Esileht Pereelu ja suhted Kooselu mehega kellega mingeid erilisi suhted pole

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kooselu mehega kellega mingeid erilisi suhted pole

Postitas:

Kas keegi on sellises suhtes olnud, et elatakse koos aga lähedasi suhteid pole,ega suhelda eriti, mõlemad teevad omi asju. Kui kaua sellises suhtes vastu pidada?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korterikaaslasteks kutsutakse selliseid. Või siis naabriks…

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on sellises suhtes olnud, et elatakse koos aga lähedasi suhteid pole,ega suhelda eriti, mõlemad teevad omi asju. Kui kaua sellises suhtes vastu pidada?

70 aastat. Mis seal rasket?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on sellises suhtes olnud, et elatakse koos aga lähedasi suhteid pole,ega suhelda eriti, mõlemad teevad omi asju. Kui kaua sellises suhtes vastu pidada?

70 aastat. Mis seal rasket?

Enamik keskealiste ja vanemate pereinimeste abielusid ongi sellised, saad vanemaks, pead ise ka sellist asja normaalseks.

no mida sa seal päevast päeva musitad või kallistad või seksid või silma ikka vahid,
papile on olulisem, et mammi ikka vähemalt korra päevas talle sooja toitu teeks ning õigel ajal lapselaste sünnipäevad (+nimed ja vanused) meelde tuletaks,
mammile jälle tähtis, et papi peenramaa ikka kevadel viitsiks üles kaevata ja et auto nii korras hoiaks, et aastas korra-paar saaks autoga surnuaias vanemate haudu ka korda tegema.

+28
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikooli ajal oli mul korteris üks homoseksuaalne mees üüriliseks. Ma ise nädala sees olin teises linnas, nädalavahetusel elasin ka oma põhikodus, st et ta üüris mul korterist ühte tuba, aga ta ei pidanud ilmtingimata seal püsima, teler oli hoopis teises toas, muidugi võis seda kasutada. Kastis lilli, toitis kalu sel ajal kui mind ei olnud. Nädalavahetusel käisime koos väljas, ööklubides, niisama linnas. Väga lõbus aeg oli.

Heteroseksuaalsega sama asja eriti ette ei kujutaks, mingil hetkel läheks ikka “asjaks” ja siis ei oleks enam sellist rahulikku kooskulgemist, ühel või teisel moel hakkaks häirima.

Kui on SUHE siis mina niimoodi ei saaks, et kumbki toimetab omi asju ja koos elatakse nagu võõrad. Ma isegi selle üürilisega sõbrunesin kohe, veetsime koos aega, rääkisime maailma asjadest, olime kursis sellega, kes millal läheb, umbes kauaks ära jääb. Kui sama katuse all elada, siis on see ju elementaarne. (minu jaoks küll)

Ja vanana abielus – mina ei pea seda normaalseks, et elatakse nagu võõrad. Okei, pole enam nii palju seksuaalset intiimsust, aga teisega ikka ju räägid juttu, oled koos, on ühised toimetused, mitte nii, et üks talub teist lihtsalt selle pärast, et teine teda mingis osas teenindab. Minu vanavanemad olid kogu aeg ninapidi koos, lahendasid ristsõnu ja vaatasid spordisaateid.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on sellises suhtes olnud, et elatakse koos aga lähedasi suhteid pole,ega suhelda eriti, mõlemad teevad omi asju. Kui kaua sellises suhtes vastu pidada?

Kas sa ise oled sellises suhtes? Miks sa ise midagi selles suhtes “paremaks ei muuda”-
ei suhtle ja ei tee midagi koos? Kui kumbki midagi ette ei võta, siis on asi teis endis ja teie hakkamatuses. Siin PK s halamine seda suhtumist kindlasti kuidagi muuta ei saa.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on sellises suhtes olnud, et elatakse koos aga lähedasi suhteid pole,ega suhelda eriti, mõlemad teevad omi asju. Kui kaua sellises suhtes vastu pidada?

Raske uskuda, et keegi noorena ja mitte sugulasega sellist kooselu harrastab.
Eks mõned, kel lootus kadunud kedagi leida või on midagi viga vms.

Kui sa oled inimesega 30-40a koos olnud, paksust ja vedelast läbi käinud, siis küll.
Aga mitte enne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 10:32; 11.06 10:58; 11.06 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul abielu 17 aastat, lapsed ka, vägisi kipub elu ainult olmele taanduma.

Leidsin sellise raamatu – Teekond tõelise armastuseni, Harville Hendrix
Preagu müüakse poes ka, vanem trükk on saadaval raamatukogust.

