeselda küll.
Mees praegu tööl ei käi ja kui siiamaani on meil rahakott ühine olnud,siis ütlesin,et kui me oleme nagu korterikaaslased,siis mina ei pea enam tema vaba aega kompentseerima,tema pesuu pesema,tema tühja kõhu pärast muretsema. Vastas siis,et ta hakkab juba praegu mu terves mõistuses kahtlema,et kas mul on siis raske hästi läbi saada ja kas mul on raske tema pesu ka masinasse panna,kui nagunii pesen jne. Ja kui palju on tema rahaliselt andnud ja teinud ja nüüd kui tema “puhkab” pole mul ju raske elada nüüd sama elu ja raha anda, kui tema ainult üksi tööl käis (täpsustan,mina olen “töötu” olnud 3-aastat esimese lapsega kodus olles ja 1,5-aastat teise lapsega kodus olles).
Mul on ikka kõik kokku varisenud. Minuga manipuleeritakse ja eelkõige just lastega ja ma lihtsalt pean head nägu tegema ja oma tunnetel trampida laskma.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 07:57; 10.05 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõlab ju psühhopaadi ja megamanipuleerija jutt – kui see ongi nüüd inimese tõeline pale (mida sa varem ei teadnud?) siis kao temast nii kaugele kui võimalik. Ei mingit koosolu mängimist laste pärast, sul pole pärast oma (vaimsest) tervisest midagi alles.

TEISEKS ükskõik kui väikesed lapsed on, siis on tahtmine kooselu küll tõesti mängida ja lastele mõlemat vanemat heast küljest näidata, kuid päriselt, ära karda rääkimast nii nagu asjalood on.

Kolmandaks – kui mees selline psühh on ja sa tegelikku olukorda kellelegi ei räägi – oma sõbrannadele, tuttavatele, lastele siis tal ongi kerge manipuleerida ja ei tea mida korda saada.

Neljandaks – sitt mees, ära kuidagi end “süüdi” tunne, et sina selle “lahkumineku” põhjustasid. Selline mees ei ole oma elu raiskamist väärt.

Palun ole ja jää endale kindlaks – te lähete ja olete lahus, sa raha ei anna, mees teie juurde elama ei tule, koligu teise naise juurde jne. Kui sa kusagilt alla annad siis ta näebki nõrkust. Sa EI PEA head nägu tegema, ära tee ka, võidki rääkida ka teistele, et milline mees on ja saadki enda ümber turvatsooni, kes on olemas ja aitab, kasvõi siis kui vaja lapsi hoida.
Loodan, et see mehe jutt on vaid jutt ja hirmutamiseks, aga ei saa välistada, et on ka neid, kes proovivadki oma naist hulluks tembeldada. Kui ähvardab kirjalikult vmt siis jäta kõik tõendid alles (smsid, kirjad, tee screenshotid jmt). Kui lööb kutsud politsei jne. Ei mingit häbenemist või hea nägu tegemist – kannatajad on muidu lapsed.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sa ise ju mängid lolli. Ja märtrit.
Mehele jalaga tagumikku, uksest välja js elatis peale.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 09:07; 04.05 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele jalaga tagumikku, uksest välja js elatis peale.

Su mehel ikka juba jalaga tagumikku saadud ja elatis peal?
Ilmselt küll, muidu poleks üldse elul mõtet.

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele jalaga tagumikku, uksest välja js elatis peale.

Su mehel ikka juba jalaga tagumikku saadud ja elatis peal?

Ilmselt küll, muidu poleks üldse elul mõtet.

Miks mõni loll alati teema kuhugi mujale keerab?

Mis on sinu nõuanne teemaalgatajale?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 09:07; 04.05 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütlesin,et sa oma kohal olekuga ju hävitad mind tasa ja vaikselt,mina pean laste ja teiste ees teesklema meie kooselu

?

Miks sa peaksid ometi sellist lollust teesklema?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ilmselgelt otsis põhjust, et sinuga suhe lõpetada – eriti kui tal silmarõõm olemas. Nüüd siis leidis selle nuhkimise näol. See selleks, hea ongi, et tõprast lahti saad.

Oma mehe ähvarduste peale ära tee teist nägugi. Viska mees välja, ei ole hea jääda sama katuse alla vinduma. Kuna sul on töökoht ja sissetulek, siis jäävad lapsed igal juhul sinu juurde. Seda, et keegi nad mehe juurde elama määrab, ära üldse kardagi. Kui vaja, tee asi ametlikuks.

