Esileht Kasutajaabi ja mõtted Korda pole!

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Korda pole!

Postitas:

Ma ei tea kas sellist Perekooli portaali kasutajad ikka tahtsid kus Ajaviite-ja muud jutud alajaotus on muutunud prügikastiks kuhu postitatakse valimatult teemasid ja kui mõni kaaskasutaja palub need oma alafoorumisse tõsta nimetatkase teda ullikeseks ja ilma eraeluta segaseks?!
Sellise lahenduse puhul pole tõesti nendel alajaotustel mõtet ja süsteemse portaali mõtegi kaob. Ma ei viitsiks küll kõike neid titelugusid või triikraua ostu teemasid mööda kerida, et mõnda lahedat ajaviite teemat leida.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 13:45; 06.09 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga saada siis Perekooli oma CV, kandideeri moderaatoriks ja hakka korda pidama.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga saada siis Perekooli oma CV, kandideeri moderaatoriks ja hakka korda pidama.

Aga ma ei saa.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 13:45; 06.09 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil paljudel väljasurnud nurgakestel ei ole tõesti mõtet. Niikui teema sinna tõstetakse, enam vastuseid ei tule.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kas sellist Perekooli portaali kasutajad ikka tahtsid kus Ajaviite-ja muud jutud alajaotus on muutunud prügikastiks kuhu postitatakse valimatult teemasid ja kui mõni kaaskasutaja palub need oma alafoorumisse tõsta nimetatkase teda ullikeseks ja ilma eraeluta segaseks?!

Jah, tahtsime. Katsu kuidagi olla.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Korda pole!