Mõlemad mehega loeme seda ja siis kui on loetud on seal lõpus harjutused, mida tuleb koos teha.
Näiteks kuidas kuulata teist inimest nii, et ta tõesti tunneb, et teda kuulatakse ja saadakse aru millest ta räägib. Kuidas väljendada ennast ja oma vajadusi nii, et ei tuleks tüli. Kuidas anda teisele teada, mis on need asjad, mida ma temalt ootan selleks, et ma tunneks ennast armastatuna jne.
Igatahes juba lugemine on meid kuidagi üksteisele lähemale toonud. Sest me ju arutame seda, mida lugesime ja isegi mees ütles, et see raamat paneb mõtlema oma minevikule ja lapsepõlvele ja vanematele hoopis teistmoodi, nii nagu varem pole osanud vaadatagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin sellise raamatu – Teekond tõelise armastuseni, Harville Hendrix
Preagu müüakse poes ka, vanem trükk on saadaval raamatukogust.

Mõlemad mehega loeme seda ja siis kui on loetud on seal lõpus harjutused, mida tuleb koos teha.

Parem vaadake koos seda videot: https://www.facebook.com/100009872231741/videos/380363458969392/

Varsti läheb nagunii paremaks ja mingeid harjutusi tegema ei pea.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 10:32; 11.06 10:58; 11.06 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parem vaadake koos seda videot: https://www.facebook.com/100009872231741/videos/380363458969392/

Varsti läheb nagunii paremaks ja mingeid harjutusi tegema ei pea.

Aitäh sulle selle lingi eest, tundmatu Kägu. Tean, et see oli naljaks video, aga mina vaatasin ja ulgusin nutta – lihtsalt nii liigutav kokkuvõte elust oli kogu see laul. Omaenda vanavanemad, kes mõlemad on nüüdseks siit ilmast lahkunud, tulid meelde, ja see, kuidas nad üksteist lõpus hoidsid ka vaikides. Tulid meelde iseenda suhted, mis tohutu armumisega algasid, kuid ei jõudnudki kümne aasta verstapostini vastu pidada. Ja pidevalt on silme ees mu praegune mees ja suhe temaga ja lootus, et ehk äkki seekord läheb kõik hästi ja et elu laseb meie armastusel kasvada ja areneda ega too meie teele raskusi, mis meid lõplikult murraks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tudengina elasin kahetoalises korteris vastassoost korterikaaslasega. Kenasti saime hakkama, siiani tööalaselt tihedalt suhtleme. Minu poolt paraku kunagi seksuaalset tõmmet pole olnud, pole aimugi kuidas tema sellesse suhtus, ilmselgeid ligitikkumisi kunagi ei olnud, sõprust ja abi küll. U 3 aastat elasime koos, siis kolisin mina oma poissõbraga kokku elama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Leidsin sellise raamatu – Teekond tõelise armastuseni, Harville Hendrix

Preagu müüakse poes ka, vanem trükk on saadaval raamatukogust.

Mõlemad mehega loeme seda ja siis kui on loetud on seal lõpus harjutused, mida tuleb koos teha.

Parem vaadake koos seda videot: https://www.facebook.com/100009872231741/videos/380363458969392/

Varsti läheb nagunii paremaks ja mingeid harjutusi tegema ei pea.

Tabav! A tegelikult päris kurb ka, et selline see abielu tihti ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tabav! A tegelikult päris kurb ka, et selline see abielu tihti ongi.

On küll väga tabav, aga lõpp on ju ilus.

Muideks, kas te olete rohkem näinud slaavi (vene, valgevene, ukraina jne) paare 70ne aastasena käest kinni käimas või eesi paare?
Mina kahjuks esimesi rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 10:32; 11.06 10:58; 11.06 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tabav! A tegelikult päris kurb ka, et selline see abielu tihti ongi.

On küll väga tabav, aga lõpp on ju ilus.

Muideks, kas te olete rohkem näinud slaavi (vene, valgevene, ukraina jne) paare 70ne aastasena käest kinni käimas või eesi paare?

Mina kahjuks esimesi rohkem.

Vene paare (kasvõi kui üks osalistest on venku) pigem kaklemas kuulnud, käest kinni kulgemas mitte kunagi näinud. Pigem eakaid sakslasi, hispaanlasi, itaallasi käsikäes sammumas silmanud. Eestlasi…hmm…käevangus küll, sellised soliidsed vanapaarid- just suviti. Nii armas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Kooselu mehega kellega mingeid erilisi suhted pole

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.