Peamine, näita mehele, et sa ei kõhkle ja oled valmis enda eest seisma. Ära oma nõudmistes tagane.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salvesta telefoni kõned kindlasti, neid võib kohtus vaja minna.vaheta lukud ja tõsta ta asjad välja. Las röögib ukse taga, sul tõestus, et pettis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline mees, kes ei suuda ise oma riideid pesta, ei lähe naise juurest kuhugi. Selline naine on tänapäeval suur haruldus, kes on valmis meest teenima. Pigem ootab uus naine, et mees tema eest hoolitsema hakkab, sealhulgas ka olemelistes valdkondades. Ja seda see mees kardab kui tuld, nagu näha. Nii et kui ta nii ütles ja oled nõus, et ta sul seal kodus on, siis organiseeri oma elu võimalikult mugavaks enda jaoks. Kui tahab laste pärast külas olla, siis võib ju magada näiteks välivoodis külalistetoas. Kui pere ärkab, ärkab ka tema. Ei tassi talle koju sööki, ta on ju iseseisev, saab ise hakkama jne. Hetkel üritab ta väljapressida veelgi soodsamaid tingimusi endale. Sul on võimalus oma TEGUDEGA end kehtestada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule see mees on täiesti hull ju. Tundub psühhopaadi joontega. Endal on kõrvalsuhe, aga hoopis sina oled tema usaldust kuritarvitanud, hee. Selline enda pattudes teistele süü panemine on psühhi tunnus. Mida kiiremini temast lahti saad, seda parem. Kui tahab lastega kohtuda, peab endale lastele lähemal uue kodu hankima.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal on juba 4 kuud olnud “sõbranna” kellega jagatakse intiimsust ja lähedust. Tema väitel,see teema kaua ei kesta kuna see on tema jaoks ainult mäng,aga meie kooselu kui naine ja mees ka enam ei jätku.

Ma lõpetaksin ise sellise 4 kuud kestnud “mängusuhte” peale kooselu ära. Ela lastega Soomes edasi ja mees olgu Eestis. Kui ta on töötu ja sina talle enam raha ei anna, siis pole tal tõenäoliselt võimalik ka Soome sõita.

Mingit kooselu-tsirkust laste pärast pole küll teha vaja. Seda enam, kui mees on töötu ja isegi oma riideid ise masinasse ei saa pandud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oota, et temal on neli kuud armuke (nimetame asju ikka õigete nimedega), sina oled süüdi, et selle avastasid, lisaks kohustud sa ka edaspidi tema pesu pesema ja üleüldse temal on kõik õigused ja sinul pole ühtegi õigust, ainult kohustused. Sa ikka tead, kuidas nimetatakse õigusteta isikut, kes teeb tasuta tööd? Tema elab kodus nagu härra edasi, sina kantseldad lapsi, tema siis kui selleks aega üle jääb, tühjendab ennast teise naisesse, aga riided pesed sina ja sooja toidu saab sinu käest. Einoh, mehel on ikka elu nagu hernes!

Miks sa peaksid sellisele kooselu teesklemisega asja kergemaks tegema?
Ma arvan, et see teema on muidugi liba, kui nii jalamatt naine on tõepoolest olemas, siis minu kaastunne.

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastas siis,et ta hakkab juba praegu mu terves mõistuses kahtlema,et kas mul on siis raske hästi läbi saada ja kas mul on raske tema pesu ka masinasse panna,kui nagunii pesen jne. Ja kui palju on tema rahaliselt andnud ja teinud ja nüüd kui tema “puhkab” pole mul ju raske elada nüüd sama elu ja raha anda, kui tema ainult üksi tööl käis (täpsustan,mina olen “töötu” olnud 3-aastat esimese lapsega kodus olles ja 1,5-aastat teise lapsega kodus olles).

