Esileht Pereelu ja suhted Kooselu laste pärast

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Kooselu laste pärast

Postitas:
Kägu

Aga ongi ju mehel samasugune õigus lastega koos elada kui emal. Kui lahendatud seda ei saa, siis kohtusse

Loomulikult on tal see õigus, aga see ei tähenda, et mees ja naine peavad üksteisega koos elama.

Mees üürigu omale oma pind ja pool aega võivad lapsed siis tema juures elada. Aga sellisel mehel, kes vahelduva eduga vahepeal Eestis ja siis jälle Soomes, vahel ühe naisega, siis jälle teisega elab, ei ole ilmselt suuremat motivatsiooni vastutust võtta ja lastele omalt poolt kodu pakkuda. Tema tahab tulla ja minna, millal sobib ja millal iganes järjekordne armastus pähe lööb.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei usu seda teemat üldse. Enne pead sellise mehe leidma, kelle vastu suured tunded.
Kogu nõnda mainitud mure seisneb, et petturist ei saa üle, suured tunded ja armastus
takistavad elus korrektuure tegemast.., muu on teisejärguline, kui nüüd hästi need sõnavõtud siin läbi lugeda.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kullake

Su närukaelast mees ajab sulle kägu. Seda nimetatakse gaslightinguks. Hanitamiseks maakeeli. Sind üritatakse survestada tegema midagi, mis pole mingil määral sinu huvides.

Nimelt.

Su mees tahab, et tema hea elu jätkuks – naine Eestis ja pere ja naine Soomes.

Väga tavaline nähe. Väga paljud petjad tahaks, et see olukord oleks igavene – armuke põnevuseks ja pere stabiilsuseks. Ning majanduslikuks toeks. Põnev ja turvaline korraga.

Hea on koos elada ja muresid arutada? Mhm, tema muresid.

Rahamured oleks väiksemad – muidugi. Mehel oleks nii ODAVAM elada.

Mine räägi mõne naiste tugikeskusega, isegi kui sakeelt ei mõista nii hästi, siis nad aitavad.

Need, kes räägivad sealsest lastekaitsest õuduslugusid, on endal elud kiivas.

Mida mina teeks:

1. Konkreetne sõnum mehele – ma ei ela sinu haaremis. Kui tahad lapsi näha, rendi korter. See siin on minu nimel.

2. Lahutus sisse (kui abielus) ja külaskäik lastekaitsjate juurde (esimesena).

3. Külastuskord jms. Räägi mehele ka, et lapsed on Soome sissekirjutatud, käivad seal lasteastustuses ja seda ei muuda. Ja et ta peab nendega kuus kaks nädalat hakkama saama.

Karta on, et Casanova paneb saba leekides teiselepoole laht…

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen samas seisus teemaalgatajaga. Tingimus oli, et vahepeal olnud naisega lõppeb suhtlus täielikult. Alles siis elame taas koos.

Etteruttavalt olgu öeldud, et tänaseks taas koos oldud 5 aastat, vahepealne naine suhtlusblokis, aga mees ikka igatseb kire järele, särina järele, mida meil pole. Vahib ringi, silmad kilavad peas. Ei teagi, kas on aja küsimus, kui uus tekib. Või elame edasi pidades armukesi kuni väikseim saab 18. Ei tea ja ei oska hetkel ka otsustada. Mind hoiab mehe juures rahaline pool, teda hoiab minu juures see et lastel oleks üks kodu ja poleks jagamist. Kui kellelgi on häid nõuandeid, andke tulla.

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Pereelu ja suhted Kooselu laste pärast