Assa tutt..
See mees manipuleerib sinuga täiega.
Aga kui tema on Eestis ja sina Soomes, siis mis valemiga sa teda toitma ja kasima pead?
Nüüd aja selg sirgu, ütle mehele, et kui teie enam mees ja naine ei ole, siis lähegi lahku, kui olite ametlikult abielus, siis lahutage ja sina tõesti teise naise intiimpartnerit ülal pidama ei pea. Laste osas võib ta ju ähvardada ja nõuda, kui aga asi kohtusse jõuab, siis määratakse ikka kindel rutiin ja oma koju sa meest küll lubama ei pea, ikka lapsed lähevad isa juurde külla.
Südamerahustuseks konsulteeri kohaliku lastekaitseametmikuga.
Otsi endale ka nõustaja. Räägi mehe käitumisest võimalikult paljudele ja kui saad, salvesta see jutt. Kui sa kõik maha salgad, siis muudad ise oma olukorda halvemaks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.05 16:04; 10.05 07:47; 10.05 12:25; 10.05 14:53; 18.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. See mees on vägivaldne. Praegu kirjeldad täpselt tüüpilise psühhopaadist manipulaatori juttu. Ma ei usuks seda, kui ei oleks ise mõned aastad tagasi ühe sellisega kokku puutunud. Räägibki täiesti süüdimatult normaalse inimese kõrvade jaoks haiget juttu – sina PEAD mingeid asju tegema, tema asi on elada nagu härra, ise tööl ei käi. Kuidas see rahakott teil ühine on, kui mees on töötu? Nimeta asju õigete nimedega – tema raha on siis tema oma (mingi töötutoetus?) ja sinu asi on maksta kõik maksud ja äkki veel talle lisagi anda? Selle nimi ei ole ühine rahakott, selle nimi on see, et mees on puuk. Kui mees käiks tööl, teeniks sinust vähem, aga panustaks ühisesse pereellu nii nagu võimalik on, siis saaks rääkida ühisest rahakotist, praegu jääb küll mulje, et ta peab sinu juures elamist pigem hotelliteenuseks.

2. Kirjutad, et sina PEAD head nägu tegema ja tunnetel tampida laskma. Ainus asi, mida sa pead tegema on see, et sa pead aru saama sellest, et niisuguse halva mängu juures EI TOHI head nägu teha. Ja kui keegi sinusse suhtub nagu nartsu siis saadad ta pikalt, mitte ei lase oma tunnetel tampida. Sa pead austama iseennast ja kui tegemist ei ole just sellega, et su abikaasa on ratastoolis invaliid, kelle käed ka ei liigu, siis ei ole kindasti sul kohustus tema pesu pesta. Kui teie suhtes toimuks vastastikune abistamine, tema teeb mingeid koduseid töid, sina teed mingeid koduseid töid, siis loomulikult pole raske ka mehe pesu masinasse panna, aga niimoodi ühepoolselt teisele teenindaja olla – see on väär.

3. Kordan veel, see mees on vägivaldne. Sul on väga hea eelis muude vägivaldses suhtes naiste ees – elate kahes eri riigis, sa ei pea ise kuskile kolima hakkama ja sa ei pea meest välja viskama hakkama. Sead mehe fakti ette, et nüüd on nii, et teie igasugune koosolemine on läbi. Nüüdsest olete lahus. Ja kui ta sellest aru ei saa, siis vasta talle tema enda sõnadega, et tal on luulud, kui ta kujutab endale ette, et sina teda pead ülal pidama ja oma kodus majutama.

Muidugi võib see mees hakata sind veel ähvardama, erinevate sõnadega sõimama, siis võib ta püüda moosida ja leppida ja tagasi vingerdada, minu ainus soovitus on: palun ära lase seda meest enda ellu tagasi. Oli mis oli, häid aegu oli teil ka kindlasti kunagi, aga ära lase end sellest pimestada. Lahkumisvalu võib sul tulla, hoolimata sellest, et mees on mölakas, aga see läheb mööda. Ja lõppude lõpuks on mees ise see, kes suhte lõhkus ja selle lõppemisest teatas. TEMA ei tahtnud enam kooselu. Manipulaatori puhul on tüüpiline see, et ta püüab igati jätta mulje, et sina oled kõiges süüdi. Sa ei ole selles süüdi.

Lase sellest suhtest vabaks, ela oma lahkumisvalu üle ja õige pea muutub ka elu helgemaks tagasi. Kõik saab korda. Ilma sellise meheta on sul kergem elada, vabam hingata ja su enesetunne on parem. Võib-olla mitte kohe alguses, esimestel kuudel, aga usu mind, kõik saab korda, midagi hullu ei juhtu kui sa selle mehega suhtele lõpu teed, vastupidi, elu saab vaid paremaks minna. Koorem langeb südamelt.

P.S. Kui kirjutab e-maili või sõnumeid, jäta alles. Ka telefonivestlusi võib salvestada nagu eelmine kägu soovitas. Muidu ta hakkab tagasi ajama ja nimetab sind hulluks, kes mõtleb endale asju välja. P.P.S. Ta võib seda kõike väljamõeldiseks ja lavastuseks nimetada isegi siis, kui sul on need tõendid olemas. Ära heitu. See on tüüpiline. Need, kes on vägivaldse manipulaatoriga kokku puutunud, teavad seda.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 11:15; 10.05 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele jalaga tagumikku, uksest välja js elatis peale.

Su mehel ikka juba jalaga tagumikku saadud ja elatis peal?

Ilmselt küll, muidu poleks üldse elul mõtet.

Mehel on armuke- jalaga tagumikku ja elatis peale!
Jäid ise armukesega vahele- lastega mehe juurest ära ja mehele elatis peale!

Tore eluke meil.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 11:36; 10.05 12:39; 10.05 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees teatas eile,et meie 14-aastane kooselu kui naine ja mees on läbi. Väidetavalt mina põhjustasin selle,sest avastasin ta messengeri vestluse,mis tema väitel on siiani olnud ainult meelelahutus,aga kirjad rääkisid midagi muud. Ütleski,et mina nuhin ja see talle ei meeldi ja kui tema on öelnud,et ma muretsema ei pea,kuritarvitasin ma tema usaldust ja olen nüüdseks ta jaoks ümmargune null. Tal on juba 4 kuud olnud “sõbranna” kellega jagatakse intiimsust ja lähedust. Tema väitel,see teema kaua ei kesta kuna see on tema jaoks ainult mäng,aga meie kooselu kui naine ja mees ka enam ei jätku. Mina elan lastega Soomes. Ütlesin,et hea küll,mõistan,aga siis ongi parem kui tema on Eestis ja mina lastega Soomes ja kui tahab lapsi näha tulen ma ise Eesti. Vastas,et nii need asjad ei käi,et tema elab seal kus tema lapsed ja tema käib laste juures nii palju kui tahab ja mina lihtsalt eksisteerin.

Ütlesin,et sa oma kohal olekuga ju hävitad mind tasa ja vaikselt,mina pean laste ja teiste ees teesklema meie kooselu. Ütles siis,et kui ma olen nõrk,siis pöördugu ma arsti poole ja lasku endale antidepressandid välja kirjutada ja kui ma palju luulutan,siis olen ma lastele ohtlik ja mina pean lahkuma. Ta teab väga hästi,et mina oma lapsi ei jäta ja nende ees suudan teeselda küll.

Mees praegu tööl ei käi ja kui siiamaani on meil rahakott ühine olnud,siis ütlesin,et kui me oleme nagu korterikaaslased,siis mina ei pea enam tema vaba aega kompentseerima,tema pesuu pesema,tema tühja kõhu pärast muretsema. Vastas siis,et ta hakkab juba praegu mu terves mõistuses kahtlema,et kas mul on siis raske hästi läbi saada ja kas mul on raske tema pesu ka masinasse panna,kui nagunii pesen jne. Ja kui palju on tema rahaliselt andnud ja teinud ja nüüd kui tema “puhkab” pole mul ju raske elada nüüd sama elu ja raha anda, kui tema ainult üksi tööl käis (täpsustan,mina olen “töötu” olnud 3-aastat esimese lapsega kodus olles ja 1,5-aastat teise lapsega kodus olles).

Mul on ikka kõik kokku varisenud. Minuga manipuleeritakse ja eelkõige just lastega ja ma lihtsalt pean head nägu tegema ja oma tunnetel trampida laskma.

Kui ta elab sinu korteris sinu raha eest, viska ta lihtsalt välja. Sa ei pea teda välja kannatama. Võid anda väljakolimiseks aega, tingimusel, et ta normaalselt käitub. Aga kui mingi möla peale hakkab või lastega manipuleerimine, viskad ta kohe välja.

Miks sa üldse seda kardad, et ta su lapsed Eestisse kaasa viib? Esiteks, teisest riigist lapsi ära võtta on peaaegu võimatu ja kui ta niisama vingub, et tema tahab, et lapsed temaga kaasa tuleks, ütle, et tahta võib paljugi, ära vingu ja mine tööle. Isegi, kui ta Soomes elama hakkab, on peaaegu võimatu lapsi ema juurest ära võtta. Praegu tundub, et sa ise annad järele, et vaene mees palub ja siis pead tema elustiili järgi elama. Ütle lihtsalt, et sa petsid mind, siin on uks, mine minema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis vahet seal on, mis loll nägemus su mehel elust on? Sa esita talle oma nägemus. Raha on ju sinu käes, kui olete abielus, lahuta. Palu mehel välja kolida, kui ta seda ei tee, nõua. Kelle oma on teie elukoht, kui sinu, saad kasvõi lukud ära vahetada lõpuks. Mingit pesupesemist, taskuraha andmist ja muud sellist muidugi ei toimu. Kui mees muutub vägivaldseks, siis kutsu politsei. Mingil juhul ei oleks ma sellise suhtekorraldusega nõus. Laste pärast kooselust saaks ma nii veel aru, kui elatakse koos nagu sõbrad ja kaks iseseisvat inimest, heal juhul võib muidugi jagada, et ma teen süüa kõigile, sa pesed kõigi pesu või koristad, aga need kodutööd peaks siis ikka juba võrdselt jagunema. Ja isegi sel juhul lendab see sõbralik korraldus enamasti vastu taevast, kui kummalgi seksielu vaja elada ja teine ka sellest teada saab või tekkinud kõrvalsuhe tõsisemaks läheb. Ühesõnaga on laste pärast kooselu väga kurnav ja raske. Aga juhul, kui üks ütleb teisele, et pese mu pesu, anna raha, mis siis, et mul on armuke, sa ei ole mu jaoks mittekeegi ja sina lihtsalt eksisteerid siin, siis mitte mingit vastutulekut ja kooselu enam ei oleks, kõik, lõpp. Loomulikult räägi ka oma lähedastele, kuidas mees sind kohtleb, sul on ju tuge vaja. Mehest ei ole ju sulle mingit tuge, tema on ainult taak ja rõhuja, nagu välja tuleb.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastas siis,et ta hakkab juba praegu mu terves mõistuses kahtlema,et kas mul on siis raske hästi läbi saada

See on tüüpiline psühhopaadi jutt.
Teemaalgataja, kuidas sul läinud on?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.05 16:04; 10.05 07:47; 10.05 12:25; 10.05 14:53; 18.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastas siis,et ta hakkab juba praegu mu terves mõistuses kahtlema,et kas mul on siis raske hästi läbi saada

See on tüüpiline psühhopaadi jutt.

Teemaalgataja, kuidas sul läinud on?

Ma tundun teile küll hetkel väga,väga rumala naisena,aga ma ei suuda päeva pealt nina eest ust kinni lüüa,14-aastat kokku kasvamist on liigagi palju.
Eelmine nädalavahetus,enne tagasi Soome tulemist alustasin ise teemat,rääkisime rahulikult ja temagi tunnistas oma viga …esialgu on nüüd nii,et ta “sõbrannaga” küll suhtleb (et talle kohe paugupealt mitte haiget teha jne.),elab meie juures (tuli 2 päeva hiljem meile järgi) ja esmaspäevast läheb Soomes tööle (koht on olemas). Ühesõnaga justkui taastuks endine pereelu,aga,aga…mina olen hetkel see,kes hoiab eemale. Mina “kolisin” teise voodi,mina käin õhtuti üksi jalutamas (tema on lastega), “suunan” teda poes käima,süüa tegema (talle on see ennemgi meeldinud) ja hetkelgi teeb ta seda kõike vastu punnimata. Jah,ma mõistan,et see on üks manipulatsiooni etapp,et minuga niiöelda hästi läbi saada. Jah,me saamegi,käitume nii nagu midagi poleks olnud,aga samas elame koos ja justkui püüaks taastada. Olen endale selgeks teinud,et pingutama mina ei hakka, vähemalt mitte nii kaua kui suhtlus “sõbrannaga” jätkub. Elamegi siis laste pärast koos…suunan teda rohkem lastega tegutsema ja annan mõista,et mul on oma aega vaja. Olen valmis petmise andestama,kui tema on nõus pingutama.
Eks näis mis edasi saab…

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 07:57; 10.05 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kokkukasvamise jutt on ka psühhopaadi ajupesus olulisel kohal.

Ja ka see, et ta vahepeal pingutab, et saaks su jälle käpa alla. Siin ei ole teema ainult petmises, vaid selles, et mees üritas SIND süüdi jätta, rääkis sulle, et sul on LUULUD, ülbitses, et sa pead tema pesu pesema. Ta solvas ja alandas sind igal moel. Selline asi ei ole niisugune, mida tuleks andestada, see pole niisama “viga” ja ups-juhtus purjus peaga petmine. See on süstemaatiline sinu madalaks tampimine, mis jätkub kindlasti ka siis, kui sa nüüd talle andeks annad. Veel enam – see võib edasi areneda füüsiliseks vägivallaks.

Palun mine mingi nõustaja juurde, räägi oma olukord seal ära (mehele pole vaja sellest rääkida). Selline suhe ei ole normaalne, see mees ei ole sinuga mitte kuidagi “kokkukasvanud” kui ta sind selliste väljenditega kostitab ja sinusse niimoodi suhtub nagu su esimeses postituses kirjeldatud. See mees ei ole normaalse psüühikaga inimene, ta manipuleerib sinuga.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 11:15; 10.05 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastas siis,et ta hakkab juba praegu mu terves mõistuses kahtlema,et kas mul on siis raske hästi läbi saada

See on tüüpiline psühhopaadi jutt.

Teemaalgataja, kuidas sul läinud on?

Ma tundun teile küll hetkel väga,väga rumala naisena,aga ma ei suuda päeva pealt nina eest ust kinni lüüa,14-aastat kokku kasvamist on liigagi palju.

Eelmine nädalavahetus,enne tagasi Soome tulemist alustasin ise teemat,rääkisime rahulikult ja temagi tunnistas oma viga …esialgu on nüüd nii,et ta “sõbrannaga” küll suhtleb (et talle kohe paugupealt mitte haiget teha jne.),elab meie juures (tuli 2 päeva hiljem meile järgi) ja esmaspäevast läheb Soomes tööle (koht on olemas). Ühesõnaga justkui taastuks endine pereelu,aga,aga…mina olen hetkel see,kes hoiab eemale. Mina “kolisin” teise voodi,mina käin õhtuti üksi jalutamas (tema on lastega), “suunan” teda poes käima,süüa tegema (talle on see ennemgi meeldinud) ja hetkelgi teeb ta seda kõike vastu punnimata. Jah,ma mõistan,et see on üks manipulatsiooni etapp,et minuga niiöelda hästi läbi saada. Jah,me saamegi,käitume nii nagu midagi poleks olnud,aga samas elame koos ja justkui püüaks taastada. Olen endale selgeks teinud,et pingutama mina ei hakka, vähemalt mitte nii kaua kui suhtlus “sõbrannaga” jätkub. Elamegi siis laste pärast koos…suunan teda rohkem lastega tegutsema ja annan mõista,et mul on oma aega vaja. Olen valmis petmise andestama,kui tema on nõus pingutama.

Eks näis mis edasi saab…

Teemaalgataja, sa oled see naine, kelle töötu mees tsättis Eestis mingite 20ndates neiudega?
Kuule, sulle on siin nii palju antud head nõu – sa oled liiga hea naine olnud – et kui sa seda nõu ei võta kuulda, siis ausalt, oled ikka veidi ise ka süüdi, et mees sulle niimoodi peale astub.

Tean omast kogemusest – lahutasin ka peale 18 aastat ja 3 last – kui valus see on, aga usu, tegelikult on just sinu enda vaimse tervise heaolu nimel edasiminek vajalik. Ka mina püüdsin omal ajal teha suhte säilimise nimel kõik – ka Eesti ja Soome vahet sai sõtkutud – aga üksi ei saa suhet hoida, kui teine pool on manipulaator.

Mina olen täna, peale 2 aastat lahutust taas ellu ärganud, ostsin endale oma elamise ja lapsed täna juba 17, 14, 9 – ja ausalt, nähes, mis seisu on tänaseks minu elumerelainetel ex jõudnud, ma imestan, mida temas üldse nägin.

Mina elan hästi (nii materiaalselt kui emotsionaalselt, samuti on lapsed rõõmsad ja stabiilsed, tema aga ikka kolib ühe naise juurest teise juurde, ühisvarast saadud mitukümmend tuhat eurot (mina enda 50 investeerisin korteri sissemakseks) on naiste peale läbi lasknud, pole kodu, tööl ei viitsi ametlikult käia, sest ei taha ju elatist maksta jne, alkohol, chill-grill-motoklubid.

Ainuke kahetsus on mul see, et ma suhet varem ei lõpetanud, kui oli juba mitmeid tõendeid petmiste kohta, lahkusin alles siis, kui lisandus vägivald. Eks enesehinnang lähebki alla, kui sellises väärastunud suhtes elada.

Ja usu mind – sinu suhe ei ole samuti normaalne, sisenda seda endale või mitte. Korda ei saa enam midagi ja kõik kordub. Palun lahku sellest suhtest enda ja laste nimel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastas siis,et ta hakkab juba praegu mu terves mõistuses kahtlema,et kas mul on siis raske hästi läbi saada

See on tüüpiline psühhopaadi jutt.

Teemaalgataja, kuidas sul läinud on?

…esialgu on nüüd nii,et ta “sõbrannaga” küll suhtleb (et talle kohe paugupealt mitte haiget teha jne.),

Juba ainuüksi see näitab, et tegemist on täieliku ahviga. Ja seda ka selle sõbranna seisukohast, kui see jutt tõele vastab – kas ta tõesti arvab, et kui koera saba jupi kaupa raiuda, siis on see kuidagi vähem valus või? Suhete puhul on tglt kõige valutum just konkreetse lõpu tegemine, sest siis saab edasi liikuda.

Ja no niikuinii kõlab see parimal juhul nii, et ta hoiab seda sõbrannat tagavaraks. Et kui teil ikka välja ei tule, siis läheb tema juurde tagasi. Halvemal juhul tglt ei ole neil midagi lõppenud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooooota . . . Sulle, oma naisele & laste emale, võis tuimalt teatada, et nyydsest jääd mulle koristajamutix & köhid pappi — Sina ju haiget ei saanud, ega? Aga sõbrannaga ei või suhet lõpetada, sest ta saab haiget? Möh?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

esialgu on nüüd nii,et ta “sõbrannaga” küll suhtleb (et talle kohe paugupealt mitte haiget teha jne.),

Ka see on tüüpiline psühhopaadi jutt. Koera saba jupikaupa raiumisest oled kuulnud? Ei ole tal kahju midagi, hoiab lihtsalt kahte rauda tules.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.05 16:04; 10.05 07:47; 10.05 12:25; 10.05 14:53; 18.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siin tekitaks teema mees, kelle naine käitub sarnaselt teemaalgataja mehega, siis saaks siit lugeda, et “peaksid peeglisse vaatama”, “ükski naine ei käitu niimoodi põhjuseta”, “naistel on keerulisemad vajadused” ja “äkki sa pole mees vaid mehe uus?!”

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 11:36; 10.05 12:39; 10.05 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kooselu on nii rappa juba läinud, on väga raske seda taastada, eriti kui mängus on ka teised naised. Nuhkimine on väga nõme ja alandav tegevus, oled süüdi või ei, olen seda ise nn süütuna kogenud. Maksab ikka inimese sõna, kui valetab siis on lihtsalt valelik inimene. Ja küllap see suhe oli vussis juba enne.Edasi on kolm varianti. Esiteks teetegi seda komejanti mida mees soovib. Samas milleks ja ohvriks on Sinu närvid. Teiseks, istute kokku ja räägite mis nagu päriselt saab ja ilmselt suhte taastamiseks on tarvis spetsialisti abi. Kolmandaks on lahutus. Ilmselgelt kaks viimast varjanti on kõige normaalsemad ja Sind ja lapsi säästvamad. Egoistiga pole mõtet koos eksisteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siin tekitaks teema mees, kelle naine käitub sarnaselt teemaalgataja mehega, siis saaks siit lugeda, et “peaksid peeglisse vaatama”, “ükski naine ei käitu niimoodi põhjuseta”, “naistel on keerulisemad vajadused” ja “äkki sa pole mees vaid mehe uus?!”

Ei saaks, muide. Siin lihtsalt pole olnud sellist teemat, kus naine käitub sarnaselt teemaalgataja mehega. Pole siin olnud sellist juhust, kus naine jätab lapsed ainuüksi mehe hooldada, leiab endale silmarõõmu, on samal ajal mehe ülalpeetav ja deklareerib, et sa võid ju minu pesu ka ära pesta ja mulle ka süüa teha, ole normaalne. Kui oleks selline üksühele juhtum, saaks see naine täpselt sama karmide hinnangute osaliseks.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.05 16:04; 10.05 07:47; 10.05 12:25; 10.05 14:53; 18.05 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siin tekitaks teema mees, kelle naine käitub sarnaselt teemaalgataja mehega, siis saaks siit lugeda, et “peaksid peeglisse vaatama”, “ükski naine ei käitu niimoodi põhjuseta”, “naistel on keerulisemad vajadused” ja “äkki sa pole mees vaid mehe uus?!”

Ei saaks, muide. Siin lihtsalt pole olnud sellist teemat, kus naine käitub sarnaselt teemaalgataja mehega. Pole siin olnud sellist juhust, kus naine jätab lapsed ainuüksi mehe hooldada, leiab endale silmarõõmu, on samal ajal mehe ülalpeetav ja deklareerib, et sa võid ju minu pesu ka ära pesta ja mulle ka süüa teha, ole normaalne. Kui oleks selline üksühele juhtum, saaks see naine täpselt sama karmide hinnangute osaliseks.

Saaks ta jee

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.05 11:36; 10.05 12:39; 10.05 16:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada see mees oma kodinatega ukse taha. Las elab vallalise elu mujal, küll saab ka lastega tegeleda. Kui läbi, siis läbi see kooselu, kuid ei ole mõtet ennast sellise mölakaga piinata. Lihtne. Küll sul siis mingi aeg pea selgeks lööb, et sul pole oma ellu vaja isegi mitte sellise mehe varju. See mees on parasiit- las parasiteerib mujal. Tahab hea isa olla, siis saab ta seda ka teha mujal ehk hoolitseb nende eest ning katab kenasti laste elamiskulud. Sina tahad normaalset elu, seda saab teha ka nii, et inimesed lähevad lahku ja mõlemad loovad endale ja oma lastele suurepärase elu. Pikas pespektiivis tahad sa ju rahus elada, oma lapsi kasvatada ning võib-olla isegi uue toreda elukaaslase leida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi kui sarnane teema mind just üleeile tabas. Olen ka nõme ja nuhkisin. Mees ise andis oma telefoni kui küsisin ja kohe ka leidsin, et tal armuke. Mõtisklen, et ta äkki teadlikult andis oma tel, et lõpuks asi avalikuks tuleks.
Meil ka koos oldud 14a. 2 last.
Viskasin mehe selle uudise peale kodunt välja, pangakontolt vaatasin järgmine päev, et oli öösel hotellis.
Tuli järgmine õhtu koju nagu õige mees ja ronis minu juurde voodisse…. appi noh.
Täna on ta jälle peol…. aga ütles, et tuleb ikka koju.
Ohhh, ma ei teagi…
Olen ka selline hoolitsev naine olnud. Mehel kõik asjad ette taha ära teinud…. ma ei käi täiskohaga tööl. Mees käib tööl ja teeb oma teist kõrgharidust iga tööpäeva õhtu. Teda pole üldse kodus. Kui ma kodu eest ei hoolitse, siis polegi kedagi. Ise ei taha ju mustas kodus ka elada. Ikka pesen ta pesu koos meie teiste riietega jne. See pole üle mõistuse keeruline. Muidugi teatasin talle juba, et see jama lõppeb kõik ära. Süüa saab siis kui minust ja lastest üle jääb ja triiksärke hakkab ise triikima jne. Toppisin lahutusavalduse nina alla, aga ta polnud nõus alla kirjutama… välja kolida ka ei taha, et siin kogu tema säästud ja elutöö… no blabla olek pidanud sellele enne mõtlema. Aga kuna meil on paar kuud juba olukord kehva ja ma kahtlustasin. Siis ma tegelikult olen ennast vaimselt ette valmistanud, et ta läheb minema. Ja mul ei ole sellega üldse enam probleemi kui lähebki. Nüüd mulle tundub, et ma ei saa tast lahti. Samas majanduslikult on muidugi parem kui ta siin on, aga mingi teine naine ma ei kavatse olla. Ma siiski saan ka üksi hakkama.
Siis ta veel ütles mulle, et mul saab kooli aasta järgmine nädal läbi, aga sa pead arvestama, et ma mõni õhtu kohe koju ei tule…….AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nagu päriselt????
Ma pean ka ta asjad kokku pakkima ja kuskile viima vist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Kooselu laste pärast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.